Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Кирило Фесик
Додано 14 лип 2024

Кирило Фесик

@fesykkyrylo
Кількість підписників: 6 205
Фото: 4,870
Відео: 169
Посилання: 709
Опис:
Офіційний канал голови Оболонської РДА Для оперативного зв’язку зі мною: https://t.me/fesykchat [email protected] +380502680324

👥 Кількість підписників

6 205
Середній/День:: -5
Середній/Тиждень:: +39
Середній/Місяць:: +44

👁️ Середній перегляд на повідомлення

4 799
Середній/День:: 2,640
Середній/Тиждень:: 5,574
ERR: 77.34%

📊 Кількість повідомлень на день

1.7
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 1.3
Середнє за день: 1.7

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 1,510 25-08-07 16:23
Провели штабне навчання за участі всіх відповідальних служб району, представників ОСББ та ЖБК, поліції, ДСНС та благодійних фондів, які залучаються до ліквідації наслідків ворожих атак.Пропрацювали кілька важливих рішень:На кожній локації буде обовʼязково розгортатись мобільний координаційний штаб РДА. Паралельно, як зазвичай працюватимуть і стаціонарні штаби – на базі найближчих навчальних закладів.До роботи мобільного штабу будуть залучені: керівництво району (зокрема моя присутність або першого заступника), поліція, представники благодійних фондів, управління соціального захисту та ветеранської політики, психологи.На місцях обов’язково буде забезпечене харчування як для постраждалих, так і для тих, хто бере участь у ліквідації наслідків.До складу штабу також увійдуть представники ПриватБанку – вони допомагатимуть у відновленні втрачених або пошкоджених карток, а також надаватимуть реквізити для оформлення матеріальної допомоги.Посилили роботу нашої гарячої лінії – тепер на ній працюватиме більше операторів, які прийматимуть заявки від постраждалих мешканців.Особливо приділили увагу присутності психологів – кожна надзвичайна ситуація потребує не лише технічної, а й емоційної підтримки.З фондом «Право на захист» обговорили надання гуманітарної та фінансової допомоги.Також окремо узгодили механізми міської допомоги.Надано доручення підготувати друковані інформаційні матеріали з чітким алгоритмом дій для мешканців – зокрема щодо компенсацій за пошкоджене житло та оформлення грошової допомоги.Також проговорили заходи безпеки на локаціях надзвичайних подій – доступ до таких територій буде обмежено, допуск лише для уповноважених осіб.Я щиро бажаю, щоб ці навички та досвід нам не знадобився, але також впевнений, що всі керівники, мають постійно відпрацьовувати подібні ситуації і з теоретичної сторони, не зважаючи на наш практичний досвід!До прикладу, я особисто був керівником ліквідації наслідків ворожих атак, понад 10 разів, а також наші служби активно працюють і на локаціях в інших районах! Однак, аналіз та спільна робота в спокійному режимі, завжди дає змогу покращити працюючі алгоритми. Наявність практичного досвіду в жодному разі не є виправданням відсутності постійних тренувань!Район має чіткий і погоджений план дій на випадок надзвичайних ситуацій. Віримо в найкраще та готуємось до будь-яких ситуацій!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 19,500 25-08-06 13:28
Вчора вшанували памʼять Героя – Мусієнка В’ячеслава Петровича, позивний «Земляк».На фасаді будівлі Спеціалізованої школи №16, у якій навчався В’ячеслав, відкрили меморіальну дошку.Він народився 30 квітня 1979 року в Києві, мешкав в Оболонському районі.З перших днів повномасштабного вторгнення, 24 лютого 2022 року, добровольцем став до лав Збройних Сил України.Служив у 46-й десантно-штурмовій бригаді, 3-му батальйоні, 7-й аеромобільній роті. Командир роти.Загинув 8 вересня 2022 року в районі населеного пункту Білогірка Херсонської області.Його побратими памʼятають його як командира, який не зрадив своїм ідеалам.Найкращий син, турботливий брат – приклад мужності, відданості та честі.Його життя обірвалося, але його подвиг – житиме вічно.На відкритті були присутні його рідні, побратими, учні та педагоги школи.Дуже світлі, щирі батьки Героя.Священнослужитель провів церемонію богослужіння, поділився теплими історіями про Вʼячеслава та нагадав, наскільки важливо зберігати пам’ять.Я впевнений, що всі учні цієї чудової школи будуть брати приклад з В’ячеслава, пам’ятати його подвиг та цінувати свободу, яку він захищав.В нашому районі жоден воїн не буде забутий.Світла памʼять і вічна слава Герою.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 1,720 25-08-05 10:05
Вчора своє 50-річчя відзначало наше районне Комунальне підприємство Управління зелених насаджень Оболонського району! Разом із керівництвом УЗН та відділом культури організували тепле святкування в кінотеатрі «Кадр». Подякували працівникам, які не просто дбають про красу району, а й з перших днів повномасштабного вторгнення допомагали зміцнювати оборону Києва. Дехто з них пішов добровольцем до лав ЗСУ, а сам УЗН постійно підтримує наших військових.На святі колектив КП УЗН передали допомогу двом оболонським підрозділам, а саме 129 батальйону ТРО та 244 батальйону ТРО.Також вручили почесні відзнаки достойним працівникам, зокрема – від начальника КМВА Тимура Ткаченка.Окрема подяка легендарній Марії Ковальчук – людині, яка доклала руку до таких проєктів, як парк «Наталка», парк у Пущі-Водиці та Алея пам’яті Героїв Оболонського району. Її ім’я – вже частина історії нашого міста.Символічно, що УЗН – одноліток Оболонського району. Я щиро пишаюсь нашим підприємством і впевнений, що більшість Оболонців – також!ПОСИЛАННЯ на фото заходу.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 1,640 25-08-04 16:12
Сьогодні важливий день для всієї оболонської освітньої спільноти. Відбулося офіційне представлення нових директорів одразу в трьох навчальних закладах району.Впевнений, що це справді сильне підсилення нашої великої родини керівників. Особисто знаю більшість директорів і можу з упевненістю сказати: сьогодні наша освітянська команда – це унікальне поєднання досвіду, мудрості й сучасного мислення. Частина з них працювали ще до мого приходу, частина стала справжнім ковтком свіжого повітря для своїх закладів.Щиро дякую кожному з вас за вашу роботу.Школу І-ІІІ ступенів №226 очолила Наталія Долженкова, колишній заступник директора Cпеціалізованої школи №16. Це досвідчена, енергійна, вмотивована людина, яка буквально горить бажанням змінювати школу на краще.У Ліцеї №239 нова директорка Оксана Кучугура - Кучеренко, яка раніше працювала заступником директора у Ліцеї №157 поруч із нашою вже легендарною Тетяною Єрмак. Її любов до дітей і виважений стиль управління вже відчуваються в перших кроках.Ліцей №285 очолила Тетяна Бондаренко – добре знайома з колективом і закладом. Це сильна жінка, яка сприймає свою школу як родину й прагне повністю реалізувати свій потенціал.Переконаний, що сьогоднішні призначення стануть новим поштовхом до якісних змін, які незабаром відчують і батьки, і учні, і вчителі.Окрема подяка директорці Департаменту освіти Олені Фіданян за підтримку запропонованих нами кандидатур. Я щиро вірю в кожного, кого рекомендую. І як показує час – не дарма. Прошу всю нашу освітню родину підтримати нових колег.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 1,620 25-08-03 09:41
В суботу на Оболоні відбувся Кубок Оболоні з шахів, бліц, організований нашими вже добрими друзями з Київської школи економіки.Ми раді були долучились до організації цього заходу, в якому взяли участь близько 179 учасників, серед них – ветерани та діючі Захисники.Почесним гостем турніру став президент Федерації шахів України Олександр Камишин.Ще раз хочемо підкреслити, дуже приємно, що на Оболоні з’явився такий потужний заклад, як Київська школа економіки. Це не просто вищий навчальний заклад – це велика освітня екосистема, з якою ми активно співпрацюємо.Чудово, що є можливість організовувати заходи, де і молодь, і дорослі можуть розвивати інтелектуальні види спорту, зокрема шахи, та хоча б на мить відволіктися від страшних реалій воєнного часу.Я завжди наголошую на всіх заходах: важливо підтримувати й такі події. Атмосфера турніру була надзвичайною – усі присутні отримали велике задоволення й справжні спортивні емоції.Щиро дякую керівництву та зокрема директору KSE Михайлу Шнейдеру за організацію крутих заходів та розвиток важливих напрямків!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 1,830 25-08-01 10:09
Провели чергову перевірку доступності в нашому районі.Разом із членами Комітету доступності Веронікою Безлер та Артемом Прощенком, а також вихованцями Центру комплексної реабілітації для дітей та молоді з інвалідністю, представниками Київського метрополітену та Держлікслужби, а саме Геннадієм Вовком - заступником голови Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками та Миколою Холоденко - головою Київської служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками, перевірили кілька локацій нашого району на предмет інклюзивності.Станції метро на Оболоні наразі важко назвати інклюзивними. Єдиний доступний механізм допомоги – це виклик працівника, який допомагає спуститися або піднятися небезпечними сходами. Треба відзначити, що співробітник, який до нас вийшов, зреагував оперативно, був ввічливим і професійним у своїх діях.На жаль, Київський метрополітен не має затверджених планів щодо покращення інклюзивності на цих станціях. Ми вже поінформували про це керівництво Департаменту транспорту та розпочали обговорення можливих рішень.Також перевірили низку аптек поблизу станції метро Мінська разом із головою та заступником голови Держлікслужби. Було виявлено чимало порушень, однак персонал поставився до наших зауважень доброзичливо, і всі недоліки вже взято в роботу для усунення.Оглянули також й один із районних медичних закладів біля метро Мінська. Там також були зафіксовані порушення, які мають бути усунуті вже в понеділок.Якщо ви хочете долучитися до наших виїзних перевірок або маєте локації, які, на вашу думку, потребують уваги, звертайтеся за номером 050 268 03 24. Будемо раді співпраці.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 2,060 25-07-30 14:23
Протягом останніх двох тижнів на Оболоні ми вшанували памʼять двох наших Героїв, відкривши меморіальні дошки на їхню честь. Обидва – не просто мешканці одного району, які навіть навчались в одній школі. Вони об'єднані однією родиною та стали на захист України й віддали свої життя за нашу свободу.Неможливо описати біль родни, від втрати відразу двух близьких людей. Щирі співчуття Анастасії Кирпенко, яка втратила свого коханого чоловіка та брата. Ця родина відчула на собі справжню біль цієї страшної війниКирпенко Дмитро Геннадійович, позивний «Крішна», народився 30 квітня 1993 року в Києві. Навчався у школі №8, мешкав на Оболоні.З листопада 2022 року служив у 24 окремій механізованій бригаді імені короля Данила. Спочатку – кулеметник, а з січня 2024 року – сапер інженерно-саперного взводу.Загинув 15 липня 2024 року в Часовому Ярі, героїчно виконуючи бойове завдання.Побратими пам’ятають Дмитра як доброго, відданого, життєрадісного. Він співав, жартував, смачно готував. Був люблячим татом, коханим чоловіком, хорошим другом і єдиним сином.Артеменко Кирило Олександрович, позивний «Кейс», народився 11 вересня 1993 року, також навчався у школі №8 на Оболоні.З перших днів повномасштабного вторгнення добровільно вступив до лав ТРО. Захищав Київ та область у складі батальйону «Свобода» Національної гвардії України.Отримав поранення на Донеччині. Помер у Національному військово-медичному клінічному госпіталі.Його запамʼятали як сміливого, веселого, надійного побратима та відданого воїна. Був люблячим братом, другом, справжнім патріотом.Ці хлопці не просто наші оболонці – це Герої, які залишилися в серці Оболонського району навіки.Їхні історії – це історія мужності, жертовності та любові до Батьківщини.Слава всім, хто віддав життя за Україну. Вічна пам’ять Героям.Зробимо все, аби жодне ім'я Героя не було забуте!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 19,000 25-07-29 14:05
Стан міжквартальних проїздів залишається однією з найболючіших проблем для мешканців не тільки Оболоні, але й усієї Столиці. Ми це розуміємо й системно працюємо над тим, щоб ситуація змінювалася.До початку повномасштабного вторгнення, місто системно виділяло ресурси на райони для проведення капітальних ремонтів міжквартальних проїздів. В середньому по 30-50 мільйонів на район.За 2020-2021 роки, нами було відремонтовано 110 адрес. З 2022 року по зрозумілим причинам, даний напрямок не фінансувався!Ми боролися за те, аби фінансування у 2025 році відновилося і місто дійсно виділило не поганий ресурс на цей напрямок. Але з політичних причин реалізацію цих робіт передали Департаменту будівництва та житлового забезпечення КМДА, що не найкращим чином вплинуло на темпи реалізації таких робіт.Однак, вже найближчим часом мають розпочатися роботи за наступними адресами: вулиця Левка Лук’яненка, 11Авулиця Академіка Навашина, 11, 13вулиця Йорданська, 9Гвулиця Прирічна, 19вулиця Бережанська, 12Авулиця Вишгородська, 56/52проспект Оболонський, 36, 36А, 38, 38А, 40, 42вулиця Йорданська, 9-Авулиця Йорданська, 9-Жпроспект Маршала Рокоссовського, 4 (заїзд)проспект Оболонський, 30проспект Оболонський, 37-Впроспект Оболонський, 33-Апроспект Оболонський, 37проспект Оболонський, 28вулиця Героїв Дніпра, 32вулиця Героїв Дніпра, 32-Авулиця Мукачівська, 6вулиця Макіївська, 4вулиця Вишгородська, 38вулиця Дубровицька, 12Зараз вже розпочинається бюджетне планування на 2026 рік та ми зробимо все, аби міжквартальні проїзди у 2026 році отримали достойне фінансування.Прошу вас написати в коментарях адресу міжквартального проїзду, який, на вашу думку, потребує капітального ремонту (бажано з фотофіксацією) . Ми опрацюємо всі звернення під час формування бюджету на 2026 рік.Якщо будете мати зауваження щодо якості робіт – звертайтесь до нас. Ми завжди на зв’язку.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 1,920 25-07-28 12:08
Днями до нас завітали наші друзі з ДФТГ Легіон Оболонь Олександр Полубок та Олександр Красовський– з цікавою ініціативою, провести турнір з метання ножів. Також мали честь познайомитися з відомим грузинським воїном Міро Ванадзе – чемпіоном світу зі змішаних єдиноборств, який активно підтримує Україну як на фронті, так і в громадській площині.Поспілкувалися про важливу роль іноземних добровольців, які зі зброєю в руках захищають нашу державу. Разом висловили спільне переконання: процедура надання громадянства для таких людей має бути значно спрощена.Як виявилось, маємо й спільних знайомих – зокрема Гарника Каранглцян та добровольців з РДК, які вносять значний вклад у нашу боротьбу.Наші друзі запросили нас підтримати проведення турніру зі змішаних єдиноборств, який заплановано на 23 серпня – до Дня Державного Прапора та напередодні Дня Незалежності. Ми обов’язково долучимось до організації цього заходу й плануємо разом реалізувати інші спільні ініціативи.Щиро дякую громадянам інших держав, які добровільно стали на бік світла в цій війні та борються пліч-о-пліч з українцями проти російської орди.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 2,310 25-07-26 06:58
Вчора в нашому районі відбулася довгоочікувана подія у сфері волонтерської та благодійної діяльності – відкрито нове приміщення для наших великих друзів з Оболонської районної організації Товариства Червоного Хреста України за адресою вулиця Левка Лукʼяненка, 1А.Реалізація цього проєкту стала можливою завдяки спільній роботі міського та районного осередків Червоного Хреста, нашої команди та донорів, які допомогли профінансувати ремонт!На сьогодні Червоний Хрест займає просторе приміщення площею 295 м². Впевнений, що наш районний осередок – один із найпотужніших в Україні, і тепер він має одну з найкращих матеріально-технічних баз.У новому просторі заплановано чимало корисних активностей:- соціальне ательє;- клуб активного довголіття;- благодійний хор;- заняття з йоги;- скандинавська хода;- масажний кабінет.Запрошуємо всіх бажаючих долучатися до роботи Червоного Хреста – як отримувачів допомоги, так і як волонтерів. Особливо тих, хто відчуває, що хоче діяти, але поки сам у своїй ініціативі. Тут ви точно знайдете однодумців.Подяка всій команді Червоного Хреста за ту підтримку, яку вони надають нашому району під час викликів великої війни.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook