Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Кирило Фесик
Додано 14 лип 2024

Кирило Фесик

@fesykkyrylo
Кількість підписників: 6 205
Фото: 4,870
Відео: 169
Посилання: 709
Опис:
Офіційний канал голови Оболонської РДА Для оперативного зв’язку зі мною: https://t.me/fesykchat [email protected] +380502680324

👥 Кількість підписників

6 205
Середній/День:: -5
Середній/Тиждень:: +39
Середній/Місяць:: +44

👁️ Середній перегляд на повідомлення

4 799
Середній/День:: 2,640
Середній/Тиждень:: 5,574
ERR: 77.34%

📊 Кількість повідомлень на день

1.7
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 1.3
Середнє за день: 1.7

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 14,200 25-12-11 11:43
Вчора ми вже втретє за цей тиждень провели Героя на Щиті.Цього разу прощалися з нашим другом, воїном 129 батальйону ТрО — Єфремовим Євгеном Олександровичем.Євген народився у Києві 15 квітня 1979 року й прожив усе своє життя в столиці. Тут минули його дитинство, молодість і дорослі роки — усе, що сформувало його характер, цінності та мужність. Він проживав і працював в Оболонському районі, був звичайним спеціалістом з ремонтних робіт промислових приміщень.З перших хвилин повномасштабного вторгнення Євген без вагань вирушив до ТЦК з єдиною метою не допустити ворога до столиці. Розпочав службу в 129 батальйоні ТрО, обравши шлях бойового підрозділу. З перших днів він працював на облаштуванні фортифікаційних споруд і стримуванні окупанта на півночі Київської області.З літа 2022 року Євген виконував обов’язки навідника у протитанковому взводі й входив до складу протитанкового резерву батальйону. Після проходження курсів протитанкових розрахунків разом із ротою вогневої підтримки вирушив на Донеччину для участі в контрнаступальній операції в районі Бахмута.Уже з перших днів після прибуття до району виконання завдань Євген зі своїм розрахунком працював на одному з важливих рубежів у східній частині Іванівського. Влітку 2023 року під час звільнення Кліщіївки його штурмова група потрапила під артилерійський обстріл. Євген отримав тяжке поранення ноги і втратив частину стопи. Після тривалого лікування та реабілітації був звільнений зі служби за станом здоров’я.Повернувшись до мирного життя, він продовжував допомагати місту — брав участь в облаштуванні укриттів та відновлювальних роботах після ракетних і дронових ударів по Києву. Активно займався спортом, завжди підтримував друзів і залишався гідним громадянином та воїном своєї країни.У Євгена не було власної сім’ї, проте він мав рідню — двоюрідних братів, сестер і племінників. Усі, хто його знав, згадують його як добру, щиру, відкриту та справедливу людину. Для багатьох його втрата є справді великою та болючою.Світла пам’ять Євгену!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 1,500 25-12-10 07:30
Вчора ми попрощалися з Героєм Оболонцем – Сидоренком Юрієм Миколайовичем.Юрій народився 06 липня 1985 року в Києві, у пологовому будинку №4. Навчався у школі №231, а після 9 класу вступив до Київського вищого професійного училища будівництва та дизайну, яке успішно завершив.У 18 років був призваний до лав Збройних Сил України в Закарпатській області, де пройшов півтора року служби. Після демобілізації жив мирним, чесним життям – працював, підтримував родину, любив свій рідний Київ.Коли прийшов час – без вагань став на захист України. Юрій вступив до окремої 71-ї десантно-штурмової єгерської бригади, служив у військовій частині А4030, мав позивний «Сід».1 листопада 2025 року, виконуючи бойове завдання в районі населеного пункту Олексіївка Сумського району, Юрій загинув героїчно – його життя обірвалося внаслідок ураження бойовим снарядом ворога.Це важка втрата для родини, друзів, для всього нашого району та країни.Ми завжди пам’ятатимемо його мужність, рішучість і відданість Україні.Окремо хочу зазначити, що два останні прощання пройшли без традиційного супроводу нашого друга Миколи Ковтуненка. Через значну кількість церемоній, де він сьогодні допомагає проводити Героїв у останню путь, фізично бути всюди неможливо.Тому ми самостійно, використовуючи власну апаратуру та мікрофон, робимо все, щоб кожне прощання з нашим захисником пролунало гідно, голосно й зі справжньою шаною.Слава Герою. Вічна пам’ять.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 1,580 25-12-09 14:38
На жаль, наше суспільство сьогодні перебуває не в найкращому настрої — і на це є велика кількість об’єктивних причин, які навіть немає сенсу зайвий раз обговорювати. Тому я особливо щиро радію кожному прояву єдності та спільної боротьби.У нашій великій освітянській родині за роки великої війни сформувалася неймовірно сильна традиція допомоги силам оборони та всім, хто цього потребує.Я надзвичайно цьому радий і завжди намагаюся підтримувати не лише словом, а й особистою участю.Сьогодні, як приклад такої взаємодії, ми разом із колективом Ліцею 245 передали два старлінки підрозділу, де проходить службу наш друг Роман Федчук.Ресурси були зібрані під час благодійної ярмарки, а на решту суми я доклав власні кошти.Щиро дякую колективу Ліцею 245, а також усім нашим освітнім закладам, батькам і дітям за постійну підтримку наших захисників.Ваша єдність надихає!Я, зі свого боку, постійно реагую на запити наших військових і зазначу, що лише близько 10% усієї наданої допомоги потрапляє в стрічку моїх соціальних мереж.Дякую всім за участь та постійну допомогу !Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 1,680 25-12-08 11:56
Сьогодні Оболонь прощалася з Героєм – Ярчуком Володимиром Григоровичем.Народжений 5 вересня 1983 року в Києві, на рідній Оболоні, Володимир змалку був прикладом працьовитості та відповідальності. Навчався у 233-й школі, далі – ПТУ №26.У 2003 році став до строкової служби, а після повернення зробив те, що завжди було для нього найважливішим – підтримував свою родину, допомагав сестрі, матері, багато працював і залишався опорою для близьких.Його життя було пов’язане з охоронною сферою: працював у «Дакоті» на Оболонській набережній, у «El-kafa», а перед повномасштабною війною – у Київфудмаркеті на Арсенальній.1 листопада 2022 року Володимир добровільно став до лав Збройних Сил України. Три роки він служив чесно, віддано, з гідністю воїна та величезною любов’ю до своєї країни.28 листопада 2025 року на жаль Володимир загинув, віддавши своє життя за БатьківщинуВолодимир прожив життя з гідністю. Він захищав Батьківщину, рідних та наше право жити у свободі.Світла пам’ять воїну, чоловікові, батькові, синові.На жаль, цього разу я особисто не зміг долучитись до церемонії прощання через нараду у місті. Але наш колектив, як завжди, був поруч – доєднався, аби провести Героя в останню дорогу та віддати йому належну шану.Вічна памʼять Герою та вічна повага та вдячність!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 17,000 25-12-06 09:17
Сьогодні Україна відзначає одне з найважливіших свят у році – День Збройних Сил України.Учора, напередодні свята, ми мали честь привітати наших Захисникіа з Оболоні та вручити заслужені нагороди. Церемонія розпочалася з найважчої частини — вшанування пам’яті полеглих Героїв та вручення відзнак їхнім родинам. Це момент, коли кожне слово дається непросто, адже за кожною історією — біль втрати, велич подвигу і наша спільна відповідальність пам’ятати.Поспілкувалися з представниками різних підрозділів, подякували за службу, обговорили актуальні потреби та виклики. Було радісно побачити багатьох друзів, з ким працюємо пліч-о-пліч уже не перший рік.Я казав їм учора і скажу зараз: наша держава існує завдяки вам.Ми живемо, працюємо, плануємо майбутнє – тому що ви тримаєте небо, землю й свободу України.Як громадянин, я відчуваю великий борг перед кожним військовим. І дуже хочеться, щоб після завершення цієї страшної війни це відчуття відповідальності за наших Захисників залишилося в серці кожного українця.Дякуємо вам за мужність, силу і незламність.З Днем Збройних Сил України.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 2,800 25-10-24 13:40
Оголошуємо конкурс проєктів «Мій район – моя ініціатива».Проєкт передбачає залучення шкільного самоврядування всіх закладів середньої освіти нашого району, де кожна школа розробляє проєкт у будь-якій сфері життєдіяльності району, який передбачає капітальний ремонт або будівництво.Етапи реалізації:1. Внутрішній відбірПерший етап – внутрішній відбір у межах навчального закладу. Шкільне самоврядування розробляє кілька ідей, серед яких обирається один проєкт, що буде подано до оргкомітету конкурсу. Саме цей проєкт школа представить на другому етапі під час спільної презентації.Заявки приймає педагог-організатор закладу у формі візитівки проєкту (форма подання: короткий опис ідеї, фото або ескіз, мета, очікуваний результат, команда).Заявки приймаються до 14 листопада, після чого кожен заклад проводить внутрішнє голосування, у якому беруть участь учні, педагоги та батьки. За результатами голосування обирається один проєкт, який переходить до другого етапу.2. Подання ідей (ІІ етап)Кожна школа через шкільне самоврядування готує візитівку проєкту, що містить:- назву проєкту;- склад команди;- короткий опис проблеми;- мету та очікуваний результат;- фото або візуалізацію ідеї.Заявки подаються до організаційного комітету через Google-форму до 21 листопада 2025 року.3. Відбір фіналістів (ІІІ етап – презентаційний)Усі подані проєкти презентуються наживо під час спільного заходу (місце та час буде повідомлено окремо).Після презентацій конкурсна комісія обирає десять найцікавіших проєктів-фіналістів.4. Онлайн-голосування (IV етап – народний вибір)Презентації фіналістів публікуються у моєму Telegram-каналі. Відкривається публічне онлайн-голосування серед мешканців Оболоні.Голосування проходитиме з обов’язковою реєстрацією через електронну пошту з метою забезпечення чесності та уникнення накруток голосів. Процес голосування організовується через Google-форму.За результатами голосування визначається переможець конкурсу – проєкт року.Склад організаційного комітету:- Президент Самостійного об’єднання лідерів Оболоні;- Голова Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації;- Заступник начальника Київської міської військової адміністрації;- Голова бюджетної комісії Київської міської ради;- Громадський активіст, визначений організаторами конкурсу;- Депутат Київської міської ради від Оболонського району;- Запрошений зірковий гість (ім’я буде оголошено на початку другого етапу конкурсу).- Інші гості, про яких повідомимо трохи згодом.Школа, що посяде перше місце, отримає підтримку Оболонської РДА в межах якої будуть вчинятись дії по залученню коштів на реалізацію такого проєкту!Фіналісти, які здобудуть перше, друге та третє місця, отримають стипендії голови Оболонської РДА, які шкільне самоврядування зможе використати на власний розсуд.Бажаю успіхів кожному! Знаємо, що починаються осінні канікули, впевнений, що це чудовий час для того, щоб поміркувати над проєктами, один з яких можливо буде втілити в життя!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 2,110 25-10-23 15:15
З усіх джерел нас знову лякають прогнозами про надзвичайно складну зиму.Ми ж, як завжди, можемо відповісти на це лише єдністю та спільною системною роботою. Велику підтримку для оболонців під час великої війни традиційно надає соціально орієнтований бізнес.Попри чудову осінню погоду та ефективну роботу наших енергетиків із ліквідації наслідків обстрілів, друзі з Dream та Blockbuster Mall уже розгорнули свої локації тепла, електрики та взаємодопомоги – простори, які й цієї зими залишатимуться комфортним місцем для всіх, незалежно від обставин.У DREAM yellow та DREAM berry діють енерджі-хаби:DREAM yellow – атріум «Бразилія», 3 поверх, з 10:00 до 22:00;DREAM berry – атріум «Англія», 2 поверх, з 10:00 до 21:30.Кожен із цих просторів розрахований на близько 50-100 людей. Тут завжди є світло, тепло й увага до кожного відвідувача, а також чудовий простір для дітей.Також наші друзі та партнери з Blockbuster Mall представили свій Пункт Незламності, який розташований на другому поверсі ТРЦ. Тут можна перечекати складні обставини у теплі та зі світлом. Простір розрахований на 50 осіб одночасно, також в ТЦ є зона для дітей та можливість випити смачної кави.Щиро вдячний власникам і керівництву за організацію таких локацій. Це надзвичайно важливо для всіх нас.Найближчим часом очікуємо, що до ініціативи долучаться й інші представники великого бізнесу – про це обов’язково повідомимо окремо!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 1,600 25-10-18 08:19
Департамент економіки та інвестицій провів чергове оцінювання ефективності роботи районних адміністрацій Києва за результатами якого Оболонь здобула перше місце.Це результат спільної роботи, зусиль кожного члена нашої команди, підлеглих і всіх, хто небайдужий до змін.Хоча завжди є питання до методології чи об’єктивності окремих показників, цей рейтинг багато в чому є показником відношення до своєї роботи в адміністрації. Минулого разу ми були в нижчих позиціях, і це стало стимулом мобілізуватися й показати результат.Для мене особисто важливо, щоб наша команда показувала найкращі результати в усіх можливих сферах.Для себе, як для голови я визначив три ключові показники ефективності роботи.Перше – це кількість залучених ресурсів. Оболонь щороку б’є власні рекорди за залученням коштів і стабільно тримається в лідерах серед районів міста Києва.Друге – це ефективність і прозорість реалізації проєктів. Під час моєї каденції наша адміністрація входить до трійки найкращих розпорядників бюджету столиці.Третє – це відкритість до громади й системність комунікації. Оболонський район є одним із найвідкритіших в Україні, ми задаємо тренди у взаємодії влади й громади, і це помічають не лише в Києві.Якщо у когось є ідеї чи пропозиції для системної роботи – будемо раді їх обговорити, у тому числі й під час особистих зустрічей.Звісно, проблем ще багато. Ми тримаємо всі ключові питання у фокусі й робимо все, щоб Оболонь ставала кращою щодня.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 1,820 25-10-17 13:56
Сьогодні відбулося урочисте нагородження переможців та призерів турніру з футболу серед закладів загальної середньої освіти нашого району «Кубок голови Оболонської РДА – 2025».У змаганнях взяли участь 25 команд навчальних закладів району, які протягом двох тижнів демонстрували неймовірну гру, командний дух та жагу до перемоги.Нагородження відбулося за підтримки Української асоціації футболу та футбольного клубу «Оболонь».Переможцем турніру стала команда ліцею №256 «СМАРТ».Друге місце виборов ліцей №170.Третє місце посів ліцей №29.Четверте місце – ліцей №8.Радий був вручити переможцям нагороди та привітали всіх учасників турніру. Відбулися фінальні матчі, панувала чудова спортивна атмосфера. Щасливий, що цей турнір уже став традиційним для нашого району. Цього року боротьба була запеклою, а рівень команд – дуже високим.Приємно, що учасники вже вітаються зі мною як зі старим другом – і це дійсно надихає.Дякую педагогічним колективам, молодим спортсменам та їхнім батькам за те, що навіть у такий непростий час знаходите сили й натхнення для спортивних змагань.Ми й надалі розвиватимемо спортивну інфраструктуру Оболонського району та проводитимемо нові турніри. Чекайте на новини – попереду ще багато цікавих спортивних подій.Щира подяка Збройним силам України, завдяки яким ми маємо можливість проводити такі заходи під мирним небом.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 17,400 25-10-15 16:37
Сьогодні ми попрощалися з Героєм – Сергієм Михайленком.З перших днів повномасштабного вторгнення він добровольцем став на захист нашої держави та рідної Оболоні у складі 129 окремого батальйону територіальної оборони 112 бригади.Сергій Михайленко пройшов важкі бойові ділянки фронту – Часів Яр, Бахмут, Іванівське в Донецькій області. Там, де найгарячіше, він залишався відданим своїй присязі, побратимам і Україні.Раніше ми вже втратили двох його найближчих друзів – Миколу Литвиненка та Олексія Ціву. Меморіальні дошки на їхню честь встановлені за спільною адресою – вул. Героїв Дніпра, 7.Троє найкращих друзів, які пліч-о-пліч боронили нашу землю, сьогодні, на жаль, уже не з нами – навічно об’єднані у пам’яті та вдячності.Сьогодні на прощанні з Героєм зібралися його побратими, друзі, колеги, сусіди та близькі. Це прощання стало символом того, якою людиною був Сергій – щирим, мужнім, добрим і відданим. Люди прийшли, щоб вшанувати не лише воїна, а й людину, яка мала величезне значення для свого оточення.Світла памʼять і низький уклін Герою, який до останнього подиху залишався вірним Україні.Вічна слава захисникам, що віддали життя за свободу нашої держави🇺🇦Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook