Джерело
Позивний BBC | Я не знаю чому, але мені регулярно потрапляють на очі пости тих, хто п...
1 190 Охват/переглядів
2025-12-22 13:37
Повідомлення №661
Я не знаю чому, але мені регулярно потрапляють на очі пости тих, хто прям дуже сильно обурений рішенням комбрига 125 ОВМБр - відправки некомпетентних офіцерів, які хєр клали на свої обов'язки - на виконання прямих піхотних задач на ЛБЗ.Мені здається, що це бунт кафедральних "офіцерів", які бояться за свій зад. Гарна частина подібних мітила в "офіцери", бо прямі піхотні задачі перед ними стояти не будуть. А управляти. А хулі там управляти. Поки зрозуміють, що з тобою, дибілом, робити, ти вже майор. А там вже взводік туди, взводік сюди.Оп, оп. Позицій трохи проєбали? Ну плюс. Але нікому не скажемо, щоб не дратувати старшого начальника. Подумаєшь, три посадки на захід, чотири на північ.За те, бляха, як компетентнейшого сержанта батальйону якась всрата голова відправить на задачу очко, де його вб'є позиція ворога, про яку йому просто не повідомили, бо ці дури тупо не доводять інформацію - "офіцери" мовчать.Ох, чорти. Коли бачишь ідіота-комбата, який не може три слова зв'язати, командир роти не вміє користуватись сенсорним телефоном (шо, шо? Дельта? Це новий вид БПЛА якийсь?), сержант роти не вміє читати, а солдати та взводники, просто в перманентному ахуї від того що коїться.От цих обурених потрібно поставити під командування цих говяжих голів, і подивитись, як швидко ці "офіцери" з'їбуться в СЗЧ.😌 Позивний ВВС - Підписатись😅 Instagram