Джерело
Кирило Фесик | Традиційна серпнева освітня конференція стала важливим етапом підготов...
3 050 Охват/переглядів
2025-08-26 13:45
Повідомлення №3316
Традиційна серпнева освітня конференція стала важливим етапом підготовки до нового навчального року. Ми обговорили ключові зміни в освітній системі та в нашій освітянській родині, адже їх цього року чимало.Подякували за багаторічну працю колишнім директорам навчальних закладів та садочків:- Цибенко Микола Васильович – НРЦ 22;- Ламза Дмитро Володимирович – спеціалізована школа 210;- Косенко Сергій Васильович – школа І-ІІІ ступенів 226;- Гриценко Анатолій Іванович – ліцей 239;- Скрипачук Олег Олександрович – ліцей 285;- Кучменко Валентина Борисівна – ЗДО (ясла-садок) 436;- Назарчук Людмила Миколаївна – ЗДО (ясла-садок) 533;- Шубська Людмила Федорівна – ЗДО (ясла-садок) 668.Привітали також і нових директорів:- Гребенюк Тетяна Миколаївна – НРЦ 22;- Долженкова Наталія Олександрівна – школа І-ІІІ ступенів 226;- Кучугура-Кучеренко Оксана Володимирівна – ліцей 239;- Бондарчук Денис Олегович – школа І ступеня 268;- Бондаренко Тетяна Володимирівна – ліцей 285;- Карімбердієва Тетяна Василівна – ЗДО (ясла-садок) 436;- Мамро Ірина Олександрівна – ЗДО (ясла-садок) 523;- Гаркавенко Євгенія Миколаївна – ЗДО (ясла-садок) 533;- Іщенко Оксана Валентинівна – ЗДО (ясла-садок) 668.Впевнений, що все у них вийде, адже це справжні професіонали, які дуже люблять дітей!Інвестиції в нашу освіту цього року є величезними, це стосується як безпекового фактору, так і термомодернізації та загального освітнього середовища. Переконаний, що освітній простір і матеріально-технічна база закладів значно покращаться, і це обов’язково відчують всі наші вихованці.Хочу подякувати кожному директору і побажати, щоб 1 вересня, найвідповідальніший день для освітян, пройшов успішно. Тих, кого не зможу особисто привітати зі святом, привітав сьогодні. Дякую нашій освітянській родині.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook