Джерело
Кирило Фесик | Вчора на будівлі Ліцею №16 ми відкрили ще одну меморіальну дошку в пам...
1 360 Охват/переглядів
2025-12-16 10:18
Повідомлення №4180
Вчора на будівлі Ліцею №16 ми відкрили ще одну меморіальну дошку в памʼять Героя з Оболоні, випускника цього закладу — Шматка Юрія Андрійовича, позивний «Маямі» (14.12.1974 – 26.08.2022).Юрій Андрійович Шматко народився 14 грудня 1974 року в Києві. Закінчив середню школу №16. Проходив службу в лавах Збройних Сил України, працював співробітником охорони УДО, був приватним підприємцем. З перших днів війни став на захист країни. Брав участь в АТО, а з початком повномасштабного вторгнення вдруге, не вагаючись, взяв до рук зброю.У житті Юрій був світлою, щирою людиною. Його доброта, щедрість, любов до ближнього та внутрішня сила притягували людей. Справжній воїн, відповідальний командир, надійний товариш і душа підрозділу. Усі труднощі зустрічав з гумором, надихав впевненістю та вірою, завжди був готовий допомогти, підтримати, захистити й навчити.26 серпня 2022 року його життя обірвалося. Юрій загинув під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Новомихайлівка Донецької області. Похований на Берковецькому кладовищі.Юрій був людиною честі, мужнім і гідним, найкращим сином, братом, дядьком, надійним другом. Війна перервала життя, але не зможе знищити нашої пам’яті, поваги та вдячності. Юрій назавжди в нашому серці, душі й памʼяті!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook