Джерело
Позивний BBC | Як ми велику трубу затрофеїли 😐, частина 2.Відповідно я поцікавився в ...
869 Охват/переглядів
2026-02-25 11:08
Повідомлення №667
Як ми велику трубу затрофеїли 😐, частина 2.Відповідно я поцікавився в КСП:- "Якщо ми виставили рубежі, для протидії інфільтрації противника, чому вони через нас ракету тягнуть?"На що отримав відповідь:- "Бібісі, вони думають, що ви - ДРГ (диверсійно-розвідувальна група)".Мені ця відповідь здалась дуже дотепною, то ж я її ретраслював хлопцям, що були зі мною на позиції. Посміялись.ДРГ. Це типу бо вони не знають, де ми саме? Логічно. Інакше б вже розкатали. А засобів в них вистачає.Тієї вночі, в котрий раз, поряд відпрацьовував міномет.Можливо навіть наш. Бо в секторі були деякі недорозуміння.Працював по хаті, що була якраз за нашим лісочком - в 100м від нас.При черговому прильоті я почув душевне:- "Льоооооооха, памагіііі".Не знаю, чи допоміг. Сподіваюсь, що ні.В якийсь з днів після цього до нас, слава Богам, доїхав НРК, з великою кількістю провізії: вода, їжа, бк, павербанки...На цей НРК (наземний роботизований комплекс) і було вирішено, у зворотній шлях покласти трофейний ПТРК.Зустріли НРК на дорозі, в метрах 70 від наших позицій, скинули всю провізію в зеленку, затягнули туди ПТРК (трошки риганули, бо щоб вийти на дорогу - був дуже крутий схил, біля 10м висотою).Та попрощались.Потім я поцікавився в КСП, що з нашою ракетою. І дізнався, що:НРК сгорів нахуй, як від'їхав від нас, з тим ПТРК. Чи то підари ТМ (танкову міну) підклали, чи fpv в'їбала.Шкода.