Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Позивний BBC
Додано 14 лип 2024

Позивний BBC

@bbc_ab3
Кількість підписників: 1 047
Фото: 328
Відео: 225
Посилання: 492
Опис:
Доброволець з початку Великої Війни. В своєму підрозділі, з самого його створення. Поїхав з Одеси, порубитись в Київ. Опинився в посадці під Бахмутом, у складі 3 ОШБр. Зв'язок: @bbc05
Джерело

Позивний BBC | Як ми велику трубу затрофеїли 😐Черговий день виходу.Цинкуємо, підкопує...

Логотип телеграм спільноти - Позивний BBC Позивний BBC @bbc_ab3
973 Охват/переглядів 2026-02-14 13:27 Повідомлення №665
Як ми велику трубу затрофеїли 😐Черговий день виходу.Цинкуємо, підкопуємось на своїй позиції.Чуємо стрільбу з калашів, відносно близько. Так склалось, що в нас було 3 позиції, і дві з них знаходились на краях балки, а 1 в центрі. То ж стрільба на іншій позиції, чулась ніби це зовсім під боком.В рацію виходжу на позиції - крайня, що на іншому краю балки - повідомляє, що на них вийшло 2 підора, одного вони вбили, а інший щось скинув зі спини та побіг.Плюс. Підвищили увагу, доповіли на КСП.Враховуючи, що мертвий підор вмер прямо на відкритій ділянці - гарна ідея його звідти прибрати. Бо нащо той маяк.То ж кажу, що хай оцінять обстановку та по можливості приберуть його.На той час я ще гадав, що ми виконуємо задачі по знищенню противника, що інфільтрується через наші не дуже щільні порядки.Далі кілька годин була відносна тиша.Знов виходить на зв'язок та позиція, але на КСП:- "КСП, в мертвого підора з собою був СПГ".(Станковий протитанковий гранатомет - 9 "Спис" - 2 метри, 50 кг ваги)На позиціях тоді була вже солянка бійців. І наші хлопці, і суміжники навіть з іншої бригади.Щось я сильно засумнівався, що в нього був саме СПГ, то ж увірвався в ефір.Кажу:- "Ви впевнені? Перевірте ще раз."Пройшло хвилин 10.Позиція:- "Перевірили. Не СПГ, а РПГ."Фух, думаю. Ну, РПГ, так РПГ.Позиція:- "РПГ та станина до нього, станину другий підор скинув".Тут то я і взагалі нічого не зрозумів (в РПГ не може бути станини).Продовжують:- "Він взагалі голий, без броні, автомата, тільки труба."Стало зрозуміло, що нічого не зрозуміло.Було прийняте рішення, що ми вже в будь якому разі сходимо до них, та заберемо цю вундервафлю.На наступний день два бійці з моєї позиції пішли за тим РПГ-СПГ зі станиною. Мої коліна б не вивезли вже цю тему.Кілька годин їх не було, і от все гримить, тріщить - йдуть назад.Коли вже зміг їх побачити - вкрай запихані, з чимось доволі великим: трубою та мішком.Затащили до нашого сараю, який ще не згорів. І побачив, що це якийсь ПТРК (протитанковий ракетний комплекс).Чохол на ракету був сугубо російський - штанці якогось івана, які були стягнуті якимось шнурком.Передав номенклатуру на КСП та отримав відповідь, що це ПТРК Конкурс-М.Цікаво. Наче ми на протидії інфільтрації, а підори тягнуть через нас ракету 🤔😌 Позивний ВВС - Підписатись😅 Instagram