Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Печера Дракона
Додано 14 лип 2024

Печера Дракона

@dragonspech
Кількість підписників: 36 253
Фото: 4,610
Відео: 44
Посилання: 4,650
Опис:
Канал Дмитра "Калинчука" Вовнянка, блогера і письменика. Політика, економіка, історія, література - потрохи про все. Мій контакт: [email protected]

👥 Кількість підписників

36 253
Середній/День:: -55
Середній/Тиждень:: -287
Середній/Місяць:: -602

👁️ Середній перегляд на повідомлення

8 801
Середній/День:: 9,130
Середній/Тиждень:: 6,544
ERR: 24.28%

📊 Кількість повідомлень на день

2.7
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 3.1
Середнє за день: 2.7

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 8,670 26-02-07 06:34
​​ЇХ ПРИЗНАЧИВ ЗЕЛЕНСЬКИЙЩо роблять у Києві призначенці президента? Влада веде масштабну інформаційну війну проти мера Києва. Нас щожня переконують, проблеми киян через обстріли - то все провина мера Кличко. Тобто, якщо президент обіцяє нам блекаут у Москві і 3000 ракет "Фламінго" до кінця року, а ми отримуємо блекаути в українських містах і якийсь мутняк з ракетами - винна Москва, а не президент. Якщо ж Москва обстрілює Київ - винний Кличко. Не преплутайте. А тим часом. Цікава інформація сплила по Дарницькому районі столиці. Видання "Наші гроші", яке просто ніяк не прив'яжеш ані до Порошенка, ані до Кличка, видало інформацію, про те що в Дарницькому районі тамтешні чиновники на підготовці до зими добряче нагріли собі руки. У 2025 році Дарницька РДА м.Київ замовила утеплення фасадів у 119 багатоквартирних будинків на загальну суму 254 млн грн. За дуже скромною оцінкою, переплата на ремонтах склала 46 млн грн, або 20 відсотків від ціни контрактів. Ба-більше. Журналісти знайшли будинок на вулиці Срібнокільська де підрядникові ще 30 грудня виплатили всю суму за роботи (8 мільйонів грн), але журналісти на місці побачили що будинок не відремонтований взагалі. Правда цікаво? Що кажете? Кияни потерпають від холоду? І уявляєте - ніяк до цієї історії не притягнеш мера Кличко - контракти на утеплення укладала Дарницька РДА. У якої є певний голова, призначений... Про це далі. Ще одна новина. Голова Деснянського району столиці Максим Бахматов (колишній учасник "Камеді клаб" і не тільки) давно відомий своєю ексцентричною поведінкою. Саме Бахматов свого часу застосував силу проти депутата Київради Ганни Старостенко - проти нього було порушено кримінальну справу. Нещодавно Максим Бахматов збурив мережу заявою про те, що в Деснянському районі будуть рити вуличні туалети і що киянам треба справляти потреби в кульочки та на котячий наповнювач. Мовляв - а що робити? Очевидно сам Бахматов у вуличний нужник бігати не стане і пакетиками не користуватиметься. Судячи з публікації "Українських новин" у нього самого в житті все дивовижно. Згідно декларації голова Деснянського районі столиці має у власності золоті злитки на суму 125 тис грн і $249 тис готівкою. Мав би й більше, але наразі мусить сплатити 27 мільйонів за будинок, яки й згорів у 2020 році, коли його орендував Бахматов. Наприкінці січня Бахматов радісно відрапортував що в будинку на Милославській 23 відновлено світло. Заяву спростували мешканці будинку - світло у них насправді не з'явилося. Натомість Бахматов записав і виклав у мережу радісний тік-ток. Це - лиге два рацони Києва. І можна було б звинувавтити у всьому цьому Кличка, мовляв - що у нього в столиці робиться? Але от же ж проблема! Голів районних адміністрацій Києва призначає не Кличко. Їх призначає президент України Зеленський В. О. Це його люди і його відповідальність. Так. У нас є голови райадміністрацій Києва, яких призначає Зеленський. У нас є Київська міська військова адміністрація, яку очолює Тимур Ткаченко призначений Зеленським. І в нас є мер Києва Віталій Кличко - ОБРАНИЙ КИЯНАМИ на виборах. Чому воно так - пояснювати, думаю, не треба.
👁 9,160 26-02-03 07:49
​​ЯКА ТУТ МОБІЛІЗАЦІЯ?Три події які сталися практично в один час. І всі три пов’язані з мобілізацією. Перша. Голова нацполіції Іван Виговський повідомив, що факти нападів на військовослужбовців ТЦК і СП фіксуються Нацполіцією практично щодня. Розумієте? Щодня. Тобто у грудні 31 день, це означає що протягом грудня сталося 26-31 напад. Весело? Далі. Командир медичної служби «Ульф» і депутатка Київради Аліна Михайлова повідомила про катастрофічну ситуацію з мобілізацією. Тут просто цитую: «Так вже немає кого саджати в ці окопи, в ці бліндажі, і особливо немає ким тримати цю лінію оборони… У нас 10 тисяч тих, хто — криві, косі — хоч якось доходять до базової загальновійськової підготовки, і ті, кому не вдалося просто втекти за паркан… Потім нам кажуть, мовляв, у вас є бойовий чисельний склад, ми дали вам 30 тисяч людей цього місяця. Але 20 тисяч пішли в СЗЧ. Де ще 10 тисяч? У одного кишка випадає, в іншого онкологія, той глухий, той сліпий, у того стадія шизофренії й він сидить на пігулках. Це ті, хто мають тримати Покровськ, Межову?». Зауважу, це каже не депутат Олексій Гончаренко. І не інший представник опозиції. Це говорять офіційні особи цілковито лояльні до діючої влади і особисто до президента Зеленського. До речі, про Зеленського. Тут у нас відбулася третя новина. Володимир Зеленський доручив новому міністру оборони Михайлу Федорову, цитую «розібратися з питанням бусифікації». Це перший випадок, коли слово «бусифікація» прозвучало з вуст Зеленського і було визнано що бусифікація – це проблема. До речі, і вже згаданий голова Нацполіції Виговський повідомив що Нацполіція фіксує випадки корупції серед співробітників ТЦК і СП. Я прямо тепер не знаю що думати. Як скоро тепер чекати пропозицію Зеленського створити для ТЦК і СП окрему форму? Якими ще фразами депутата Гончаренка заговорить Зеленський невдовзі? Я не хочу довго розумничати. Бо реальність як на мене проста і зрозуміла як дерев’яна ложка. Так, мобілізація проходить огидно. І всі намагання звинуватити в цьому сам народ, який (зараза така!) не хоче іти Батьківщину захищати – не витримують критики. Навіть просто поверхнє ознайомлення з історією людства повідомляє, мобілізація ніде й ніколи не була популярна. Завжди державам доводилося вдаватися до інструментів заохочення і примушення. Причина проблем з мобілізацією – те що до мобілізації ніхто не готувався, а коли мобілізацію довелося проводити, влада доклала всіх зусиль, аби звалити мобілізацію на самих військових, а самій максимально дистанціюватися від цього невдячного діла. Ви бачили організацію спільної роботи між військовими, поліцією і місцевою владою з метою забезпечити проведення мобілізації? Ви бачили наради у президента з цього приводу? Я нагадаю, питання безпеки – прямий обов’язок самі знаєте кого. Окреме питання – мобілізація серед оточення Зеленського і активу «Слуг народу». Ви бачили аби Зеленський під камери викликав до себе спікера Стефанчука і донедавна голову «Слуги народу» Шуляк, і цікавився б де там служать син першого та чоловік і брат другої? Третє. Владі треба максимально мотивувати тих хто уже служить. Бо чотири роки війни людей вимотали вже до краю. А тут шлях тільки один – підвищувати зарплатні військовим. Бо якщо сержант-інструктор що навчає людей працювати із сучасною бойовою технікою, заробляє менше охоронця в супермаркеті – про що взагалі мова? Начислення бойових виплат у зоні бойових дій – окремий треш і лихоманка. Про гарантовані періоди служби я просто мовчу. Почекаю коли ці тези депутата Гончаренка повторять на президентскому рівні, а я переконаний – про це заговорять. Робиться все це? Ні? Тоді про що взагалі мова? І так. Для оборони країни потрібне об’єднання сил всієї країни. А як раз цього влада не робить як таке. Вона не створює уряд національної єдності разом з опозицією. Вона не намагається ділити відповідальність з місцевою владою. Влада воює з опозицією і воює з мером столиці. Отака реальність.
👁 8,340 26-01-27 09:19
​​ПРОСТО ПІАР НА КОМАНДИРАХДивлюся, стрічка кипить від новини про те що Зеленський вручив нагороду екс-депутату Олегу Ляшко. Частина коментаторів обурена, мовляв, нагородження Ляшка - політичне. Я теж вважаю, що нагородження політичне. Але з принципово інших причин. На перший погдяд, непомітних. Для початку про Ляшка. Чи заслужив він нагороду? Для цього достатньо переглянути рейтинг результативності підрозділів безпілотних авіаційних комплексів (БПАК). Перегляньте самі - ви все побачите. А от далі - цікаво. Як зовнішній пілот зі стажем, відкрию вам секрет. Успішний пілот БПЛА це не той хто дуже гарно літає, це той хто має НА ЧОМУ літати. Якщо ви придивитеся до всіх успішних підрозділів, ви дізнаєтеся що у всіх них командири докладають неймовірних зусиль, аби забезпечити підлеглих технікою і апаратурою. А для цього потрібні гроші. Багато грошей. Безпілотник - техніка вкрай недешева.Час життя безпілотника на фронті - штука украй непередбачувана. Я мав досвід коли літак, якого ми чекали більше місяця, був збитий вже на третій день, на зльоті. При чому - своїми. Помилился. Було гірко і прикро - а що робити?Чи міг добути гроші для свого підрозділу екс-депутат Ляшко? Напевно. Чи міг Ляшко організувати роботу підрозділу? Ну, політичною партією він керував і ми всі про нього знаємо. Це говорить саме за себе. Якщо він набрав тямущі кадри пілотів і забезпечив їх технікою, все решта - справа часу. Не бачу в цьому нічого поганого, Ляшко гроші добув для захисту України, а не аби розслаблятися на Багамах. І так, Ляшко ОБОВ'ЯЗКОВО використає цей факт для подальшої політичної кар'єри. Навіть не сумнівайтеся. То чому ж я вважаю нагородження Ляшка політичним? Та тому що Ляшка нагороджували не самого, а разом з іншими командирами підрозділів БПАК. Я переконаний, у такий спосіб Зеленський облещує командирів тих підрозділів і заохочує стати його прихильниками. Чому я так думаю? Та тому що більшість знайомих мені зовнішніх пілотів БПАК, нагород за роки війни не бачили як таке. І я знаю що говорю. Я знаю пілота за якого свого часу сварилися начальник розвідки і начальник артилерії бригади - бо дуже гарно літав і розвідував. Цей хлопець вже командує взводом БПАК, будучи все ще солдатом і не маючи навіть дрібної медальки. Я знаю пілота, якого називають жартома "ротним", бо в нього на рахунку уже штатна мотострілецька російська рота разом з технікою. Він також любить сумний жарт "Чистий китель - чиста совість". Про інструкторів БПАК я мовчу взагалі. Я знаю інструктора з бойовим досвідом, який підготував кілька сотень пілотів для фронту. Нагороджувати його ніхто й не думає. Натомість я сам дуже гарно відчув, що воно таке, коли інструктору в очі заявляють, ніби він втік з фронту на підвищену ЗП (брехня, нижче ніж на фронті) і на шикарні умови проживання (насправді, живеш в тому що знімеш - на свої кровні). І так, в мене було таке, коли один інформаційний підполковник реготали з того, що мене нагороджували тільки грамотами. Ну так, грамотами. Багато зовнішніх пілотів БПЛА навіть такого не бачили. Ні, я для себе нагород не прошу - боронь Боже. За хлопців прикро. За тих хто безперервно герує на фронті і на полігонах. Зовнішніх пілотів визначати ніхто не думає, а командирів різко нагородили і не просто, а Зеленський вручив нагороди особисто. Очевидно - це піар. Це демонстрація, мовляв: "Дивіться якими хлопцями я керую!" Все правильно. Це політичне нагородження. Бо переконаний, про тих хто літає і про тих хто навчає пілолотів на БПЛА, ніхто не згадає. Так само як зараз. А про командирів підрозділів згадувати будуть регулярно. Для піару.
👁 8,020 26-01-26 13:29
​​ПРАВО ВЛАСНОСТІ Під повідомленнями про влучення "Шахеда" у фабрику "Рошен" відкрилися ворота в пекло. Натовпи в'єтнамських, камбоджийських і (місцями) українських шанувальників ЗЕ здійняли галас, сердня арифметична сутність якого звучала: "Та він накра-а-ав!" Ну так. Взяти зачухане радянське виробництво у боргах і зі стилем роботи "хочеш плач а хочеш куй, все одне здобудеш рубль" і перетворити на його на прибуткове і на найвідоміший у світі український бренд, історією успіху буде в Британії, Франції, Іспанії або у Японії. В Україні це назвуть "накрав". Тому й живемо ми не як Іспанія та Франція - і не скоро почнемо. Бо з такою повагою до приватної власності ніхто не триматиме гроші в Україні і в Україну не інвестуватиме. На радість тій таки Європі і офшорам. До речі, прямо напередодні прильоту "Шахеда" прочитав я в одної блогерині, яка старанно ховає зелену сукню під біле пальто, мовляв, як же оце "ай-яй-яй" ділити українців на правильних і неправильних! Під неправильнимм малися на увазі прибічники ЗЕ, яким заморені роками війни і "двушечок на Москву" порохоботи дорікають їхнім вибором у 2019 р. Доби не минуло як натовпи швнувальників ЗЕ радісно заходилися цькувати "неправильних українців" що підтримують Порошенка. Так само як цькували всі останні роки, про що згадані блогерині обирають помовкувати. Те, що Порошенко в умовах коли влада душить його санкціями, а пересічний українець кипить суто більшовицькою класовою ненавистю і мріє аби Порошенка посадили, витратив сім мільярдів кровно зароблених гривень на підтртмку ЗСУ, виглядає як нечуваний альтруїзм. Ба-більше. Зелені, які у 2019 р. багато чого наобіцяли українським підприємцям, наразі самі свідомо культивують класову ненависть і зневагу до власносності, від якої за кілометр тхне шаріковським "грабуй награбоване" А чим це закінчиться?! На це нам відповість історія. Куркуль якого у 1933 році морили голодом, навряд чи пригадував що земля в нього з'явилася тому що у 1917 році він сам пограбував пана - поділив панську землю методом "всім порівну". Якщо люди зневажають чуже право власності, обов'язково з'явиться сила, яка переступить через право власності самих отих людей. Як це проявиться зараз? Та просто, вся логіка подій вказує, що до влади в Україні прийдуть військові. І може статися так, що це буде не Залужний а хтось типу Білецького. Така особа запросто влаштує шоу "посадок корупціонерів" - під радісний лемент пролетаріату, який не бачить різниці між Міндічем і пересічним девелопером - вони для пролетаріату одне-рябе. Буржуазія в Європі розвинулася в протистоянні тандему аристократія+голота, бо коли аристократії треба було вгамувати буржуазію, на буржуазію нацьковували голоту. Та якщо буржуазія говорить гаслами "грабуй награбоване" поява військової аристократії яка буржуазію зав'яже вузликом - справа часу.Ті хто радіють, що у фабрику "Рошен" прилетів Шахед, самі не розуміють, що наближають вони от саме таке майбутнє. Коли вибір у них буде або гнути спину перед аристократією. Або самим з'ясовувати стосунки з пролетаріатом. Хто зневажає чуже право власності - втратить своє. Доведено всією світовою історією.
👁 7,220 26-01-25 15:42
​​Напишу річ, яка точно багатьох збурить і якою точно проти мене скористаються різноманітні провокатори. Проте.Я не бачу зради в тому, що радником нового міністра оборони Федорова став відомий експерт з БПЛА Сергій "Флеш" Бескрестнов. А якщо на те пішло, то й те що радником Федорова став Стерненко - не зрада. І до особи самого міністра Федорова я ставлюся вкрай обережно і не поспішаю критикувати. От чому. Так, Федоров член команди Зеленського і ніколи ним бути не переставав. Проте. На відміну від багатьох призначенців ЗЕ, Федоров справді має чим похвалитися. Подобається вам чи ні, але додатком "Дія" користуються чимало людей. Я це бачу щодня. Ще Федоров реалізовував проект "Армія дронів" - і він працював. Я знаю це, бо бачив БПЛА що приходили за цим проєктом у військо. Це - факт, його важко заперечити. Ще один факт - Стерненко справді допомагає ЗСУ. Багато допомагає - мав нагоду переконатися. Ще Стерненко в своїх відео на Ютубі часто піднімає дуже болісні питання і критикує владу. Подекуди не відрізниш де говорять товариші-порохоботи, а де Стерненко. І так, це не відміняє факту що Стерненко їздить на дорогих джипах і його охороняє "Альфа" СБУ. Це теж правда. Про Флеша історія окрема. Його компетенцію як спеціаліста по дронах важко заперечити. Є й ще одна правда. Федоров заявляє мету аби втрати ворога становили 50 тис рил щомісяця і аби армія ще більш ударно насичувалася дронами. Існує вирогідність, що цієї мети він доб'ється. Власне, саме тому він запросив радниками для себе Флеша і Стерненка - обоє вони на дронах собаку з'їли.Зрештою, Федоров практично повторює тези генерала Залужного з його статей. Я б не став їх зараз критикувати, аби не зіграти на руку тим нашим опонентам, які доводять ніби "порохоботи підспівують Росії" і "порохоботи всі неадеквати". Я би краще почекав результатів. А потім результати оцінив би. Зелена влада і так нахомутала стільки, що критикувати її є за що. І я переконаний - НАБУ і колишні партнери зелених (типу Ваганяна) нам тем підкинуть ще багато. Ні я не закликаю, боронь Боже, возлюбити Зеленського і його команду. Я закликаю бути обережними в судженнях. Бо те, що затіяв Федоров, це питання оборони. Тобто питання виживання України. І тут або - або. Або зроблять, або ні. Повторюю. Я почекаю результатів.
👁 16,200 26-01-20 08:27
​​Серед політичних сил лідірують партії: віртуальна Валерія Залужного і реальна Петра Порошенка. Такі результати дослідження проведеного компанією "Active Group" спільно з виданням "Політарена" 17 січня 2026 року.Партія Зеленського на третьому місці. І як на мене єдиним фактором, який надає Слугам народу оце третє місце, виступає війна. Чимало громадян підтримують владу просто тому, що гуртуються біля влади через війну. А ще - через встановлену владою монополію на телебачення у вигляді мономарафону. Зверну увагу на те, на що мало звертають інші коментатори. У прохідному списку за дослідженням - п'ять партій. З них три віртуальні і дві реальні - ЄвроСолідарність і Слуга народу. Всі три віртуальні партії пов'язані з військовими - Залужним, Будановим і Білецьким. Про що це говорить? Проте що народ все більше військовим довіряє більше ніж цивільним політикам. А це для українських еліт дуже тривожний дзвіночок. Розумієте, КОЖЕН без винятку генерал, це така людина яка дуже гарно уміє командувати "Лягти! Встати!" При чому не тільки сержантам, а (і переважно) майорам і полковникам. Генерали ДУЖЕ не люблять трьопу в ЗМІ і бізнес-розборок винесених в публічну площину. Генерали звикли не домовлятися і вмовляти - вони наказують. І питають про виконання. Коли треба, генерали затикають роти незадоволеним і не переймаються через те. Прихід військових у владу сильно змінить загальну ситуацію в Україні. Крупний бізнес невдовзі часи президентства Порошенка буде згадувати як вольницю. І так. На мою думку, хто б з військових не став верховною владою, він буде приречений на альянс з Порошенком. Чому? У генралів за плечима війна. У Порошенка за плечима 90-і і десятки корпоративних і політичних протистоянь. І війна. Генералам знадобляться менеджери для керування економікою. У Порошенка їх є, і Порошенко уміє оцінювати ризики й відповідати за слова та обіцянки. Вони порозуміються. А хто буде незадоволений таким альянсом, тим запропонують заткнутися. Переконливо. Генерали уміють. Маю привітати шанувальників ЗЕ. Вони докерувалися до того, що українці реально забажали влади військових. Вона їх більше не лякає.
👁 8,570 26-01-18 16:07
​​А ви вже бачили нове відео на каналі Берези? Я не знаю як його коментувати. Я просто сиджу і збираю ущент розбитий одуплятор. У відео - інтерв'ю з бізнесменом Сергієм Ваганяном, який був знайомцем колективу "Кварталу-95" ще до того як вони стали "слугами народу", а Зеленський - президентом. В інтерв'ю Ваганян розповів про те що: - Баканов і генерал Наумов влаштували побори з бізнесменів, до 50% прибутку в обмін на безперешкодну діяльність і рішення будь-яких питань в режимі "телефонного права"; - по факту СБУ керував генерал Наумов, летьоха Баканов був лише "портретом" і посередником між СБУ і офісом Зеленського, Баканова цікавило тільки бабло; - санкції РНБО можна просто замовити - і їх впровадять проти потрібних людей. А буває так що бізнеси, проти власників яких впроваджено санкції продовжують працювати і приносити прибуток - власникам дають час переоформити бізнеси на інших осіб. Тобто Зеленський рапортує про впровадження санкцій, але жоден фігурант не постраждав. Либонь - не Порошенко;- Ваганяну пропонували посаду голови Одеської ОДА - всього лише за 20 мільйонів доларів. Готові були взяти зерном - за передачу зерна потрібним бізнесменам; - Наумов і Баканов працювати в тісному зв'язку з "королем контрабанди" Олександром Акстом. Ба-більше, санкції РНБО впроваджувалися проти конкурентів Акста і осіб з яким в Акста були конфлікти; - після втечі Наумова з України і відставки Баканова, люди Наумова з СБУ нікуди не поділися і чимало схем працюють ще й досі. Аж цікаво стає - за що ж насправді звільнили Малюка? - після того як Ваганян почав оприлюднювати матеріали, що перебували в його розпорядженні, на нього було скоєно замах. Наразі силовики кошмарять його знайомців і родину колишньої дружини; І - вишенька на тортик. Ваганян стверджує, що коли по матеріалам які він надав, було порушено кримінальну справу, йому організували відео-дзвінок особисто з Володимиром Зеленським, під час якого Зеленський обіцяв йому все порішати, аби тільки Ваганян не оприлюднював свої матеріали. Історія розвитку не отримала, Зеленський слова не дотртмав. Вражає? Я просто нагадаю, липова "справа свинарчуків" базувалася не на показах свідка, а на журналістському розслідуванні Бігуса, з демонстрацією переписок (!!) невідомого походження (!!!). Це викликало збурення, істерику і масове свинкометання на Банковій. Що буде зараз? Коли є не "розслідування" і не мутні "переписки", а живий свідок з фото і відео матеріалами? Що буде - не знаю. Подивимося. Точно знаю чого НЕ буде. Ще довго не буде об'єктивного розсліжування і розгляду справи у суді. А так - я в легкому шоці. В Україні - війна. Люди віддають копійки волонтерам. А тут, як не двушечка на Москву, так санкції РНБО згідно цінника. Слів нема. Дивіться самі. https://www.youtube.com/live/itHvZWdf4Gg?si=ftpdEWfhJUsZ6ngo
👁 8,330 26-01-17 06:15
​​Дивлюся, з'явилися вже й такі заяви. У мене тільки одне питання. Хлопчики, ви взагалі хто? Ви категорично береги поплутали? Ви хто такі, аби вимагати усунення мера, обраного КИЯНАМИ на відкритих виборах? Вам не подобається мер Києва? Це ваші проблеми. А мені не подобається президент країни. Так, мені не подобається президент України і я говорю це відкрито. Але. Президент України обраний на всенароднмх виборах і поки не відбулися інші вибори (призначенеі Верховною Радою) президент - голова держави. Крапка. Мені це не подобається, але я з цим живу. Вам теж доведеться жити з таким мером, допоки кияни не зробили інший вибір. Це - реальність. Це - суспільний договір на якому тримається країна. Ви хочете цей договір порушити? Ви хочете замінити його на право сильного? Ой, хлопчики, а ви наслідки собі уявляєте? Все що я бачу в стрічці новин протягом останього тижня - це чергова серія вже набридлого серіалу. Щоразу як Київ атакує Москва, зелені використовують проблеми Києва, аби нацькувати киян проти мера Кличко. Мета таких дій очевидна - зелені думають про вибори і тільки про вибори. Для того аби провести такі вибори які потрібні їм, зеленим треба повалити мера Кличко. Для цієї мети вони не гребують нічим. Парадоксальна ситуація. Кожен обстріл Києва для влади - подарунок. Щоразу як прилітають російські ракети влада і вся її пригодована ЗЕботва починає "перейматися за киян" і силитися повалити Кличка. Ви помітили? Владу взагалі не цікавить шо відбувається в Слов'янську. Влада не згадує про Павлоград. Влада не пригадує Запоріжжя де більшість в міськраді у Слуги народу і де рік ремонтували парки і лагодили клумби, а тим часом ворог наближається до обласного центру і вже евакуюють села на околицях міста.Владу цікавить виключно столиця. З причин описаних вище. Мені от цікаво, а служки розуміють взагалі з ЧИМ вони граються? Якщо можна просто через петицію усунути обраного киянами на виборах мера, чому не можна так само через петицію усунути так само обраного президента? Влада розуміє міру загроз які сама створює?
👁 8,690 26-01-15 07:13
​​ЦЕРКВА ОНУФРІЯ ЛИХА НЕ ЗНАЄШикарну новину принесла стрічка новин. На Черкащині журналісти знайшли підпільну православну школу засновану УПЦ (піби-не-МП, чому «ніби» - поясню далі). Роботою школи похвалилася сама Черкаська єпархія УПЦ (ніби-не-МП) на своїй сторінці у Фейсбуці. Серед засновників «Черкаської православнаї гімназії імені преподобного Сергія Радонезького» (саме так ця установа названа у ролику) митрополит УПЦ (ніби-не-МП) Феодосій, якого вже понад два роки судять на звинуваченнями у розпалювання міжконфесійної ворожнечі та підривній діяльності проти України. Щоправда офіційно ця «православна гімназія» це ФОП 3-ї групи, з формою діяльності «репетиторство». «Директор гімназії» та сама ФОП Дегтеренко наявність школи заперечує, стверджує що займається тваринництвом і надає послуги як репетитор, в т ч наймає для того вчителів (!!). Розташований «ФОП» не в самих Черкасах, а у селі Чорнявка у 30 км від Черкас – дивовижне місце для зайнять репетиторством. Про все це повідомили журналісти «Суспільного». Що нам це нагадує? Правильно. Буквально щойно схожу підпільну школу журналісти знайшли у Києві при монастирі «Голосіївська пустинь». Там дітей навчали за радянськими підручниками, показували їм російські фільми тощо. У розкладі уроків був предмет «Слов’янська мова», і журналістам розповіли, що ідеться про урок російської мови. Клієнтура і атмосфера в «школі» відповідні. «Краще прочитати молитву, ніж слухати хвилину мовчання, безкінечно співати цей гімн ненормальний», - заявила мамаша одного з учнів. Так само як і «православної гімназії» на Черкащині офіційно ніякої шкоди при «Голосіївській пустині» не існує, вона ніяк і ніде не зареєстрована. Офіційно учні оформлені в певному ліцеї, але на заняття до нього не ходять. Оцінки дітей в ліцей передають з тої таки підпільної школи. По дружбі з директоркою ліцею. Очевидний факт, у монастирі «Голосіївська пустинь» зайнялися психологічною обробкою дітей в імперсько-російському стилі. Тепер знайшлася схожа установа біля Черкас. Скільки їх ще знайдеться по всій Україні – потрібно з’ясовувати. Діяльність отаких установ УПЦ (ніби-не-МП) нічим не відрізняється від діяльності їхніх колег на тимчасово-окупованих територіях. РПЦ хвалиться тим що їхні «гуманітарні місії» там організовують навчання дітей російської мови «репетиторами-добровольцями». Це у чистому вигляді імперська політика русифікації з метою знищити все українське. Передбачаю ваше питання – а не забагато волі бере в Україні УПЦ (ніби-не-МП)? В агітації за «русскій мір» церкву митрополита Онуфрія звинувачували давно. Але формування потрібного світогляду у дітей – це вже дуже серйозно. Невже УПЦ (ніби-не-МП) не боїться наслідків? Відповідь – а чого їй боятися? Так-так, ми всі пам’ятаємо як церкві Онуфрія давали час, аби повністю розірвати стосунки з Москвою та з РПЦ, як самого Онуфрія позбавляли українського громадянства тощо. Але фокус в тому що УПЦ (ніби-не-МП) все це – до лампочки. Вони як діяли так і діють, а всі незручності завдані державою, продовжують подавати як утиски і переслідування на релігійному грунті. Бо те що церква Онуфрія то частина РПЦ, державні органи мусять доказувати у суді. А суди стають на бік… як ви думаєте кого? Правильно. Суди в Україні стають на бік УПЦ (ніби-не-МП). У жовтні минулого року Шостий апеляційний адміністративний суд відмовив Державній службі України з етнополітики та свободи совісті у задоволенні заяви проти Київської Митрополії Української Православної Церкви, за якою УПЦ (ніби-не-МП) просили заборонити розпоряджатися нерухомим майном, а також проводити видаткові операції за рахунками. І щойно у грудні вже Верховний Суд відмовив у задоволенні апеляційної скарги ДЕСС на попереднє рішення суду. Отак. На словах влада в Україні заперечує діалог з Московською церквою. А на ділі УПЦ (ніби-не-МП) відкриває школи для русифікації маленьких українців.
👁 6,820 26-01-14 05:23
​​Який дивовижний збіг. Лише вчора офіс Зеленського зумів відправити у відставку голову СБУ завдяки голосам "Батьківщини" Тимошенко. І практичного того ж дня НАБУ увірвалася до офісу "Батьківщини" та провела обшук. Ні, звисно ці події не пов'язані, такі акції НАБУ явно готують не один день і не один тиждень. Але ж як символічно! НАБУ та САП повідомили про викриття керівника одної з фракцій ВР на пропозиці неправомірної вигоди народним депутатам за голосування "за" та "проти" конкретних законопроектів. Простіше кажучи, Юлію Тимошенко офіційно звинуватили у підкупі народних депутатів. Олексій Гончаренко повідомив, що Юлія Тимошенко вела переговори з кількома депутатами про перехід у фракцію "Батьківщина" за гроші. У бідь-якому разі новина карколомна. Я не знаю чому "Слуги народу" дали доволі мало голосів за відставку Василя Малюка і ущент провалили голосування за міністра оборони та міністра енергетики. Але підозрюю, що частково на рішення депутатів вплинули підозри висунуті проти депутатів "Слуги народу" за голосування за бабло. А тепер НАБУ завдало удару по вірному партнеру "Слуги народу" - по партії Юлії Тимошенко. Зелений канал "Ухилянський Офіс" (себто "Карточний офіс" ухилянтів Іванова і Петрова) вже верещить, мовляв, а чому НАБУ депутатам ОПЗЖ підозр не пред'являє? Та певно тому, що Льовочкін краще кінці ховає, він майстер таких справ. Але рано чи нізно НАБУ прийдуть до ОПЗЖ також, і... і що тоді скажуть зелені? Тиху смерть коаліції "Слуга ОПЗЖ" вони переживуть мовчки? Бо коаліція "Батьківщина слуг народу" трищить по швах на наших очах. Цікаво, чи має Зеленський ще чим мотивувати депутатів для голосування? Чи може пора тої... Може пора про всяк випадок знімати санкції з Петра Олексійовича? А то хто знає як провернеться?