Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Вишнева міська громада
Додано 06 чер 2021

Вишнева міська громада

@VyshnevaMTG
Кількість підписників: 3 639
Фото: 8,450
Відео: 92
Посилання: 7,500
Опис:
Канал про події у нашій громаді

👥 Кількість підписників

3 639
Середній/День:: +2
Середній/Тиждень:: -2
Середній/Місяць:: -5

👁️ Середній перегляд на повідомлення

1 111
Середній/День:: 650
Середній/Тиждень:: 970
ERR: 30.53%

📊 Кількість повідомлень на день

8.3
Останній день: 9
Середнє за тиждень: 8.3
Середнє за день: 8.3

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

Автопарк обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф поповнився шістьма новими автомобілями класу С – справжніми мобільними реанімаційними пунктами, які допоможуть медикам «швидкої» працювати ще ефективніше. Разом із виконувачем обов’язків голови Київської обласної ради Ярославом Добрянським урочисто передали ключі від цих машин медикам. П’ять автомобілів марки Ford Transit надані завдяки підтримці Фундації першої леді Олени Зеленської. Ще один автомобіль Mercedes-Benz передано Всесвітньою організацією охорони здоров’я за сприяння USAID та уряду Німеччини. Дякую Фундації Олени Зеленської та нашим міжнародним партнерам за підтримку та допомогу у покращенні роботи екстреної медичної допомоги на Київщині! Кожен із цих автомобілів — це шанс для тих, хто бореться за життя. Оснащені дефібриляторами, моніторами пацієнта, апаратами штучної вентиляції легень, обладнанням для подачі медичного кисню, інфузоматами, ношами та травматологічним обладнанням, вони дозволяють надавати якісну допомогу ще на шляху до лікарні.Ці автомобілі використовуватимуться для надання необхідної допомоги пацієнтам, які потребують додаткових заходів підтримки життєдіяльності під час транспортування як до лікарень з місця перебування пацієнтів, так і для перевезення пацієнтів між лікарняними закладами; дозволять надавати екстрену медичну допомогу на найвищому рівні, транспортувати пацієнтів у критичному стані та оперативно реагувати на виклики у будь-якій частині нашої області. Хочу наголосити на важливості обов'язкового пропуску «швидкої» на дорозі — це питання життя. Отримали автомобілі Вишгородська, Білоцерківська, Броварська, Обухівська, Переяславська та Фастівська станції.Медики «швидкої» – це люди з великим серцем, які щодня рятують інших. Їхня робота – це не просто професія, це покликання. І ми знаємо, як важливо забезпечити їх усім необхідним. Нинішнє поповнення авто особливо цінне, тому що під час окупації території Київської області ворог знищив 3 автомобілі екстреної медичної допомоги. Крім того 59 автомобілів Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф передав на потреби ЗСУ, а частина з тих, що залишилися, вичерпали свій ресурс.Працюємо далі, щоб кожен, хто потребує допомоги, отримав її вчасно. Бо кожне врятоване життя – це наша спільна перемога!@Mykola_Kalashnyk
До «Медичної роти» штурмової бригади «Лють» проводиться добір медичних працівниківВійськові медики відіграють ключову роль у збереженні життя бійців на передовій, тому їхня підготовка та професійність - питання національної безпеки. В «Об’єднаній штурмовій бригаді Національної поліції України «Лють» (далі – ДПОП «ОШБ «Лють») створено управління домедичної та медичної допомоги («медична рота»), завдання якого – збереження життя бійців. До «Медичної роти» штурмової бригади «Лють» проводиться добір медичних працівників. Медики, які бажають долучитися до лав «ОШБ «Лють», мають можливість стати частиною бойового підрозділу, що виконує важливі завдання із захисту України. Від кандидатів очікується відповідний рівень освіти, досвід роботи та готовність діяти в умовах підвищеного ризику. Запрошуємо всіх охочих приєднатися до бригади та зробити свій внесок у боротьбу за незалежність України. https://youtu.be/B0W6FprlVN4Перелік: https://drive.google.com/file/d/1WsmKvGZTzaFx_ZN4fmpUEif0lb-4vNaK/view?usp=sharingTG  | FB  | Inst | YT | TT | Vb
Запобігаймо пожежам в природніх екосистемах Вишневої міської громади!На літній період припадає значна кількість пожеж, зокрема це пожежі в природніх екосистемах. Рослинність поступово переходять в сухий стан, що створює оптимальні умови до виникнення загорянь та швидкого розповсюдження вогню.З метою запобігання виникнення пожеж в природніх екосистемах рятувальники Бучанського РУ ГУ ДСНС України у Київській області систематично у складі спеціальної моніторингової групи, за участю представників Національної поліції, органів місцевого самоврядування проводять посилені профілактичні рейди під час яких здійснюється аеророзвідка за допомогою квадрокоптерів, виявляються місця горіння, спалювання сухої рослинності і виявлення потенційних порушників - паліїв.В ході даних рейдів громадян застерігають від провокування пожеж в екосистемах та розповсюджується відповідні брошури та листівки.Будьте обережні, дбайте про пожежну безпеку, бережіть своє життя та навколишнє середовище та спільно вживаймо заходів до правопорушників!Закликаємо жителів Вишневої міської громади бути обережними в поводженні з вогнем на відкритому повітрі! У разі виникнення пожежі невідкладно телефонувати за номером: 101Рятувальники вкотре нагадують, що статтею 77-1 КУпАП, за самовільне випалювання рослинності та її залишків, тягне за собою накладення штрафу на громадян від 3060 до 6120 грн і на посадових осіб - від 15300 до 21420 грн.Бучанське РУ ГУ ДСНС України у Київській областіTG  | FB  | Inst | YT | TT | Vb