Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Печера Дракона
Додано 14 лип 2024

Печера Дракона

@dragonspech
Кількість підписників: 36 253
Фото: 4,610
Відео: 44
Посилання: 4,650
Опис:
Канал Дмитра "Калинчука" Вовнянка, блогера і письменика. Політика, економіка, історія, література - потрохи про все. Мій контакт: [email protected]
Джерело

Печера Дракона | ​​ПОГОДА ПРОТИ ЗЕЛЕНИХЗійшов сніг - зійшли дороги. Це - нова проблема ...

Логотип телеграм спільноти - Печера Дракона Печера Дракона @dragonspech
7 870 Охват/переглядів 2026-02-16 06:36 Повідомлення №9723
​​ПОГОДА ПРОТИ ЗЕЛЕНИХЗійшов сніг - зійшли дороги. Це - нова проблема з якою стикнулася влада. Так сталося, що проятягом останніх кількох днів я за кермом подолав багато сотень кілометрів по Україні. Я підтверджую - дороги розтанули разом зі снігом. Дороги стали протитанковими, і це спостерігається по обох берегах Дніпра. А це означає, що на наших очах розтанув міф, яким зелень годувала нас весь період перед війною - про "Велике будівнициво" і про те що "Зеленський побудував дороги". Так, щось побудувава. Дороги і до Зеленського будували. Які дороги побудував Зеленський, зараз вам розкаже кожен водій. І отому, зелені витягли наступну мульку - мовляв завдяки "Великому будівництву" ми чотири роки не знали проблем з дорогами. Не знали проблем? Точно? Ну, хай. Але. Якщо зелені забажали згадати минуле, я так само маю що згадати. По-перше, я згадаю що масовий ремонт і будівнициво доріг було розпочато не командою не Зеленського, а Петра Порошенка. Урядова програма "Капітальний ремонт доріг 2018 - 2022 рр." була розпочата у 2018 р. і запланована до 2022-го. Чули? До 2022-го. А у 2022-му "Велике будівництво" завершилося.  Тобто, хвалене зелене "Велике будівниуцво" це прихватизована зеленими 3рядова програма команди Порошенка. Тут я пригадаю "по-друге". За Порошенка до будівництва доріг допускали всіх хто відровідав умовам тенедру. Навіть якщо фірма будувала 6-7 км. За "Великого ж будівництва" умови виписили так, що будувати змогли лише ЧОТИРИ фірми. Як нам там казали? Це тому що тільки ці фірми можуть побудувати дорогу яка стоятиме довго? Тепер ми знаємо, що "довго" по-зеленому, це до першої суворої зими. Саме через це в народі дорожну кампанію зелених охрестили "велике крадівництво".Бо давно помічено. Де відкритий конкурс - там якість. А де умови конкурсу виписують "під своїх" про якість можна забути. Це й сталося, зрештою.  Про минуле можна багато пригадати. Але все це мало важить. Бо люди міркуватимуть так. Нам обіцяли дороги? Обіцяли. Нам що побудували? Лайно. Висновок який? Нас обдурили!!!І саме на стимулюванні отаких от настроїв зелені свого часу стали владою. Але як кожен брехун, зелені постійно забувають, що брехати іноді перешкоджають цілком об'єктивні причини. Наприклад - погода.