Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Портал "Моя Оболонь"
Додано 14 лип 2024

Портал "Моя Оболонь"

@myobolonkiev
Кількість підписників: 2 211
Фото: 6,520
Відео: 254
Посилання: 287
Опис:
Telegram-канал незалежного інформаційного порталу Оболонського району - "Моя Оболонь"

👥 Кількість підписників

2 211
Середній/День:: +2
Середній/Тиждень:: +17
Середній/Місяць:: +58

👁️ Середній перегляд на повідомлення

694
Середній/День:: 467
Середній/Тиждень:: 752
ERR: 31.39%

📊 Кількість повідомлень на день

3
Останній день: 4
Середнє за тиждень: 2.1
Середнє за день: 3

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

На реконструкції парку "Наталка" розікрали більше 1 млн гривень.Як повідомили у Київській міській прокуратурі, в ході досудового розслідування було встановлено, що у грудні 2024 року заступник начальника управління та начальник відділу КО "Київзеленбуд" разом з директором приватного підприємства розробили спільний план розтрати бюджетних коштів на реконструкції парку "Наталка". Підприємець вносив до актів виконаних робіт неправдиві відомості, а посадовці приймали ці документи, погоджували їх та оплачували невиконані будівельні роботи. Згідно експертних вісновків, таким чином міському бюджету було завдано збитків на понад 1 млн гривень.З урахуванням цих фактів прокурори Оболонської окружної прокуратури повідомили про підозру двом посадовцям КО «Київзеленбуд» та директору приватного підприємства.Додамо, що правоохоронці вже не перший рік розслідують одразу кілька кримінальних справ стосовно ймовірних розкрадань коштів на облаштуванні парку "Наталка". Вироків по жодній з них до цього часу немає.
Ситуація з інфраструктурою Києва станом на ранок 25 січня.♦️ Мер Віталій Кличко повідомив, що в Києві залишаються без опалення 1 676 житлових будинків. При цьому водопостачання вже відновили для всього міста.♦️ У компанії "ДТЕК" повідомили, що ситуація з електропостачанням різко ускладнилася через наслідки обстрілів. Зараз енергосистема працює на межі можливостей, тому застосовуються тривалі відключення і повернення до графіків поки неможливе.♦️ Віце-прем'єр з відновлення Олексій Кулеба повідомив, що Європейський Союз передає Україні 445 генераторів малої потужності та 2 генератори великої потужності на 3,7 млн євро. Частина з них, що спрямовується до Києва, забезпечить потреби критичної інфраструктури столиці.♦️ У міському Департаменті муніципальної безпеки повідомили, що два автомобілі "Муніципальної охорони" тепер патрулюють місто з мобільними зарядними станціями, завдяки яким кияни зможуть заряджати медичні прилади та гаджети в екстрених ситуаціях. Для виклику такої машини потрібно зателефонувати за номером: +38(063)024-67-20.♦️ Чеські волонтери за кілька днів зібрали понад 3,8 млн доларів на генератори та акумулятори для Києва, які невдовзі прибудуть в столицю.♦️ За рішенням прем'єр-міністра Польщі Дональда Туска, найближчими днями до України буде доставлено 379 генераторів електроенергії та 18 обігрівачів з Державної агенції стратегічних резервів. Ще 90 генераторів направить мерія Варшави. Частину з них також отримає Київ.
Мер через іноземну пресу закликав киян "тікати" зі столиці.Мер Віталій Кличко в інтерв'ю британському виданню The Times заявив, що Київ опинився на межі гуманітарної катастрофи через удари по енергооб'єктах. Він також закликав киян по можливості приєднатися до 600 000 людей, які "вже втекли" з міста (саме таке формулювання вказав журналіст)."Ситуація критична з основними послугами – опаленням, водопостачанням, електроенергією», – сказав в інтерв'ю Віталій Кличко.Сьогодні мер повторив схожі тези у своєму Telegram-каналі. Віталій Кличко повідомив, що атаки на критичну інфраструктуру Києва "з великою вірогідністю" продовжаться."До мешканців я звертаюся і говорю чесно: ситуація вкрай складна і це може бути ще не найскладніший момент.Зробіть запас продуктів, води, необхідних ліків. Хто ще має варіанти виїхати за місто, де є альтернативні джерела живлення й тепла, не відкидайте їх", - знову закликав Віталій Кличко.Додамо, що у військовій адміністрації не підтвердили інформацію про виїзд з Києва 600000 людей.
Жителі Водогону вимагають прискорення будівництва укриття для єдиної місцевої школи.Громада Водогону опублікувала відкритий лист до мера Віталія Кличка та інших представників міської влади з приводу тривалого закриття школи №18, яка є єдиною в селищі. Навчальний заклад не працює від початку повномасштабної війни через відсутність укриття."Діти вимушені або навчатися дистанційно, або їздити до інших навчальних закладів, що створює додаткове навантаження як на дітей, так і на батьків, тому що автобус ходить раз в годину та інколи не по графіку. Діти годинами стоять на зупинках. Особливо болісно це позначається на молодших школярах, для яких очне навчання є критично важливим для розвитку, соціалізації та психологічного стану", - підкреслюється у зверненні.Жителі Водогону адресували питання міським чиновникам - чому у інших навчальних закладах укриття вже збудували або будують, а в школі №18 процес навіть не розпочався. Також вони попросили надати інформацію щодо реальних строків зведення (продовження далі).
Депутат КМР від нашого району травмував хребет, підслизнувшись на вулиці.Депутат Київської міської ради Євген Кузьменко (партія "Слуга народу") повідомив, що отримав "перелом хребта" внаслідок падіння на вулиці та звинуватив комунальників у неналежній роботі."Щиро дякую міським службам та керуючим компаніям. Зима прийшла неочікувано Перелом хребта, на 4 місяці випав мінімум", – написав Євген Кузьменко.Він також висловив емоційну оцінку ситуації в Києві цієї зими, зазначивши, що йому "соромно за нашу з вами роботу", та іронічно додав: "Місто щасливих людей…".Додамо, що Євген Кузьменко є одним з міських депутатів, які голосували за найскандальніші проекти забудов в нашому районі. Включаючи - будівництво нового мікрорайону на Мінському масиві, ЖК поряд з метро "Мінська" та ущільнювальну забудову 5-ти північних мікроранів Оболоні. Примітно, що в цих випадках він не соромився і не звертав уваги на те, наскільки "щасливими" роблять місцевих жителів подібні забудови без додаткової інфраструктури.
Ситуація з інфраструктурою Києва станом на ранок 19 січня.♦️ Мер Віталій Кличко повідомив, що в Києві все ще залишаються без опалення 32 будинки, в яких необхідно проведення найбільш складних робіт для його відновлення.♦️ Віце-прем'єр з відновлення Олексій Кулеба назвав інши цифри - 143 будинки без опалення, в 30-ти з яких його немає з 9-го січня, а в інших - через локальні аварії. Також він повідомив, що в Києві збільшуються кількість ремонтних бригад. 10 надісладо ДП "Укрзалізниця", та по 4 - Обухів і Фастів. Сьогодні роботи розпочнуть ще 20 бригад від ДП "Укрзалізниця" та з Рівненської області.♦️ Директор енергокомпанії Yasno Сергій Коваленко розповів, що ситуація з електроенергією в Києві зараз залишається найбільш нестабільною - електрика подається орієнтовно на 3 години після 10-годинних пауз. Також він додав, що все суттєво відрізняється залежно від району, а значна кількість скарг пов’язана з аваріями у внутрішньобудинкових мережах, які не витримують перевантажень.♦️ На фоні всіх цих події в Києві незважаючи на сильні морози відновилися роботи з капітальних ремонтів, зокрема - Харківського шосе. Також після паузи відновилася "медіа-війна" голів міської і військової адміністрацій, які навіть в такій ситуації не можуть налагодити співпрацю. Так, муніципальний канал "Київ" просуває наративи, що військова адміністрація не створила обіцяної Тимуром Ткаченком "стіни дронів", а сам Тимур Ткаченко обвинувачує Віталія Кличка у чорному піарі та бездіяльності при підготовці до зими.
Ситуація з інфраструктурою Києва станом на ранок 17 січня + ваші відгуки.♦️ Пройшов тиждень з часу масової атаки 9 січня на інфраструктуру столиці. За словами мера Віталія Кличка, в місті все ще залишаються без опалення близько 50 будинків. ♦️ Рада оборони Києва ухвалила рішення - скоротити споживання електроенергії за рахунок декоративного освітлення фасадів, зовнішньої реклами, банерів і моніторів. Вуличне освітлення також зменшиться на 20%. Там, де це неможливо технічно - вмикатимуться половину ліхтарів. ♦️ Згідно з рішенням Кабінету міністрів школи Києва підуть на канікули з 19 січня до 1 лютого.Одночасно нам відомо про десятки випадків проблем з опаленням і електропостачанням від наших читачів. В деяких будинках або під'їздах немає електрики по кілька діб. Причому проблеми є не тільки у будинках, а й навіть у дитячих поліклініках, які не забезпечені електрогенераторами на 5-му році повномасштабної війни. Розкажіть у коментарях на нашій Facebook-сторінці - яка ситуація у вашому будинку?
Ситуація з інфраструктурою Києва станом на ранок 15 січня.♦️ КП "Київтеплоенерго" почало монтувати придбані раніше когенераційні установки (міні-ТЕЦ, здатні виробляти тепло і електроенергію). Дві з них вже працюють, а три ще налагоджують (хоча за контрактом всі установки мали бути повністю готові до роботи до 31 грудня 2025 року). Вони будуть заживлювати окремі обʼєкти критичної інфраструктури.♦️ Президент Володимир Зеленський заявив, що в Києві "дуже мало зроблено" для підготовки до зими. Також він доручив державним службам відкрити у столиці більше "пунктів незламності", а міністрам - працювати над можливістю збільшення імпорту електроенергії.♦️ Мер Віталій Кличко образився на докори у поганій підготовці до зими і відповів, що всі служби міста працюють цілодобово, а об'єкти критичної інфарктури мають тепло та електроенергію. Також він доручив виплатити винагороди співробітникам районних Керуючих компаній, КП "Київтеплоенерго", КП "Київводоканал" та інших за понаднормову роботу .♦️ На території нашого району вчора ввечері під час розвантаження генератора для забезпечення теплом окремих житлових будинків загинув працівник КП "Київтеплоенерго". Подробиці трагічного випадку поки невідомі.
В перинатальному центрі на Оболоні померла жінка через неправильне прийняття пологів.Як повідомили у Київській міській прокуратурі, в ході досудового розслідування було встановлено, що 36-річну жінку, у якої почалися перейми, було доправлено до пренатального центру №4 на проспекті Володимира Івасюка, 16. Лікарка під час огляду діагностувала, що плід завмер. У пацієнтки почалися стрімкі пологи, які підвищують ризик травмування жінки.Згідно з протоколами введення пологів, пацієнтці мали зробити операцію, а не змушувати самостійно народжувати вже мертву дитину. Також жінку повинні були періодично оглядати після пологів, але залишили одну у палаті, вчасно не помітивши кровотечу. За 4 години пацієнтка померла внаслідок масивної кровотечі, спричиненої неправильним проведенням пологів, що встановлено медичною експертизою. Прокурори Оболонської окружної прокуратури Києва повідомили про підозру 50-річній лікарці акушеру-гінекологу у неналежному виконанні професійних обов’язків, що призвело до смерті пацієнтки.
З'явились нові подробиці нападу підлітка з ножем у оболонській школі.Як повідомили у Київській міській прокуратурі, правоохоронці встановили, що 12 січня зранку підозрюваний - 14-річний учень 9-го класу, прийшов до своєї школи з рюкзаком, у якому приніс балаклаву, шолом та два ножі, завчасно підготовлені для вчинення злочину. У приміщенні вбиральні він одягнув балаклаву та шолом і пішов до дверей класу, де вже почався урок. Там підліток почав бити ногами та руками у двері. Коли вчителька відчинила їх, хлопець почав завдавати їй удари ножем. Після цього він завдав кілька ударів своєму однокласнику, який сидів за другою партою. Потім нападник вибіг у вбиральню, зняв балаклаву та шолом і почав завдавати ножові поранення собі.39-річна вчителька та 14-річний однокласник нападника отримали різного ступеня тілесні ушкодження і зараз перебувають у лікарні у тяжкому стані. Сам нападник також перебуває у лікарні під наглядом правоохоронців, йому вручено повідомлення про підозру у вчиненні замаху на життя двох людей.