Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Укренерго
Додано 03 тра 2021

Укренерго

@Ukrenergo
Кількість підписників: 101 385
Фото: 1,570
Відео: 198
Посилання: 3,390
Опис:
Офіційний телеграм-канал Національної енергетичної компанії «Укренерго»

👥 Кількість підписників

101 385
Середній/День:: -26
Середній/Тиждень:: -219
Середній/Місяць:: -1269

👁️ Середній перегляд на повідомлення

19 470
Середній/День:: 20,800
Середній/Тиждень:: 17,514
ERR: 19.2%

📊 Кількість повідомлень на день

2.6
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 2.3
Середнє за день: 2.6

Історія зміни статуса

Офіційно підтверджена 2026-01-30
Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 30,800 25-09-02 07:37
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії зменшується🔹Через негоду знеструмлені чотири населених пункти у двох областях🔹 Стежте за повідомленнями на офіційних сторінках обленерго у вашому регіоні СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії зменшується. Сьогодні, 2 вересня, станом на 9:30, воно було на 3% меншим, ніж в цей же час попереднього дня – у понеділок. Причина – зниження температури на всій території України і сонячна погода, яка зумовлює високу ефективність роботи побутових СЕС. Вчора, 1 вересня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 3,4% вищим, ніж максимум попереднього робочого дня – у п’ятницю, 29 серпня. Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).НАСЛІДКИ НЕГОДИЧерез несприятливі погодні умови (гроза, сильні пориви вітру) – на ранок повністю або частково були знеструмлені чотири населених пункти у двох областях. Бригади обленерго здійснюють аварійно-відновлювальні роботи на пошкоджених лініях. Заживлення усіх знеструмлених абонентів очікується до кінця поточної доби.💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 30,400 25-09-01 07:57
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зростання🔹 Зберігається необхідність у перенесенні активного енергоспоживання на денний час🔹 Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 17:00СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії демонструє тенденцію до зростання. Сьогодні, 1 вересня, станом на 9:30, воно було на 5,4% більшим, ніж в цей же час попереднього робочого дня — у п’ятницю, 29 серпня. Причина — значне потепління на півночі та сході України.Вчора, 31 серпня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 8,7% більшим, ніж максимум попередньої неділі, 24 серпня. Враховуючи погодні умови, сьогодні доцільно перенести активне енергоспоживання на період найбільш продуктивної роботи сонячних електростанцій. Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 17:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 26,700 25-08-29 13:36
З початку війни підстанція НЕК «Укренерго», якою керує пан Сергій, зазнала трьох масованих ворожих ударів. Перші російські «Калібри» прилетіли сюди восени 2022-го. Тоді перед командою енергетиків постав виклик, якого досі у їхній професійній діяльності ще не було: через масштабні руйнування роботу підстанції довелось відновлювати фактично з нуля. Одразу після «прильоту» працювати довелось у дуже складних умовах — без світла і тепла. Але ніхто з працівників не нарікав. Навіть тоді, коли одна з робочих змін тривала 38 годин поспіль. «Ми працювали весь день, всю ніч і ще наступний день. Намагались зробити все максимально швидко, адже від роботи нашої підстанції залежала надійність живлення значної кількості споживачів у двох регіонах. Завдяки злагодженій праці всього персоналу — в рекордний термін, за кілька днів, ми змогли увімкнути пошкоджений ворожим обстрілом автотрансформатор», — так про події першого року війни згадує наш колега. Згодом були нові атаки. Ворог застосовував для обстрілу підстанції різні типи ракет і ударні дрони. Але попри небезпеку — підстанційний персонал продовжує працювати. «Усі мої колеги з розумінням ставляться до того, що треба відновлювати обладнання. Бо як не ми — то хто? Після перших «прильотів» — навіть ті, хто був у відпустках, телефонували й пропонували повернутись на роботу. Бо розуміли, яка на нас лежить відповідальність. Пишаюсь тим, що ніхто з колективу не покинув підстанцію», — каже пан Сергій. Розповідаючи про свою роботу, керівник підстанції згадав перші тижні війни, коли російські танки підійшли на відстань кількох десятків кілометрів. Тоді енергетики теж залишались на роботі. Але крім того — на під’їзди до енергооб’єкта вийшло місцеве населення, будуючи протитанкові загородження і готуючи «коктейлі Молотова». Тоді — теж усі працювали згуртовано, як одна велика сім’я. Дякуємо панові Сергію та його колегам за самовіддану працю у надскладних умовах. Вдячні за все, що ви зробили і робите щоденно. Незламність не згасає!
👁 29,600 25-08-29 07:15
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зростання🔹Зберігається необхідність у перенесенні активного енергоспоживання на денний час 🔹Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 17:00 СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії демонструє тенденцію до зростання. Сьогодні, 29 серпня, станом на 9:30, воно було на 1,7% вищим, ніж в цей же час попереднього дня – у четвер. Причина – зростання температури повітря у південних областях. Вчора, 28 серпня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 1,2% вищим, ніж максимум попереднього дня – у середу, 27 серпня. Необхідність у перенесенні активного споживання  на період найбільш продуктивної роботи сонячних електростанцій – зберігається. Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 17:00.Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 29,200 25-08-28 07:22
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії знизилось🔹Внаслідок нічної ракетно-дронової атаки – є локальні знеструмлення споживачів в окремих областях🔹Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 17:00 НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВнаслідок нічної ворожої ракетно-дронової атаки – пошкоджені енергооб’єкти у кількох областях. Як наслідок – є локальні відключення споживачів. Аварійно-відновлювальні роботи тривають, частину споживачів на ранок вже вдалося заживити. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути пошкоджене обладнання в роботу. СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії знизилось. Сьогодні, 28 серпня, станом на 9:30, воно було на 1,1% нижчим, ніж в цей же час попереднього дня – у середу. Причина – встановлення безхмарної погоди на всій території України, що зумовлює високу ефективність роботи побутових сонячних електростанцій та відповідне зменшення енергоспоживання із загальної мережі. Вчора, 27 серпня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на тому ж рівні, що й максимум попереднього дня – у вівторок, 26 серпня. Сьогодні зберігається необхідність у перенесенні активного споживання  на період найбільш продуктивної роботи сонячних електростанцій. Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 17:00.Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 29,200 25-08-27 07:57
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження🔹Внаслідок ворожих обстрілів є знеструмлені споживачі у кількох регіонах🔹Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 17:00 НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВМинулої доби ворог масовано атакував енергооб’єкти у кількох областях. Внаслідок цього – на ранок є знеструмлені споживачі у прикордонних з росією та прифронтових регіонах. Аварійно-відновлювальні роботи вже розпочалися. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше відновити роботу пошкодженого обладнання. СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження. Сьогодні, 27 серпня, станом на 9:30, воно було на 1,4% нижчим, ніж в цей же час попереднього дня – у вівторок. Причина змін – встановлення ясної погоди на всій території України (крім частини північних областей).  Це зумовлює високу ефективність роботи побутових сонячних електростанцій та відповідне зменшення енергоспоживання із загальної мережі. Вчора, 26 серпня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 1,2% вищим, ніж максимум попереднього дня – у понеділок, 25 серпня. Враховуючи погодні умови, сьогодні доцільно перенести активне енергоспоживання на період найбільш продуктивної роботи сонячних електростанцій. Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 17:00.Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 20,900 25-08-26 07:22
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії зросло🔹Зберігається необхідність у перенесенні активного енергоспоживання на денний час🔹Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 16:00 СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії зросло. Сьогодні, 26 серпня, станом на 9:30, воно було на 4,4% вищим, ніж в цей же час попереднього дня – у понеділок. Причина – хмарна погода у північних та частково у центральних областях. Це зумовлює низьку ефективність роботи побутових сонячних електростанцій та відповідне збільшення енергоспоживання із загальної мережі. Вчора, 25 серпня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 3,6% нижчим, ніж максимум попереднього робочого дня – у п’ятницю, 22 серпня. Причина – суттєве зниження температури повітря на всій території України та спадання спеки у південних регіонах. Сьогодні зберігається необхідність у перенесенні активного енергоспоживання на період найбільш продуктивної роботи сонячних електростанцій. Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 16:00.Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 29,500 25-08-25 07:35
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії зменшилось🔹Через негоду повністю або частково знеструмлені 28 населених пунктів у чотирьох областях🔹Будь ласка, перенесіть активне енергоспоживання на період 10:00 – 16:00 СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії знизилось. Сьогодні, 25 серпня, станом на 9:30, воно було на 11,6% нижчим, ніж в цей же час попереднього робочого дня – у п’ятницю. Причина таких змін – суттєве зниження температури повітря на всій території України. А також встановлення ясної погоди в усіх регіонах, крім частини східних та північних областей. Це зумовлює високу ефективність роботи побутових сонячних електростанцій та відповідне зменшення енергоспоживання із загальної мережі. Вчора, 24 серпня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 3,7% нижчим, ніж максимум попередньої неділі – 17 серпня. Причина – суттєво прохолодніша погода в усіх регіонах, порівняно із ситуацією тиждень тому. Враховуючи погодні умови, сьогодні доцільно перенести активне енергоспоживання на період найбільш продуктивної роботи сонячних електростанцій. Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 16:00.Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).НАСЛІДКИ НЕГОДИЧерез несприятливі погодні умови (гроза, сильні пориви вітру) – на ранок повністю або частково були знеструмлені 28 населених пунктів у чотирьох областях. Бригади обленерго здійснюють аварійно-відновлювальні роботи на пошкоджених лініях. Заживлення усіх знеструмлених абонентів очікується до кінця поточної доби.💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 20,300 25-08-22 10:24
Пані Світлана працює в енергетиці майже 46 років. З дня заснування «Укренерго» вона – начальник відділу оперативного управління. Головне завдання її підрозділу лишається незмінним і в мирний, і у воєнний час: безперебійне постачання електроенергії споживачам.    Враховуючи масовані обстріли і значні руйнування енергетичної інфраструктури, щоб виконати головну функцію відділу – диспетчерам доводиться ухвалювати нестандартні рішення.  Рятуючи регіон від темряви, оперативний персонал під керівництвом пані Світлани створює нові схеми живлення. Іноді – всупереч усім канонам та інструкціям.    «У диспетчерських колективів не було часу на «розгойдування», деякі групи оперативного управління з перших днів російського вторгнення вимушені були діяти у нестандартних умовах – відсутності прямих каналів зв’язку з об’єктами, повного знеструмлення електоропідстанцій, масових пошкоджень ліній електропередачі. Незважаючи на те, що деякі райони було знеструмлено, загалом стан справ із заживленням споживачів та збереженням транзитів вдалося утримати», – згадує пані Світлана.     У грудні 2024-го  наша колега отримала з рук Президента почесну відзнаку – Орден княгині Ольги ІІІ ступеня. «Нагорода стала для мене неочікуваною. Я віддаюсь роботі повністю. Завжди, без жодних винятків. Мені приємно, що мою працю так високо оцінили. Мотивація у мене одна – люблю свою роботу і завжди її любила. Вірю у нашу Перемогу, ми все відбудуємо і повернемось до мирного життя», – каже про свою відзнаку пані Світлана.     Ми теж віримо – і в Перемогу, і у те, що в оселях українців завжди буде світло. Бо доки в «Укренерго» працюють такі люди, як пані Світлана, незламність ніколи не згасне! 
👁 30,100 25-08-21 07:30
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зростання🔹Необхідність у перенесенні активного енергоспоживання на денний час – зберігається🔹Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 16:00 СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії демонструє тенденцію до зростання. Сьогодні, 21 серпня, станом на 9:30, воно було на 1,3% вищим, ніж в цей же час попереднього дня – у середу. Причина – хмарна погода у частині західних та північних областей. Це зумовлює нижчу ефективність роботи побутових сонячних електростанцій та відповідне зростання рівня енергоспоживання із загальної мережі. Вчора, 20 серпня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 3,1% вищим, ніж максимум попереднього дня – у вівторок, 19 серпня. Необхідність у перенесенні активного енергоспоживання на денний час – наразі зберігається. Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 16:00.Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin