Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Igor Smelyansky/Ігор Смілянський
Додано 27 сер 2021

Igor Smelyansky/Ігор Смілянський

@igorsmelyansky
Кількість підписників: 21 867
Фото: 3,700
Відео: 656
Посилання: 563
Опис:
Офіційний канал гендиректора АТ Укрпошта - Ukrainian Postal Service https://choko.link/ismelyansky
Джерело

Igor Smelyansky/Ігор Смілянський | ​​Я, звісно, не Арестович 😊, але мої новини майже такі ж заспокійливі,...

Логотип телеграм спільноти - Igor Smelyansky/Ігор Смілянський Igor Smelyansky/Ігор Смілянський @igorsmelyansky
9 200 Охват/переглядів 2022-11-02 15:42 Повідомлення №1607
​​Я, звісно, не Арестович 😊, але мої новини майже такі ж заспокійливі, і не через 2-3 тижні, а прямо сьогодні. Тож зі світлом чи без – Укрпошта планує працювати.В ситуації, яка для всіх стала проблемою, ми напевно собаку з'їли, бо:• по-перше, працювали без світла та комп'ютерів, коли це ще не було мейнстрімом і, швидше, було нормою ;))• по-друге, за декілька місяців навчилися працювати без світла на деокупованих територіях і тепер можемо це зробити й по всій країні.• по-третє, марки можна створювати, купувати та клеїти на листівки навіть при свічках 🕯️Наші відділення по всій країні можуть:✔️Виплачувати пенсії (бо маємо електроні та паперові відомості).✔️Видавати та приймати посилки (єдине що в трекінгу Ви їх побачите одразу після того, як з'явиться світло).✔️Здійснювати грошові перекази (але з лімітом в 5000 тис. грн, Фінмон суворіший за світло 😊) ✔️Приймати платежі за комунальні послуги навіть на папірцях (комунальники зараз роблять титанічну роботу, тому не варто забувати оплачувати рахунки:).✔️А ще можна придбати продукти й речі першої необхідності, бо не всі магазини працюють без світла, а в нас якщо що є «заряджені» рахівниці ;)Всі сценарії зі світлом і без нього - у нас вже опрацьовані. Але на цьому не зупиняємося, ми вже закупили й продовжуємо закупляти необхідні нам генератори, булер’яни, ліхтарики (вже маємо 5000 шт.) та ін. Ну і, традиційно, дуже виручають Старлінки. Все вже протестоване часом, тому нам зараз простіше адаптуватися до відсутності світла та зв'язку.Не хочу обіцяти, що все буде ідеально і не все спрацює одразу, бо навчити працювати за день складно. Завжди є технічний, людський та нелюдський /обстріли та бомбардування зі сторони орків/ фактори. Але можу пообіцяти, що будь-які збої одразу будемо вирішувати.Ну і завершити знову хочеться відомою піснею, написаною, до речі, радником х.йла: «Нас б’ють, ми літаєм». Тільки «Нас б’ють, ми працюєм». За що я, знову ж, безмежно вдячний нашій незламній команді. Тому чекаємо Вас в наших відділеннях зі свічками та без 😊