👁 160
26-04-18 07:48
https://www.youtube.com/watch?v=mO3LMZIlUXkВийшло прев'ю від IGN, яке коротко підсумовує деталі про Lord of Hatred.Коротко:1. Проблему ендгейму, який закінчується за пару днів хочуть вирішити, "бластерам" (гравцям, що закривають весь сезонний контент за три дні) намагаються дати активності, які б їх тримали довше:- War Plans, які дають структурований набір активностей, без потреби стрибати навмання між ними;- кожна активність при цьому (Helltide, ND, Pit, Undersity) має власні гілки кастомізації, які прокачуються за досвід, отриманий в них, що збільшує варіативність.2. Новий режим - Echoing Hatred.Такий же новий, як пачка "свіжих" тормент-складностей, кілстрік-механіки з поточного сезону і Tower. Все акуратно поцуплено з пізніх сезонів Diablo III, відмито від мультяшної стилістики і презентовано як свіжий режим.Якщо що, в Д3 воно називалось Echoing Nightmare...3. Рибалочка. Бо всі ігри зараз повинні мати рибалочку. Тут можна навіть з лави тягати рибок.Загалом, підтягнули слабкі сторони старого ендгейму але деякі проблеми, типу того, як все буде співіснувати, наприклад, в паті на чотирьох, де кожен матиме свій War Plan ще не зрозумілі до кінця. Є відчуття, що бластерам тепер просто треба буде один додатковий день для закриття сезону, знову.Доповнення виходить вже за 10 днів.Season of Slaughter закінчиться через 9 днів.#news