Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - amosov.fm 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

amosov.fm 🇺🇦

@amosovfm
Кількість підписників: 3 853
Фото: 4,690
Відео: 1,760
Посилання: 2,100
Опис:
Канал журналіста Амосова. Пишу про те, що думаю, розбавляючи наші новини сміхуйочками. WHATSAPP: https://whatsapp.com/channel/0029VbCzGRa1yT23t7aOX23W Facebook: https://www.facebook.com/amossov Чат каналу: https://t.me/joinchat/AAAAAE7a8619TtC9s--LCg

👥 Кількість підписників

3 853
Середній/День:: +1
Середній/Тиждень:: -1
Середній/Місяць:: -46

👁️ Середній перегляд на повідомлення

1 015
Середній/День:: 881
Середній/Тиждень:: 1,032
ERR: 26.34%

📊 Кількість повідомлень на день

3.4
Останній день: 3
Середнє за тиждень: 2.3
Середнє за день: 3.4

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 904 26-06-07 15:11
Виявляється, легенди французького року, гурт Indochine, випустили пісню присвячену українським героям. З’ясував для себе це абсолютно випадково, бо не часто їх слухаю, хоч і дуже люблю їхнє звучання. Так от, пісня “Вікторія” (очевидно — “перемога”) починається із фрази “Russia will lose”. Багато хто із відомих топ-артистів послідовно і віддано підтримує Україну, але аби вставляти цитати такого роду собі в трек — чую вперше.Пісня датована 2024 роком. Пісня — справжній воєнний гімн: “Будемо жити день і ніч І ми нічого не будемо боятися Це наше життя, так воно є Це боротьба за мене Ми побачимо тих, хто піде І дзвенить посмертний дзвін і печалі наші Ми будемо тими, хто живе Захисти наші ночі та нашу ненависть ходімо”.Очевидно, пісня присвячена Силам оборони України, хоча ніде це окремо не прописано. При чому сама пісня якісна і хітова, скажімо так — набагато вище середнього треку гурту. (Не байрактарщина).Хто не знайомий з Indochine — це такі французькі Pet Shop Boys. От тільки Pet Shop Boys написали ганебний гімн Навальному (я не жартую, загугліть) зі словами “Free Russia Let Russia be free From the poison of Putin”. А Indochine створили реальний гімн справжнім героям.Я давно слідкую за французькою музикою та музичною “тусовкою”. І завжди засмучувало, що серед них постійно де-не-де присутнє зітхання за “загадочной руской душой”, Достоєвським та іншим шлаком, який вони підчепили після франко-російських культурних змішувань часів Наполеонівських війн.Ще більше надихає позиція таких видатних французів, як Катрін Деньов та гурт Indochine — залізні у своїй проукраїнськості без напівтонів.https://www.youtube.com/watch?v=_vkYZ7M7cDY&pp=0gcJCSgLAYcqIYzv
👁 1,030 26-06-04 07:54
Частина українців протягом 4,5 років повномасштабного вторгнення з різною частотою задаються питанням: коли росіяни “зрозуміють”. Вони не зрозуміють. Зрозуміти вони зможуть лише, якщо їх перевиховати, як це зробили із німцями. Та й те — чи всім “допомогло”?Хтось сподівався на початку 2022 року, що оті ріденькі протести в Москві щось дадуть. Але на болотах такі сходки революції не влаштовують. Тим паче такі, що складаються із “хороших русскіх” / “лібералів” / “інтелігенції” (називайте, як хочете). Для росії те явище було — просто тимчасовим нерозумінням. Абсолютна більшість боліт дружно зігнулася і приклеїлася до смартфонів дивитися, як їх “мальчікі” вбивають і ґвалтують Бучу.Потім хтось сподівався, що сила холодильника переможе силу телевізора. Так не сталося. Московити терпіли ГУЛАГ, терпіли півтисячоліття рабства. Терпіти — це звичка, випрацьована їхньою історією.І ось до них нарешті почало прилітати. І вони нарешті почали відчувати війну, що називається, шкірою. Чи зрозуміли щось? Ні. Ось ці стогони у соцмережах “а нам за що?” — це дійсно щире тупе здивування. Століття оскотинювання просто так не минають, емпатія там відсутня навіть по відношенню до себе (бо якби була, то розуміли б за що).Утім це не означає, що психологічного ефекту від ударів по російському тилу немає. Він є, і ще й який. Він гасить відчуття “величі”. А відчуття “величі” від перебування в імперії — це єдине, що компенсує рабові сенс існування в гівні і репресіях. Забери в рабів відчуття “імперської величі” — і вони втратять будь-яку організацію, мотивацію до дії, а головне — віру в царя (просто почнуть шукати іншого). І в цьому плані психологічний ефект — дуже сильний.
👁 970 26-06-01 08:40
Напрямки російської пропаганди та ІПСО за тиждень:💥росія всіма силами розганяє по всьому світові удар по Старобільську як «удар по цивільних». Виходить погано, але Москва, як завжди, намагається взяти масою. Журналісти, крім пригодованих пропагандистів із країн БРІКС, братися за це не хочуть. Цією історією Росія хоче розмити рамки правил ведення війни і виправдати попередні та майбутні удари по цивільних в Україні.🚫У Кремлі заявили, що буцімто оголосили перемир’я на Трійцю. Про саме перемир’я ніхто, крім росіян, не чув. Своє ж «перемир’я» Росія традиційно порушила.🪖Російська ботня намагається нівелювати українську політику пам’яті. Боти атакують дописи про перепоховання українських історичних героїв, а також перейменування підрозділу ССО на честь «Героїв УПА». До цього долучається Польща та медійна агентура Медведчука (ну і як же без корисних ідіотів).👳🏿ІПСО щодо індійських мігрантів вийшло із соцмереж «у люди». По Україні, в яку потік мігрантів лише зменшується, спробували провести кілька провокаторських мітингів. Мітинги були здебільшого малочисельними. Перша скрипка цих мітингів - француз Ніколя Амбер, який свого часу опинився в одному ліжку з московським попом.Загальна активність ботні підвищилася по традиційних «вічних» темах: внутрішня політика, ТЦК, мова тощо.(Список складено за суб’єктивними спостереженнями.
👁 1,020 26-05-29 05:39
Російський безпілотник атакував житловий будинок у Румунії. Як відповідвтиме НАТО? Усі попередні рази відповідало ніяк. Росія тим часом варить альянс на повільному вогні гібоидної війни, яка поступово перестає бути гібридною:- Підльоти російських винищувачів до кордонів країн НАТО. - Їхні зальоти в повітряний простір країн НАТО. - Диверсії на військових і критичних об'єктах НАТО. - Обриви кабелів між країнами НАТО в прилеглих морях. - Поодинокі зальоти безаілотників до прикордонних сіл країн НАТО. - Гібридні атаки мігрантами зі сторони Білорусі і росії.- Прольоти російських ракет через повітряний простір НАТО. - Масовий заліт російських безпілотників в повітряний простір Польщі. - Атака безпілотником житлового будинку в Румунії. ==== ми тут====Кожного разу росія піднімає ескалацію на чверть градуса. І ніби наступний інцедент не надто масштабніший за попередній. Хоча куди вже масштабніше? Цього разу є плстраждалі. Не знаю, ще кілька кроків, але десь поруч цілком можуть з'явитися "зелені чоловічки". Особливо враховуючи, що в Білому Домі на безпеку в Європі плювати. В них справи важливіші: вони там будують собі бальну залу.До речі, за пвсивності НАТО регулярних віцськ і гарячої фази може просто не настати. Досить буде зелених чоловічків, як було в Криму.
👁 1,020 26-05-27 14:10
МЕРКЕЛЬ НЕ КАЗАЛА, що війна триватиме 10 РОКІВ, як зараз це поширюється у соцмережах і маніпулятивно висмикується ЗМІ заради хайпу. Заява (а насправді відповідь на запитання журналістів) ексканцлерки зараз ходить мережею у спотвореному вигляді, а як воно було насправді ніхто не перевіряє. Насправді Меркель сиділа в студії і журналісти питали в неї бліц. Бліц, як ви можливо знаєте, жанр інформаційно не вичерпний і багато в чому розважальний. В ньому багато може бути перебільшеного, гіпотетичного і недосказаного. В даному випадку ведучі вибрали формат "Через 10 років ...?" (І треба закінчити фразу) І всі питання починалися із цієї форми. Наприклад: "Через 10 років обов'язкова строкова служба в Німеччині..." (Що?) На це запитання Меркель довго думала і припустила, що її досі не буде. Далі було запитання (сценарно логічне після попереднього) "Через 10 років війна в Україні...". Меркель без вагань відповіла "закінчиться і Україна буде незалежною, вільною та суверенною державою". Це НЕ ЗНАЧИТЬ, що Меркель передрікла у себе в чорній ворожфльній кулі, що війна триватиме 10 років, як дехто намагається подати. Кожного тижня кілька важливих заяв перакручуються ЗМІ заради хайпу і потім ці інформаційні виродки живуть своїм життям у соцмережах. В окремих випадах перетворюются на меми (Наприклад, можливо ви знаєте, що Джей Ді Венс не иав статевого контакта з диваном, але вся Америка "знає" що мав). А в окремих - на ІПСО. Зате те, що фейк про індусів - лише фейк - вчасно проаналізувало мабуть лише Суспільне. Великі ЗМІ мовчали про це три тижні
👁 897 26-05-26 07:18
Зрозумів, що мені нагадують спроби європейців побачити “загадочную русскую душу”, коли дивився вчора етер Таня Микитенко про Звягінцева і російську "ліберальну інтелігенцію"Так само діють на людей ворожки, астрологи, шамани та інші шарлатани, які шукають довірливих жертв, аби потім збити з них бабло.Як це працює?Ворожка засипає "клієнта" різними "магічними" словами, абракадабрами, кадрить ритуалами, що малоосвічена жертва сприймає як "таємні знання". Хоча насправді вона природно не розуміє, що перед нею коїться, бо коїться перед нею звичайне дешеве шоу.Так само і (західні) європейці, які ні чорта не знають про природу росіян, сприймають їхні стогони про Достоєвського і "неможливість" протидіяти диктатурі як "загадкову російську душу", як екзотику. Сто п'ятсот тисяч разів має рацію Забужко, яка каже, що росіян треба вивчати.Росіяни ніколи не були тим, ким хочуть здатися, і комунікували зі світом методом лестощів і вихваляння. Європа, Латинська Америка, Африка — їм постійно вірили. Лише азійці знають, хто такі росіяни, бо введення в оману є частиною східної культури. Правда, є нюанс: азійці вміють хитрувати із гідністю, а московити завжди брешуть, як востаннє.
👁 1,130 26-05-25 09:54
Знову активізувалися ті, хто хоче просто “закінчити війну”. Їх активізує росія після кожного масованого о6стрілу. Я нагадаю: у України немає опції “закінчити війну”. Просто закінчити війну може тільки росія, бо росія її почала.Україна може закінчити війну двома способами — наносячи росії непоправної шкоди або капітулювати.У разі капітуляції усе населення України буде піддано або ідеологічним, або економічним, або і тим, і іншим одразу репресіям. Україна як окупована територія буде технологічно і прогресивно відкинута у часі на багато-багато років назад, а чоловіче населення України стане гарматним м’ясом для завоювання Польщі.Точно так само, як репресії почалися на окупованих територіях України. Точно так само, як чоловіче населення окупованих територій України стало гарматним м’ясом росії у нинішній війні.А українські біженці будуть вигнані із європейських країн, тому що капітуляція України призведе до масового приходу друзів путіна до влади в європейських столицях. Фактично ті, хто просить “просто закінчити війну”, домагаються тут і зараз помістити в пекло життя своїх співвітчизників — і свої життя також.За це дають премію Дарвіна, а росія — дає рублі
👁 1,160 26-05-24 19:16
росія проголосила геноцид українців ротом путіна 24 лютого 2022 року. Саме геноцид українців путін назвав “денацифікацією”. З тих пір росія старається вбити якомога більше українців. Військових і цивільних, патріотів і навіть ватників. Це і є однією із цілей СВО. Це і є мотивом усіх обстрілів щонайменше починаючи із 24 лютого 2022 року. Не те, що українці взяли в руки зброю і чинять опір, не те, що вдарили по Москві 9 травня чи не вдарили. Не те, знищили щось на території росії чи не знищили.росії це все одно. Вона все одно накопичує ракети і б’є по цивільних щойно може. Авжеж, кожного разу це все подається як “удар возмєздія”. Під “удар возмєздія” у роспропаганди потрапляло все: починаючи від ударів по Москві, завершуючи перейменуванням вулиць і навіть мемами!Удар по Охматдиту був одночасно “виправданий” як “возмєздіє” за Бєлгород і “возмєздіє” за Крим. А ще там нібито жили міфічні військові. Тоді нащо “возмєздіє”?Геноцид українців і удар по Києву 24 травня як його частина — це не “возмєздіє”, а геноцид. І виправдовувати його чимось — це бути повністю і суцільно на стороні російської пропаганди.Я ще можу якось зрозуміти, коли в цій пропаганді губиться “пересічний” інфоспоживач. Десь неосвічений, десь досі у полоні міфів, десь занурений в інфодич алгоритмами тіктока.Але людина, яка працює в медіа протягом всієї війни (2014/2022/20…), цього не розуміти не може.Перефразовуючи звернення Ірини Фаріон до Азарова, серед людей у медійці це незрозуміло: “або розумово відсталим, або політично (проросійсько) упередженим. Тож у якій системі координат перебуваєте, власне, ви?"
👁 865 26-05-20 10:57
Голова Директорії УНР Симон Петлюра буде перепохований в Україні, слідом за Андрієм Мельником та Євгеном Коновальцем. Створення Національного Пантеону Героїв все більше набирає обрисів. Чому це важливо не лише з моральної і історичної точки зору?Я тричі був в Домі інвалідів у Парижі, де похований Наполеон. В різні роки відвідування це викликало різні відтінки відчуттів, але всі вони зводилися до одного. Ти думаєш про те, що зараз перебуваєш в одному просторі, хоч і не зовсім в одному часі із видатним полководцем і політичним діячем, який багато чим визначив історію Франції. І від цього захоплює дух. Потім ти сідаєш у метро, їдеш 5 зупинок і ще 10 хвилин ідеш пішки до кладовища Монпарнас, де похований Петлюра. І тут відчуття вже дещо інші. Твій видатний співвітчизник, лежить у чужій землі, далеко від батьківщини. До гордості ща наших нащадків історію домішується гіркий присмак тих поневірянь, які змушені терпіти українці по еміграціях. Для усвідомлення своєї ідентичності дуже важливо, коли прочитавши сторінки історії, ти можеш піти і побачити і відчути цю історію у фізичному вимірі. І поховання наших діячів на нашій землі - найбільш наочний цьому приклад. "Завдяки" агресивній політиці Москви ми позбавлені такої можливості. Багато хто з політиків і полководців рятувалися в еміграції, де і були поховані. Чиїсь рештки московити плюндрували, чиїсь викрадали. Взяти лишень ганебну історію того, як комуністи стерли могилу Мазепи. А Ярослав Мудрий? Чи не московські попи зараз тримають його прах за океаном? Раді вітати наших співвітчизників удома. Їхній довгий і виснажливий шлях додому нарешті завершився. Ми повертаємо фундамент нашої ідентичності.
👁 862 26-05-18 10:17
🥔🚀 Коли у росії все погано на фронті, вони починають лякати наступом із Булорусі або використанням яденрної зброї. Або і тим, і тим одночасно. Білоруське Міноборони заявило, що в країні розпочалися навчання підрозділів з бойового застосування ядерної зброї. Вони проходять у взаємодії з російськими військовими. (Іншими словами навчання проводять росіяни, а Мінськ слухняно надає себе в розпорядження).Що треба розуміти про ці навчання? Чи дійсно буде наступ із Білорусі? Адже останнім часом Мінськ багато фігурує в інфопросторі і і інформація взаємосуперечлива...1️⃣. Білорусь - це та рушниця, яка у Кремля повішана на стінку і з якої він розраховує рано чи пізно вистрілити. Плани наступу із Білорусі знову на південь (до нас) і на захід (Литва, Польща) пишуться, якщо вже не написані. А білоруська армія інтегрується в російську. 2️⃣. Розраховує вистрілити - не значить вистрілить. Для наступу потрібна боєготова армія (білоруська чи російська). Російських військовослужбовців в Білорусі навіть близько і немає в достатній кількості. А білоруська армія попри постійні тренування залишається білоруською армією - десь на тому ж рівні, що і білоруська економіка, білоруська наука тощо. Передумов для наступу немає, хоча інфраструктура повільно для цього готується. Ну і останнє, що зробить у своєму житті Лукашенко, - це дозволить використання своєї армії у війні. Так, це буде буквально останнє в його житті. 3️⃣. Ядерні навчання та погрози - все так само залишаються залякуванням. І на них все менше реагує світ. Ми чуємо їх регулярно з 2021 (!) року і від того, лунають вони з Москви чи з Мінську, вірогідність використання ядерки не збільшується. Днями Пєсков заявив, що росія використає ядерку, якщо їй будуть погрожувати. А якщо зараз їй не погрожують, а "кусають", то використовувати її "не час" 🤡4️⃣. А як же заяви наших посадових осіб щодо наступу з Білорусі? Ці заяви спрямовані не на внуирішню аудиторію, а на те, щоб тримати в тонусі наших партнерів. Аби вони допомагали нам, протидіяли росії і не забували про санкції. 5️⃣. Так, складається ситуація, коли Москва намагається залякати Білоруссю аби Захід зупинив підтримку, а ми - навпаки, аби ця підтримка не припинялася. Хто в результаті досягає своєї мети? Як показує практика, в 2022 році це була росія, а зараз - навпаки. Утім не варто забувати: якби росія мала змогу, вона б звісно розіграла мінську карту, але вона не може і будемо сподіватися і не зможе.