Джерело
Позивний BBC | Київ.Якщо перейти від емоційного ACAB, що цілком нормально, то можна п...
649 Охват/переглядів
2026-04-19 09:08
Повідомлення №677
Київ.Якщо перейти від емоційного ACAB, що цілком нормально, то можна перейти до пошуку причин, а не винних.Я їх не виправдовую, то просто повний пиздець, але:1. Впевненість в діях з короткоствольною зброєю. Який настріл в патрульних? Нормальний настріл, з аналізом і підвищенням точності? Скоріш за все мінімальний. 50? 100 набоїв? Вміти влучно стріляти з пістолета то ніяк не гвинтівка. Більшість людей, що не має навичок з стрільби - з гвинтівки на першому занятті закриє впевнено 25-50м, а з пістолета скоріш 5-10м. Маю на увазі на занятті, де інструктор з вогневої дасть ефективні рекомендації, та скаже що і як робити.Додаємо тремор рук, адреналін, отримуємо дуже-дуже поганий результат. Людина з низьким рівнем навичок стрільби (а отримати їх без практичного настрілу - неможливо) може не влучити і з 5м.2. Під час стресу навички людини не підіймаються до її очікувань, а падають до рівня підготовки.Наскільки вони були готові до такого перебігу подій? Чи були відпрацьовані подібні сценарії?Не "на папері", чи на от'єбісь від начальника РВ, чи як в них там та структура побудована.А на хочаб якійсь регулярній основі. Раз в 2 тижні, раз в місяць.3. Загальна, якщо її так можна назвати, бойова підготовка.Який був її рівень?Недостаток людей в лавах МВС - є. Як і всюди. Окей, проблема.В більшості вони займаються патрулюванням, виїздами на виклики по побутовим сваркам, приїзди на місця прильотів і т.п.І ця ситуація не схожа на ті, з якими вони стикаються щодня.4. Психологічна готовність стріляти в людину. Тут я не знаю, що сказати з цього фактору.Взагалі застосування вогнепальної зброї - поліціянти бояться її застосовувати. Заїбуть потім бумажками. Можливо це в якійсь ступені і правильно, враховуючи низький (на мою думку) рівень володіння зброєю, вони би повбивали всіх курців на балконах.Але змогу вистрілити в живу людину, навіть якщо вона й терорист для них може бути складною задачею.Ітого. Низький рівень з вогневої підготовки та відсутність напрацьованих ефективних дій при подібних перебігах подій.Навіть якщо в першому випадку буде бажання, то пункт про недостатність людей серед патрульних, що може порушити загальний перебіг роботи (чи ні).Психологічна готовність до перебігу подібних подій, ключовим фактором, на мою думку, є рівень загальної підготовки та розуміння стандартних процедур в таких випадках.Виправити це швидко не вийде, то ж по ітогу система МВС не готова до подібних випадків, які будуть виникати, скоріш за все, на регулярній основі. Це наше єхо війни.Вільні люди мають зброю, але приймати таке рішення під час великої війни, коли все і так дуже складно - хєрова ідея, як на мене.😌 Позивний ВВС - Підписатись😅 Instagram