Джерело
CryptoEnjoy 🍀 | ПІДСУМКИ МОГО 2025 РОКУ...Знову великий постік, але скоріше тут буде н...
7 750 Охват/переглядів
2025-12-31 14:51
Повідомлення №4729
ПІДСУМКИ МОГО 2025 РОКУ...Знову великий постік, але скоріше тут буде не те, що ви очікуєте..Для мене 2025 рік почався -80% до депа в лютому коли все падало, я якщо що 3 рази підряд кожну зиму обнулявся, це вже було як традиція, пережив я це нормально, тоді я зрозумів що мені легко втрачати гроші, вони для мене нічого не значать окрім гонки з власним его і доказу для всіх : ПОДИВІТЬСЯ В МЕНЕ Є ГРОШІ Я КРУТИЙ, а так я зрозумів що мені фулл достатньо навіть того що я зможу заробити з реклами.Далі весь рік я робив фокус саме на каналі та власному бренді, навіть коли я плотно лудив на фьючах я кидав це сюди, я показував що я такий же як і ви, я обсираюсь, я втрачаю, я не все знаю, я маю великі мінуса, вся суть будування мого бренду була на тому щоб показувати себе таким, яким саме я є, щоб в людей складалась не хибна а реальна думка про мене, не важливо позитивна чи негативна.Якщо брати по фінансах цей рік для мене не був успішним, але і не був провальним, якщо я закрию астер зараз в -50к я буду з тим , з чим і починав цей рік, але я виводив на життя та подорожі, тому і не успішний і не провальний.А ОСЬ ГОЛОВНИМ ВІДКРИТТЯМ РОКУ СТАЛИ ЛЮДИ..Після попереднього досвіду завжди було відчуття що дружба працює лише тоді, коли обом це вигідно, але друга половина 2025 повністю зруйнувала це відчуття!Спочатку це було моє день народження де люди з чату, адміни, інші адміни в сумі 16 мать його людей зібралось і зробило мені чудовий подарунок вручну, домовилось, відчуття було неймовірне, дякую вам!Також в мене є прекрасна дівчина, яка спокійно приймає кожне моє обнулення зі словами: ну все, я кароче работать йду, а ти тепер відпочинь ти заслужив цього, відчуття від цього також неймовірніДалі в листопаді мене чекав переїзд в Варшаву, та знаєте як це на словах буває кожен пише я допоможу, підвезу, заберу і т.д але в реальності відчуття були змішані, типу на словах ви всі герої, а відчуття що я їду в щось нове, де нікого в житті не знаю трішки лякало..Але відразу мене зустрів Boss ( @temkabossa) та показав що я тут точно не чужий, писали інші люди з чату яких ви знаєте, з*явилось відчуття що я точно не чужий, Бучачос (@buchachos_crypto) також проявляв ініціативу, не раді подкасту як я думав, а просто тому що йому було цікаво ( як мені здалось).Далі поїздка в Іспанію де Тагор зустрів мене просто як найкращого друга, відмовився від роботи просто щоб провести екскурсії, зробив лютий +вайбПісля цього переїзду я остаточно зрозумів що цей рік для мене вдався, да не в плані фінансів а в плані людей поряд, людей в чаті які ПОСТІЙНО підтримують мене, а не злорадствують, я бачу в інших чатах як ви кидаєте респекти, хоча так само бачу скільки людей ви хейтите, я ЩИРО РАДИЙ що я побудував САМЕ ТАКЕ КОМЬЮНІТІ, ТА САМЕ ЦИХ ЛЮДЕЙ ПОРЯД. ( до речі, вибачте тих кого не згадав, пост на жаль не може вмістити всіх, але і прекрасного менеджера, і прекрасних людей з чату, адмінів, модераторів, людей що підтримують ви також залишили великий слід в 2025 році)Цей новий рік я святкую з @temkabossa, новою людиною що появилась в моєму житті в іншій країні, але я взагалі не жалію.ДЯКУЮ ВСІМ ЩО ВИ ПОРЯД, ПІД ЦИМ ПОСТОМ ЗНАЙДЕТЕ БАГАТО ЧЕКІВ ПІД ЯЛИНОЧКУ, НЕ СТИДАЙТЕСЬ ЗАБИРАЙТЕ!