Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Armchair General UA ✙
Додано 06 січ 2025

Armchair General UA ✙

@armchairgeneralUA
Кількість підписників: 38 371
Фото: 1,210
Відео: 88
Посилання: 1,750
Опис:
Власність Миколи Бєлєскова

👥 Кількість підписників

38 371
Середній/День:: -112
Середній/Тиждень:: -118
Середній/Місяць:: +465

👁️ Середній перегляд на повідомлення

8 046
Середній/День:: 6,690
Середній/Тиждень:: 7,529
ERR: 20.97%

📊 Кількість повідомлень на день

1.6
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 1.1
Середнє за день: 1.6

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-01-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 21,500 25-03-07 11:28
Якщо відкинути емоції та лірику, то про політику США щодо нас і нашого регіону можна сказати таке. Після дезінтеграції СРСР США намагалися балансувати два завдання - як підтримати новий статус-кво за рахунок підтримки таких держав як Україна, і як паралельно «не втратити РФ» та знайти формулу співіснування із РФ. Були періоди коли маятник балансування коливався більше або в один бік, або в інший. Підхід "Russia first" за Буша-старшого і Вільяма Клінтона в 1992-93, загравання із РФ за першої каденції Буша-молошого, «перезавантаження» за першої каденції Обами, пошук стабільних і передбачуваних відносин із РФ за Байдена в 2021.І все це відбувалося за рахунок нехтування наших інтересів і через що, найбільше, страждала наша безпека.Якщо до 2014 року американською умовою спроб шукати форми співіснування між США і РФ була повага до суверенітету і територіальної цілісності України, то після 2014 року і таких умов не було.І те, що тепер намагається провернути Трамп і Ко - це найбільш огидна форма спроби не втрати РФ остаточно. Це все відбувається в умовах триваючої повномасштабної агресії РФ проти України, яка робить спроби балансування майже неможливими. Треба щось обирати - і ми бачимо цей вибір.З.І. Адміністрація Трампа 1.0 - це чи не єдиний кейс коли спроба вибудувати відносини із РФ по новому за рахунок України не була можливою. Бо було розслідування про втручання РФ в вибори 2016 року, що звʼязувало Трампу руки. А тепер обмежень немає.
👁 23,100 25-02-20 21:30
Давайте не будемо займатися підміною понять. А саме розповідати про якісь міфічні антиамериканські настрої/істерії і тд на фоні заяв із Білого Дому. Ніхто американські прапори не палить чи там висміює США, їх конституційний лад. Мала місце всього лише наша реакція на низку останніх тез Дональда Трампа, які м'яко кажучи викликають питання. Україна готова і далі розвивати взаємовигідні відносини із США, які про врахування інтересів один одного. Наш інтерес це безпека і суверенітет без яких немає економічного і соціального розвитку без яких в свою чергу не буде і держави.При цьому ми не повинні в угоду будь-кому - в тому числі Дональду Трампу і його его - приносити в жертву власний національний інтерес. Поведінка в стилі "Чого бажаєте?" це не про стратегічну зрілість. Ось і все. Поважають тих, хто окреслює свою позицію і тримається її, а не прогинається під першими спробами тиску.Нам справедливо не подобається, що знову пропонують угоду, де саме за рахунок нашого суверенітету і безпеки будуть шукати домовленостей із РФ. Вже ж наступали на ці граблі неодноразово. І що знову маємо, бо комусь так дуже хочеться?