Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Кирило Фесик
Додано 14 лип 2024

Кирило Фесик

@fesykkyrylo
Кількість підписників: 6 205
Фото: 4,870
Відео: 169
Посилання: 709
Опис:
Офіційний канал голови Оболонської РДА Для оперативного зв’язку зі мною: https://t.me/fesykchat [email protected] +380502680324
Джерело

Кирило Фесик | Памʼять про наших Героїв має не лише матеріальний характер у вигляді м...

Логотип телеграм спільноти - Кирило Фесик Кирило Фесик @fesykkyrylo
1 940 Охват/переглядів 2026-05-17 16:37 Повідомлення №4996
Памʼять про наших Героїв має не лише матеріальний характер у вигляді меморіалів чи пам’ятних дошок, а й нематеріальний - через проведення пам’ятних заходів, які об’єднують людей та зберігають історію подвигу наших Захисників.Саме тому, коли до нас звернулася наша давня та дуже хороша подруга - дружина загиблого Героя Андрія Шияна Ксенія - з ініціативою провести дводенний марафон пам’яті, який складався з просвітницького форуму та концерту, ми з великим задоволенням погодилися долучитися та допомогти в організації цього заходу.У перший день відбулися лекції та зустрічі на важливі суспільні й військові теми за участі рідних, військових, волонтерів та друзів Андрія. Другий день завершився теплим концертом у парку «Наталка».Захід мав справді родинну, щиру та теплу атмосферу. Дякую всім, хто долучився до організації та проведення марафону пам’яті. Ми завжди раді підтримувати такі ініціативи.Окрема подяка Ксенії за спільну роботу та постійну підтримку нашого району й ініціатив, пов’язаних із розвитком ветеранської політики та збереженням пам’яті про наших Героїв.Також висловлюю щиру подяку Станіславу Риженкову за підтримку заходу та виступ, а також Батальйону «Свобода», «Сталевим птахам», гуртам «Ромакс», «ЕКА», «Станція Сиваш» та «Шумʼя» за долучення до заходу та підтримку його проведення. Пам’ятаємо подвиг Андрія, з яким я був добре знайомий. Ми познайомилися 25 лютого 2022 року - фактично на одній із перших збудованих оборонних позицій в Оболонському районі. Це була людина, яка брала участь у деокупації Київщини, захищала нашу державу з 2015 року та віддала своє життя за те, щоб сьогодні ми могли мирно збиратися у нашій столиці.Памʼятаємо. Шануємо. Не забудемо.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook