Джерело
Портал "Моя Оболонь" | На реконструкції парку "Наталка" розікрали більше 1 млн гривень.Як пов...
843 Охват/переглядів
2026-01-27 10:27
Повідомлення №7357
На реконструкції парку "Наталка" розікрали більше 1 млн гривень.Як повідомили у Київській міській прокуратурі, в ході досудового розслідування було встановлено, що у грудні 2024 року заступник начальника управління та начальник відділу КО "Київзеленбуд" разом з директором приватного підприємства розробили спільний план розтрати бюджетних коштів на реконструкції парку "Наталка". Підприємець вносив до актів виконаних робіт неправдиві відомості, а посадовці приймали ці документи, погоджували їх та оплачували невиконані будівельні роботи. Згідно експертних вісновків, таким чином міському бюджету було завдано збитків на понад 1 млн гривень.З урахуванням цих фактів прокурори Оболонської окружної прокуратури повідомили про підозру двом посадовцям КО «Київзеленбуд» та директору приватного підприємства.Додамо, що правоохоронці вже не перший рік розслідують одразу кілька кримінальних справ стосовно ймовірних розкрадань коштів на облаштуванні парку "Наталка". Вироків по жодній з них до цього часу немає.