Джерело
Кирило Фесик | Поки Київська міська рада трохи відпочиває, у сесійній залі на четверт...
1 680 Охват/переглядів
2025-08-13 14:21
Повідомлення №3235
Поки Київська міська рада трохи відпочиває, у сесійній залі на четвертому поверсі тривають справді корисні наради.Сьогодні всі головні розпорядники бюджетних коштів разом із Департаментом економіки та інвестицій обговорювали запровадження в місті Києві процесів з управління публічними інвестиційними проєктами. Дискусія була цікавою та змістовною.Нещодавно відвідував на цю тему дуже крутий та змістовний форум, який проводився Міністерством розвитку громад та територій України.Впевнений, що коли цей механізм запрацює в повному обсязі, столиця зможе більш системно інвестувати свій значний потенціал у розвиток міста. При цьому всі кияни зможуть прозоро розуміти, куди і головне – навіщо спрямовуються їхні податки, а також який кінцевий ефект це матиме для міста.Я обов’язково максимально висвітлюватиму цей процес та залучатиму до нього мешканців Оболонського району. Радий, що більшість колег активно включилися в цю роботу, зокрема мій друг – голова Дарницької РДА Олександр Ковтунов.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook