Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Портал "Моя Оболонь"
Додано 14 лип 2024

Портал "Моя Оболонь"

@myobolonkiev
Кількість підписників: 2 211
Фото: 6,520
Відео: 254
Посилання: 287
Опис:
Telegram-канал незалежного інформаційного порталу Оболонського району - "Моя Оболонь"
Джерело

Портал "Моя Оболонь" | Ситуація з інфраструктурою Києва станом на ранок 31 січня.♦️ Мер Вітал...

Логотип телеграм спільноти - Портал "Моя Оболонь" Портал "Моя Оболонь" @myobolonkiev
709 Охват/переглядів 2026-01-31 07:44 Повідомлення №7393
Ситуація з інфраструктурою Києва станом на ранок 31 січня.♦️ Мер Віталій Кличко повідомив, що після останньої атаки в столиці залишаються без теплопостачання 253 будинки. Також він розповів, що вчора в Київ прибула перша партія з 60 генераторів від мерії Варшави із 90 запланованих до передачі. Крім того, німецька благодійна організація Life Bridge Ukraine передала Києву 6 000 газових міні-плит, 30 000 газових балонів до них та 7 040 грілок - їх роздадуть одиноким людям похилого віку, в яких плити в квартирах працюють від електрики.♦️ Віце-прем'єр з відновлення Олексій Кулеба повідомив, що уряд ухвалив постанову, яка захищає людей "від несправедливих платіжок". Якщо в будинку не було тепла чи води, або послуги надавалися неповноцінно чи неякісно – платити за них не доведеться. Перерахунок здійснюватиметься автоматично, без заяв і звернень від жителів.♦️ Генеральний директор енергокомпанії Yasno Сергій Коваленко розказав, що робота над точністю графіків відключень електроенергії все ще продовжується, адже вони складаються "з нуля" на фоні значних обмежень в енергосистемі та аварій.♦️ У посольстві Азербайджану повідомили про доставку в Київ 11 потужних генераторів, 5 трансформаторів, понад 27 000 метрів кабелю та проводів, а також 12 низьковольтних панелей на суму 1 млн доларів, які будуть використані для ремонтів енергооб'єктів в столиці і не тільки.♦️ У Київській міській адміністрації повідомили, що вчора на одному з обʼєктів критичної інфраструктури під час роботи помер 66-річний працівник КП "Київтеплоенерго". Причина смерті поки невідома.