Джерело
Портал "Моя Оболонь" | Ситуація з інфраструктурою Києва станом на ранок 1 лютого.♦️ Мер Вітал...
803 Охват/переглядів
2026-02-01 07:44
Повідомлення №7402
❗Ситуація з інфраструктурою Києва станом на ранок 1 лютого.♦️ Мер Віталій Кличко повідомив, що після вчорашнього часткового блекауту в столиці залишаються без теплопостачання близько 1 000 будинки. Більшість з них знаходяться на правому березі, включаючи наш район. При цьому, за словами мера, водопостачання відновлено в усьому місті в повному обсязі.♦️ Міністер енергетики Денис Шмигаль повідомив, що в усіх областях України, в також в Києві, повністю відновлено електропостачання, як критичної інфраструктури, так і побутових споживачів (з дією обмежень). За попередніми оцінками, масштабний блекаут стався через обмерзання ліній та обладнання. ♦️ Голова нашого району Кирило Фесик повідомив, що КП "Київтеплоенерго" мало забезпечити стабільні параметри подачі теплоносія пізно ввечері 31 січня, завдяки чому відновлення теплопостачання в будинках теж мало пришвидшитись. Також він додав, що в багатьох будинках після зупинки подачі тепла теплосистеми завоздушились, тому по всьому району працюють майстри, які спускають повітря зі стояків та внутрішніх мереж.