Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Вишнева міська громада
Додано 06 чер 2021

Вишнева міська громада

@VyshnevaMTG
Кількість підписників: 3 639
Фото: 8,450
Відео: 92
Посилання: 7,500
Опис:
Канал про події у нашій громаді

👥 Кількість підписників

3 639
Середній/День:: +2
Середній/Тиждень:: -2
Середній/Місяць:: -5

👁️ Середній перегляд на повідомлення

1 111
Середній/День:: 650
Середній/Тиждень:: 970
ERR: 30.53%

📊 Кількість повідомлень на день

8.3
Останній день: 9
Середнє за тиждень: 8.3
Середнє за день: 8.3

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

Сьогодні разом із Міністром економіки, довкілля та сільського господарства Олексієм Соболевим, народним депутатом Дмитром Кисилевським, представниками Місії Світового банку в Україні та міжнародними партнерами відвідали індустріальний парк на Київщині.Ознайомилися з роботою підприємств, які вже працюють на території парку, та поспілкувалися з представниками бізнесу. Тут розвиваються виробництва у різних сферах — від поліграфічної промисловості до контрактного виробництва косметики та переробки сировини. Зокрема, на території парку працює виробник косметичної продукції, підприємство з виробництва матеріалів для поліграфії, компанії з переробки та пакування продукції, а також логістична інфраструктура. Це приклад того, як індустріальні парки стають реальними точками економічного зростання, де створюються нові підприємства та робочі місця.Для Київщини розвиток індустріальних парків є одним із ключових напрямів економічного відновлення та розвитку. Сьогодні область посідає друге місце в Україні за їх кількістю. Станом на сьогодні в регіоні функціонує 16 індустріальних парків, включених до державного реєстру. Лише у 2025 році до Реєстру було включено чотири нові парки — «TR FORGE», «Рокитне Еко Парк», «Миронівка» та «Фурси». А вже у 2026 році додано ще один — індустріальний парк «Сталева Київщина».Попри війну, окупацію частини територій у 2022 році та постійні ракетні й дронові атаки, бізнес продовжує інвестувати в Київщину. Підприємства, які працюють на території індустріальних парків області або мають з ними економічні відносини, вже сплатили понад 466 мільйонів гривень податків до зведеного бюджету, з яких понад 105 мільйонів гривень надійшли безпосередньо до бюджетів громад.Область також активно підтримує розвиток індустріальних парків. У 2025 році державне стимулювання отримав індустріальний парк «КИТ» — 147,7 млн грн спрямовано на будівництво внутрішньої інженерної інфраструктури. Ще 8,3 млн грн державної підтримки отримав індустріальний парк «Місто скла» для будівництва мереж газопостачання. З обласного бюджету в межах програми «Конкурентоспроможна Київщина» було спрямовано понад 1,27 млн грн на підтримку інфраструктури індустріальних парків.У 2026 році область продовжує цю підтримку. 10 млн грн передбачено на компенсацію витрат для підготовки проєктної документації та розвитку інженерно-транспортної інфраструктури індустріальних парків.Паралельно працюємо над підтримкою підприємців. Зокрема, через програму «5–7–9%». В обласному бюджеті на 2026 рік передбачено 25 млн грн для додаткового відшкодування відсотків за кредитами, що дозволяє знизити кредитну ставку для бізнесу фактично до 0% річних. Лише у 2025 році 240 підприємств отримали 370 кредитів, що дозволило зберегти понад 700 робочих місць.Важливо, що такі проєкти реалізуються у тісній співпраці з міжнародними партнерами. Зокрема, у межах програми RISE, яку Україна реалізує разом зі Світовим банком, спрямовано понад 540 млн доларів фінансування на підтримку розвитку підприємництва та економічного відновлення. Загалом програма передбачає понад 1 млрд доларів фінансування до 2027 року, що дозволить підтримати понад 20 тисяч підприємств та створити або зберегти близько 40 тисяч робочих місць. Дякую нашим міжнародним партнерам за підтримку України та довіру до українського бізнесу навіть у час війни. Київщина продовжує працювати над розвитком індустріальних парків, залученням інвестицій та підтримкою підприємців.@Mykola_Kalashnyk
Так! Ми можемо подолати туберкульозСьогодні відзначається Всесвітній день боротьби з туберкульозом, а березень 2026 року — це Місяць подолання туберкульозу, який цьогоріч проходить під гаслом:«Так! Ми можемо подолати туберкульоз. Лідерство - за державою, сила - в громадах».Ефективна протидія туберкульозу можлива лише за умови об’єднання зусиль і надійного партнерства держави, медичних працівників та кожного члена громади.Це життєво необхідно, адже туберкульоз залишається однією з найнебезпечніших інфекційних хвороб сучасності.Туберкульоз - це захворювання, яке передається від людини до людини повітряно-крапельним шляхом. Основним джерелом інфекції є хворі з відкритою формою туберкульозу, які виділяють збудника під час кашлю, чхання або розмови.❗️ Важливо знати: туберкульоз виліковний за умови раннього виявлення та правильного лікування!Основні симптоми:• кашель понад 2 тижні;• слабкість;• підвищена температура;• втрата ваги.Раннє звернення до лікаря значно підвищує шанси на повне одужання, тому закликаємо:• проходити регулярні профілактичні обстеження;• не займатися самолікуванням;• бути уважними до свого здоров’я та здоров’я близьких.Звертаємо вашу увагу!Якщо ви давно не відвідували свого сімейного лікаря та не проходили рентгенологічне обстеження, обов’язково зверніться до нього, отримайте направлення та пройдіть безоплатне обстеження.Вишнівська міська лікарня: м. Вишневе вул. Європейська, 43, телефон реєстратури: +380 4598 50220Будьте уважними до свого здоров’я та звертайтеся до лікарів вчасно! https://youtu.be/NgMrXrN57bATG  | FB  | Inst | YT | TT | Vb
Мощун — місце, де зупинили ворога на шляху до Києва.Сьогодні разом з Президентом України Володимиром Зеленським вшанували пам’ять українських Захисників і Захисниць, які загинули під час оборони Мощуна.У березні 2022 року саме тут відбулися одні з найважчих і найважливіших боїв за столицю. Мощун став одним із ключових рубежів оборони Києва. Ворог кинув сюди значні сили та елітні підрозділи, намагаючись прорватися до міста. Але українські воїни вистояли і зупинили наступ.Ціна цієї перемоги — життя наших Героїв. На стелі меморіалу «Янголи Перемоги» сьогодні викарбувані імена 136 Захисників і Захисниць, які загинули під час оборони Києва та боїв за Мощун. Кожне ім’я — це історія мужності, самопожертви та любові до України.Разом із Президентом поклали квіти до Стели Героїв і вшанували хвилиною мовчання тих, хто віддав своє життя, щоб ворог не зміг дійти до столиці.Мощун став символом мужності українських воїнів і ціни, яку Україна платить за свободу.Пам’ятаємо кожного.Вічна шана і вдячність нашим Героям.@Mykola_Kalashnyk
Київщина вперше приймає чемпіонат України з настільного тенісу.У місті-герої Буча на базі спортивного комплексу «Академія спорту» стартував чемпіонат України з настільного тенісу. Протягом п’яти днів тут змагатимуться понад 300 спортсменів з різних регіонів України.Це перший чемпіонат України з настільного тенісу, який проводиться в нашій державі у такому масштабному форматі та об’єднує спортсменів усіх вікових груп. Для Київщини велика честь приймати такі національні змагання.Особливо приємно, що серед учасників — збірна команда Київщини. Наш регіон представляють 15 спортсменів, більшість із яких — із Гатненської громади. Бажаю нашим тенісистам впевнених виступів, красивих матчів і нових спортивних досягнень.Настільний теніс сьогодні активно розвивається в Україні. Цього сезону його також включено до Всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч», що ще більше підсилює інтерес дітей і молоді до цього виду спорту. А отже — маємо розвивати інфраструктуру та створювати більше можливостей для занять спортом.Спорт об’єднує, формує характер і виховує сильну молодь. І такі змагання — це ще одне підтвердження того, що український спорт живе та розвивається.Бажаю всім учасникам чесної боротьби, яскравих матчів і перемог. Нехай цей чемпіонат подарує багато емоцій, нових знайомств і віри у власні сили.@Mykola_Kalashnyk
Відвідав Київську обласну дитячу лікарню — один із провідних медичних закладів України, де надають високоспеціалізовану допомогу дітям з Київщини та всієї країни.Разом із заступником Міністра охорони здоров’я Ігорем Копачем, в.о. голови Київської обласної ради Ярославом Добрянським, Тимчасовим повіреним у справах Федеративної Республіки Німеччина в Україні Максиміліаном Рашем, директоркою проєкту «Спеціальна програма підтримки України / EU4ResilientRegions» GIZ Ukraine Юлією Грубер оглянули хід модернізації операційного блоку та обладнання, яке вже найближчим часом працюватиме для маленьких пацієнтів.Київська обласна дитячі лікарня — це багатопрофільний спеціалізований медичний центр, де надають високоспеціалізовану допомогу дітям з найскладнішими діагнозами. Тут працюють мультидисциплінарні команди лікарів і функціонує ціла система профільних відділень.Щороку тут проходять лікування понад 12 тисяч маленьких пацієнтів, а лікарня виконує роль потужного регіонального центру спеціалізованої дитячої медицини.Київщина системно інвестує у розвиток медичного закладу та створення сучасних умов для надання високоспеціалізованої медичної допомоги дітям. За кошти обласного бюджету триває масштабне оновлення основних відділень. Загалом на ремонт і розвиток лікарні цьогоріч спрямовано близько 127 мільйонів гривень.Зокрема, на п’ятому поверсі вже на завершальному етапі перебуває капітальний ремонт відділення дитячої онкогематології, а також облаштовується сучасний операційний простір. Роботи на четвертому поверсі наразі тривають — тут формується новий хірургічний блок із урахуванням сучасних вимог до медичної інфраструктури.Паралельно ми активно залучаємо міжнародних партнерів і друзів України до оснащення лікарні сучасною медичною технікою. Цього разу заклад отримав нове високотехнологічне обладнання, придбане за фінансування уряду Німеччини. Його загальна вартість становить понад 1 мільйон євро.Це важлива синергія: область інвестує у створення сучасної медичної інфраструктури, а міжнародні партнери допомагають із технологіями та обладнанням. Після початку повномасштабної війни медична система Київщини працює з підвищеним навантаженням. Ми добре пам’ятаємо літо 2024 року, коли після російського удару по «Охматдиту» частину маленьких пацієнтів перевели саме до Київської обласної дитячої лікарні. Наші лікарі прийняли дітей і продовжили їх лікування.Розвиток медичної системи області залишається одним із наших ключових пріоритетів. У 2026 році в межах обласної програми «Здоров’я Київщини» на підтримку медичних закладів, модернізацію лікарень та закупівлю обладнання передбачено близько 1 млрд гривень.Щиро вдячний уряду Німеччини, міжнародним партнерам та всім, хто допомагає розвивати медицину на Київщині. Коли об’єднуються зусилля держави, регіону та міжнародної спільноти — результатом стають нові можливості для лікування і врятовані життя.Продовжуємо працювати. Для людей. Для наших дітей. Для майбутнього України.@Mykola_Kalashnyk
Працюю на місцях ліквідації наслідків нічної масованої атаки ворога на Київщину. Побував у Броварах та в Українці, де зафіксовано одні з найсерйозніших руйнувань.Цієї ночі росія вкотре підступно вдарила по Київській області ракетами та дронами. Під ударом опинилися мирні населені пункти — житлові будинки, освітні заклади, підприємства та об’єкти критичної інфраструктури.На жаль, маємо втрати. Внаслідок ворожої атаки загинули четверо людей. Ще 22 жителі області постраждали, серед них троє дітей.У Броварській громаді двоє людей перебувають у важкому стані — лікарі надають їм всю необхідну допомогу, вони під постійним наглядом медиків.Наслідки атаки зафіксовано у шести районах області — Броварському, Обухівському, Вишгородському, Бучанському, Бориспільському, Білоцерківському. Загалом пошкоджено 184 об’єкти. Серед них — 41 багатоповерхівка та 43 приватні будинки. Також пошкоджено гуртожитки, навчальні заклади, складські та виробничі приміщення, церква, недобудови, десятки нежитлових будівель і 60 транспортних засобів. У багатоповерхівках вибуховою хвилею вибито вікна та пошкоджено балкони — фактично йдеться про сотні квартир із пошкодженим склінням, в одному з них уламками пробито дах. Пошкоджено також окремі системи життєдіяльності населених пунктів.Найбільших руйнувань зазнали Обухівський та Броварський райони.У Броварському районі пошкоджено 67 об’єктів. Це приватні та багатоквартирні житлові будинки, гуртожитки, складські та виробничі приміщення, офісні й торгові будівлі. Значних пошкоджень зазнав і транспорт — знищено або пошкоджено десятки автомобілів.У Вишгородському районі пошкоджено багатоповерховий будинок, приватні оселі та складські приміщення.В Обухівському районі ворог вдарив по житловій забудові та соціальній інфраструктурі. Пошкоджено багатоповерхові та приватні будинки, освітні заклади — ліцеї та дитячий садок, нежитлові приміщення. Також унаслідок атаки пошкоджено церкву.У Бучанському районі пошкоджено приватний будинок. Також фіксуємо руйнування у Білоцерківському та Бориспільському районах.Ворожі удари спричинили і пошкодження енергетичної та газової інфраструктури.На Обухівщині без газопостачання залишилися шість населених пунктів — Українка, Верем’я, Жуківці, Трипілля, Халеп’я та Щербаківка. Загалом це 7911 абонентів. Фахівці вже працюють над відновленням і планують повернути газопостачання протягом двох діб.У місті Українка тимчасово припинено теплопостачання у 62 багатоквартирних будинках для понад 8300 абонентів.Частково відсутнє опалення і в Обухові — там зупинено подачу тепла до 64 будинків. Комунальні служби працюють над ліквідацією наслідків пошкоджень. За попередніми оцінками, теплопостачання планують відновити протягом доби.У Броварському, Вишгородському та Обухівському районах знеструмлено близько 1348 абонентів. Енергетики працюють, щоб якнайшвидше повернути світло людям. Частину вже відновлено.Водночас, централізоване водопостачання та водовідведення в усіх громадах області забезпечується у штатному режимі.На місцях працюють усі оперативні служби — рятувальники, медики, поліція, комунальні та соціальні служби. Розгорнуті штаби допомоги, людям надається медична та психологічна підтримка, залучені волонтери.У Броварах для жителів працює автобус незламності, де люди можуть зігрітися, отримати допомогу та необхідну інформацію. Також організовано гаряче харчування для постраждалих мешканців.Робимо все можливе, щоб якнайшвидше ліквідувати наслідки ворожої атаки та допомогти людям. Дякую всім службам, які без зупинки працюють на місцях.Прошу всіх жителів області не ігнорувати сигнали повітряної тривоги та перебувати у безпечних місцях під час повітряних тривог.Київщина тримається. Ми вистоїмо.@Mykola_Kalashnyk
Про харчування у Крюківщинському ліцеї «Лідер»: розставляємо крапки над «і» Останнім часом у мережі з’явилася інформація щодо об’єму порцій та асортименту страв у нашій їдальні. Ми цінуємо увагу батьків до здоров’я дітей, тому хочемо надати деякі факти:Контроль ваги: Кожна порція відповідає встановленим нормам виходу страв. Перед видачею проводиться контрольне зважування. Ми запрошуємо представників батьківського комітету в будь-який день переконатися в цьому особисто.Щодо «відсутності добавок»: Раціон розрахований згідно з технологічними картками. Усі компоненти, передбачені меню на конкретний день, діти отримують у повному обсязі, а за бажанням отримують добавку. З аміна страв (про рибу): Ми знаємо, що риба — це специфічний продукт, який люблять не всі діти. Щоб уникнути ситуацій, коли дитина відмовляється від усього обіду через небажаний інгредієнт у тарілці, ми практикуємо роздільну видачу компонентів.Риба видається окремо або пропонується дітям як додаток до основного гарніру. Це робиться для того, щоб гарнір залишався привабливим для дитини, і вона могла повноцінно пообідати.Наша мета — ситі та здорові дітиСтатистика показує, що при змішуванні продуктів, які діти не люблять, кількість харчових відходів зростає на 30-40%. Наше завдання — не просто покласти в тарілку страву, а зробити так, щоб дитина реально поїла.Ми завжди відкриті до діалогу. Якщо у вас є питання — приходьте до їдальні, ми покажемо і документи, і процес приготування.З повагою, адміністрація ліцею та колектив їдальні. https://www.facebook.com/share/p/1Jcu5Fdk7R/
Провів чергове засідання Ради оборони Київщини.Заслухав доповіді військових і силовиків, а також профільних служб щодо поточної безпекової ситуації в області та виконання попередніх рішень Ради оборони. За результатами обговорення визначили ключові завдання для громад та відповідальних служб на найближчий період.Окрему увагу приділили питанням енергетичної стійкості. В умовах постійних атак ворога на об’єкти критичної інфраструктури кожна громада має розробити та впровадити власні програми енергостійкості, що корелюється з регіональною. Йдеться про підготовку резервних джерел живлення, формування запасів необхідного обладнання та готовність об’єктів життєзабезпечення працювати автономно у разі тривалих перебоїв з електропостачанням. Також йдеться про децентралізацію систем.Обговорили питання стабільного функціонування інфраструктури. Зокрема, з урахуванням танення снігів та підвищення рівня води доручено посилити координацію з підрозділами Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Громади мають завчасно підготувати необхідні резерви техніки й матеріалів для оперативного реагування у разі підтоплень та надання допомоги людям.Окремий блок засідання був присвячений питанням безпеки. Поставив завдання наростити патрулювання у громадах та збільшити присутність правоохоронців у публічних місцях. Також наголосив на необхідності активної профілактичної роботи з учнями та студентами, адже ворог намагається через соціальні мережі вербувати молодих людей для диверсійної діяльності. Важливо своєчасно інформувати молодь про такі загрози та запобігати подібним випадкам.Окремо обговорили питання соціальної стабільності та комунікації з жителями області. Люди повинні отримувати зрозумілу та своєчасну інформацію про програми державної та регіональної підтримки, рішення влади та ситуацію у своїх громадах. Важливо швидко реагувати на проблеми людей і не залишати без уваги жодне звернення.Значну увагу приділили ліквідації наслідків ворожих атак та підтримці постраждалих громад. Лише за останній тиждень ворог здійснив кілька масованих атак, унаслідок яких пошкодження зафіксовані у громадах у шести районах області. Поставив завдання місцевій владі максимально оперативно реагувати на такі випадки, допомагати людям, організовувати необхідні відновлювальні роботи та забезпечувати підтримку постраждалим.Окремо розглянули питання розмінування територій Київщини. Це один із ключових напрямів безпеки та відновлення області. Після деокупації значна частина територій потребувала масштабних робіт із очищення від вибухонебезпечних предметів. Нині ця робота триває системно, але маємо посилити темпи, щоб якнайшвидше повернути землі до безпечного використання.Найближчими місяцями плануємо активізувати роботи з обстеження територій, розширити залучення підрозділів розмінування та забезпечити необхідну координацію між службами. Йдеться як про сільськогосподарські землі, так і про ліси, узбіччя доріг, території поблизу населених пунктів та об’єктів інфраструктури. Київщина продовжує системно працювати над посиленням безпеки, стійкості громад та захистом наших людей.@Mykola_Kalashnyk
«Діалог та співпраця в громадах: виклики воєнного часу»Шановний учаснику/це!Цей опитувальник розроблений Благодійною організацією «100 відсотків життя. Київський регіон» в рамках проєкту "Діалог у житті громад Київщини", який впроваджується в межах конкурсу малих грантів «Спроможні впливати», що реалізує Київський хаб прав людини у співпраці з Центром громадянських свобод, Норвезьким Гельсінським комітетом за підтримки уряду Норвегії».Опитувальник використовується як універсальний інструмент для представників влади, органів місцевого самоврядування та громадського сектору. Його мета — оцінити рівень конфліктності в громадах Київської області та визначити запит на впровадження діалогових практик. Опитування конфіденційне. Електронна адреса, яка фіксується при заповненні опитувальника, буде використовуватись тільки для підтвердження унікальності кожного респондента та не буде розголошуватися або використовуватися для ідентифікації респондента.Просимо надати відповіді до 15 березня 2026 року. https://forms.gle/RuLDWEGGQg2uoygJ8TG  | FB  | Inst | YT | TT | Vb
Неспокійна ніч для Київщини.Ворог здійснив чергову масовану ракетно-дронову атаку по мирних населених пунктах і об’єктах критичної інфраструктури області.Станом на зараз наслідки зафіксовано у п’яти районах.На жаль, маємо інформацію про постраждалу людину. У Бориспільському районі унаслідок ворожої атаки пошкоджено приватний будинок. Попередньо, жінка отримала травми від уламків скла — їй надається необхідна медична допомога. Також у цьому районі виникла пожежа господарчої будівлі ферми. Загоряння локалізовано.У Броварському районі пошкоджено 10 приміщень у гаражному кооперативі. Пожежу ліквідовано.П’ять приватних будинків зазнали пошкоджень у Фастівському районі. Попередньо з під завалів врятовано 8 осіб. Серед них одна дитина. У Бучанському районі пошкоджено два приватні будинки та автомобіль.В Обухівському районі зафіксовано пошкодження складських приміщень та приватного будинку.Усі оперативні служби працюють на місцях. Триває ліквідація наслідків атаки та фіксація завданих збитків. Людям надається вся необхідна допомога.@Mykola_Kalashnyk