Джерело
Портал "Моя Оболонь" | В перинатальному центрі на Оболоні померла жінка через неправильне при...
988 Охват/переглядів
2026-01-14 08:52
Повідомлення №7269
В перинатальному центрі на Оболоні померла жінка через неправильне прийняття пологів.Як повідомили у Київській міській прокуратурі, в ході досудового розслідування було встановлено, що 36-річну жінку, у якої почалися перейми, було доправлено до пренатального центру №4 на проспекті Володимира Івасюка, 16. Лікарка під час огляду діагностувала, що плід завмер. У пацієнтки почалися стрімкі пологи, які підвищують ризик травмування жінки.Згідно з протоколами введення пологів, пацієнтці мали зробити операцію, а не змушувати самостійно народжувати вже мертву дитину. Також жінку повинні були періодично оглядати після пологів, але залишили одну у палаті, вчасно не помітивши кровотечу. За 4 години пацієнтка померла внаслідок масивної кровотечі, спричиненої неправильним проведенням пологів, що встановлено медичною експертизою. Прокурори Оболонської окружної прокуратури Києва повідомили про підозру 50-річній лікарці акушеру-гінекологу у неналежному виконанні професійних обов’язків, що призвело до смерті пацієнтки.