Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Позивний BBC
Додано 14 лип 2024

Позивний BBC

@bbc_ab3
Кількість підписників: 1 047
Фото: 328
Відео: 225
Посилання: 492
Опис:
Доброволець з початку Великої Війни. В своєму підрозділі, з самого його створення. Поїхав з Одеси, порубитись в Київ. Опинився в посадці під Бахмутом, у складі 3 ОШБр. Зв'язок: @bbc05
Джерело

Позивний BBC | Випадок на останньому виході, за який все ще соромно.З 20 днів, загало...

Логотип телеграм спільноти - Позивний BBC Позивний BBC @bbc_ab3
672 Охват/переглядів 2026-03-27 17:34 Повідомлення №669
Випадок на останньому виході, за який все ще соромно.З 20 днів, загалом, ми шкерились в невеличкій щілині, яку встигли перекрити якимись дверями з гаража поряд, та невеличким шаром землі.В довжину вона була біля 5 метрів, в ширину - біля метру.Вчотирьох там було тіснувато.Але знайти щось нове вже було складно через постійну активність дронів та й поряд знайти щось, що могло б бути ефективною позицією - скоріш неможливо. Це потрібно було б тягнутись далеко.Плюс поряд хлопці викопали бліндаж. Де іноді можна було поспати з умовним комфортом, він був в метрах 10-15 від щілини.Ну і до випадку.Черговий день, хтось тихенько щось жере, попутньо ведемо спостереження. Слухаємо, дивимось.Один з секторів (небагатьох секторів) виходив в балку невеличкого ліску, на краю якого ми й сиділи. І тут то один з побратимів каже:- "Диви, підор йде."Я визирнув у віконечко, що виходило в той сектор - і дійсно. Підор. Тихонечко йде прямо на нас, пере через кущі та виходить на відносно відкриту ділянку.Без шолому, з рюкзаком, з автоматом в руках.- йде на нас;- озирається;- крутить головою;- звернув увагу на вхід в наш бліндаж, що був завішаний простирадлами;- чутно, як в нього гомонить радіостанція;- подивився на вхід в бліндаж та продовжив рух далі...До нас вже менше десятка метрів і я впевнений, що він подивився в наше віконечко, звідки дивився на нього і я.Окрім вікна туди так само виходив повноцінний вихід, через який ми пробирались в бліндаж.Комунікувати між собою голосом ми вже не могли. І ніхто ще його не вбив, мені це не подобалось.Залишилось метрів 7...Він явно прямував на дорогу, яка йшла по ліву нашу руку. Єдину дорогу тут.Я швидко висунув гвинтівку у віконце, вскинув її та нажав на спуск... Але спуск не нажався. Судячи з усього, я не зняв гвинтівку з запобіжника.Майже в цей самий момент Бабушка-дід висунувся в вихід та дав декілька гарних черг в підора, того завернуло і він сліг своєї мордою до неба, додатково отримавши контрольний в лице від іншого побратима.Біля 5 метрів від нас. Радєйка продовжує розмови...😌 Позивний ВВС - Підписатись😅 Instagram