Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Аналітичний Батон
Додано 14 лип 2024

Аналітичний Батон

@analytics_baton
Кількість підписників: 2 647
Фото: 3,800
Відео: 17
Посилання: 7,210
Опис:
https://analyticsbaton.wixsite.com/grain-ua Для зв'язку @Analiticheskiy_Baton

👥 Кількість підписників

2 647
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -3
Середній/Місяць:: +240

👁️ Середній перегляд на повідомлення

641
Середній/День:: 742
Середній/Тиждень:: 596
ERR: 24.22%

📊 Кількість повідомлень на день

4.9
Останній день: 7
Середнє за тиждень: 4.7
Середнє за день: 4.9

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 617 25-09-16 17:16
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/139008900?utm_campaign=postshare_creator&utm_content=android_shareДень як день, наче без ексцесів.Пшеничку в портах пробують сунути вниз. Фактор - вище показував графік, російська пшениця 12.5 дешевша за українську 11.5... якось так. Але, щось трейд не поспішає просідати на FOB по ціні.Короч, хто пересидить з пшеничкою найближчі місяці, то можна буде отримати премію. Якщо заглянути під капот на ринку корну, є цікаві передумови щоб хитнути ринок, а далі.... давайте жовтень-листопад переживемо. З соєво-ріпаковими ніх@@ не має. Поки вершки течуть на заводи, а от трейд з фермерами в пройо@@@. Ймовірно, щось активізується з жовтня, але не факт, що рішення з'явиться у жовтні. Поки не чекаємо швидких рішень... По олії +/- без змін ціна, а от сонях, заводи намагалися ще трішки продавити вниз. Пропозиція ще є, звісно не так активно фіксуються, але навіть при 27000 гр/т є бажаючі продати трішки олійної. Короч, ціна будЕ, потрібно почекати..Ось такий собі звичайний день в українській аграрці...
👁 624 25-09-15 17:39
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/138926098?utm_campaign=postshare_creator&utm_content=android_shareНовий цікавий тиждень... сонях і соя себе вже проявили. На черзі кука... ждєм-с, так сказать.Сьогодні понедок, пройшов да й добре. Якихось суттєвих змін не видно. Пшеничку індикативно пробують висаджувати далі вниз. Тут все +/- по плану. Постійно вниз бути не може. Мій сонячний годинник показує, шо скоро трохи підемо в іншому направленні.Кука по чуть вгору. Вже за швидку поставку у жовтні платять $209/т СРТ і наче як є вищі рівні (пА слухам).Соняшник на сьогодні ще трохи вниз. По цій культурі ще буде волатильність у найближчі тижні, потріпає нєрвішкі семка.Зараз буде цікавий двіж - з однієї сторони, може бути пропозиція. З іншої сторони, слідкуємо за соєвою олією, вона може порадувати динамікою. Підуть ціни на олії вгору, активнішим стане попит серед імпортерів. Тому, це буде позитив і для соняху. Але і якийсь негатив теж легенько може потягнути вниз. Тому, готуємося до рваного ринку.По експортним митам є купа інформації, але нічо нікуди не їде. На рівні міністерство-учасники ринку розуміння є, але з цього розуміння як з козла молока.... може у жовтні трохи розпогодиться. А поки або плати мито, або внутрішній ринок, третього варіанту нажаль не має. Загалом, готуємося до цікавих і неспокійних тижнів.
👁 707 25-09-11 17:29
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/138644194?utm_campaign=postshare_creator&utm_content=android_shareНу шо... переварили вчорашню муть і сьогодні багато хто побіг продавати сою і ріпак. Ще й сонях потягнувся на заводи, відчуваючи смак прибутку.До речі, щось там викристалізовується на цих зустрічах по соєво-ріпакових митах. На днях може буде позитивна інформація.Короч, сою пруть огого на заводи. Переробники не встигають шрот і олію продавати. Брокер з Німеччини каже, що не бачив ще лотів пА 1000т соєволії олії з України, а зараз заливають. Тому, ситуація для ціни не дуже. І сонях теж вже псіхі полізли по ринку. Центр та Захід бачачи 3-4 т/га хочуть не віртуально рахувати бабки, а і в руках щось потримати, тому фікс росте. На вечір ще й і олія вниз... дєло пахне керосіномКуку пробують розкачать, але щось не їде ринок. Ціни у межах $205-207/т СРТ-порт і вже навіть вищі є рівні.Чекаємо на звіт USDA, він може локально пограти ринок. Пшеничка і ячмінь - тухленько, двіжу мало. З покриттям +/- проблем не має, тому з цінами поки не дуже буде.Короч, чекаємо на веселі дні найближчими тижнями. На арені пізня група яка зробить двіж...
👁 653 25-09-09 17:14
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/138397918?utm_campaign=postshare_creator&utm_content=android_shareСкукота вже і до соняху добралася. Якщо з пшеницею і ячменем +/- зрозуміло, чекаємо на жовтень-листопад, але поки болото, то соняху ще двіжувать і двіжувать. Але, по оліям певна пауза, бо росія почала трохи лякати покупів низькими цінами. Ну і звіт USDA на носі, що теж збиває ліквідність. Ситуація по олійній +/- без змін, попит перевищує пропозицію, да й так і живемо. Єдине за що страшно, це коли семка по західним областям піде. Там є трохи продавців. Не думаю, що їм вдасться сильно ушатати ринок, але трішки нерви попортять.Ну і кука, по імпортерам двіж є. Але, трейд вже не хіло фісанувся на імпортерів і хочеЦА вже б і від фермерів щоб пішли якісь оффери, але... значної пропозиції поки не відать.. хоча, на рівнях $210+ дехто почне фіксуватися. Короч, з кукой готуємося до значної волатильності і не завжди рух буде в сторону ферсера. Хах, чекали на 2020 рік, а вийшло як завжди...да так і живемо.
👁 654 25-09-08 17:53
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/138402502?utm_campaign=postshare_creator&utm_content=android_shareПонеділок - день трішки важкий і потрібно розкочегаритися. По ринку пшениці, ячменю тиха година, мабуть до жовтня. Нічого цікавого не має. По пшениці поки російська пропозиція робить шахер-махер і краще пересидіти цей двіж у складі.Ячмінь - спонсор росту, китайські контракти вже тю-тю, тому і тяга пропала.Ріпак - без мата нічо і не скажеш. "Вєсєло жівєм"... закон купили, а механізм функціонування не купили. Слідкуємо декілька днів, якщо рішення не буде, тоді... По кукурудзі попит, ринку ще далеко до якогось балансу. Короч, тут ще подвіжуємо.Соняшник, он же сонях, он же семка, он же подсолнух, теж в попиті. Заводи поки не збавляють темпи закупівель.А саме головне, я вам сейчас покажу от куда ідет предложение, там четирє позіції, у меня оні есть на картє, я іх с сабой прівєз.Аграрії із західних областей ще терплять але мабуть недовго, бо бачать +/- нормальну врожайність і хочуть фіксити семку. Це є певний негативний момент для ринку. А так, всьо харашо прекрасная маркіза. Як для понеділка харе з текстом, бо і так всі загружені.
👁 680 25-09-04 17:10
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/138099465?utm_campaign=postshare_creator&utm_content=android_shareДвіж по ринку робить соняшник, сонях, семка. Це ОПГ взяло у заручники увесь наш базар. Ринок трохи вгору, не дивлячись на те, що Бунгарі буксують. Збиральна кампанія йде, в ключових областях @ожа з врожайністю. Молотять по тоні з гектара. Звісно, є і щасливчики 1.5-2.0 т/га, але таких господарств не багато.Хлопцям із західних областей тільки кортить шота пофіксить, але вони теж не сильно поспішають і чекають на пік. Тому, по ринку як би і є пропозиція, але такої щоб аж хребет хруснув то ні.Ціни від 27500-27800 грн/т за 48 олію і 28000+++ за 50. Це так, забор.І ще, багато активностей щодо високоолеїнового соняху. Ціни теж жирні по ньому. Оливки в ЄС погоріли, будуть жарити на олії з високоолеїнового соняшнику. Тому, премія буде триматися значна. Вже маємо ~+4000-5000 грн за ВО до звичайного.І щось закручується по корну. Тут свої приколи, трейд напродавася на імпортерів, а з покриттям на СРТ є нюанс. Тому, покупці починають мотивувати аграріїв виходити в ринок. Мотивація просто як двері - ціна пару днів назад $200-203/т СРТ через пАстель. Сьогодні $206-207/т СРТ на крупні лоти як би без сильного напрягу. І FOB теж загудів "Продай, продайте, продай"... Але, щодо куки булки розслабляти не варто. Трохи вона може і вжарить..Якось так живе український базар. По трохи від ранніх культур ринок переводить свій перископ на пізню групу. Ну і тут як завжди, то рубашка коротка, то....
👁 647 25-09-01 17:08
Ринкові угоди. Фініш https://www.patreon.com/posts/137614752?utm_campaign=postshare_creator&utm_content=android_shareСонях і шо по ньому видно .. Продавці, як бачу не сильно поспішають в ринок. Деякі холдинги щось совались, тендери проводили, потім відміняли. Але, поки якось мляво. Деякі тендери йшли на стоп, бо ціни покупців геть не відповідали рівням хотєлки продавця. Що маємо? Збиральна кампанія по чуть йде, але результати такі собі. Поки і до 1 т/га не має по офіційним даних. На Півдні, поля які збираються, показують 1.0-1.5 т/га. Зрозуміло, що при такій врожайності продавців буде не багато. Сємку можуть продавати холдинги і виробники із західних/північних областей, якщо бачать гарний врожай.Але, основні посівні площі на Півдні, в Дніпрі і трохи Центр. Виходить 60% від загальних і тут з врожайності вафлі. Тому, якщо і буде якась двіжуха, то по західним областям. Ринок олій вверх, єдина проблема яка почала вилазити в ринок - російська олія. Наш кончений сусід почав пропонувати олію на Індію і Туреччина нижче цін попиту. Поки це не системно, але в якийсь момент може негативно вплинути.В цілому, перша половина сезону має пройти у тренді росту. Можуть і відкати проскакувати, але сонях має бути в ціні. Хоча, навіть з врожайністю 1.5 т/га це таке собі і прибутковість вийде не вау.А в загальному, поки тихо.... ще тихо, останні тижні спокою перед біганиною.
👁 701 25-08-28 17:35
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/137532398?utm_campaign=postshare_creator&utm_content=android_shareОфіс... тиша... хоч соняшник і почали молотити, але з пропозицією вафлі. Дехто із холдингів пробував торгувати, дав лот, так переробники чуть душу не витрясли. І продавці такі "Ага, ще рано значить продаватися, бо покупці рвуть з руками той сонях...".Врожайність на Півдні така собі. Тому, поки не чути думок, що "Мо чуть продати? 🧐". Основне питання - до лютого сидіти чи вже у березні злитися.Тому, покупцям не варто розкатувати губи на перший сонях.По корну... по корну більше питань від відповідей. Імпортерам куку продають аж гай шумить. А на СРТ торгівля така собі. Може бути цікаво в сезоні...Пшеницю тулять далі вниз. Проте, ще є вчорашні і позавчорашні ціни за швидку поставку. В цілому, за пшеницю варто забувати на місяців два. Зараз перекоси на ринку, трейдери почали вивалювати пшеницю на імпортерів, а їм вже ненадА. Ще трішки і ринок буде на вухах, новий сезон в казІно, робимо ставки. Соняшник 30, соя 25, кука на 12.. У кого нерви, пісят грам для хоробрості і поїхали 😎
👁 633 25-08-27 17:49
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/137450363?utm_campaign=postshare_creator&utm_content=android_shareПшеничка вниз, ячмінь вверх (але стрьомно за нього), ріпак теж чуть вгору... нас сім по ранній групі вистачить. Вони скучні і не цікаві.За соняхом забіг.. шо, де, як, танунах, реально 28 платять?? Якось так... сонях молотят із низькою врожайністю і на Півдні ситуація сильно не покращується. Аграрії стисли булки з тим соняхом і хрен хто продає. Були угоди, пробігає фікс, але масовості не має.Північ, Захід все зелене стоїть. Як мінімум ще тижнів два-три до збирання. А поки насолоджуємося фільмом "Другій рік поспіль врожаю нема і не буде..". По кукурудзі наче старий врожай заглох, бо фуражна пшениця наступає на п'яти. Новий, поки якось ніяк не заведемося, троїть, смикається, не їде ніфіга.Трохи фіксуються ціни, але масовості не має. Ціни по ринку $200-204/т СРТ-порт на жовтень-листопад. Основна проблема не в тих +2-3 млн т проти минулого року які зберемо, а в Штатах. Вони Трампом нас заї@@ли, то ще й і по корну хочуть... Мабуть - це буде основна наша проблема. На днях проскочила інформація, що Іспанія дозволяє декілька гм-сортів куки на імпорт з Штатів. А ето наша кАрова і ми єйо доім. Короч, гарцювати будемо огого )))Не те щоб я берішь став, я нє трус, но чот я бАюсь. Це поки думки в слух. Подивимося, що буде з погодою. Як завжди, виручити може трейд який нафіксується на жовтень, а кука в полі ще буде стояти. Тоді на цьому трохи проїдемося вгору. До речі, куку нового врожаю ЄС розбирає як пиріжки. Вже і на жовтень трохи напродавали, і на листопад-грудень. Ой як цікаво буде. З іншої сторони, у виробників складів як гуталіна у певних осіб, тому на пониження починає працювати "Хай полеже" і всьо. Така от калбасня по ринку... врожай ще в полях, а вже якийсь нездоровий двіж.
👁 634 25-08-26 17:25
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/137369050?utm_campaign=postshare_creator&utm_content=android_shareПшениця вниз, ріпак на місці, ячмінь трішки вверх.. от такі аграрні лебідь, рак і щука. Ячмінь ще тримається завдяки китайський контрактам, але з осені ідо кінця сезона "ходить" за пшеницею. Як тільки Китай the end, фініта ля комедія по ячменю, тому обережненько.Пшеню ще вниз потягнули на портах. Щоб не розтягувати не смішні жарти, на мою думку, по пшеноці фінал попереду і майте терпіння пересидіти. Сонях активно молотять на Півдні та Дніпрі. Врожай вау зі знаком мінус. Деякі менеджери не на камеру зізнаютьмя, що не розуміють за які такі гріхи їм оце страждання з цими закупками ? Наче і в церкву ходять, Паску святять, хрестятять, а сонях вигорів, пропозиції не має і завод вже з вересня має запуститися..... аааааа, шо дєлать? Короч, п'єса чи то драма у стилі Подерв'янського. У нього правда "Масла дох@@", а у нас "Масла ніх@@"... перепрошую за нецензурщіну.Цікаві будуть часи по соняху. Але, аграчі трохи булки розслабили, всьо хАрашо, дєнжаткі будут. Проте є нюанс...в новий сезон ми заїхали з ~1 млн т запасів, а в минулі роки запаси були 200-400 тис.т. І хоч виробництво просяде, загальна пропозиція буде більше проти минулого року. Тому, сильно не вийожуйтесь, бо через рік запасів буде 2 млн т і ще більше МЕЗів на продаж.По корну глухо, руху майже не має. Все на спот!!! (Прям як лозунг з совєтского плаката). Дай таке...завтра заглянем під капот кукурудзі детальніше. Може, що і корисне напишу.