Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - CryptoEnjoy 🍀
Додано 14 лип 2024

CryptoEnjoy 🍀

@enjoy_crypto_guild
Кількість підписників: 27 922
Фото: 2,490
Відео: 40
Посилання: 1,280
Опис:
🔥 Якщо не працює силка - пишіть в пошук тг CryptoEnjoy 🔥 ЧАТ - https://t.me/enjoy_guild 🔥 РЕКЛАМА - @enjoy_cooperation (promotion) 🔥 ПЛАТНІ АМА - @MORE_BLOOD_ME Розбан і всі питання по чату - @SilentBread
Джерело

CryptoEnjoy 🍀 | Закидаю дохуя бабок в edgeX LLP pool ( надіюсь на 30+% річних) в кінці...

Логотип телеграм спільноти - CryptoEnjoy 🍀 CryptoEnjoy 🍀 @enjoy_crypto_guild
9 720 Охват/переглядів 2026-01-08 13:38 Повідомлення №4753
Закидаю дохуя бабок в edgeX LLP pool ( надіюсь на 30+% річних) в кінці поста як занести написавЕджеХ перп декс який не популярний в СНД, але популярний в азіатів, щось по типу лайтера, тут стата заробили вони більше 300 лямів, а в пулі 120, тому думаю якщо якась хуйня і буде повині бекнути, не бідніІдея полягає в тому щоб фармити експу, в ваулті 120 млн баксів, 10% тижневого дропа йде на ваулт, при тому можна ще трейдити, але я єбав то, при обʼємі в мільярди ваулт математично має мати гарну дохідність! ( сам ваулт судячи з останнього місяця показує мало дохідності, там около 10% апр, але через це і твл мало, відповідно хп мають дати багато)Найкраща дохідність при фармі через ефір + хедж, там за те що депнете ефір також дають норм %,+ мем токен, якщо холдере ефір то це найкраще рішення зараз, просто депнути його сюди на спот та нічого не робити( тут детально) мені лінь заморачуватись тому просто стейбл занісТам стартанула пре тге кампанія, разраби жопою клялись що вийдуть до нового року, але як ми знаємо жопа разраба нічого не вартує, зараз він мамою клявся що вийдуть до квітня, так що буду лікву тримати там довго(буду слідкувати за новинами, якщо буде пахнути пісюнами швидко закину апдейт).Просто зараз як на мене найкраще місце для стейблів,якщо ви не занесли в каскад, на бінансі лише 1.5% тут мб 30% якихось вийде.Я закинув велику частину депа сюди( більше 100к баксів), всю ще фармилась на інших біржах, тому якщо буде скам я піду на роботу, ну і якщо є питання пишіть в коменти, пост не рекламний, для підтвердження - edgeX pidarasiРефочка на регу - https://pro.edgex.exchange/referral/ENJOYДалі тикаєте депозіт і можна кидати з беп20 юсдтПотім по цій силці на ваулт - перекидаєте бабкиВИТЯГНУТИ МОЖНА В БУДЬ ЯКИЙ МОМЕНТ БЕЗ ЛОКІВ ( ВИВІД ЗАЙМАЄ 48 ГОДИН )