Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Укренерго
Додано 03 тра 2021

Укренерго

@Ukrenergo
Кількість підписників: 101 385
Фото: 1,570
Відео: 198
Посилання: 3,390
Опис:
Офіційний телеграм-канал Національної енергетичної компанії «Укренерго»

👥 Кількість підписників

101 385
Середній/День:: -26
Середній/Тиждень:: -219
Середній/Місяць:: -1269

👁️ Середній перегляд на повідомлення

19 470
Середній/День:: 20,800
Середній/Тиждень:: 17,514
ERR: 19.2%

📊 Кількість повідомлень на день

2.6
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 2.3
Середнє за день: 2.6

Історія зміни статуса

Офіційно підтверджена 2026-01-30
Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 46,100 25-03-14 13:16
Сотні кілометрів поїздок та робота за будь-яких погодних умов. Ось звичайний робочий день відділу обслуговування лінійного обладнання під керівництвом пана Віталія. «За кілька місяців роботи під навантаженням – на лінії, яку ми відремонтували після обстрілів, зазнав руйнування ізолятор. Необхідно було застосувати екстрені відключення у Києві та області. Роботу виконали за кілька годин. Але коли ми втомлені поверталися додому, на іншій лінії обірвалися дроти. Бригада терміново розвернулась і відпрацювала ще й на цій ділянці. Війна не знає втоми, не знаємо її і ми», – розповідає пан Віталій. А крім втоми, не знають наші ремонтники і страху. На початку повномасштабного вторгнення пан Віталій зі своєю бригадою кілька разів відновлював живлення на той час окупованої Чорнобильської АЕС. Щоразу з величезним ризиком для життя, адже вибухи лунали дуже близько. Пан Віталій пишається тим, що він енергетик. А ми пишаємось, що в колективі «Укренерго» працюють люди з такою самовіддачею і професіоналізмом. Дякуємо!
👁 41,100 25-03-14 08:34
​​СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії знизилось🔹 Через негоду є знеструмлені населені пункти у чотирьох областях🔹 Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами у денний час – з 10:00 до 18:00 НАСЛІДКИ НЕГОДИСильний дощ і пориви вітру вночі зумовили повне або часткове знеструмлення 18 населених пунктів у чотирьох областях – Закарпатській, Чернігівській, Кіровоградській та Миколаївській. Ремонтні бригади обленерго вже працюють над тим, щоб якнайшвидше заживити усіх абонентів. СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії знизилось. Сьогодні, 14 березня, станом на 9:30, його рівень був на 6,4% нижчим, ніж в цей час попереднього дня – у четвер. Причина – ясна погода майже на всій території України, що зумовлює високу ефективність роботи побутових СЕС. Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Користуватись потужними електроприладами сьогодні доцільно у денний час – з 10:00 до 18:00. Це період найефективнішої роботи сонячних електростанцій.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).🔹 Facebook🔹 YouTube🔹 Instagram🔹 Linkedin
👁 171,800 25-03-13 10:29
​​Від початку березня ми почали закликати до користування потужними електроприладами у денні години, хоча взимку — навпаки радили вмикати їх вночі. Такі зміни відбулись завдяки впливу погодних факторів на ситуацію в енергосистемі. Передусім — через різке зростання обсягів генерації на сонячних електростанціях. Для розуміння: сумарна потужність імпортованих в Україну сонячних панелей у 2024 році — приблизно удвічі більша, ніж в 2023-му. Тепла березнева погода та поки увімкнене централізоване опалення в будинках зумовили зниження рівня енергоспоживання у денний час, після ранкового піку споживання і перед вечірнім. Зокрема, це пояснюється високою ефективністю роботи побутових сонячних електростанцій. Населення та бізнес, які встановили у себе панелі, не споживають енергію із загальної мережі. А ті, хто отримав статус «активного споживача» — ще й віддають в енергосистему надлишки. Значно зросла зараз і ефективність роботи промислових СЕС. Порівняно із зимовими місяцями, генерація великих сонячних електростанцій (у ясну погоду) зросла в рази — аж до рівня, коли зараз у денний час в енергосистемі спостерігається профіцит потужності. І усунути його можна тільки примусовим обмеженням роботи електростанцій на відновлюваних джерелах енергії. Щоб вимушено не обмежувати генерацію, ми і пропонуємо активно використовувати потужні електроприлади саме у денний період — з 10:00 до 18:00. Це допоможе збалансувати енергосистему та знизить навантаження на неї у періоди максимального споживання.🔹 Facebook🔹 YouTube🔹 Instagram🔹 Linkedin
👁 37,800 25-03-10 09:00
​СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії на початку робочого тижня зросло🔹 Аварійно-відновлювальні роботи на пошкоджених внаслідок російських обстрілів енергооб’єктах тривають🔹 Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами у період найпродуктивнішої роботи сонячних електростанцій – з 10:00 до 18:00 НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВТривають аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах, пошкоджених внаслідок російських дронових атак минулого тижня. В одному з регіонів України залишаються знеструмлені споживачі. Ремонтні бригади обленерго роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути в роботу обладнання та заживити усіх абонентів. СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії, порівняно з попереднім робочим днем, відчутно зросло. Сьогодні, 10 березня, станом на 9:30, його рівень був на 6% вищим, ніж в цей же час у п’ятницю, 7 березня. Причина – традиційне зростання рівня енергоспоживання на початку робочого тижня. Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. В умовах ефективної роботи сонячних електростанцій, сьогодні користуватись потужними електроприладами доцільно у денний час – з 10:00 до 18:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).🔹 Facebook🔹 YouTube🔹 Instagram🔹 Linkedin
👁 43,400 25-03-07 14:48
Вигадувати нові схеми живлення «з нуля», коли після прильотів палає енергообладнання, робити експрес-прогнози та стежити за дотриманням балансу генерації і споживання електроенергії. Це лише частина повсякденної роботи диспетчерів «Укренерго». Один із них — Євген, керівник регіонального диспетчерського центру поблизу із лінією фронту. «Ситуації бувають нетипові, багато чого доводилось вигадувати буквально на ходу. Релейний персонал день і ніч робив розрахунки для коректної роботи захистів, фахівці відділу електричних та енергетичних режимів складали найбільш оптимальні та надійні (наскільки це можливо) схеми, зважували безліч варіантів, готували оперативні вказівки», — розповідає про свою роботу Євген. Диспетчери мають, з одного боку, розробити оптимальну схему мережі для заживлення максимально можливої кількості споживачів. А з іншого — враховувати всі реалії після обстрілів: знищене та пошкоджене обладнання, режимні обмеження в роботі електричних мереж. У таких умовах на перший план виходить мотивація. «Насправді все, що ти робиш — ти робиш, перш за все, для себе... Ти тут живеш, тут твоя сім’я, діти. У них мають бути і тепло, і вода, і світло. Не буде електропостачання — не буде нічого: ні тепла, ні води, ні зв’язку», — каже про свою внутрішню мотивацію Євген. Вочевидь, потрібні аргументи кожен з його колег знайшов для себе самостійно. Бо ніхто з працівників не відмовився виконувати обов’язки через втому або небезпеку. Вдячні нашим мужнім диспетчерам за самовіддану роботу в будь-яких умовах!🔹 Facebook🔹 YouTube🔹 Instagram🔹 Linkedin
👁 46,700 25-03-07 08:36
​СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Вночі та вранці ворог здійснив ракетно-дронову атаку на енергооб’єкти в кількох регіонах🔹 Споживання електроенергії знижується завдяки потеплінню та ефективній роботі побутових СЕС на всій території України🔹 Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами у період найпродуктивнішої роботи сонячних електростанцій – з 10:00 до 15:00 НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВночі та вранці ворог здійснив ракетно-дронову атаку на енергооб’єкти в кількох областях. Внаслідок завданих пошкоджень – на ранок є знеструмлені споживачі. Аварійно-відновлювальні роботи почались одразу, як тільки це дозволила безпекова ситуація.Ремонтні бригади обленерго роблять все можливе для того, щоб якнайшвидше повернути в роботу пошкоджене устаткування та заживити всіх знеструмлених споживачів. СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії знижується. Сьогодні, 7 березня, станом на 9:30, його рівень був на 9,3% нижчим, ніж в цей же час попереднього дня – у четвер. Причина – суттєве потепління і встановлення сонячної погоди майже на всій території України, яке зумовлює ефективну роботу побутових СЕС. Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).🔹 Facebook🔹 YouTube🔹 Instagram🔹 Linkedin
👁 43,000 25-03-06 09:02
​СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії продовжує знижуватись завдяки впливу погодних факторів🔹 Вночі ворог здійснив дронову атаку на енергооб’єкти в одному з регіонів, що зумовило знеструмлення споживачів🔹 Користування потужними електроприладами сьогодні доцільно перенести на період найпродуктивнішої роботи СЕС – з 10:00 до 15:00 НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВночі ворог здійснив дронову атаку на енергооб’єкт в одному з регіонів. Внаслідок пошкодження обладнання – на ранок є знеструмлені споживачі. Аварійно-відновлювальні роботи тривають. Ремонтні бригади обленерго роблять все можливе для того, щоб якнайшвидше усунути наслідки пошкоджень та заживити усіх знеструмлених абонентів. СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії знижується. Сьогодні, 6 березня, станом на 9:30, його рівень був на 3,3% нижчим, ніж в цей же час попереднього дня – у середу. Причина – суттєве підвищення температури повітря в усіх регіонах та встановлення сонячної погоди майже на всій території України, що зумовлює ефективну роботу побутових СЕС. Вчора, 5 березня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 3,3% нижчим, ніж максимум попереднього дня – у вівторок, 4 березня. Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).🔹 Facebook🔹 YouTube🔹 Instagram🔹 Linkedin
👁 39,400 25-03-05 08:52
​СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії знижується завдяки впливу погодних факторів🔹 Вночі ворог здійснив чергову дронову атаку на енергооб’єкти в одному з регіонів🔹 Користування потужними електроприладами сьогодні доцільно перенести на денний час – з 10:00 до 15:00 НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВночі ворог здійснив чергову масовану дронову атаку на енергооб’єкти в одному з регіонів. Було пошкоджене обладнання, внаслідок чого на ранок є знеструмлені споживачі. Ремонтні бригади обленерго здійснюють аварійно-відновлювальні роботи та роблять усе можливе для того, щоб якнайшвидше усунути наслідки пошкоджень та заживити усіх абонентів. СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії знижується. Сьогодні, 5 березня, станом на 9:30, його рівень був на 9% нижчим, ніж в цей же час попереднього дня – у вівторок. Причина таких суттєвих змін – підвищення температури повітря, а також встановлення сонячної погоди у більшості регіонів України, що зумовлює ефективну роботу побутових СЕС. Вчора, 4 березня, добовий максимум споживання був зафіксований вранці. Він був на 4,5% нижчим, ніж максимум попереднього дня – у понеділок, 3 березня. Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. В умовах ефективної роботи сонячних електростанцій, сьогодні користуватись потужними електроприладами доцільно у денний час – з 10:00 до 15:00. Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).🔹 Facebook🔹 YouTube🔹 Instagram🔹 Linkedin
👁 38,600 25-02-21 15:46
Ворог системно та прицільно обстрілює енергетичні об’єкти прифронтових регіонів. З міркувань безпеки, у новинах рідко і без деталей повідомляють про розбиті підстанції та пошкоджені лінії електропередачі. Достовірну ситуацію знають лише енергетики. Євген – начальник лінійної дільниці регіонального центру обслуговування мережі. Про свої робочі будні він розповідає так: «Зазвичай після обстрілу стається аварійне відключення повітряних ліній і черговий диспетчер інформує про час та ймовірне місце пошкодження. Воно розраховується за допомогою спеціального програмного забезпечення. Ділянку огляду довжиною близько 10 кілометрів – майже завжди треба проходити пішки, адже доріг поруч із повітряними лініями найчастіше немає. Я маю зв’язатися з військовослужбовцями на тому напрямку, щоб отримати дозвіл на проведення огляду. Залежно від досяжності місця ушкодження для ворожої артилерії, роботи можуть виконуватись у супроводі військових. У разі обстрілів – робота одразу припиняється і бригада покидає робоче місце. Це робить процес відновлення затяжним і небезпечним», – зазначає пан Євген. Кожен виїзд бригади на аварійно-відновлювальні роботи у прифронтовій зоні є суттєвим ризиком для персоналу. Іноді відновлення електропостачання дається дуже дорогою ціною – через прицільні ворожі удари або замінованість території. Будь ласка, дослухайтесь до прохань щодо ощадливого споживання електроенергії. Пам’ятайте, що заради світла у вашій оселі – хтось щодня ризикує життям.
👁 32,400 25-02-21 08:36
​​СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії тримається на високому рівні🔹 З 06:00 до 20:00 застосовуються заходи обмеження споживання для промисловості🔹 Будь ласка, не вмикайте сьогодні кілька потужних електроприладів одночасноНАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВТриває ліквідація наслідків російських дронових атак на енергооб’єкти в Одеській області. Енергетики роблять усе можливе для якнайшвидшого відновлення стабільного електропостачання. Наразі оператор системи розподілу (обленерго) вимушено застосовує мережеві обмеження, що зумовлює необхідність відключень промислових та побутових споживачів м.Одеса. СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії залишається стабільно високим. Сьогодні, 21 лютого, станом на 8:30, його рівень був таким же, як в цей час попереднього дня — у четвер. Вчора, 20 лютого, добовий максимум споживання був зафіксований вранці. Він був на тому ж рівні, що й максимум попереднього дня — у середу, 19 лютого. Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Для збалансування енергосистеми сьогодні з 06:00 до 20:00 вимушено застосовуються заходи обмеження потужності для промисловості. Обмеження для побутових споживачів наразі не прогнозуються (за винятком аварійних ситуацій в мережах обленерго). Необхідність в ощадливому споживанні зберігатиметься до кінця доби. Будь ласка, обмежте використання потужних електроприладів. Не вмикайте кілька таких пристроїв одночасно.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).🔹 Facebook🔹 YouTube🔹 Instagram🔹 Linkedin