Джерело
Укренерго | СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії знизилось🔹Є необхідність ...
32 100 Охват/переглядів
2025-09-19 08:00
Повідомлення №4149
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії знизилось🔹Є необхідність у перенесенні активного енергоспоживання на денний час 🔹Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 16:00 СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії знизилось. Сьогодні, 19 вересня, станом на 9:30, воно було на 4% нижчим, ніж попереднього дня – у четвер. Причина таких змін – менша хмарність у більшості регіонів. Це зумовлює вищу ефективність побутових сонячних електростанцій та відповідне зменшення енергоспоживання із загальної мережі. Вчора, 18 вересня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 1,5% нижчим, ніж максимум попереднього дня – у середу, 17 вересня. Зберігається необхідність у перенесенні активного енергоспоживання на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій. Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 16:00.Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨💼 Linkedin