Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - lawyer for NGOs
Додано 14 лип 2024

lawyer for NGOs

@lawyer_for_NGOs
Кількість підписників: 1 455
Фото: 53
Посилання: 151
Опис:
Юридична та бухгалтерська допомога волонтерам та неприбутковим організаціям (громадським обєднанням, благодійним та релігійним організаціям тощо)

👥 Кількість підписників

1 455
Середній/День:: -2
Середній/Тиждень:: -3
Середній/Місяць:: -13

👁️ Середній перегляд на повідомлення

547
Середній/День:: 269
Середній/Тиждень:: 598
ERR: 37.59%

📊 Кількість повідомлень на день

0.6
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.7
Середнє за день: 0.6

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 319 25-07-09 12:24
🤷‍♀️По ситуації з Приватбанком😂Розповім ситуацію, щоб когось навчити через власний негативний досвід ⏱️У 2023 році у нас була зміна посади "Голова Правління" на "Голова Організації" ✍️Десь у 2023 році я особисто відносила у банк нові документи. 📝Потім я заповняла онлайн анкети 2023, 2024 років. Вказувала нову посаду, підтягала нові документи. Все проходило ок. 👮‍♀️У цьому році банк відмовився приймати анкету, бо він порахував, що пройшло 5 років з дати останнього переобрання керівника. 🤬Я подавала знову та знову анкету, новий протокол, статут, наказ та виписку з ЄДР, де чітко вказано, що нова посада з 02.02.2023 року, тому 5 років не пройшло, не може бути ніякого переобрання. 📑Вчора відправила лист у Приватбанк, додала до анкети, що "агов, подивіться статут та ЄДР, у нас нова посада"🤦‍♀️Сьогодні повторно заблокували рахунок. 🤬Не витримала, тільки що подзвонила банку, думала приб'ю оператора. 🤪На етапі як я вже морально душила та била головою її об стіну, вона серед сказала звернути увагу на цікавий момент📑😲Зміни до посад керівника, а також інші зміни по статуту вносяться лише у відділеннях банку. У відділені мали мені дати заявку - анкету, яку я мала б підписати. 🤔Ця анкета має бути за посиланням "нова версія" - "документи" - "поточний рахунок" - "Анкета - заява щодо актуалізації даних"🫣Пішла я шукати цю анкету. Остання 2023 року, тоді десь я відносила документи у банк. ‼️АЛЕ ВОНА НЕ ПІДПИСАНА МНОЮ ОСОБИСТО ТА БЕЗ ПЕЧАТКИ. ‼️І В НІЙ СТАРА ПОСАДА 🥺Тобто якийсь оператор на відділені не правильно вніс посаду, а ще потім не дав мені підписати. 🤷‍♀️Чому - не відомо. Може було відключення світла чи сирена. Але чомусь на момент внесення заяви в їх систему, вона без мого підпису пройшла. 😭Так, я юрист. Я мала це проконтролювати, перевірити. 😢Чомусь я цього не зробила. Чесно я не пам'ятаю вже той день. Ну віднесла документи у банк - і все. Сенсу щось доказувати немає, бо у мене немає жодної згадки, чому я не підписала анкету. 😂Я вже казала у попередньому пості, що я точно не відношусь до архетипу "Мудрець", бо теж помиляюсь, і часто здобуваю свої знання через досвід. 👣Завтра піду в банк зі папочкою усіх уставних документів. Буду контролювати, щоб все оператор сканував, і правильно вписував. Буду перевіряти усі строчки анкети. Після цього тільки підпис та печатка. 👀А потім ще треба дзвонити у банк та питати, чи все вони правильно бачать. Щоб не вийшло, як у 2023 році. Це сама операторша сказала, дзвінок - обов'язково. 🫠На правах власної помилки, раджу усім у разі зміни статуту ОСОБИСТО йти у банк та подавати його нову редакцію їм. На жаль, просто "підгрузити" до онлайн анкети та сподіватись, що банк "подивиться у ЄДР"- не діє. Бо ВИЯВЛЯЄТЬСЯ анкета онлайн та підгрузка не можна змінити окремі графи, у тому числі назву посади керівника. 🤷‍♀️Чи такі заморочки стосуються тільки Приватбанку чи інших банків теж - не можу сказати. 🤭І так, чесно признаю, одній операторші я добре поїла нерви, думаю, піде після мене їсти валерянку (коли з'ясували, де була помилка, вибачилась) 🤯Як ж достає оця бюрократія навіть нас юристів. PS скаргу на дії оператора у банку, що приймав документи у 2023 році, я не буду залишати, не бачу сенсу в цьому.
👁 332 25-07-06 05:58
🙃У догонку з ситуацією на тому тижні, коли ми попрощались з однією організацією🙈Нагадаю, що було. 📝Звернулась організація з питанням гуманітарки, як списувати те, що вони собі залишили. 🤔Організації не сподобалось, що я згадала про кримінальну відповідальність за розкрадання гуманітарної допомоги (звіти мінсоц та дпс мають співпадати, вони їх узгоджують), а потім я заявила, що мені треба інформація про усі види товарів, що заходили (список), щоб я сказала по кожному як його можна "списати" та чи можна взагалі.🤯Організація сказала, що усім поскаржиться (почали відео зуму шерити колегам), що я:1. Погрожую;2. Не консультую, а лекції розповідаю;3. Не можу дати відповідь на питання, бо некомпетента. 🤕Вчора ходила до лікаря. Ні, це не стосується цієї організації. Шия болить, не можу її поворухнути у бік. 😈Перше, зробив невропотолог - налякав мене, що не можна у такому стані йти на масаж чи на реабілатацію, бо ми не знаємо діагноз, і не знаємо що з судинами. Розповів приклади, коли у такому стані люди йшли на масаж, потім реанімація.‼️Ну все - погроза є😂🧐Далі лікар читав мені лекції про важливість шиї. Я пробувала задавати питання, але він звернув увагу, що усі мої питання про "біль", а він каже про "життя"‼️Усе, відбувалась лекція 😂😳А далі лікар сказав, що не може сказати діагноз "на око", бо треба такі та такі аналізи. А від болі просто дасть поки таблетки від запалення. ‼️І тут співпадіння! Лікар не дав/не знав діагноз.😂Схоже так? Але у цьому випадку я на місці клієнта.🤝Звісно, я не кричала лікарю, що відео з ним буду шерити "колегам", не звинувачувала лікаря у некометентності чи у грубості, не кричала про погрози. Я подякувала та пішла робити аналізи.🙄Усі ми маємо соціальні ролі.💪Коли я на роботі - я юрист, я маю "йти по протоколу" (у юристів він теж є). 👣Коли я сама йду до іншого фахівця, то там вже я маю враховувати "протоколи" інших.👀У лікаря я була клієнт. І хоча я маю уявлення про анатомію, і розумію важлість шиї, я слухала лікаря. 💪Треба запамятати, що саме фахівець має вести консультацію. ЦЕ НЕ ПРАВО. ЦЕ ЗОБОВЯЗАННЯ ЙОГО.💪Юрист це, чи лікар, чи інший фахівець.‼️Бо саме фахівець розуміє, де головні, а не другорядні питання. ‼️Проблемою, що визначила я, була біль та не можливість поворохнутись, але для лікаря - судини та стан хребта.‼️Проблемою, що визначили та організація, були відсутність списання отриманою гуманітарки, а для мене, як фахівця, повне неспівпадіння звітів Мінсоц та ДПС, яке вони не могли пояснити і яке може визнано, як ознакою розкрадання гуманітарки.🤝Поясню це для тих, хто готов чути. Вже на пальцях. Авторка Вірьовкіна Лілія.
👁 265 25-07-04 14:47
‼️‼️РУБРИКА "ЧИСЛА ТА ЦИФРИ"‼️‼️🔢 Сьогодні розповідаємо про унікальну цифрову послідовність від 6 до 12 символів, яка може стати вашим найважливішим документом — КОД ДОСТУПУ до результатів надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації (далі — код доступу).📋 Відповідно до п. 9 ч. 1 ст. 1 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань" від 15.05.2003 року № 755-IV:🔍 "код доступу до результатів надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації (далі - код доступу) - унікальна цифрова послідовність кількістю від 6 до 12 символів, що генерується в автоматичному режимі та використовується для доступу до результатів розгляду документів через портал електронних сервісів юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (далі - портал електронних сервісів) або з використанням Єдиного державного вебпорталу електронних послуг"📍 Цей код розміщується зверху на "Описі документів, що надаються юридичною особою державному реєстратору для проведення реєстраційної дії" (далі — опис).🏢 Хто може видавати опис з кодом доступу при здійсненні дій з державної реєстрації громадської організації/спілки або благодійної організації:1️⃣ Територіальні органи Міністерства юстиції України 2️⃣ Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП) 3️⃣ Нотаріуси — при здійсненні дій з державної реєстрації щодо благодійних організацій📍Використання коду доступу просте — необхідно вставити його у пошук за посиланням https://usr.minjust.gov.ua/content/get-documents та отримати наступні відомості: У випадку успішної реєстраційної дії — доступ до виписки з ЄДР з оновленою інформацією про вашу Організацію та до електронної копії оновленого Статуту організації. У випадку відмови — доступ до Рішення про відмову, де будуть міститись усі недоліки поданого пакету реєстраційних документів.⚠️ ВАЖЛИВО: Відсутність коду доступу та/або опису означає, що державний реєстратор ваші документи НЕ ПРИЙНЯВ! ‼️ЗАВЖДИ вимагайте у державного реєстратора щодо отримання опису та перевіряйте наявність на ньому коду доступу.😔 На жаль, чимало організацій ставляться до опису та до коду доступу як до документу, що використовуються виключно для отримання результатів реєстраційної дії, а потім опис можуть навіть не зберігати належним чином.🏛 Законодавець же все частіше встановлює код доступу/опис як обов'язковий документ для адміністративних процедур:📜 П. 6 Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру, затверджений Постановою КМУ від 13 липня 2016 р. № 440, вказує щодо подання реєстраційної заяви за формою 1-РН з додатком у вигляді опису з кодом доступу.💰 Також, незалежно від втрати установчих документів організації, електронну копію таких документів завжди можна отримати за кодом доступу.‼️ У випадку втрати коду доступу/опису, спеціальна процедура відновлення опису чинним законодавством України не передбачена.А щоб отримати код доступу можна звернутись до органу, що видав опис із запитом відповідно до Порядку надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, що затверджений Постановою Мін'юсту від 05.05.2023 № 1692/5.Автор Валієв Валерій
👁 319 25-07-03 10:13
🤦‍♀️ Як же ДОСТАЛО чути від неприбуткових організацій, що їм реєстратори у юстиції/ЦНАПі/нотаріуси усно відмовляють у прийнятті документів та/або дають свої зразки статутів/протоколів🙏Милі організації!! я вам кажу, як людина, яка була з того боку (працювала в юстиції 2,5 роки на напрямку легалізації громадських формувань)Реєстратор або фахівець, що приймає документи на реєстрацію, НЕ МАЄ ПРАВО ВІДМОВЛЯТИ У ПРИЙНЯТТІ ДОКУМЕНТІВ!!📑Будь які документи мають бути прийняті, навіть з грубими помилками. 🪰Навіть якщо заява написана на туалетному папірі! У мене були випадки, коли приносили протокол весь у потеках кави чи фіг його знає чого. Але це не причина не приймати документи. 🤝📑Реєстратор або фахівець, що приймає документи на реєстрацію, має надати опис з кодом адм послуг, по якому ви можете дізнатись результати розгляду документів, поданих на реєстрацію.✍️Якщо документи не відповідають вимогам законодавства України, то реєстратор пише відмову!! ПИСЬМОВУ!! Із вказанням норм законодавства України, що порушується!🤷‍♀️І на цьому ВСЕ!! Жодних усних розмов!🤦‍♀️У нас є приклади таких організацій, які бігали виконували усі усні вимоги реєстраторів чи фахівців, що приймають документи. Виконають одні. Ті кажуть інші. І так далі. Місяцами! 🤓Повірьте, мені теж такі хитрі реєстратори казали, але моя позиція чітка "Є ЗАУВАЖЕННЯ, РОБІТЬ ПИСЬМОВУ ВІДМОВУ! КРАПКА!"НЕмає у жодному нормативно правовому акті України про усні розмови з вами та усні коментарі, пропозиції скористатись їх шаблоном чи щось подібне.‼️Це вихід за рамки повноважень реєстратора чи фахівця, що приймає документи на реєстрацію!🤔Як ви милі мої не розумієте, що усні ці усні розмови та їх шаблони документи - це складові корупційних діянь. Вас прошупують наскільки ви "лояльні" 🤷‍♀️Інакше я не можу пояснити НАЩО реєстратору чи фахівцю витрачати свій час на цей "перегляд документів/пропозиції/поради" - це ж його робочий час!!!😢Коли ти працюєш в юстиції на цьому напрямку у тебе фізично немає часу на все це!!! Чому ж тоді хтось викраює зі свого графіку час на "мило поговорити з вами"?💸Бо дивиться у очі та оцінює через скільки усних пропозицій ви морально програєте та принесете бабло в зубах. 😵‍💫Але проблема у тому, якщо ви почались "доїтись" вас вже не відпустять. Список дойних корів передають з юстиції у податкову та інші контролюючі органи. І бігати вас доїти будуть усі.Категорично проти, щоб хтось у це грався. І таким чином розбещував осіб, що працюють у державних установах.🖊PS Ні, я ніколи таким сама не займалась, та і нашій юстиції такого не практикувалось. І якщо чесно не розумію цю практику. Навіть більше, вона мене дуже бісить. Вірьовкіна Лілія
👁 237 25-07-02 07:16
‼️‼️РУБРИКА "ПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ"‼️Питання із : "Чи потрібна окрема політика або локальний внутрішній документ в ГО, яка стала платником ПДВ без втрати неприбутковості? Мається на увазі документ, який регламентуватиме процеси, повʼязані з веденням процесі надання послуг, реєстрації податкових декларацій і т.д."📎Пп 14.1.178 п 14.1 ст 14 Податкового кодексу України. "податок на додану вартість - непрямий податок, який нараховується та сплачується відповідно до норм розділу V цього Кодексу;" (надалі ПКУ, ПДВ)📎Відповідно до ст. 1 ЗУ "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" від 16 липня 1999 року № 996-XIV (ЗУ № 996) "облікова політика - сукупність принципів, методів і процедур, що використовуються підприємством для ведення бухгалтерського обліку, складання та подання фінансової звітності" 📎Згідно до ч. 5 ст 8 ЗУ № 996 "Підприємство самостійно: визначає за погодженням з власником (власниками) або уповноваженим ним органом (посадовою особою) відповідно до установчих документів облікову політику підприємства;"📎У Методичних рекомендаціях щодо облікової політики підприємства, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 27.06.2013 № 635 нічого не сказано про те, що має бути вказано про облік ПДВ у розпорядчому документі про облікову політику.🤷‍♀️Таким чином законодавство України не закріплює вимоги щодо обов'язковості інформації про статус платника ПДВ у обліковій політиці та/або розробки окремої політики.👉Але у обліковій політиці все таки варто приділити увагу цьому питанню.‼️Чому це важливо?‼️ Відбулася зміна податкового статусу: ГО стає платником ПДВ, а відтак повинна:Реєструвати податкові накладні або розрахунки коригування до них у Єдиному реєстрі податкових накладних (ЄРПН).Забезпечити ведення регулярної звітності. Ключовим моментом є подання податкової декларації щомісяця, протягом 20 днів після закінчення звітного періоду. Наприклад, за червень Податкову декларацію з додатками потрібно подати до 20 липня. Вести облік операцій, які обкладаються ПДВ.‼️Що варто прописати в документі:Підстави для реєстрації платником ПДВ (наказ, дата, номер, підстава);Види діяльності, з яких виникає ПДВ (платні послуги, реалізація майна тощо);Визначити об’єкт оподаткування;Облік операцій з ПДВ;Порядок формування податкового кредиту та зобов’язань;Порядок складання та подання декларації з ПДВ;Відповідальні особи (керівник, бухгалтер, підписанти);Правила документального оформлення послуг/реалізації;Взаємозв’язок з неприбутковим статусом.Авторка Откаленко Олена
👁 242 25-07-01 14:01
‼️У яких випадках ми можемо попрощатись з клієнтом?‼️🤝Консультація по зуму. Тема гуманітарка🤓Клієнт просить пояснити "як списати майно, яке зайшло як гуманітарка та залишилась в організації"🤔Я питаю, що це, бо є різні процедури списання, залежності від виду майна, а також особливостей (деяка техніка вимагає утилізування, а ось лікі - можна роздати та списати лише через ліцензіата та інші випадки)клієнт відмовляє пояснити, що це зайшло та залишилось, і чому залишилось, але наполягає, що я маю дати "просте рішення", а також каже, що бухгалтер все зробить, просто треба "рішення"🤷‍♀️Звісно, я відмовляю. Наполягаю на закінченні консультації та паузі, бо вже пішов початок конфлікту. 📝У чат мені клієнт кидає відео запису тренінгу та фразу типу він буде шерити та хай усі колеги подивляться, яка я не компетентна (не знаю відповіді) та груба 🤬Слів немає, одні емоції😵‍💫Я тут тебе від кримінальної відповідальності рятую, від статті "розкрадання гуманітарної допомоги", від якої вже багато чесних організацій постраждали (просто забули вчасно щось зробити) 😂А ти мені тут хай люди дивляться, яка Вірьовкіна Ліля некомпетентна та груба 😂Милі мої, той факт, що інетом піде відео, де я комусь розповідаю, що за це можна сісти, і що бігом треба все виправляти, і роблю це у жорстокій формі - НІЧОГО МОЄМУ ІМІДЖУ НЕ ЗРОБИТЬ😡Багато хто з клієнтів знає, що Вірьовкіна може "по жопці дати , щоб мізки вправити"😂Знаю, що багато бухгалтерів мене бояться. І навіть є легенди про мене. 🤦‍♀️Але я це роблю не собі у кайф, а щоб до тями довести тих, хто і досі не зрозумів рівень відповідальності за те, що робить🤨Щодо некомпетентної - дивне звинувачення 🤷‍♀️Чи буде лікар вважатись некомпететним, якщо не встановить діагноз та не дасть рецепт без аналізів ?? Не можна давати "прості відповіді" - не дізнавшись про що конкретно йде мова 😂Ну що колеги, чекайте відосик в ютубі, яка Вірьовкіна жорстка на консультаціях та яка не компетентна 😉Звісно, це мене не вбє (може навпаки зіграє як реклама) 👮‍♀️А ось чи не прийде на це відео у гості до цієї організації перевірка - тут питання, по суті самі зізнались у злочинах та ще самі це опублікували 😭Скажу чесно, настрій на рівні плінтуса. Навіть поревіла. Обідненько, ти людей пробуєш рятувати, пояснюєш, що за це можна сісти, треба все бігом виправляти🤦‍♀️А вони замість почути, тобі у відповідь "хай колеги подивляться яка ти некомпетентна та груба"🤷‍♀️Вчу себе кожен раз після таких клієнтів ніколи не жаліти та не намагатись врятувати тих, хто сам хоче втонути. Хай тоне. 🥳Бо часто ті хто тонуть, ще хочуть затягнути усіх у своє болото ‼️👉І так. Для всіх. Дуже багато зараз кейсів про звинувачення неприбуткових організацій та волонтерів у розкраданні гуманітарної допомоги. Не забувайте звітувати, не забувайте готувати відповідні документи.‼️👉І до мене йдіть тільки тоді за консультацією та юридичною допомогою, коли готові почути, визнати та виправити свої помилки. 🥺Інколи це буде Вам неприємно, інколи я, Вірьовкіна, буду жорстока до Вас - але потім під час перевірки Ви зрозумієте для чого все це було (краще груба Вірьовкіна ніж солодке СІЗО) 🤓Щодо себе - я самостійно не збираю докази ваших помилок, не зберігаю документи (видаляю зразу), видаляю чати, забуваю що Ви мені сказали та коли. Але якщо Ви самі це відкриваєте в інтернет - нічого з чим не можу зробити. Авторка Вірьовкіна Лілія
👁 271 25-06-27 15:47
‼️‼️РУБРИКА "ЦИФРИ ТА ЧИСЛА"‼️🫠Сьогодні згадаємо про оподаткування внесків на медичне страхування працівників ПДФО та ВЗ.📖Відповідно до п. "в" пп. 164.2.16. п. 164.2. ст. 164 Податкового кодексу України (далі - ПКУ) до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включаються, зокрема, "сума пенсійних внесків у межах недержавного пенсійного забезпечення відповідно до закону, страхових платежів (страхових внесків, страхових премій), у тому числі, за договорами добровільного медичного страхування та за договором страхування додаткової пенсії, внесків на пенсійні вклади, внесків до фонду банківського управління, сплачена будь-якою особою - резидентом за платника податку чи на його користь, крім сум, що сплачуються роботодавцем-резидентом за свій рахунок за договорами недержавного пенсійного забезпечення платника податку та/або за договорами добровільного медичного страхування в межах 30 відсотків нарахованої заробітної плати такому працівнику".👉Отже, медичне страхування працівників без податкових наслідків має здійснюватись роботодавцем з дотриманням наступних умов:📌1) Роботодавець має бути резидентом України у розумінні ПКУ📌2) Наявність договору добровільного медичного страхування📖Відповідно до пп. 14.1.52-1 п. 14.1. ст. 14 ПКУ "договір добровільного медичного страхування - договір страхування, який передбачає страхову виплату, що здійснюється закладам охорони здоров’я у разі настання страхового випадку, пов’язаного із хворобою застрахованої особи або нещасним випадком. Такий договір має також передбачати мінімальний строк його дії один рік та повернення страхових платежів виключно страхувальнику при достроковому розірванні договору".📝Отже, крім загальних вимог до укладення договору страхування, визначені Цивільним кодексом України та Законом України "Про страхування" від 18.11.2021 року № 1909-IX (письмова форма тощо) для цілей оподаткування договір добровільного медичного страхування має відповідати наступним вимогам:- здійснення страхової виплати виключно на рахунок медзакладу, у якому проходив лікування застрахований працівник;- строк дії не менше, ніж 1 рік;- повернення страхових платежів (внесків) у разі розірвання договору - виключно страховику (роботодавцю).😩Якщо хоча б одна з цих умов не буде дотриманою - внески на страхування вважатимуться доходом працівника із оподаткування ПДФО та ВЗ.📌3) Обсяг страхових платежів (внесків)🧮Гранична неоподатковувана сума страхових внесків - 30% від нарахованої заробітної плати працівнику.👉Велике значення мають наступні нюанси:✍️- Сума внесків, сплачених роботодавцем за договорами добровільного медичного страхування авансом за весь рік (квартал), яка в місяці перерахування перевищує 30% нарахованої заробітної плати працівнику, оподатковується ПДФО та військовим збором (роз'яснення ДПС України на ЗІР);✍️ - Якщо роботодавцем сплачується сума внесків за договорами добровільного медичного страхування, але дохід у вигляді заробітної плати ще не нараховувався таким роботодавцем, то сума таких внесків оподатковується в повному обсязі без урахування положень пп.«в» пп.164.2.16 п.164.2 ст.164 ПКУ (роз'яснення ДПС України на ЗІР).🤓І, наостанок, не забуваємо показувати нараховані доходи працівників щомісяця у додатку 4ДФ за наступним правилом:у звіті визначається не тільки сума, яка підлягає оподаткуванню (сума перевищення 30 % нарахованої зарплати), а загальна сума страхового платежу з використанням ознаки доходу «125» (роз'яснення ГУ ДПС в Одеській області).Автор поста: Черняченко Дмитро
👁 298 25-06-26 16:27
‼️Щодо Правового інкубатора 2025 року🤓Такого формату у 2026 році НЕ буде💪У цьому році ми спробували цікавий формат!‼️Який ніколи до цього не був реалізований📝Ми отримуємо від учасників курсу документи, перевіряємо їх, робимо письмовий висновок кожного документу🧐Таблицю перевірки документа надаємо до тренінгу та вже на тренінгу пояснюємо усно помилки🤝Далі надаємо учасникам покращити документ та проводимо на підставі покращеного документу Практикум🤓У цьому році учасників станом на зараз десь 40👀Більшість, звісно, на пільгових умовах💵 Тобто ті, що заплатили не 20 тис грн за курс, а в декілька раз менше🏆Тобто оплатив умовно 5000 грн, а отримав: 1) перевірений документ, що коштує зараз 4000 грн, 2) цілий рік тренінгів кожну пятницю🙅‍♀Звісно, це не вигідно нам, тому такий формат вважаємо не доцільним для продовження. У наступному році такого формату НЕ буде.💁‍♀У цьому році ще продамо 6 пільгових міць на курс по 5000 грн.👩‍💻А далі з цього курсу Правового інкубатора 2025 (з відео та перевірок документів) зробимо посібник та будемо продавати його.👀 НЕдорого🦾Весь курс Правового інкубатора 2025 у записі тренінги (40 годин) + усі матеріали перевірок буде коштувати документів за рік 1000 грн.‼️І на цьому з цим форматом закінчемо.🧐Який курс буде у 2026 році ще не можемо сказати. точно тренінги будуть НЕ більше 30 хвточно будуть взяти вузькі теми і по ним буде зроблені невеличні серії/блокиточно буде тестові завдання перед сертифікатами😉І можливо це буде вже не живе спілкування у ЗУМ, а записи тренінгів. Схиляємось до цього.😊Тому встигніть в останній потяг Правового інкубатора 2025 року.
👁 362 25-06-24 16:07
🤓Чому у вас письмові консультації коштують 4000 грн?Бо ми пишемо самі з нуля ці консультаціїМи поважаємо авторське право, якщо посилаємось на думку когось, вказуємо цеМи не користуємось ШІ Ми перевіряємо кожен раз чинність усіх НПА Ми не пишемо воду + прозу у консультаціяхМи чесно визнаємо, що деякі думки органів влади та/або логику законодавців не розуміємоМи не "куплені", ми не працюємо на когось - ми захищаємо інтереси громсектора УкраїниМи зануди та ботани, з комплексом відмінника, тому не будемо видати вам сирі документиМи прості люди, яких можна зустріти в АТБ, тому ми розуміємо, що за погану роботу нас можуть і "кавою облити" - тому намагаємось, щоб при зустрічі ви нас обнімали та дякували, а не навпаки‼️Так чому 4000 грн за письмову консультацію? 🙇‍♀️Ось вчора та сьогодні я сиджу над однією письмовою консультацією щодо питань оподаткування 😵‍💫Читаю консультації ДПС України та судову практику - просто в АХ,,,Є🫣З кожним роком консультації стають все більше хаотичні та заплутані 🫠Відчуття таке, що ніби ДПС України каже "навіть якщо ти прав, ти все одно не прав"🤪Одна консультація каже "це чорне", інша "це біле"🤦‍♀️При чому відчуття, що ніхто вже не читає НПА, а просто згадує їх у консультаціях для "устрашання"😂Сидиш потім - думаєш як це переварити, як подати цю шизофренію у консультації, щоб людина без юридичної та/або бухгалтерської освіти щось зрозуміла, коли ти з юридичною освітою в ах..є 😢Два дня в нікуди - вчора від цього хаоса у консультаціях ДПС України аж голова розболілась 🤷‍♀️Домучала якось консультацію. Два дня з 10.00 до 19.00 📑Без води та прози - 7 аркушів штрифтом Тайм ньюроменс 11 ‼️ Ви ще питаєте, чому така вартість?😂А я хочу спитати, чому хтось з блогерів вчить як дихати маткою та ви йому носите долАрі, а тут жалієте кошти на тих, хто вас захищає від великих проблем (штрафів, адміністративної та кримінальної відповідальності)? І ще хейтите за те, що у резюме я вписала слово "експерт")😉Так і хочеться спитати, а скільки коштує ваша свобода? 🤓І підписатись хочеться "Експерт" - хай і далі плющить тих, хто вчора набіжав з хейтом, хочу вже цих людей довести до піку емоцій) Авторка Вірьовкіна Лілія (без рубрики)
👁 281 25-06-18 07:29
‼️Що вже встигнули пройти в рамках Правового інкубатора 2025 року 🤝Зверніть увагу, що програму формують самі учасники, матеріали для вивчення надають також вони.📑Учасники курсу надають свої документи на перевірку, ми письмово перевіряємо їх, а потім в ході тренінгу розбираємо разом помилки.🤓У ході тренінгів та практикумів працюємо по перевірених документах, не застосовуємо презентації. 🦾Потім за бажанням учасників в ході практикума вони мають можливість презентувати покращений варіант свого документа, який розбирали.📎Усі матеріали є в запису та усі перевірені документи надаються в письмовому вигляді. 📌Тренінг 1 - Статут ГО 📌Тренінг 2 - Статут БО📌Практикуму № 1 - Статут БО📌Тренінг № 3 - Статут БО📌Тренінг № 4 - Політика обробки та захисту персональних даних📌Тренінг № 5 - Політика залучення волонтерів 📌Тренінг № 6 - Трудовий договір📌Практикум № 2 - Трудовий договір📌Тренінг № 7 - Договір про надання БФД 📌Тренінг № 8 - Договір про надання благодійної допомоги у формі послуг 📌Тренінг № 9 - Політика запобігання конфлікту інтересів📌Практикум № 3 - Договір про надання благодійної допомоги у формі послуг 📌Тренінг № 10 - Статут ГО📌Тренінг № 11 - Положення про конфіденційну інформацію та комерційну таємницю ГО 📌Тренінг № 12 - статут ГО🤝Що буде далі на курсі? Все, що захочуть учасники. 🦾Ось вони планують з нами розібрати 3 облікових (ГО, БО, РО), ще є декілька політик на вивчення. ✍️Доєднюйтесь та разом з нами обирайте теми, надавайте ваші документи на перевірку https://forms.gle/7EsgE8oRt9M85bPNA