Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Портал "Моя Оболонь"
Додано 14 лип 2024

Портал "Моя Оболонь"

@myobolonkiev
Кількість підписників: 2 211
Фото: 6,520
Відео: 254
Посилання: 287
Опис:
Telegram-канал незалежного інформаційного порталу Оболонського району - "Моя Оболонь"

👥 Кількість підписників

2 211
Середній/День:: +2
Середній/Тиждень:: +17
Середній/Місяць:: +58

👁️ Середній перегляд на повідомлення

694
Середній/День:: 467
Середній/Тиждень:: 752
ERR: 31.39%

📊 Кількість повідомлень на день

3
Останній день: 4
Середнє за тиждень: 2.1
Середнє за день: 3

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Власник ТРЦ Dream розкритикував міську владу за перекладання відповідальності на бізнес.Співвласник ТРЦ Dream Yellow і Dream Berry Гарік Корогодский різко висловився проти рішення Київської міської адміністрації щодо покарання для приватного бізнесу за непочищений сніг на тротуарах біля комерційних об'єктів. У своєму Facebook бізнесмен з іронією запитав чиновників - "чим вони думали" коли на тротуарах вздовж ТРЦ Dream були обладнані паркінги.Також Гарік Корогодский публічно поцікавився у міських чиновників куди йдуть податки киян і як витрачаються кошти з міського бюджету, які виділяються на комунальні підприємства. При цьому бізнесмен додав, що КП "Київблагоустрій" виписує штрафи за прибирання снігу, оскільки це заважає руху транспорту.На додачу до питань про прибирання вулиць Гарік Корогодский розказав, що представники районних адміністрацій зверталися до його БФ "Життєлюб" для отримання допомоги для годування лежачих людей, хоча це мала забезпечити міська влада, додавши, що вона "стає посміховиськом".
Річна організація ярмарків в нашому районі обійдеться у майже 1,6 млн гривень.4 лютого КП "Світоч" (яке відповідає за проведення ярмарків) уклало договір через електронну систему публічних закупівель Prozorro з КП ШЕУ на послуги з прибирання територій після проведення ярмарків на вулицях Йорданській і Петра Калнишевського за 1 336 160 гривень. Строк дії договору - до кінця поточного року.У цей же день був укладений договір вже з приватною компанією ТОВ "Еко-Сіті" на послуги зі встановлення та обслуговування біо-туалетів на ярмарках в Оболонському, Дніпровському, Подільському, Святошинському, Солом’янському районах за 1 267 200 гривень. Строк дії договору - до 30 червня поточного року.Оскільки в кожному районі ярмарки проводяться на двох вулицях, піврічна вартість встановлення біо-туалетів для одного району складає приблизно 126 000 гривень, або трохи більше 250 000 на рік. Таким чином, річне обслуговування ярмарків на двох вулицях нашого району обійдеться міському бюджету у приблизно 1,6 млн гривень.
Ситуація з інфраструктурою Києва станом на ранок 8 лютого.♦️ У компанії "ДТЕК" повідомили, що після вчорашньої атаки в Україні була втрачена значна частина доступної електроенергії, а енергосистема працює з максимальними обмеженнями. Найскладніша ситуація зберігається в Києві, де більшість споживачів отримує електрику по 1,5 - 2 години на добу. При цьому сьогодні вранці місто повертається від аварійних до тимчасових графіків відключень електроенергії.♦️ Мер Віталій Кличко підтвердив інформацію від "ДТЕК" про те, що найбільші кілька діб прогнозованого похолодання будуть дуже складними для енергосистеми столиці.♦️ Про значну складність ситуації в українській енергосистемі загалом також повідомили президент Володимир Зеленський, який розповів про значні пошкодження енергообʼєктів, що вплинуло на всю країну, а також генеральний директор МАГАТЕ Рафаель Гроссі, який заявив, що атомні електростанції призупинили свою роботу, що ставить під загрозу ядерну безпеку в Європі.♦️ Віце-прем'єр з відновлення Олексій Кулеба повідомив, що в Україну прибула партія з 300 генераторів від Ініціативи співробітництва у Південно-Східній Європі (SECI) загальною потужністью 1.6 МВт і вартістью понад 417 000 євро. Частину з них отримає Київ.
Ситуація з інфраструктурою Києва станом на ранок 7 лютого.♦️ У компанії "ДТЕК" повідомили про вже 10-ту від початку року атаку, яка була здійснена вночі на її енергооб'єкти, внаслідок чого вранці в Києві знову були введені екстрені відключення електроенергії. Але з урахуванням ситуації у Дніпровському та Дарницькому районах, де більше 1 000 будинків знаходяться без опалення, електроенергія буде пріорітетно подаватися на лівій берег, де її планували вимикати тільки з 8:00 до 11:00 та з 18:00 до 21:00. Відповідно, обсяги електропостачання для правого берега зменшені ще більше.♦️ Міністр енергетики Денис Шмигаль повідомив, що під час нічної атаки основний удар прийшовся на підстанції та повітряні лінії 750 кВ і 330 кВ, які він назвав основою енергомережі України. Внаслідок цього атомні електростанції зменшили випуск електроенергії.♦️ Віце-прем'єр з відновлення Олексій Кулеба повідомив, що ситуація з електропостачанням і опаленням в Києві зараз є найскладнішою в Україні. Тому в столиці розгорнули вже понад 1 500 "пунктів незламності". ♦️ Міністр енергетики Денис Шмигаль повідомив, що в Києві над поверненням світла і тепла працюють понад 255 бригад, також ухвалено рішення про збільшення їхньої кількості за рахунок залучення спеціалістів з інших регіонів. Він також доповів, що у застосунку "ДіЯ" стартував прийом заявок на доплату працівникам таких бригад, які будуть додатково отримувати по 20 000 гривень.
Ситуація з інфраструктурою Києва станом на ранок 3 лютого.♦️ Мер Віталій Кличко повідомив, що після нічної повітряної атаки в столиці залишилися без теплопостачання 1 170 будинків. Найскладніша ситуація у Дніпровському та Дарницькому районах. При цьому система водопостачання працює по всьому місту.♦️ Віце-прем'єр з відновлення Олексій Кулеба повідомив, що для підтримки Києва з Кривого Рогу доставлені 2 когенераційні установки потужністю 1.5 МВт та 2.3 МВт - для підприємств критичної інфраструктури. Також в Києві планують збільшити кількість ремонтних бригад, завдяки допомозі інших регіонів.♦️ Міністр енергетики Денис Шмигаль повідомив, що за минулий тиждень в Україну завезли понад 38 тонн енергообладнання зі Швейцарії, Німеччини, Данії, Австрії та Словаччини. Невдовзі прибудуть генератори, трансформатори, когенераційні установки та інше обладнання з ЄС, Литви, Австрії, Польщі, Фінляндії, Франції, Азербайджану, Нідерландів, а також від UNDP та UNICEF. Частину цього обладнання отримає Київ.
Мер пояснив, чому в Києві ремонтують дороги замість житлово-комунальної інфраструктури.Мер Віталій Кличко в інтерв'ю порталу "Українська правда" розказав, чому міська влада під час повномасштабної і відключень електро та теплопостачання виділяє значні кошти на ремонт доріг та мостів. За його словами - вони теж належать докритичної інфраструктури."Часто можна почути – дороги не потрібні, мости не потрібні, зараз всі гроші треба спрямувати на ЗСУ. Я їм кажу: вибачте, є економічна екосистема. Ми ремонтуємо критичну інфраструктуру, а дороги і мости можуть належати до критичної інфраструктури. Якщо вона розвалюється, від цього також залежить життя людей. Без доріг до вас не доїде ні швидка, ні пожежна", - зазначив Віталій Кличко.Мер також підкреслив, що в Києві ремонтують "лише важливі об'єкти". А на питання про те, чому бюджет ЖКГ на 2026 рік становить понад 7 млрд гривень, тоді як на будівництво доріг та мостів передбачено понад 12 мільярдів, Віталій Кличко пояснив, що причина у їх критичному стані.
Ситуація з інфраструктурою Києва станом на ранок 1 лютого.♦️ Мер Віталій Кличко повідомив, що після вчорашнього часткового блекауту в столиці залишаються без теплопостачання близько 1 000 будинки. Більшість з них знаходяться на правому березі, включаючи наш район. При цьому, за словами мера, водопостачання відновлено в усьому місті в повному обсязі.♦️ Міністер енергетики Денис Шмигаль повідомив, що в усіх областях України, в також в Києві, повністю відновлено електропостачання, як критичної інфраструктури, так і побутових споживачів (з дією обмежень). За попередніми оцінками, масштабний блекаут стався через обмерзання ліній та обладнання. ♦️ Голова нашого району Кирило Фесик повідомив, що КП "Київтеплоенерго" мало забезпечити стабільні параметри подачі теплоносія пізно ввечері 31 січня, завдяки чому відновлення теплопостачання в будинках теж мало пришвидшитись. Також він додав, що в багатьох будинках після зупинки подачі тепла теплосистеми завоздушились, тому по всьому району працюють майстри, які спускають повітря зі стояків та внутрішніх мереж.
Ситуація з інфраструктурою Києва станом на ранок 31 січня.♦️ Мер Віталій Кличко повідомив, що після останньої атаки в столиці залишаються без теплопостачання 253 будинки. Також він розповів, що вчора в Київ прибула перша партія з 60 генераторів від мерії Варшави із 90 запланованих до передачі. Крім того, німецька благодійна організація Life Bridge Ukraine передала Києву 6 000 газових міні-плит, 30 000 газових балонів до них та 7 040 грілок - їх роздадуть одиноким людям похилого віку, в яких плити в квартирах працюють від електрики.♦️ Віце-прем'єр з відновлення Олексій Кулеба повідомив, що уряд ухвалив постанову, яка захищає людей "від несправедливих платіжок". Якщо в будинку не було тепла чи води, або послуги надавалися неповноцінно чи неякісно – платити за них не доведеться. Перерахунок здійснюватиметься автоматично, без заяв і звернень від жителів.♦️ Генеральний директор енергокомпанії Yasno Сергій Коваленко розказав, що робота над точністю графіків відключень електроенергії все ще продовжується, адже вони складаються "з нуля" на фоні значних обмежень в енергосистемі та аварій.♦️ У посольстві Азербайджану повідомили про доставку в Київ 11 потужних генераторів, 5 трансформаторів, понад 27 000 метрів кабелю та проводів, а також 12 низьковольтних панелей на суму 1 млн доларів, які будуть використані для ремонтів енергооб'єктів в столиці і не тільки.♦️ У Київській міській адміністрації повідомили, що вчора на одному з обʼєктів критичної інфраструктури під час роботи помер 66-річний працівник КП "Київтеплоенерго". Причина смерті поки невідома.
Подробиці нової програми грантів для закупівель енергообладнання для будинків "СвітлоДім".Віце-прем'єр з відновлення Олексій Кулеба повідомив ключові деталі про запуск в Києві та області урядової програми "СвітлоДім", завдяки якій жителі багатоквартирних будинків зможуть отримати від 100 000 до 300 000 гривень на закупівлю енергетичного обладнання для автономного живлення. Ця програма має на меті забезпечити роботу ключових систем – водопостачання, ліфтів, освітлення та тепла, зокрема в опалювальний період.За надані державою кошти можна придбати генератори, акумулятори, інвертори або сонячні панелі - за бажанням жителів конкретного будинку. Подавати заявки на отримання грантів можуть об'єднання співвласників, а також житлові та обслуговуючі кооперативи.Олексій Кулеба також пообіцяв, що "окремим пріоритетом" програми буде швидкість - після ухвалення рішення кошти перераховуватимуться протягом 48 годин. Подати заявку на участь можна на відповідному порталі за посиланням нижче. 👇https://svitlodim.gov.ua
Ситуація з інфраструктурою Києва станом на ранок 28 січня.♦️ У компанії "ДТЕК" розповіли, що ситуація з електрикою в столиці залишається вкрай складною, тому що Київ втратив частину власних джерел електроенергії і став більше залежати від її надходжень з інших регіонів. При цьому супротивник теж намагається зірвати саме і передачу та ізолювати місто від енергосистеми країни. Проблеми з переважанням місцевих мереж також створюють одночасні включення обігрівачів одразу після включень електроенергії.♦️ Міністр енергетики Денис Шмигаль повідомив, що в Києві залишаються без електроенергії 710 000 споживачів. А найближче завдання місцевих енергетиків - вийти на прогнозовані графіки відключень.♦️ У Київській військовій адміністрації доповіли, що Київ незабаром повернеться до графіків відключення, але вони будуть досить жорсткими. Це рішення очікується "від дня на день", однак роботі енергетиків все ще заважають погодні умови.♦️ Посол ЄС Катаріна Матернова повідомила, що до Києва надійшла партія з 76 генераторів зі стратегічних резервів Європейського Союзу. Це частина пакета з 447 генераторів, анонсованого Єврокомісією на суму 3,7 млн євро. Їх будуть використовувати в столиці та в інших містах.