Статистика telegram каналу - @beinprogress

Логотип телеграм спільноти - BE IN PROGRESS | Саморозвиток | Психологія | Фінанси | Мотивація 2024-07-14

BE IN PROGRESS | Саморозвиток | Психологія | Фінанси | Мотивація

Кількість підписників:
30820
Фото:
564 
Відео:
Посилання:
1480 
Категорія:
Психологія
Опис:
Все про саморозвиток, кар'єру, фінанси, психологію, здоровий образ життя та мотивацію. Цей канал допоможе тобі стати кращою версією себе. Розвиток чи деградація? Вибір за тобою! Всі питання до @Oksi_win

Кількість підписників

Середній перегляд на повідомлення

Історія змін лого

Поки що змін не зафіксовано

Історія змін назви

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни типу аккаунта

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена
2024-07-14

Стіна канала BE IN PROGRESS | Саморозвиток | Психологія | Фінанси | Мотивація - @beinprogress

Що подарувати близьким на новорічні свята?
#рекомендація

Різдво та Новий Рік вже зовсім скоро. А це завжди прекрасна можливість провести час з близькими і подарувати їм трохи новорічного настрою. Шукаєте щось особливе, крафтове, насичене позитивними емоціями?
Мило та свічки ручної роботи від Happy Soap — це подарунки з душею, які радуватимуть ваших рідних, друзів або колег. Тут ви знайдете новорічні композиції та подарункові набори на будь-який смак та бюджет.
Щастя — в простих речах. Подаруйте трохи уваги і гарного настрою своїм близьким разом з Happy Soap.
2000
24-12-02 13:01
#мотивація
Найбільша пригода, на яку можна піти, — це жити життям своєї мрії.
© Опра Вінфрі
Зображення до поточного посту у каналі "BE IN PROGRESS | Саморозвиток | Психологія | Фінанси | Мотивація" - @beinprogress
3100
24-11-30 13:02
​​5 неймовірних книг для тих, хто у відчаї
#книга #мотивація #психологія
Якщо вам здається, що все пропало, і немає розуміння як жити далі, ця добірка стане у нагоді.
«План Б. Як протистояти біді, стати витривалим і повернути радість» Адам Ґрант. Як пережити скрутні часи та моменти, коли здається, що життя зруйноване? Книга додасть сил для руху вперед.
«Переписати життя: як і що змінювати, щоби стати щасливою людиною» Олена Любченко. Як припинити озиратись на минуле та жалкувати про втрачені можливості? Як здолати відчуття незадоволення і порожнечі, надати життю нових відтінків? Книга допоможе почати все з чистого аркуша.
«Переваги поразок» Шарль Пепен. Чому не варто картати себе за помилки і невдалі рішення? Як перетворювати поразки на перемоги? Новий погляд на невдачі від французького філософа.
«Керуй своєю підсвідомістю. Зміни власне життя», Джо Диспенза. Автор книги розповідає, як перепрограмувати свідомість і позбутися думок про те, що все довкола погано.
«Людина в пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборі» Віктор Франкл. Автор описує своє трирічне ув’язнення у концтаборах під час Другої світової. Він розповідає про те, що підтримувало його зсередини і не давало зламатися у жахаючих обставинах.
BE IN PROGRESS
3500
24-11-29 13:01
Стан потоку: що це, навіщо і як увійти в нього
#психологія #саморозвиток
Це та сама іскорка, яка запалює людей, змушує їх працювати не покладаючи рук, не відчуваючи голоду та втоми, не помічаючи часу. Багато людей говорили, що відчували, ніби їх потік підхопив, звідси й назва цього стану.
Багато хто пов'язує цей стан із приходом музи і приписує цей стан лише творчим людям: художникам, письменникам, дизайнерам. Але стан потоку доступний кожному. Дослідження показали, що можна навчитися самостійно створювати стан потоку в будь-якому виді діяльності.
Три умови, щоб увійти у стан потоку:
Справа, яка вам цікава. Це фундамент, але, на жаль, для багатьох це не так просто. Можна почати з хобі чи захоплення з дитинства, і шукати саме те, що вас по-справжньому захоплюватиме.
Невелике, але безперервне підвищення рівня майстерності. Для досягнення потоку необхідний постійний розвиток у справі. Якщо вам подобається в'язати, то вчіться в'язати складніші речі, потім складніші візерунки, потім розвивайте швидкість і таке інше. Постійно ускладнюйте собі завдання.
• Концентрація. Для стану потоку важливо навчитися ставити цілі і концентруватися на них. Перешкодити цьому може занепокоєння і надлишок завдань.
Щоб краще зрозуміти феномен стану потоку, рекомендуємо читати книгу психолога Міхая Чіксентмігаї «Потік. Психологія оптимального переживання».
BE IN PROGRESS
4100
24-11-27 13:02
​​​​Як розкрити потенціал і зрозуміти, в чому ви найкращі?
#саморозвиток
Ключове завдання — знайти те, в чому ви сильні, та те, що вас по-справжньому цікавить. Спочатку це може здаватися складним завданням. Але цей алгоритм допоможе вам.
Пам’ятайте: талант проявляється в різних формах і здібностях. Перше, що вам потрібно зробити, — сформувати правильний спосіб мислення. Не обмежуйте себе своїм колом спілкування і звичним для вас перебігом думок.
Записуйте свої досягнення. Якщо ви витратите час на те, щоб записати свої досягнення та подумати про те, що насправді змушує вас пишатися собою, це допоможе визначити сфери інтересів.
Отримайте поради та відгуки від колег, друзів, наставників. Уміння бути спостережливими щодо себе та своїх дій зазвичай розвивається з роками. Насправді нам набагато легше помічати та спостерігати за рисами навколишніх, тому звертатися за порадою до друзів, колег або членів родини є чудовою стратегією.
Зверніть увагу на інтереси та хобі, у яких ви досягаєте успіху. Цілком реально перетворити хобі чи захоплення на своє призначення, тому роздуми про те, що вам подобається, є абсолютно доречним початком. Ви можете розглянути творчі хобі, спорт, питання та проєкти, над якими вам подобається працювати.
Проведіть особистий SWOT-аналіз. SWOT (сильні сторони, слабкі сторони, можливості, загрози) — це інструмент самооцінки, який допомагає оцінити внутрішні сильні та слабкі сторони.
Виділіть час для самоаналізу та рефлексії. Як ми вже казали, спостерігати за собою часто складніше, ніж за іншими. Виділіть час, щоб зосередитися на самоаналізі та рефлексії.
Досліджуйте нові шляхи, напрями та можливості. Одним із найскладніших аспектів у відкритті сильних сторін і потенціалу є процес дослідження. Щоб мати всі шанси на успіх, потрібно бути готовими шукати в нових місцях, а не просто дотримуватися того, що ви вже знаєте.
BE IN PROGRESS
4300
24-11-25 13:02
#мотивація
Пам'ятайте, що є лише два дні в році, коли ви не можете нічого зробити. Один із них називається вчора, а інший — завтра.
© Стів Хенкс
Зображення до поточного посту у каналі "BE IN PROGRESS | Саморозвиток | Психологія | Фінанси | Мотивація" - @beinprogress
4500
24-11-23 13:00
​​11 корисних додатків, які допоможуть вам економити
#фінанси
Якщо прагнете навести лад з фінансами, ці сервіси саме для вас.
Saldo. Це простий і безоплатний застосунок, де можна розподіляти витрати за категоріями, робити аналітичні звіти й синхронізуватися з банком.
Expensify. Це застосунок із базовим обліком доходів і витрат. Перші 30 днів безплатні.
Good budget. Окрім стандартних функцій, додаток дає змогу економити кошти завдяки традиційному методу складання бюджету в конверти.
Wallet by budgetbakers. Фінансовий менеджер і бюджетний трекер, який є як на iOS й Android, так й у веб-версії. .
Money Lover. Додаток стежить за витратами та нагадує про майбутні платежі. Тут ви можете додавати й змінювати категорії, вносити борги та створювати гарні діаграми.
Monefy. Це одна з найпростіших програм для ведення фінансів, де можна записувати витрати та аналізувати їх потім.
Fast Budget. Тут є багато інструментів для управління коштами — різні типи графіків, таблиць, календар, синхронізація з більшістю українських банків тощо.
You Need a Budget. Програма в одному місці зберігатиме всі ваші рахунки та допоможе розставити пріоритети у витратах і заощадженнях.
Bluecoins. Сервіс має багато корисних віджетів, синхронізується з календарем та дає змогу об’єднати багато облікових акаунтів з різних банків. Тут можна вести спільний профіль із близькими та отримувати нагадування про регулярні платежі.
Money Manager. У програмі можна побачити свої тенденції витрат, а також порівнювати їх за різні періоди. Є можливість установити цілі для заощадження і стежити за сумою боргів за кредитами.
Spendee. Це платний застосунок, де є три вкладки для роботи: бюджет, транзакції й статистика. Крім того, є синхронізація з банками.
BE IN PROGRESS
4800
24-11-22 13:02
Що таке lifelong learning і як зробити це частиною свого життя?
#саморозвиток

Lifelong learning — це концепція постійного саморозвитку й отримання знань протягом усього життя.
Це не обмежується лише формальними навчальними закладами, а охоплює всі аспекти життя: від самонавчання до участі в курсах, семінарах, вебінарах, читання книг та спілкування з експертами в різних галузях. Як же впровадити lifelong learning у свою рутину?
Зрозумійте, чого ви бажаєте. Які знання вам хочеться отримати? Які навички допоможуть вам отримати роботу твоєї мрії? Або ж вас просто щось цікавить? Від кулінарії до відеоігор — ви точно знайдете напрям для себе й отримуватимете лише задоволення від нових знань та умінь.
Знайдіть свій формат. Існує безліч способів учитися: онлайн-курси, книги, вебінари та семінари, тренінги та клуби по інтересах тощо.
Виділяйте час на навчання. Навіть 15 хвилин на день — це краще, ніж нічого. Тому не картайте себе, якщо не вдається приділяти цьому більше часу. Навчання впродовж життя — це теж звичка, і краще займатися цим щодня хоч трошки, аніж не займатися зовсім.
Зробіть навчання веселим. Шукайте теми, які вас захоплюють. Не обов’язково знати все про квантову фізику, якщо вона не дуже-то цікавить. Головне, отримуйте задоволення від процесу і шукайте своє.
Пам’ятайте, що lifelong learning — це не лише засіб досягнення нових цілей, але й ключ до постійного розвитку і самовдосконалення. Він допомагає розширювати кругозір, адаптуватися до змін у суспільстві й розвивати потенційні можливості.
І не забувайте: життя — це не спринт, а марафон. Тож тримайте мозок у формі.
BE IN PROGRESS
5300
24-11-20 13:01
Як працювати над самоцінністю?
#психологія
Самоцінність — це основа, це хребет, це безумовне прийняття себе, незалежно від зовнішніх факторів. Вона створює внутрішній стрижень, який допомагає зберігати стійкість під час життєвих викликів.

Періодично робіть переоблік своїх цінностей, цілей, бажань. Актуалізуйте, що для вас справді важливо, і відкидайте все несуттєве. 
Поглиблюйте розуміння своєї унікальності, спираючись на те, що ви самі про себе знаєте, а не на те, що про вас кажуть інші.
Знайте та спостерігайте за своїми талантами, навичками та вміннями, аналізуйте та досліджуйте, наскільки вони ціняться у світі. 
Час від часу проводьте аудит минулого: фіксуйте скільки грошей та часу ви інвестували в навчання, скільки пропрацювали над тим чи іншим проєктом, які навички розвинули за цей час тощо. 
Постарайтесь не порівнювати себе з іншими. У кожної людини свій шлях та свої унікальні обставини, тому будь-які порівняння не мають сенсу. Порівнюйте себе лише з собою в минулому.
Будьте найкращим другом самому собі. Не змушуйте себе працювати чи навчатися понад ваші можливості. Перетворіть свого внутрішнього критика на порадника, який зможе підтримати в складний момент, а не тикатиме носом у помилки й поразки.
Контролюйте своє оточення. Довкола можуть бути люди, які будуть вам опорою та підтримкою, або навпаки — люди, що критикуватимуть кожен ваш крок і переконуватимуть у невдачі. Зробіть правильний вибір.
Збирайте зворотний зв’язок. Попросіть людей, чию думку ви поважаєте, розказати, що вам вдається найкраще, за що вас цінують і в чому вважають експертом.
Навчіться помічати можливості для розвитку. Вони трапляються щодня — під час спілкування з друзями, в роботі тощо. Фіксуйте ці можливості та не втрачайте дійсно важливі для себе.
BE IN PROGRESS
5600
24-11-18 13:02
#мотивація
Час виявляється єдиним капіталом, який ви маєте, і лише ви можете вирішити, як його інвестувати.
© Сенека
Зображення до поточного посту у каналі "BE IN PROGRESS | Саморозвиток | Психологія | Фінанси | Мотивація" - @beinprogress
5500
24-11-16 13:01