Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Кирило Фесик
Додано 14 лип 2024

Кирило Фесик

@fesykkyrylo
Кількість підписників: 6 205
Фото: 4,870
Відео: 169
Посилання: 709
Опис:
Офіційний канал голови Оболонської РДА Для оперативного зв’язку зі мною: https://t.me/fesykchat [email protected] +380502680324

👥 Кількість підписників

6 205
Середній/День:: -5
Середній/Тиждень:: +39
Середній/Місяць:: +44

👁️ Середній перегляд на повідомлення

4 799
Середній/День:: 2,640
Середній/Тиждень:: 5,574
ERR: 77.34%

📊 Кількість повідомлень на день

1.7
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 1.3
Середнє за день: 1.7

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 1,880 26-05-08 09:05
Сьогодні, в особливу дату – День пам’яті та примирення – у нашому районі відкрили особливу локацію пам’яті.Це вже третій капітальний меморіальний комплекс у нашому районі, присвячений темі меморіалізації та вшануванню наших Героїв.Переконаний, що кожне таке місце має власну філософію, власний зміст і власну історію.Саме ця локація є знаковою для Оболоні ще з 2014 року. Багато років вона була простором пам’яті, єднання та вшанування захисників України.Колись ідейними натхненниками цього місця були Віталій Баранов та Олег Дурмасенко. На той момент планувалось розміщення 32 імені Героїв. Сьогодні, коли ми відкривали оновлений комплекс, на ньому вже вшановано значно більше імен. Символічно й боляче, що серед них тепер є й ім’я самого Віталія Баранова.На відкритті було багато достойних людей видатних захисників України, родин полеглих Героїв, людей, яких я щиро можу назвати своїми друзями.Серед тих, хто виступав:– Олег Дурмасенко – ветеран російсько-української війни, батько загиблого Героя Олексія Дурмасенка, голова ГО «Славетні епохи України»;– Станіслав Риженков – ветеран війни, боєць полку «Азов», учасник оборони Маріуполя, Уповноважений Київської міської ради з питань прав ветеранів;– Андрій Зубов – заступник командира 112 окремої бригади територіальної оборони Сил ТрО ЗСУ;– Роман Джура («Циган») – ветеран російсько-української війни, член Ветеранського корпусу, донедавна кулеметник 3-ї штурмової бригади Третього армійського корпусу;– Ольга Гряник – мати полеглого Героя-оболонця Олександра Гряника, учасника оборони Маріуполя у складі бригади «Азов»;– Микола Ковтуненко – людина, яка відома у Києві та Київській області тим, що започаткувала культуру гідного вшанування та прощання з Героями на Щиті. Ветеран, небайдужий українець і великий друг Оболонського району;– Вадим Марченко – голова Спілки ветеранів Афганістану Оболонського району та ідейний натхненник створення цієї локації у далекому у 2014 році.Хочу щиро подякувати Олегу Дурмасенку, родині Володимира та Ольги Старовойтів та всім, хто долучився до створення цього місця пам’яті. Для мене велика честь мати можливість також долучитися до реалізації цього проєкту – як організаційно, так і ресурсно.Це місце справді має велике значення для району. Дуже символічно, що відкриття відбулося саме сьогодні.З гордістю спостерігаю за еволюцією цього простору пам’яті. І, попри весь біль, щасливий бачити, що настільки важка тема об’єднує оболонців, ветеранів, родини Героїв та весь наш район.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 1,900 26-05-07 11:56
Після важкої зими до нас надходило багато скарг щодо поганого стану доріг. Ми розуміємо, що виконувати капітальний ремонт у великих обсягах наразі неможливо, адже це потребує значних коштів. Тому в межах опрацювання ваших звернень, відразу, як тільки дозволили погодні умови, в нашому районі розпочався поточний ремонт дорожнього покриття на всіх проблемних локаціях, в тому числі і тих, про які писали нам ви. Станом на 7 травня вже відремонтовано 17,3 тисячі квадратних метрів дорожнього покриття.У планах - виконати поточний ремонт загальною площею майже 28,8 тисячі квадратних метрів, зокрема:- на Оболонському проспекті - понад 16,2 тисячі квадратних метрів;- на Великій Кільцевій дорозі - понад 3 тисячі квадратних метрів;- на вулиці Левка Лук’яненка - понад 5,7 тисячі квадратних метрів;- на Оболонській площі - понад 3,8 тисячі квадратних метрів.Також заплановано нанести дорожню розмітку:- поздовжню - на понад 237 кілометрів;- поперечну - на понад 13 тисяч квадратних метрів.Станом на 7 травня вже виконано:- 6,5 кілометра поздовжньої розмітки;- 480 квадратних метрів поперечної розмітки.Також на цей рік заплановано виконати пониження бортового каменю у кількості 60 одиниць.Дякую колективу КП ШЕУ Оболонського району та їхньому директору Олегу Кулікову, а також Департаменту транспортної інфраструктури за реакцію на наші звернення та проведену роботу.Якщо маєте додаткові зауваження щодо стану доріг - надсилайте адреси, будемо звертати на них увагу.Також наголошуємо, що найближчим часом розпочнуться капітальні ремонти міжквартальних проїздів. У нашому районі заплановано роботи за 33 адресами - це найбільша кількість серед усіх районів міста Києва.Працюємо далі.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 2,040 26-05-06 11:53
Вчора мав можливість відвідати надзвичайно теплий та атмосферний захід у ліцеї №245 – «Helicon Music Vision: Музичний пульс Європи».Дуже приємно бачити, що вже третій рік поспіль заклад проводить настільки сильний творчий проєкт, який об’єднує дітей, педагогів та батьків. Особливо круто, що цей конкурс підтримують і багато українських зірок, які допомагають популяризувати такі ініціативи.Окремо вразило, що всі пісні виконувались чотирма іноземними мовами. Це справді виглядало дуже сучасно та масштабно.Вражений рівнем організації, атмосферою та талантом наших дітей. Справді відчувається, що у закладі живе сучасна, активна та мотивована молодь. І загалом ліцей №245 вже не перший рік генерує дуже масштабні, творчі та нестандартні події, які точно запам’ятовуються.Окрема подяка директорці ліцею Вікторії Садовнічерко за енергію, сучасний підхід та величезну любов до своєї справи. Саме завдяки таким керівникам у наших закладах народжуються подібні ініціативи.До речі, вже обговорюємо ідею наступного року провести подібний конкурс уже на загальнорайонному рівні. Думаю, це може стати ще однією сильною традицією Оболоні.Також хочу сказати кілька слів і про сам ліцей. За останній період нам вдалося реалізувати тут важливі зміни: минулого року облаштували велике укриття, встановили новий паркан, частково відремонтували приміщення закладу.На цей рік також маємо плани щодо продовження ремонтних робіт. Сподіваємось, після ухвалення коригування бюджету та виділення фінансування зможемо перейти до реалізації наступного етапу оновлення ліцею.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 2,120 26-05-05 14:57
Продовжуємо системну підготовку до наступної зими. Не залишаємо поза увагою й освітню сферу. Як і раніше, значна частина освітнього бюджету, окрім безпекових заходів, спрямовується на термомодернізацію та посилення інженерних мереж.Паралельно постійно поповнюємо генераторний парк у закладах освіти, що дає можливість оперативно реагувати на будь-які виклики.Розуміючи, що бюджет міста Києва не здатен повністю покрити всі потреби, активно працюємо з міжнародними організаціями та опрацьовуємо різні напрями співпраці для залучення додаткових позабюджетних ресурсів.Окрема подяка Посольству України в Чорногорії та Українській асоціації «Добра Справа» за передані 6 генераторів – справних і готових до використання в будь-яких надзвичайних ситуаціях.Загалом станом на сьогодні налічується близько 200 одиниць генераторів для потреб закладів освіти. Щиро дякуємо Посольству України в Чорногорії за підтримку. Ваш внесок надзвичайно важливий для нашого району!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 2,460 26-05-04 15:43
Сьогодні в нашому районі відбулась по-справжньому масштабна та важлива подія – VI Всеукраїнський фестиваль доброти та протидії булінгу «Мої безпечні друзі».Це вже добра традиція для Києва та області, яка щороку об’єднує тисячі дітей навколо важливої теми — створення безпечного середовища та протидії булінгу.Цьогоріч фестиваль зібрав велику кількість учасників. На сцені виступали відомі українські артисти, серед яких Kalush Orchestra, TAYANNA, SKYLERR та інші. Також до заходу долучилися популярні блогери й лідери думок. Було особливо цінно, що зірки не лише виступали, а й спілкувалися з дітьми про протидію булінгу, підтримку одне одного та важливість поваги.Окремо хочу відзначити, що цього року нам вдалося встановити національний рекорд України – «Найбільша кількість школярів - учасників івенту з протидії булінгу». Це справді крутий результат і показник того, наскільки важливою є ця тема для суспільства.Захід організовано громадською організацією «Мої безпечні друзі» у співпраці з нашою адміністрацією. Окрема подяка Ігорю Буранову за системну та щиру роботу в цьому напрямку.Важливо відзначити, що фестиваль був реалізований повністю за позабюджетні кошти – завдяки партнерам, які підтримують створення безпечного середовища для дітей.Особливу увагу приділили безпеці:– протягом усього заходу чергувала карета швидкої допомоги;– громадський порядок забезпечували бійці ДФТГ «Легіон Оболонь»;– на локації є одне з найбільших укриттів в Україні, яке у разі повітряної тривоги здатне забезпечити безпеку всіх учасників.Окремо дякую команді ТРЦ Blockbuster Mall за підтримку та можливість проведення такого масштабного заходу.Дякую всім, хто долучився. Разом формуємо середовище, в якому діти відчувають себе захищеними. Також щасливий, що вдалось організувати такий захід, який надовго запам'ятається. Окрема подяка артистам, які долучилися.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 2,120 26-05-03 10:35
Шановні оболонці!Останніми днями отримуємо багато звернень щодо відсутності гарячої води та перебоїв із холодним водопостачанням. Хочу коротко і зрозуміло пояснити ситуацію.Наразі у місті тривають гідравлічні випробування – це обов’язковий етап підготовки теплових мереж до опалювального сезону. Саме під час цих робіт виявляються слабкі місця трубопроводів, щоб встигнути їх відремонтувати до зими.Окремо нагадаємо, що в січні було прийнято рішення на рівні керівництва міста тимчасово переключити частину потужностей з гарячого водопостачання на забезпечення опалення. Це дозволило втримати тепло в будинках хоча б на мінімальному рівні в найскладніший період.Важливо розуміти зони відповідальності:– за гаряче водопостачання відповідає Київтеплоенерго;– за холодне водопостачання – Київводоканал.Ці підприємства не підпорядковуються районній адміністрації, але ми перебуваємо з ними в постійній комунікації та разом відпрацьовуємо всі проблемні питання.Просимо поставитися до ситуації з розумінням. Якщо у вас є конкретні адресні проблеми – звертайтесь безпосередньо до відповідних служб або пишіть нам, телефонуйте до приймальні. Ми збираємо всі звернення та передаємо їх у роботу, щоб максимально оперативно реагувати.Впевнені, що найближчим часом ситуація стабілізується. Дякую комунальникам, які, попри брак кадрів, працюють над вирішенням критичних проблем.Працюємо далі.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 2,340 26-05-02 08:12
Шановні оболонці!Знову хочу з вами поспілкуватися про мої засоби комунікації.Я дуже ціную всіх своїх підписників на різних майданчиках. Вдячний кожному, хто знаходить час дійти до мене особисто, розповісти про свої думки та проблеми.Намагаюся оперативно знаходити час для всіх охочих. Звісно, іноді можу переносити зустрічі, інколи навіть кілька разів. Буває, що на зустріч потрібно трохи почекати – мій графік дуже щільний, а іноді наради з міською владою призначаються «сьогодні на сьогодні».Я не женуся за кількістю підписників, тому не створюю хайповий чи розважальний контент. Але час від часу ділюся особистими думками або інформацією про своє життя та близьких.Бан використовую вкрай рідко, але, звісно, залишаю за собою таке право.Разом із командою намагаємося відпрацьовувати майже всі звернення, навіть ті, що надходять у вигляді коментарів під постами. Звісно, не все встигаємо.Хочу звернути увагу, що у 90% керівників мого рівня відсутня навіть можливості писати коментарі в Telegram, а у Facebook часто такі коментарі взагалі залишаються без реакції.Закликаю всіх і надалі залишатися з нами в комунікації. Дуже ефективним механізмом є наша гаряча лінія, яка лише за період енергокризи опрацювала понад 30 000 звернень. Номери: 066 356 3520 та 044 334 6102.Звернення напряму до нас насправді набагато ефективніші, ніж через 1551 – при всій повазі до цієї служби та її працівників.Нагадую також номер моєї приймальні, за яким завжди можна залишити звернення та записатися на зустріч: 050 268 03 24.Дякую за вашу активність. Розвиваємо Оболонь разом.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 2,420 26-05-01 14:17
Сьогодні в стінах нашої адміністрації відбулася надзвичайно красива та атмосферна подія – районний фестиваль-конкурс «Київський вальс на Оболоні – 2026».Це вже третій рік поспіль, коли ми проводимо цей конкурс, і з впевненістю можна сказати – він стає справжньою традицією району.Цьогоріч розгорнулась запекла боротьба серед випускників оболонських закладів освіти. Кожен номер дуже емоційний, відчувається підготовка, стиль і величезна робота наших дітей, яку видно з першого руху.Хочу щиро подякувати всім учасникам за створення прекрасних образів та виконання витонченого і по-справжньому красивого вальсу.Окрема велика подяка педагогам та директорці Центру творчості дітей та юнацтва Тетяні Образцовій, яка започаткувала цей конкурс і змогла об’єднати заклади освіти навколо такої сильної та змістовної ініціативи.Особисто отримав велике задоволення від кожного виступу.Було щиро радісно бачити, як керівники закладів освіти вболівають за своїх учнів і проживають ці емоції разом із ними.Серед учасників:Ліцей №8Ліцей №9 «Гармонія»Ліцей №16Ліцей №29 ім. Петра КалнишевськогоЛіцей №170Ліцей №194 «Перспектива»Ліцей №214Ліцей №225Ліцей №240 «Соціум»Ліцей №245 «Гелікон»Ліцей №252 ім. Василя СимоненкаЛіцей №256 «Смарт»Ліцей №285Ліцей «Оболонь»Ліцей «Потенціал»Спеціалізована школа №210І найголовніше – дякую за те, що навіть у складний для країни час наші діти мають можливість розвиватися, творити і проживати свої найкращі роки активно та з користю для себе.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 2,350 26-04-30 12:10
Ми в нашому районі вже реалізували декілька проєктів, пов’язаних з облаштуванням майданчиків для вигулу собак. Завжди це відбувається за ініціативою мешканців та з узгодженням із навколишніми будинковими громадами. Я завжди позитивно реагую на будь-які ініціативи щодо створення таких просторів, і там, де це можливо, ми намагаємося їх реалізувати.До нас звернулася будинкова громада з ЖК ObolonSky. Активний мешканець цього ЖК Максим Харченко запропонував розглянути вільну локацію біля ЖК. Ми виїхали на місце разом із нашою подругою та творчою натхненницею краси Оболонського району Марією Ковальчук. Визначили локацію, яка за всіма юридичними та логічними параметрами відповідає можливості встановлення майданчика для вигулу собак. Домовилися спільними силами працювати над його облаштуванням.Цікавить думка прибудинкової громади: чи доцільно встановлювати майданчик у цій локації?Додаємо схему розміщення майданчика: його параметри - 10×15 метрів, висота огорожі - 1,7 м.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 3,040 26-04-29 08:54
Друзі, запрошую на масштабну подію, яка вже стала доброю традицією як в нашій столиці, так і в Київській області і має важливу соціальну місію.4 травня о 13:00 у ТРЦ Blockbuster Mall відбудеться VI Всеукраїнський фестиваль доброти та протидії булінгу «Мої безпечні друзі».На сцені для дітей виступатимуть – відомі українські артисти, серед яких Kalush Orchestra, TAYANNA, SKYLERR та інші. До заходу також долучаться популярні блогери, яких добре знає молодь.Співорганізатори заходу громадська організація «Мої безпечні друзі» у співпраці з нашою адміністрацією. Особлива подяка Ігорю Буранову - активній та багатогранній людині!Дякую команді за системну роботу в напрямку протидії булінгу та створення безпечного середовища для дітей.Цього року ставимо амбітну ціль – встановити рекорд і зібрати понад 2500 дітей на фестивалі, присвяченому темі протидії булінгу.Вхід вільний.Усі заходи безпеки продумані, буде велика кількість охорони, чергування швидкої допомоги та доступ до одного з найбільших в Україні укриттів!Хочу окремо подякувати нашим друзям ТРЦ Blockbuster Mall які надають змогу проводити масштабні події, без вашої допомоги у нас би нічого не вийшло!Чекаємо всіх – буде змістовно, корисно і атмосферно.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook