Джерело
Укренерго | СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії суттєво зросло🔹 Через ...
40 800 Охват/переглядів
2025-03-24 09:12
Повідомлення №3803
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії суттєво зросло🔹 Через негоду є знеструмлення в 37 населених пунктах у кількох областях 🔹 Будь ласка, споживайте електроенергію ощадливо у вечірні години — з 17:00 до 21:00 НАСЛІДКИ НЕГОДИВнаслідок несприятливих погодних умов (дощ та сильні пориви вітру вночі) на ранок є знеструмлення в 37 населених пунктах у кількох областях. Ремонтні бригади обленерго вже почали аварійно-відновлювальні роботи, протягом дня всі абоненти будуть заживлені.СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії зросло. Сьогодні, 24 березня, станом на 9:30, його рівень був на 11,9% вищим, ніж в цей же час попереднього робочого дня — у п’ятницю, 21 березня. Причина таких суттєвих змін — зниження температури повітря, порівняно з кінцем минулого тижня. А також — хмарна погода майже на всій території України, що зумовлює низьку ефективність роботи побутових СЕС. Вчора, 23 березня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 2,7% нижчим, ніж максимум попередньої неділі — 16 березня. Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).🔹 Facebook🔹 YouTube🔹 Instagram🔹 Linkedin