Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Аналітичний Батон
Додано 14 лип 2024

Аналітичний Батон

@analytics_baton
Кількість підписників: 2 647
Фото: 3,800
Відео: 17
Посилання: 7,210
Опис:
https://analyticsbaton.wixsite.com/grain-ua Для зв'язку @Analiticheskiy_Baton

👥 Кількість підписників

2 647
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -3
Середній/Місяць:: +240

👁️ Середній перегляд на повідомлення

641
Середній/День:: 742
Середній/Тиждень:: 596
ERR: 24.22%

📊 Кількість повідомлень на день

4.9
Останній день: 7
Середнє за тиждень: 4.7
Середнє за день: 4.9

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 632 25-08-25 17:24
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/137285885?utm_campaign=postshare_creator&utm_content=android_shareДень слабенький, ліквідності нема, трохи болото. Пшеничка - трішки вниз. Поки це наша реальність. Але, хто пшеницю продає відразу, або безскладченко, або холдинг. Тому, хто не встиг, готуйтесь, наступна зупинка взимку.Ячмінь - тяга є, пропозиції не багато. Але-але...Ріпак - ринок трішки оживає. Торгуємося за Euronext, там ріст, і у нас свято в хаті.Ну і накінець, матьйого, сонях - більшість заводів повиходили в ринок. А от з пропозицією галяк. Навіть аграрії із західних регіонів не поспішають фіксувати ціни. Ухх шота буде....Ціни від 26000 грн/т СРТ-завод. Але, перші обкоси показали 0.3-0.7 т/га та вже починають проскакувати 1.0-1.3 т/га. Самі розумієте, що дурних нема продавати сонях зараз. Тим паче, що олія то росте і виходячи із тих перекосів, що виникли на ринку, рости буде і далі.По трохи рання група відходить на другий план. А попереду активізується двіж по соняху, корну та сої. Цього тижня ще без цікавинок, а от ймовірно з наступного, вже можемо готувати стартовий майданчик для ракети.
👁 737 25-08-22 16:34
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/137073410?utm_campaign=postshare_creator&utm_content=android_shareП'ятниця, вечір... хто по барам, дехто дома. По ринку було досить тихо, пропозиція не поспішає в ринок.Пшеничка - по трохи ринок повзе вниз. Не критично, абідна... але, за пшеницю я б не парився. Її час ще буде попереду. А зараз болотце.Трейдер:- Ячмінь, ви коли буде ?Ячмінь:- Завтра буду- Ми ждали вас вчора- Буду позавчора- Будь ласка, швидше- До после понеділка...Ячмінь треба, попит офігівающій. Звісно, поточні рівні то вже боль для покупців, але що зробити... пропозиції, як розумієте недостатньо. Ціна $219-220/т СРТ-порт, гарна ціна шо сказать.По соняху теж пішов двіж, значна частина покупів різко зайорзала за сировиною. А перші обкоси супер жахиві. Може хоч з кукой фАртаньот і її повезуть та присиплють ринок.Найближчі тижня ще спакуха і по трохи будемо включатися у двіж по пізнім культурам... До речі, от кука може зробити сюрпризи і пох їй на фундаментал. Як так не знаю... то якась магія.Гарних вихідних!!
👁 670 25-08-21 17:52
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/136993393?utm_campaign=postshare_creator&utm_content=android_shareШось завтикав, що пора дать трішки опіуму... а давать то сильно і не має чого. Кука тільки дає 🔥 $265 СРТ-порт є попит, а ще на днях $245 був її максимум. Але, скільки тієї куки на руках - фігня, тому це чисто буря в стакані.Пшениця - тут лебідь, рак і щука. Одні вверх, другі - на місці четверті - вниз... ага, шо кажеш, де треті ? А треті за кукой бігають.Короч, саме головне по пшениці, що $230-232/т СРТ-порт за продоволку можна знайти. А ще, а ще підскочив інтерес до фуража. На днях ціни трішки вверх пішли на фурік і спред між 3кл та фуражом став не такий дикий. По ячменю китайська ракета. Хоч і продають, але перекос в сторону покупців і пропозиції постійно не вистачає. Але, з ячменем так буде не завжди.Ріпак - +/- така ж історія як і у минулі дні. Хоча, пропозиція чуть підросла.Сонях - перші обкоси просто жах. І це весь Південь, частково Центр. А далі теж питання.... коли ще той сонях дійте... Тому, менеджерам із заводів можна побажати удачі на новий сезон і мужатись.Кука - по новому врожаю теж галякі, нема дурних щось фіксити, бо у багатьох МВА-всє дєла. Короч, всі вірять в куку і мабуть, Україна може стати Центром адептів святого початка (качана), ще можна попрацювати з назвою і робити бабки не з куки, а з паломників.Але, жарти в сторону, я попрошу. Основна проблема українського корну - амери. Ці качани, в політиці нам палки в колеса ставлять, ще по кукурудзі з ними будемо тягатися. Все наче до росту, але і про негативні сценарії забувати не варто, бо ми не сферичний коник у вакуумі, на ринку може бути достатньо пропозиції і нас замінить Америка.Ось і всі калачі. Завтра Happy Friday і з обіду буде короткий день. Відпочиваємо, набираємося сил та енергії в готуємося
👁 634 25-08-20 17:39
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/136910003?utm_campaign=postshare_creator&utm_content=android_shareСпокійно-релаксний день. Новий врожай закінчився, кука, соняшник і соя поки в полях. Раслабуха...Пшениця - стан ринку - болото, ліквідність слабка; ціни без тренду. Там вверх, тут вниз, а в середньому на місці..Ринок наче знайшов баланс і поки не жжужить, Короткостроково схоже на боковик.От ячмінь жвавіше виглядає за пшеничку. Попит є, добирають зернову під китайські контракти. Але теж, деякі покупці починають стопати свої закупівлі. Це не системно, але певні сигнали до зупинки є.Кука - по старому врожаю знову двіжнячать. На днях виліз попит, а сьогодні вже знову агонія $255+ СРТ-порт 🫣По новому врожаю тиша, не має бажаючих фіксуватися.Ну і сонях, який потік з полів. Хоча, як потік... так, невеличкий ручєйок. Ціни вверх, заводи очкують страшно за сировину. Дуже цікавий буде сезон, на полях з Півночі та Заходу далеко не заїдемо, а Південь вигорів. Ще тижнів два спокою і починаємо дивитися за біганиною по сої та соняшнику. Тому, готуйте відро попкорну, буде цікаво.
👁 633 25-08-19 17:42
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/136828212?utm_campaign=postshare_creator&utm_content=android_shareТихий, спокійний день. Легенько ячмінь хитало, ріпак теж не спокійний. А так, пару тижнів можемо хоч ввечері телемарафон подивитися з позитивними новинами.Хоча, сьогодні вже деякі аграрії провіряють на размер сонях... і справи такі собі. Хоча, чи є у цьому сюрприз? Заводи і трейдери в напрузі.... ох тут буде кіно))Ціну в $600/т СРТ з ПДВ можна з закритими очима знайти. На крупні партії торгують вже вищі рівні.По корну, і не погано, і не хАрашо. Є певні передумов щоб посмикати ринок. Але, до куки ще далеко. Старий врожай ніякий, хоча були моменти, що сьогодні шукали партії зі швидкою поставкою в порт.По ранній групі, пшениця - ліквідність низька, покупці обережні; спред 3кл проти фуражу залишається завеликим. Ризик невеликої корекції до кінця місяця зберігається, по імпортерам багато пропозицій і тому, вони (імпортери) можуть в якийсь момент рванути стоп-кран... а єтого нє люблю. У ячменю фокус - китайська якість. По деяким торговцям видно паузу у закупівлі, але загалом по ринку щебіганина рулить. Короткостроково підтримка зберігається, та після завершення китайських лотів премія може швидко зникнути.Ріпак - в Багдаді порту стабільні $535–545 СРТ. Ліквідність невисока, але попит є; ринок дивиться на Euronext, тож базовий діапазон поки без змін.Короч, насолоджуємося тишиной, бо будуть такі торнадИ, мало не покажеться.
👁 707 25-08-14 17:16
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/136455909?utm_campaign=postshare_creator&utm_content=android_shareТрішки скучненький день. Хоча, ріпак розторгувася і за ячменем біганина. Пшеничка трохи вниз... Ринок пшениці індикативно включає задню, покупці на $1-2 опустилися, але якщо пошукати, можна вчорашні ціни знайти (якщо є швидка поставка). Борошномели теж почали підключатися, показують гарні ціни, що створить конкуренцію трейдерам.Ячмінь - добирають під Китай, тут фактори без змін. Цю культуру хоч і продають, але об'ємних лотів не видно. Попит під Китай, до речі, не вічний і скоро може закінчитися.Ну і гвоздь програми - ріпак.... МХП вчора навів шороху своїми 25000 грн/т в порту. По ходу всі невеликі лоти за гривню поперли на них. Жирніші партії теж були на ринку, попит $540-545 СРТ, пропозиція від $550-555. Нагадаю свою вранішню думку, що ріпак на Euronext має рухатися вгору, що буде тригерити і наш ринок.Пізня група без ліквідності, несистемно є робота, продавців мало. Ще серпень такий собі і тому, фіксачів мало. Ймовірно, заходимо у спокійний період, передихнемо і знову двіжувати, але а головних ролях вже будуть - сонях, кука і соя.
👁 569 25-08-13 17:29
Ринкові угоди. Фініш https://www.patreon.com/posts/136378352?utm_campaign=postshare_creator&utm_content=android_shareУчора:Діма, а як купиш ріпак? Ага, $530? (Майже шепотом)Сьогодні - ююююхууу, Діма ти бачив? Діма глянь, +€5Через годинуАааааа, +€6, Діма, ти бачив? Діма, +€7....От такий цікавий день по ріпаку. Але одні заявки на ринку, угод мало. Продавці побачили вверх на Euronext і вже пА $540-545 не кошерно віддавати ріпак, як би $560 подавай )))Короч, місять заявки, а угод мало.Ячмінь - тут двіжовєй. Знову зернова у моді, попит гарний і трейд готовий торгуватися за неї. Китай робить дива, але чи надовго ? )))Ну і пшеничка - тут болотом починає попахувати. Покупці в залежності від задач совають ціни туди-сюди на $1-2, але $230 за продоволку знайти можна.Фурік тиснуть сильніше... ну, нажаль в моменті так зійшлися зорі. Проте, якщо є терпіння, буде і цін.. Ситуація схожа до ріпаку - є заявки, далі продавець чує ціну і або з трьохетажними матюками шле покупця, або зі сльозами на очах відмовляється (перший варіант найрозповсюдженіший). Як каже знайомий - руху мало, нєров много з цією пшеницею.Корн по форвардам втрохи вниз. З однієї сторони, USDA прогнозує гарний врожай, з іншої - якість у них ну дуже сильно хромає.... тому, деякі трейдери вниз, але не дуже, не вирішили, чи хрестик зняти, чи труси надіти...А з соняхом всьо "гуд"... його буде мало, тому увесь двіж по західним областям. Надбудували заводів там, тепер не знають де брати сировину 😂😂Можна трішки перепочити, зараз ячмінь на Китай відвантажиться в буде пару тижнів буде тихо... це тиша перед бурею )).
👁 633 25-08-12 17:45
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/136298748?utm_campaign=postshare_creator&utm_content=android_shareНадіюсь, що булки напружені ще з понеділка і шокі поки ніяк вас не зачепили... Багато сьогодні подій1. Ранок - Китай і Канада, заруба по ріпаку з мита, розслідуваннями, блек джеком і .... тому, день не веселий. Але, хіба в казІно плачуть? Ніт, ріпак all in, все на $600...2. Звіт USDA - шось там аналітики знову накалякали, пшеничка, кука вниз. Тому, сьогодні трішки короткі думки - без паніки і по всьому )))Віскі, лід... і починайте новини (хоча ні, не читайте, там ще гірше), гляньте на родину хоч, бо через збирання ви забули як вона виглядає. Завтра буде більш інформаційний день.По пшениці скучний день, ціни без змін. А от ячмінь тягнуть і найближчі дні по ньому буде гарний двіж.Ріпак - тут ціна поїхала вниз індикативно. Воно і зрозуміло, але-але... $535 ціна була і на вечір є цікавіші пропозиції, тому... подивимося на ці Китаї, Канади, бо це ж було вже (с).Пізня група... двома словами не відписатися. Тут вже потрібно пів пляхи мінімум засадить щоб пішов текст. Спробую на ранок щось прибрехати по ним... па-па
👁 656 25-08-11 17:28
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/136212926?utm_campaign=postshare_creator&utm_content=android_shareПонеділок, а тебе вже все зає@@@@? Тоді тобі сюди 😂😂По пшениці покупці дотискають фураж, вилка ціни в портах розтягнулась у діапазон $202–210 СРТ і шо ті, шо ті кажуть "Це робочий рівень, я так купляю, не мішай мені..".Продоволка $228-232/т СРТ-порт і трішки туда-сюда.Поки, цікавий період для пшенички закінчується, можна і подрейфувати. Короч, з пшеницею до грудня-січня можна метідіровать.На ячмінь попит оживає в останні дні. Зараз буде йти новий імпульс під Китай, а далі... а далі, хто не встиг на китайський експрес, буде на веліку доганяти двіж. Проте, перспективи гарні у зерної, навіть на веліку.Ріпак - show must go on... Фігаро тут, Фігаро там... ціну на Euronext нормально носить, але фізичний ринок плотно стоїть $535-545/т СРТ-порт (навіть трішки вище є). Пропозиція ну така собі...Саме головне, що ціні не дають просісти нижче €470 на Euronext, все інше перечекаємо))Ось так бодро пригаємо у новий тиждень. І це ж я ще про куку з соняхом не писав... там теж багато цікавостей, але то вже у іншій серії )))
👁 669 25-08-06 17:22
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/135837718?utm_campaign=postshare_creator&utm_content=android_shareОстанні дні якось тихо, мляво. Двіж зникає, хоча маховик торгівлі крутиться, але на холостих обертах і починає троїти... По пшениці більшість трейдерів починають гратися зі спредом між 3кл і 4 кл, адекватної відповіді якось і не почув чому фураж дешевшає. Нууу... ми... там... туда... сюда... Короч, попахує намахаловом. Проблема може бути в тому, що пропозиція піде у подпольє. А фермер то може собі дозволити посидіти і почекати коли по річці пропливе труп трейдера... тому, обережніше на поворотах.Маємо високі рівні по 2-3кл і пониження цін на фурік. При чому, навіть на нормальний фураж ціну опустили. Короч, поки це усе мутки які потім аукнуться покупцям і больно аукнуться.Ріпак - по чуть, переробники на себе тягнуть торгівлю на себе (якщо сіє дійство можна назвати торгівлею). По цінам заводи 24000++ грн/т, і порти теж 24000 грн/т. Але, шо там, шо там пропозиція ніяка. Продавці сидять на заборі теліпають ножками і чекають, хтось розуміння по митам, по іншим - врожайність слабка і треба чекати. Короч, з ріпаком кіна не буде у найближчий тиждень. Сонях успішно догорає на Півдні. Ціни по новому врожаю ростуть і ростуть. Є угоди на крупні лоти вже вище $600/т з ПДВ. На менше лоти $580-590/т СРТ. Але, схоже, що це не межа.