Джерело
CryptoEnjoy 🍀 | Бачу всі вже закрили шорти по лайтеру по причині що АПІ добавили на са...
8 550 Охват/переглядів
2025-12-29 21:55
Повідомлення №4725
Бачу всі вже закрили шорти по лайтеру по причині що АПІ добавили на сайт лайтера, але нема лістингу, немає дропу, немає токеноміки, нічого не має..кожен перереживає якщо залістять без дропу в себе на споті, ціна може бути хоч 500 баксів, та це правда, але давайте подивимось на ситуацію без емоцій:Якщо ви заходили в шорт до моменту анонсу, що у вас було? токеноміка? ви знали що буде дроп? чи ще щось? - НІЧОГО з переліченого та ви всеодно зайшли, щоб фліпнутись на очікуваннях, зараз є апішнік а ЩО ЗМІНИЛОСЬ? просто появилась невпевненість а вдруг це хайп 2.0 вдруг запамлпять, але могли запампити і на премаркеті без цього лістингу?НІЧОГО НЕ ЗМІНИЛОСЬ, просто НІЧОГО, все ті ж очікування, та ж невідомість, просто страх бути виєбаним + пости в пабліках кажуть що пора виходити.Я найбільш розумним бачу рішення ЗАЛИШИТИСЬ В ШОРТІ, навіть не зрізаючи пози.1. Для мене немає змін, очевидно що спочатку дроп не дадуть , команда тисячу разів показала вона знає як брити.2. Зараз, коли всі на очку сидять найкращий варіант випустити токен, шортів почті не залишилось в СНГ.3. ВАРІАНТ БРИТВИ і 100 баксів за токен в себе на платформі МОЖЛИВИЙ, тому просто залишити сайз і поставити стоп десь 3.51 ( або трейлінг стопи 3.4-3.5-3.5-3.7 і т.д) на суму яку готові проєбати на випадок вибривання, БЕЗ СТОПА НЕ РАДЖУ.Виходить якщо анонс дропа або падає дроп або ще тисяча причин там буде ВЕЛИЧЕЗНА СВІЧКА ВНИЗ, бінанс вже показав що буде з графіком при тому що лише апі добавили, скоріше за все ви не встигнете в цю свічку, тому зайти префом і в випадку свічки вийти - найкращий варіант