Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Кирило Фесик
Додано 14 лип 2024

Кирило Фесик

@fesykkyrylo
Кількість підписників: 6 205
Фото: 4,870
Відео: 169
Посилання: 709
Опис:
Офіційний канал голови Оболонської РДА Для оперативного зв’язку зі мною: https://t.me/fesykchat [email protected] +380502680324

👥 Кількість підписників

6 205
Середній/День:: -5
Середній/Тиждень:: +39
Середній/Місяць:: +44

👁️ Середній перегляд на повідомлення

4 799
Середній/День:: 2,640
Середній/Тиждень:: 5,574
ERR: 77.34%

📊 Кількість повідомлень на день

1.7
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 1.3
Середнє за день: 1.7

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 2,310 26-05-19 15:51
Сьогодні в нашій адміністрації відбулося урочисте нагородження переможців та призерів районного етапу змагань «Пліч-о-Пліч Всеукраїнські шкільні ліги» - ініціативи Президента України Володимира Зеленського.У 2025/2026 навчальному році участь у районному етапі змагань взяли 35 шкіл району, які представили 246 команд. Понад 2000 учнів та учениць змагалися у 14 видах спорту: баскетболі, волейболі, футболі, гандболі, регбі-5, шахах, легкій атлетиці, дзюдо, настільному тенісі та інших дисциплінах.У змаганнях брали участь - Ліцей №8, Ліцей №9 «Гармонія», Ліцей №14 імені українського професора Грушевського Сергія Федоровича, Ліцей №16, Ліцей №20, Ліцей №29 імені Петра Калнишевського, Ліцей №104 імені О. Ольжича, Ліцей №143, Ліцей №157, Ліцей №168, Ліцей №170, Ліцей №194 «Перспектива», Ліцей №211, Ліцей №214, Ліцей №216, Ліцей №225, Ліцей №239, Ліцей №240 «Соціум», Ліцей №245 «Гелікон», Ліцей №252 імені Василя Симоненка, Ліцей №256 «СМАРТ», Ліцей №285, Ліцей №299, Ліцей «Оболонь», Ліцей «Потенціал», Мистецький ліцей «Київська дитяча Академія мистецтв» імені М. І. Чембержі, Wonders, Спеціалізована школа №210, Школа I-III ступенів №219, Школа I-III ступенів №226, Школа I-III ступенів №231, Школа I-III ступенів №232, Школа I-III ступенів №233, Спеціалізована школа №298, «Міжнародна Французька Школа».Кожна команда продемонструвала силу, витривалість, командний дух і справжнє прагнення до перемоги. Приємно бачити, як активно розвивається фізична культура та шкільний спорт серед молоді.Щиро дякую учням, батькам, учителям, тренерам і закладам освіти за активну участь, підтримку та значний внесок у розвиток шкільного спорту в нашому районі.Також висловлюю щиру подяку начальнику відділу молоді та спорту Олександру Образцову за невпинну роботу з молоддю, професіоналізм та розвиток спорту на Оболоні.Пишаємося нашою молоддю та бажаємо нових перемог і досягнень!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 1,430 26-05-18 12:42
Сьогодні рівно шість років, як я обіймаю посаду голови Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації.Це значний термін у житті людини й значний період в історії сучасної України.За цей час у житті нашої держави та нашого міста відбулося багато подій. Багато змінилося і в моєму житті.Повномасштабне вторгнення повністю змінило структуру нашого суспільства, економіки та пріоритети нашої роботи.Не буду зараз писати перелік усіх реалізованих проєктів, адже моя робота в Оболонському районі триває, а про більшість із них я регулярно звітую, в тому числі й у межах щорічних відкритих звітів.Сьогодні хочу написати про друзів, однодумців та союзників, яких мені подарував цей етап життя.Дякую нашим захисникам, з більшістю з яких ми особливо зблизилися у перші дні та тижні повномасштабного вторгнення в напівпорожньому Києві. Завжди намагаюся реагувати на ваші потреби та зауваження.Дякую родинам наших Героїв. На жаль, із більшістю з вас нас познайомило велике горе втрати. Хочу, щоб ви завжди відчували, що ви важливі для мене. Дякую, що разом ми створюємо унікальну культуру вшанування та меморіалізації наших Героїв.Дякую нашим освітянам та директорам закладів освіти. У вас неймовірна сила та любов до своєї справи. Пишаюся тим, що маю серед вас багато друзів. Ви трансформуєте не лише освіту, а й усе наше суспільство.Дякую нашим комунальникам за щоденну працю. Ніколи не дозволяв ні собі, ні будь-кому іншому ставитися до вас зверхньо чи зневажливо. Ваша робота в умовах війни та постійних надзвичайних ситуацій є надскладною, і без неї наша столиця не змогла б тримати стільки ударів ворога.Дякую керівникам ОСББ та всій вашій неймовірній спільноті. Ваша самоорганізація, інтелект та глибоке розуміння процесів надихають на спільну роботу. Ви – осередок стійкості та здорового глузду.Дякую всім активним оболонцям за підказки, конструктивну критику та спільну роботу. На жаль, ми не завжди фізично здатні реалізувати всі ваші ідеї та пропозиції, і не кожна моя відповідь може вас влаштовувати. Але я завжди залишаюся чесним із вами. І кількість спільно реалізованих проєктів значно більша за ті, які ми не змогли втілити.Дякую всій команді Оболонської РДА, своїм заступникам та моїй приймальні.Ви без жодного сумніву – одна з найкращих команд у міській владі, що підтверджується багатьма об’єктивними показниками.Кожен, хто любить Оболонь, кожен, хто є другом Оболоні, завжди може розраховувати на мою підтримку.Працюємо далі!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 1,940 26-05-17 16:37
Памʼять про наших Героїв має не лише матеріальний характер у вигляді меморіалів чи пам’ятних дошок, а й нематеріальний - через проведення пам’ятних заходів, які об’єднують людей та зберігають історію подвигу наших Захисників.Саме тому, коли до нас звернулася наша давня та дуже хороша подруга - дружина загиблого Героя Андрія Шияна Ксенія - з ініціативою провести дводенний марафон пам’яті, який складався з просвітницького форуму та концерту, ми з великим задоволенням погодилися долучитися та допомогти в організації цього заходу.У перший день відбулися лекції та зустрічі на важливі суспільні й військові теми за участі рідних, військових, волонтерів та друзів Андрія. Другий день завершився теплим концертом у парку «Наталка».Захід мав справді родинну, щиру та теплу атмосферу. Дякую всім, хто долучився до організації та проведення марафону пам’яті. Ми завжди раді підтримувати такі ініціативи.Окрема подяка Ксенії за спільну роботу та постійну підтримку нашого району й ініціатив, пов’язаних із розвитком ветеранської політики та збереженням пам’яті про наших Героїв.Також висловлюю щиру подяку Станіславу Риженкову за підтримку заходу та виступ, а також Батальйону «Свобода», «Сталевим птахам», гуртам «Ромакс», «ЕКА», «Станція Сиваш» та «Шумʼя» за долучення до заходу та підтримку його проведення. Пам’ятаємо подвиг Андрія, з яким я був добре знайомий. Ми познайомилися 25 лютого 2022 року - фактично на одній із перших збудованих оборонних позицій в Оболонському районі. Це була людина, яка брала участь у деокупації Київщини, захищала нашу державу з 2015 року та віддала своє життя за те, щоб сьогодні ми могли мирно збиратися у нашій столиці.Памʼятаємо. Шануємо. Не забудемо.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 2,130 26-05-16 13:01
Сьогодні зранку відвідав чудовий захід, організований неймовірною командою ліцею №285 на чолі з нашою подругою - директоркою Тетяною Бондаренко. Захід був присвячений Дню сім’ї, який відзначали вчора.На заході панувала неймовірна атмосфера: виступи юних спортсменів, творчі номери учнів, багато різноманітних активностей для дітей. Було дуже тепло, щиро та по-сімейному.Хочу сказати, що мені дуже приємно спостерігати, як розвивається цей заклад після приходу нової молодої команди. Чую неймовірну кількість хороших відгуків про ліцей, і це абсолютно заслужено.На цей рік у закладі заплановано чимало покращень та значну кількість капітальних вкладень. Також будемо залучати додаткові ресурси, аби молода команда мала гідні умови та територію для реалізації всіх своїх задумів.Також хочу подякувати всім батькам, які приводять своїх дітей до цього ліцею та підтримують заклад. Ви обов’язково побачите ще більше позитивних змін найближчим часом.Дякую всім за спільну роботу та за запрошення на такий чудовий захід!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 2,140 26-05-15 12:58
Вчора у ліцеї №252 імені Василя Симоненка відбулася особлива та надзвичайно зворушлива подія - відкриття меморіального куточка пам’яті та меморіальних дошок, присвячених випускникам і вчителю ліцею, які віддали своє життя за Україну, її свободу та незалежність.Меморіальні дошки відкрито на честь Героїв:Ігоря Сологуба - випускника ліцею 2004 року, який після мобілізації долучився до лав Військово-морських Сил України служив у штурмовій роті 37 окремої бригади морської піхоти та загинув 19 жовтня 2024 року під час виконання бойового завдання на Донеччині.Костянтина Кузіна - випускника ліцею, добровольця, молодшого сержанта Сил територіальної оборони ЗСУ, який із перших днів повномасштабного вторгнення став на захист держави та загинув 25 червня 2023 року поблизу Бахмута.Олексія Шутя - випускника ліцею, юриста, військовослужбовця та оператора БПЛА, який пройшов важкі бої на Донеччині та Запорізькому напрямку й загинув 24 лютого 2026 року під час виконання бойового завдання.Тараса Лемешка - учителя ліцею, офіцера Збройних Сил України, командира піхотної роти, нагородженого Орденом Богдана Хмельницького III ступеня. Попри поранення та надзвичайно важкі умови служби, він продовжував боронити Україну до останнього. Загинув 29 лютого 2024 року на Донеччині.Ці імена навіки закарбовані не лише на меморіальних дошках, а й у серцях учнів, педагогів, батьків та всього району. Їхній подвиг - це символ мужності, сили духу, самопожертви та безмежної любові до Батьківщини.Ми не маємо права забути ціну свободи. Пам’ять про наших Героїв житиме вічно - у наших серцях, у спогадах, у вдячності прийдешніх поколінь.Попри складну ніч, ми завжди знайдемо час, аби підтримати родини наших Героїв, висловити їм повагу та поспілкуватися. На заході були присутні рідні наших Захисників, і для нас надзвичайно важливо бути поруч у такі моменти пам’яті та шани.Велика подяка директорці закладу Олені Преподобній та чудовому колективу Ліцею 252 - можу сміливо заявити, що патріотичне виховання та культура вшанування памʼяті Героїв, у вашому закладі розвинена на найвищому рівні!Дуже приємно спостерігати, як заклади освіти індивідуально підходять до вшанування пам’яті Героїв.Вічна шана і слава Героям України.Світла та вічна пам’ять Захисникам.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 3,600 26-05-13 14:28
16 та 17 травня в нашому районі відбудеться особливий дводенний захід – «Двіж памʼяті “Гори”», присвячений памʼяті нашого друга, побратима та справжнього патріота України Андрія Шияна «Гори».Ініціаторкою заходу стала дружина загиблого Героя – наша подруга Ксенія Шиян, яка робить усе можливе, аби памʼять про Андрія жила, а цінності та ідеї, якими він жив, продовжували свій розвиток для майбутніх поколінь.17 травня Андрію мало б виповнитись 30 років.Андрій народився у Києві, у 2015 році залишив навчання та добровольцем пішов захищати Україну на Донбас. Воював у складі батальйону імені генерала Кульчицького. Після повернення активно займався допомогою військовим та ветеранам, освітньою діяльністю, очолював громадську організацію ветеранів Оболонського району.З початком повномасштабного вторгнення знову став до зброї. Спочатку у складі столичного ДФТГ, а згодом – кулеметником батальйону «Свобода» 4-ї бригади оперативного призначення НГУ імені Героя України Сергія Михальчука.Життя Андрія обірвав ворожий обстріл на щойно зайнятих позиціях поблизу Бахмута у ніч з 11 на 12 листопада 2022 року.Він до останнього залишався людиною, яка понад усе любила Україну та боролась за неї.16 травня о 12:00 у Центрі науково-технічної творчості молоді «Сфера» відбудеться просвітницький форум та панельні дискусії про культуру памʼяті, історію визвольної боротьби, роль дронів у сучасній війні та українську ідентичність.А вже 17 травня у парку «Наталка» о 14:00 пройде великий благодійний концерт памʼяті Андрія Шияна за участі українських виконавців, військових, волонтерів та друзів Героя.Також на гостей чекатимуть майстер-класи, тематичні активності, презентація нового мерчу памʼяті «Гори» та благодійний фудкорт.В цей день поруч зберуться люди, які знали Андрія, вірили в нього та завжди памʼятатимуть його.Памʼять про наших Героїв має жити не лише у словах, а й у справах, сенсах та сильних ініціативах, які обʼєднують людей навколо України.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 2,990 26-05-12 11:47
Завітали до нашої чудової подруги, директорки Школи №226 Наталії Долженкової, яка була призначена минулого року.Відверто скажу, що заклад потребував уваги як з управлінської точки зору, так і значних капіталовкладень.Наталія – досвідчена керівниця, яка раніше вже займала керівні посади в інших закладах освіти, і взялася за роботу буквально з першого дня. Її любов до свого закладу та бажання змінювати його дуже надихають, але й ми, зі свого боку, не залишаємо школу без підтримки.Станом на зараз у закладі майже завершено повне утеплення фасаду. Також цього року проведено величезний обсяг робіт на внутрішній території, капітально відремонтовано майже півтора поверхи закладу, зокрема додаткові класи, коридори школи та зони відпочинку.Розуміємо, що заклад також потребує капітального ремонту укриття, адже воно вже не відповідає тим сучасним стандартам, які ми сьогодні створюємо в укриттях Оболоні.Дякуємо Наталії за її роботу. Впевнений, що найближчим часом цей заклад зміниться кардинально у кращий бік.Обговорили багато проєктів – як господарського характеру, так і організаційного та освітнього напрямків.Іноді читаю зауваження про те, що ми нібито маємо “обрані” заклади освіти, у які вибірково вкладається фінансування. Це абсолютно не відповідає дійсності.За свою каденцію ми до невпізнаваності змінили десятки закладів – як шкіл, так і дитячих садочків району.Але, звісно, ані людських, ані фінансових ресурсів не вистачає, щоб зробити це одномоментно всюди. Проте системна та планова робота триває постійно.Дякуємо всім причетним – нашій інженерній групі, освітянам, підрядникам та Київській міській раді, яка з року в рік довіряє нашому району значні ресурси для розвитку освіти.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 3,250 26-05-11 15:35
Сьогодні в нашому районі відбувся дуже теплий захід з нагоди Дня матері та Дня сім’ї. Мали можливість привітати та нагородити багатодітні родини, а особливо мам, які присвятили своє життя вихованню дітей.Хочу окремо сказати, що всі родини, з якими сьогодні спілкувалися, випромінюють неймовірне тепло, любов та щирість. Саме на таких сім’ях тримаються справжні родинні цінності, взаємопідтримка та єдність нашого суспільства.Також після заходу завітали до Іщук Лідії Олексіївни – мати-виховательки дитячого будинку сімейного типу. У дуже теплій домашній атмосфері привітали її велику родину та вручили подарунок, який, впевнений, стане корисним для всієї сім’ї.Щасливий був сьогодні провести час із людьми, які настільки щиро бережуть, підтримують та примножують родинні цінності. Одна з наших стратегічних задач - це створення ще одного дитячого будинку сімейного типу, над чим зараз плідно працює наша команда. Адже ДБСТ - це найкраще місце для дітей, які потребують сімейного та родинного затишку.Окрема подяка колективу та начальниці Служби у справах дітей та сім'ї Аллі Бурлаці за плідну роботу з багатодітними родинами та розвиток цього надважливого напрямку. Саме такі родини є справжньою силою нашої країни!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 2,640 26-05-10 07:48
Хочу сьогодні привітати всіх мам із Днем матері!Бути мамою – це, без перебільшення, найважливіша, найсвітліша і водночас одна з найскладніших ролей у житті жінки.Я щиро надихаюсь, коли бачу, як материнська любов здатна рухати світ, давати силу, віру та підтримку навіть у найважчі часи.Окремі теплі слова хочу передати мамам наших захисників і мамам полеглих Героїв. Ваша сила – неймовірна. Саме ви виховали людей, які зберегли нашу державу для наступних поколінь. Для мене велика честь дружити з багатьма з вас та мати можливість бути поруч.Також хочу висловити щиру повагу та підтримку мамам особливих діток. Ви щодня живете любов’ю, турботою та боротьбою за своїх дітей 24/7. І я надалі буду робити все можливе, щоб у наших дітей були гідні умови для розвитку, навчання та реабілітації.Хочу сказати й те, що особисто мені неймовірно пощастило з мамою, яку я дуже люблю і за якою дуже сумую, адже вже тривалий час не мав можливості її побачити.Ну і, звісно, я щасливий щодня спостерігати, якою неймовірною мамою для нашої Софійки є моя кохана Альона Бузюн.Бережіть своїх мам. Обіймайте їх частіше. Бо мамина любов – це те, що залишається з нами на все життя.Зі святом усіх мам!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 2,480 26-05-09 08:39
Цього тижня на стадіоні «Зміна» відбувся фінальний етап міських змагань «Шкільний м’яч» серед дванадцяти річних школярів.Юні футболісти продемонстрували справжній характер, волю до перемоги та високу майстерність. За результатами турніру команда школи №233 Оболонського району виборола почесне 1 місце серед команд районних шкіл міста Києва. На церемонії нагородження були присутні Голова Асоціації футболу міста Києва - Ігор Кочетов, перший заступник Асоціації футболу міста Києва - Сергій Щерба, Голова Асоціації аматорського футболу України - Олександр Каденко та технічний директор Української Асоціації футболу - Ігор Дедишин. Всі ці люди небайдужі до розвитку футболу, за це велика подяка. Усі учасники отримали пам’ятні дипломи та футбольні м’ячі від Асоціація футболу міста Києва.Вітаємо команду школи №233 із заслуженим тріумфом! Попереду на команду чекає найважливіший виклик - представлення столиці на Всеукраїнському фіналі у Львові. Також цього тижня учні молодших класів ліцею №157 Оболонського району вибороли почесне 1 місце у міському етапі змагань «Пліч-о-пліч» та будуть Представляли район на Всеукраїнських змаганнях. Щасливий, що наші спортсмени здобувають найкращі результати, а спортивна інфраструктура активно розвивається. Минулого року було проведено капітальний ремонт чотирьох футбольних полів у школах району, а вже цього року заплановано оновлення ще трьох футбольних майданчиків. Саме завдяки підтримці спорту, створенню сучасних умов для тренувань та наполегливості молоді формується сильне й здорове майбутнє нашого міста.Бажаємо нашим чемпіонам упевнених перемог та нових спортивних звершень!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook