Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - amosov.fm 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

amosov.fm 🇺🇦

@amosovfm
Кількість підписників: 3 853
Фото: 4,690
Відео: 1,760
Посилання: 2,100
Опис:
Канал журналіста Амосова. Пишу про те, що думаю, розбавляючи наші новини сміхуйочками. WHATSAPP: https://whatsapp.com/channel/0029VbCzGRa1yT23t7aOX23W Facebook: https://www.facebook.com/amossov Чат каналу: https://t.me/joinchat/AAAAAE7a8619TtC9s--LCg

👥 Кількість підписників

3 853
Середній/День:: +1
Середній/Тиждень:: -1
Середній/Місяць:: -46

👁️ Середній перегляд на повідомлення

1 015
Середній/День:: 881
Середній/Тиждень:: 1,032
ERR: 26.34%

📊 Кількість повідомлень на день

3.4
Останній день: 3
Середнє за тиждень: 2.3
Середнє за день: 3.4

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 1,010 26-05-15 07:49
Цього тижня росія була особливо активною у розгоні деструктивних меседжів у соцмережах. За моїми (суб'єктивними) спостереженнями росіяни сконцентрувалася на трьох темах: 1️⃣ Інтерв'ю Юлії Мендель Такеру Карлсону із російськими наративами і зверненням до путіна. 😂 Результат: Провал. Українці здебільшого кепкують з екс-прессекретарки, або посилають за російським кораблем. 2️⃣ Інтерв'ю "психологині" Холоденко із тезами про, як складно народитися українським хлопцем, за яким "полює ТЦК". Про те, що на всіх українців полює росія ані слова. Про те, що буде із народженими під час війни українськими хлопцями, якщо їз від росії зараз ніхто не захистить - теж ані слова. Інтерв'ю стало помічним для рос.пропаганди в антимоьілізаційній кампанії. 🚫 Результат: діє здебільшого на "аполітичну" аудиторію та діаспору. Але здебільшого Холоденко вказують на провокативність її заяв, чи також посилають за кораблем. 3️⃣ Продовження ІПСО, що в Україну приїде мільйон індусів, яким тут платитимуть 30 000 євро зарплати (цікаво хто? Моді?). 🫠Результат: на жаль, досі дієве. Багато хто в це вірить і розносить далі. Не вистачає офіційної позиції щодо цього питання і роз'яснення в ЗМІ.
👁 1,180 26-05-08 11:05
🌺 У 2022 році 8 травня ми багато говорили про те, як нівельоване гасло "Ніколи знову". "Знову" сталося - російський нацизм підняв голову і світ навіть і не намагсвся це зупинити чи цьому запобігти. Боротьба з ним впала на плечі українців. Київ попереджав на всіх міжнародних майданчиках, що росія формує нову вісь зла, яка загрожує всьому вільному світові. За це українцям аплодували, захоплювалися і головне - допомагали нам фінансово і військово. Але рішучих дій для перемоги над росією, або (хоча б!) для свого захисту ніхто нічого не робив. Тим часом росія насичила Європу політичними силами нацистського штибу. Підтримала їх політично, фінансово, медійно. Посилила диктаторські режими в Ірані та КНДР. Допомогла МАГА-фашистам у США. Москва "прогріває" світ до стану 30-х років 20-го століття. "Ніколи знову" перетворилося на "Давайте ще". Зараз, після приходу Трампа до влади, прильоту російських дронів у Польщі, кількох небезпечних виборах у Європі, на континенті заворушились. Вчасно...Але є й хороші новини. Москві хуйово. Вона виснажується так само, як виснажився нацистський режим Гітлера. При чому путін так само не може зупинитися, як не міг зупинитися Гітлер. І він так само доведе себе до могили. Але чи зробить після цього людство якісь висновки? Я гадаю, що ні і історія знову аіде по колу через кілька десятків років. А ви що думаєте?
👁 920 26-05-07 08:07
росія почала розгон теми, що в Україну зараз завезуть сотні тисяч мігрантів із Азії. Почала це саме росія, робила вона неодноразово і робить зараз. Почалося, до речі знову із Приходько, що ставить питання про те, робить вона це по дурості, чи за мзду. Далі продовжилося з допомогоб руснявої ботні в тредс, фейсбук і інстаграм. Організовану інформаційну хвилю дуже видно. Тож давайте по пунктах: 1. 🇷🇺 🤡 російські медіаагенти і "політологи" у Кремля на зарплаті лякають нас завезенням мігрантів ще з часів Януковича (може й раніше, за Ющенка я ще не був глибоко в медіа і читав тільки УП, ДТ і Телекритику). Нам обіцяли навали китайців, турків (лол), бангладешців, африканців і ще багато кого. Щось за ці надцять років до нас так ніхто і не приїхав. Звідси другий пункт. 2. 💵🚶‍♂️ Насправді багато хто з економістів і демографів каже про необхідність мігрантів, аби було кому працювати. Це так. Але мігранти зазвичай їдуть туди, де найкраще. Тому мігранти з Африки і Сирії стараються не затримуватися в Греції та Італії. Тому українці намагаються переїхати не в Польщу, а в Німеччину, а поляки - не в Німеччину, а до Великої Британії. Якщо в перспективі десяти років у нас економіка зросте так, як у Британії, не бачу в цьому жодних проблем. 3. 🇧🇾 🙅‍♂️ Давайте дивитися все ж більш реалістично: економіка в нас зросте, але не на стільки. Рік тому білоруський диктатор Лукашенко домовився із керівництвом Пакистану, що до Білорусі приїде 300 тисяч пакистанських чорноробочих. У Білорусі по багатьох економічних і демографічних показниках ситуація така ж критична, як і в нас. Тільки в нас така економіка через російську агресію, а в Білорусі - внаслідок колгоспного управління Лукашенка. При всьому бажанні добробуту і навіть віри в те, що він буде, до нас ніхто не поїде. 4. 🪖 Днями Буданов заявив про необхідність полегшити приїзд до нас азійців і африканців, які хочуть воювати. Це також не той контингент мігрантів і після війни вони в нас не лишаться. Ба більше, пересічний українець їх навіть не побачить. Як не бачить зараз бразильців, перуанців тощо.5. 👹 Ну і головне :) росія влаштовує таку інформаційну кампанію з дзвінниці свого расистського менталітету. Росіяни судять усіх по собі і думають, що в нас такий самий расизм. Не скажу, що його нема, але він у нас в рази менший і менший ніж в багатьох європейських країнах, таких як Польща. Расисти в нас, як раз зазвичай - і є ждуни, у яких в голові рускій мір. 6. 🚖 Згадую своє спілкування із таксистами-мігрантами з Азії/Кавказу. Один був упоротий ватник, решта спілкувалася зі мною УКРАЇНСЬКОЮ. Чи спілкувалися зі мною українською київські такисти-ждуни і скільки їх було - здогадайтеся. 7. 🕌 Ніколи в "дискусіях" про мігрантів, які "принесуть свої порядки", не чув скарг на те, які порядки принесли сюди МІГРАНТИ із росії, і як ми це все розхльобуємо вже щонайменше 12 років. 8. А взагалі можна на тому, що це руснявий вкид було завершити (див.пункт 1).
👁 947 26-05-06 13:18
Викинуло в стрічку нахрюк одного публічного ватана на мову. Там під дописом знатний перепис ватятини. Був здивований, що виявляється є категорія осіб, які вважають, що українська мова - це "мова села". Як на мене, це пряма ознака того, що така особа вилізла із села. Точніше не з села, а з дєрєвні. Із російської ізби, з усім її "культурним" наслєдієм у вигляді печерного шовінізму. Або (що найвірогідніше) із такої іщби вийшли її батьки чи дідусі і дбайливо передали сімейні традиції суто російського жлобства. Їх якраз таки і переселили в українські великі міста і навчили марксізму-лєнінізму, а в якості "непокори" вони читали Булгакова. І тепер думають, що вони "городські", а значить "культурні". Вони там винищили українську і називають її "сільською". У мене для вас, панове (тобто господа іпучі) погані новини. По-перше, в тому аби бути із села немає нічого поганого. Людина із провінції має інший кут зору, мудрість і ставлення до життя, без якого суспільству не вижити. Кажу це, як дитя скла і бетону. По-друге, за останні роки я не пригадаю розумних, інтелігентних людей, які досягли успіху і говорять російською. Вони можуть говорити нею в сім'ї і з друзями, але поважають українську і послуговуються нею публічно і на роботі. Не тому що треба, а тому що це пристойно. А от російською від публічних людей часто чуєш різну хабальщину із мерзенними зворотами, але обов'язково пафоснами згадками наприклад про Ахматову (бо ж "культура"). По-третє, ваш час дійшов кінця. Попустіться. Всіх рублів не заробите, поїдете заробляти юані.
👁 1,600 26-05-02 18:32
Служба зовнішньої розвідки України розповідає про те, як росія, задля підтримки економіки, розпродає свій золотий запас. Двадцять років росія скуповувала золото. Тепер – продає. У першому кварталі 2026 року центральний банк рф реалізував близько 21,8 тонни з власних резервів, унаслідок чого золотий запас країни скоротився до 2 305 тонн. Для бюджету, що зяє дірою в майже 62 мільярди доларів, дорогоцінний метал перетворився на останній інструмент порятунку – і кремль не вагається ним скористатися. Причини розпродажу на поверхні. рф завжди жила не за рахунок мізків, а за рахунок сировини. Як відомо, цей феномен називається "ресурсне прокляття", коли держава паразитує на ресурсах, не вкладаючись в розвиток інших сфер. Не сама розповсюджена назва - "голландська хвороба". Це наслідок подій 1959 року, коли в Нідерландах відкрили величезне Гронінгенське газове родовище. Експорт газу різко зріс, в країну пішла валюта, гульден укріпився, але продукція інших секторів економіки стала надто дорогою для іноземців, виробництво почало занепадати, а безробіття — зростати. А про рф все зрозуміло. Українські удари по об'єктах нафтопереробної промисловості ефективні. Видобуток та переробка нафти і виробництво на її основі товарів, або продаж - падають. Економіка не має інших великих джерел надходження грошей для забезпечення війни проти України та підтримки власних соцпрограм. Тому вихід єдиний - продавати те, що дорожче коштує. Тисячу разів був правий Джон Маккейн, говорячи : «росія — це бензоколонка, яка лише прикидається країною»
👁 1,070 26-05-01 09:24
Сьогодні спливає 60-денний термін, протягом якого Білий дім мав звернутися до Конгресу за дозволом на продовження військової присутності на Близькому Сході, пише ABC NewsЗгідно з Резолюцією про воєнні повноваження (War Powers Resolution), президент зобов’язаний повідомити Конгрес про початок військових дій впродовж 48 годин після їхнього початку. Це запускає 60-денний відлік, впродовж якого президент може продовжувати операції без схвалення Конгресу. Після закінчення цих 60 днів президент має або довести Конгресу, що потрібен додатковий час для виведення американських сил, або отримати офіційний дозвіл на продовження операцій.Схоже, адміністрація не планує робити ані того, ані іншого. Про це свідчать слова міністра оборони Хегсета перед Комітетом з питань збройних сил Сенату.💬 Зараз у нас перемир’я, а це, на наше розуміння, означає, що 60-денний годинник зупиняється або робить паузу, — заявив ХегсетУ четвер Білий дім відмовився сказати, чи планує подавати офіційний запит на дозвіл Конгресу. Натомість Пентагон раніше заявляв про намір запросити 200 мільярдів доларів додаткового фінансування на кампанію, однак пізніше Хегсет уточнив, що сума буде меншою.Наразі у Конгресу є два основні варіанти дій:▪️ Продовжити спроби ухвалити Резолюцію про воєнні повноваження, яка змусить припинити бойові дії в регіоні.▪️ Прийняти Дозвіл на використання військової сили (Authorization for Use of Military Force — AUMF), який дасть президенту право «використовувати всі необхідні сили».Демократи вже шість разів намагалися провести резолюцію щодо війни з Іраном, але безуспішно. Республіканці стверджували, що президент діє в межах своїх повноважень.Зусилля демократів щодо Резолюції про воєнні повноваження, ймовірно, відновляться після травневих канікул. Натомість серед республіканців зростає інтерес до ухвалення AUMF. Сенаторка Ліза Мурковскі заявила, що працює з колегами над законопроєктом про дозвіл на використання сил, який планують внести після травневих канікул.Конституція США дає Конгресу виключне право офіційно оголошувати війну іншим державам. Востаннє Конгрес скористався цим правом на початку Другої світової війни. Після цього майже всі конфлікти з іншими країнами США вели на підставі AUMF.
👁 1,190 26-04-30 05:22
🤡Після атак на провінційний Туапсе Путін заявляє, що критичних загроз немає, а сам просить перемир’я, аби провести парад у Москві. Уявіть собі - в якомусь Туапсе настільки “немає загроз”, що треба додатково захистити маленький клаптик в центрі величезної болотяної столиці, обтиканої з усіх сторін ППО.Для цього московський цар жебрає перед Трампом, аби той змусив Україну до одноденного “перемир’я”. “Опуститися” до переговорів із Києвом Путін не може. Тому він просить американського президента. Того, хто, до слова, путінськими зусиллями майже втратив вплив на Україну, бо відмовив і у вступі до НАТО, і в допомозі українській економіці, і в допомозі зброєю.При цьому не провести парад 9 травня московити не можуть. Парад “побєди” став для Кремля фетишем. Армія може стиратися десятками тисяч на місяць, НПЗ по всій Росії можуть палати, одні й ті самі населені пункти доводиться брати по три рази… але дивиться Пуйло на солдатиків і танчики на плацу - і уявляє себе великим завойовувачем і Катериною Великою. (Порівнювати їх можна хіба що пристрастю до коней, але кажуть, що і Лавров нині в Кремлі не в фаворі).У той час, як треба думати, як рятувати стагнуючу економіку, поки все не розлетілося на друзки, Путін переживає за парад.
👁 1,460 26-04-24 05:44
Закон Ківалова-Колесніченка був проплачений Москвою. І це ставить остаточну крапку в історії, як росія зрежисувала привід для вторгнення і початок війни в 2014 році. Це дуже важливі свідчення! Розслідування “Схем” показує, що Росія надсилала кошти як до, так і після ухвалення закону — вони спрямовувалися на публічні заходи, статті в медіа та друковані матеріали, щоб чинити "політичний тиск на українську владу". Закон закріплював за російською мовою статус “регіональної”. Таким чином Кремль зупиняв розвиток української мови в цілих областях України, витісняв її російською, а також полегшував собі політичне підґрунтя для подальшої фактичної окупації нашої держави за білоруським сценарієм.Утім Майдан поламав плани Москви і змусив її діяти в більш грубий спосіб. Скасування закону (який Конституційний Суд пізніше визнав неконституційним) стало “приводом” для російських агентів у Донецьку і Луганську для оголошення так званих “народних республік” та початку війни проти України.росія сама з допомогою своїх агентів інкорпорувала неконституційний закон в українське законодавство і сама ж використала його, аби розпочати окупацію.
👁 853 26-04-19 18:25
У Болгарії на виборах лідирує партія експрезидента Румена Радєва, який виступав проти допомоги Україні та закликав «домовлятися з росією» — екзитполи.За результатами екзитполів, партія Радєва «Прогресивна Болгарія» може отримати 37,5% голосів, тоді як «Громадяни за європейський розвиток Болгарії» (ГЕРБ) колишнього прем'єр-міністра Бойко Борисова — 16,2%. У парламенті Болгарії 240 місць. Радєв може взяти когось у коаліцію чи сформувати уряд меншості. «Прогресивну Болгарію» називають проросійською та євроскептичною. Її лідер виступає проти військової допомоги Україні, закликає відновити постачання російської нафти та газу до Європи, а після того як прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан програв вибори, позиціонує себе як єдиного лідера ЄС, готового поліпшити відносини з Москвою, попри те, що війна росії в Україні триває. «Ми — єдина держава-член ЄС, яка є одночасно слов’янською і православною. Ми можемо стати дуже важливою ланкою у механізмі відновлення відносин з росією», — цитує колишнього президента Reuters. Сам Радєв заперечує, що він проросійський політик. За його словами, він має «винятково проболгарські та проєвропейські позиції».Румен Радєв пішов з посади президента в січні, щоб балотуватися на виборах.Попередній уряд впав на тлі протестів проти нового бюджету, що передбачав підвищення податків та збільшення внесків на соціальне забезпечення. Багато протестувальників пов’язували це з переходом на євро.Грамотна кампанія в соцмережах, значні фінансові ресурси та обіцянка стабільності зміцнили його підтримку. В опитуваннях перед днем голосування «Прогресивна Болгарія» лідирувала з великим відривом. «Перемога Радєва може перекроїти зовнішню політику Болгарії, яка досі визначалася партіями, лояльними до Брюсселя. У січні Болгарія приєдналася до єврозони, а минулого місяця підписала угоду про безпеку з Україною — кроки, проти яких виступає Радєв», — попереджає Reuters.
👁 822 26-04-17 12:42
🐽 Днями Держдума Росії ухвалила у першому читанні законопроєкт, який дозволяє використання російської армії для захисту громадян Росії у разі їхнього арешту, кримінального й іншого переслідування судами іноземних держав.Для багатьох ця новина була дивною, бо коли це росіян щось зупиняло, аби вторгатися на чужі території. Тим паче їм ніколи не потрібен привід - завжди можна вигадати щось про держпереворот, знайти півтора російськомовного та сфальсифікувати звернення місцевих "ущемльоних".Для цього окремих законів не треба.👨‍⚖️Як на мене, це є реакцією на створення трибуналу над путіним і рештою російських воєнних злочинців. І таким чином Москва хоче налякати держави-учасниці такого суду.🔥Євросоюз виділив перші €10 млн на створення Спеціального трибуналу для переслідування російських лідерів за їхню роль у війні проти України. До такого міжнародного суду вже готові долучитися щонайменше 14 країн. І днями до цього списку додалися Польща і Ісландія.💯 росія на цей процес реагує, а значить російська верхівка із путіним на чолі цього процесу боїться. А значить — все відбувається правильно.