Джерело
Кирило Фесик | Вітаю всіх з Новим роком!Переконаний, що, як і для більшості українців...
2 530 Охват/переглядів
2025-12-31 10:17
Повідомлення №4269
Вітаю всіх з Новим роком!Переконаний, що, як і для більшості українців, цей рік став одним із найважчих за всю історію незалежності нашої держави. У нашій свідомості було багато болю, сумних, а іноді й трагічних думок.Для столиці та нашого району випробувань також було чимало.Хочу щиро подякувати всім, завдяки кому ми вистояли, завдяки кому наша столиця залишається серцем незалежної та суверенної держави, яка страшною ціною виборола своє право на існування.Я особисто відчуваю велику відповідальність за долю нашого району, за долю нашої столиці й усієї країни. Відчуваю відповідальність за кожен прожитий день, адже бачу й усвідомлюю справжню ціну життя та свободи.2025 рік привів у моє життя багато нових друзів і однодумців. З багатьма з них нас об’єднали трагічні події. Це родини наших Героїв, неймовірні волонтери відбудови, наші Захисники та рятувальники та багато кого ще. Я щасливий, що ви з’явилися в моєму житті, впевнений що ви залишитесь в ньому ще не один рік.І, звісно, головна подія мого життя – прихід у нашу родину Софійки і те, що я вдруге став батьком. Вона наповнила життя особливими сенсами. Перші хвилини свого життя вона буквально зустріла в бомбосховищі під час чергового масованого обстрілу столиці.Хочу побажати нам усім, щоб 2026 рік приніс Україні мир. Я вірю, що нас чекає велике відродження.Також бажаю всім своїм друзям, однодумцям, усім патріотам Оболоні та України особистих перемог. У 2026 році ви можете розраховувати на мою підтримку в режимі 24/7, незалежно від того, куди мене приведе моя доля.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook