Джерело
CryptoEnjoy 🍀 | Мільйон пампів дампів на фьючах.я старався цих 2 дні почті все відторг...
8 520 Охват/переглядів
2026-01-05 16:35
Повідомлення №4747
Мільйон пампів дампів на фьючах.я старався цих 2 дні почті все відторговувати, як результат мінус 3к десь з цього всього, хоча на початку ще в плюсі був, 100 угод в день а толку прям 0.Зараз знову всі пішли на фьючі, в людей куча бабок хто би що не говорив, кароче овертрейдинг це погано, старатись забрати все - це погано, треба виділяти робочі години, старатись фулл фокус дивитись все в них і якщо є розуміння заходити, ТА НАВЧИТИСЬ навіть якщо буде за 1 кнопку мільйон забрати не в робочі години цього не робити, не фомойобити, та поправити здоров*я. Кстаті мінус на токені LIT 4k ESPORT 3.5k ( потім частину відбив але все ж, якби прост отриамв шорт профітнув би 10к).З лайтером якась дивна штука, забирає лікву в астера і росте, астер при цьому падає логіки мало для себе бачу.=======Кароче цей пост для того щоб ви не думали що упускаєте якісь можливості, якщо робити кожну можливість шанс вийти в мінус більший чим плюсанути, перевірено за 2 дні роботи.=======ПО БІТКУ я думаю ми хітнемо 97к дуже скоро, там і закрию лонг астера, навіть якщо астер буде нижче чим зараз, а таке можливо, я засинав на ньому було + 25к, прокинувся там -20к. 45к за ніч, при тому що бтс росте, такі ось реалії, як закрию астер і трішки дампанеться ринок на 10-20% депо куплю альту і не буду її трогати, комфортний сайз щоб не фомойобити на випадок якщо все піде.Зараз паралельно шукаю якісь цікаві штуки про які можна написати, та знімаю тіктоки, ось наприклад останній - https://vm.tiktok.com/ZMD6tpP8c/