Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - amosov.fm 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

amosov.fm 🇺🇦

@amosovfm
Кількість підписників: 3 853
Фото: 4,690
Відео: 1,760
Посилання: 2,100
Опис:
Канал журналіста Амосова. Пишу про те, що думаю, розбавляючи наші новини сміхуйочками. WHATSAPP: https://whatsapp.com/channel/0029VbCzGRa1yT23t7aOX23W Facebook: https://www.facebook.com/amossov Чат каналу: https://t.me/joinchat/AAAAAE7a8619TtC9s--LCg
Джерело

amosov.fm 🇺🇦 | Частина українців протягом 4,5 років повномасштабного вторгнення з різ...

Логотип телеграм спільноти - amosov.fm 🇺🇦 amosov.fm 🇺🇦 @amosovfm
1 030 Охват/переглядів 2026-06-04 07:54 Повідомлення №10780
Частина українців протягом 4,5 років повномасштабного вторгнення з різною частотою задаються питанням: коли росіяни “зрозуміють”. Вони не зрозуміють. Зрозуміти вони зможуть лише, якщо їх перевиховати, як це зробили із німцями. Та й те — чи всім “допомогло”?Хтось сподівався на початку 2022 року, що оті ріденькі протести в Москві щось дадуть. Але на болотах такі сходки революції не влаштовують. Тим паче такі, що складаються із “хороших русскіх” / “лібералів” / “інтелігенції” (називайте, як хочете). Для росії те явище було — просто тимчасовим нерозумінням. Абсолютна більшість боліт дружно зігнулася і приклеїлася до смартфонів дивитися, як їх “мальчікі” вбивають і ґвалтують Бучу.Потім хтось сподівався, що сила холодильника переможе силу телевізора. Так не сталося. Московити терпіли ГУЛАГ, терпіли півтисячоліття рабства. Терпіти — це звичка, випрацьована їхньою історією.І ось до них нарешті почало прилітати. І вони нарешті почали відчувати війну, що називається, шкірою. Чи зрозуміли щось? Ні. Ось ці стогони у соцмережах “а нам за що?” — це дійсно щире тупе здивування. Століття оскотинювання просто так не минають, емпатія там відсутня навіть по відношенню до себе (бо якби була, то розуміли б за що).Утім це не означає, що психологічного ефекту від ударів по російському тилу немає. Він є, і ще й який. Він гасить відчуття “величі”. А відчуття “величі” від перебування в імперії — це єдине, що компенсує рабові сенс існування в гівні і репресіях. Забери в рабів відчуття “імперської величі” — і вони втратять будь-яку організацію, мотивацію до дії, а головне — віру в царя (просто почнуть шукати іншого). І в цьому плані психологічний ефект — дуже сильний.