Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Укренерго
Додано 03 тра 2021

Укренерго

@Ukrenergo
Кількість підписників: 101 385
Фото: 1,570
Відео: 198
Посилання: 3,390
Опис:
Офіційний телеграм-канал Національної енергетичної компанії «Укренерго»

👥 Кількість підписників

101 385
Середній/День:: -26
Середній/Тиждень:: -219
Середній/Місяць:: -1269

👁️ Середній перегляд на повідомлення

19 470
Середній/День:: 20,800
Середній/Тиждень:: 17,514
ERR: 19.2%

📊 Кількість повідомлень на день

2.6
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 2.3
Середнє за день: 2.6

Історія зміни статуса

Офіційно підтверджена 2026-01-30
Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 26,400 25-08-20 06:51
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії зросло🔹 Зберігається необхідність у перенесенні активного енергоспоживання на денний час🔹 Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 16:00 СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії зросло. Сьогодні, 20 серпня, станом на 9:30, воно було на 2,5% вищим, ніж в цей же час попереднього дня – у вівторок. Причина – більш хмарна погода у частині північних та південних регіонів. Це зумовлює нижчу ефективність роботи побутових сонячних електростанцій та відповідне зростання рівня енергоспоживання із загальної мережі. Вчора, 19 серпня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 1,2% нижчим, ніж максимум попереднього дня – у понеділок, 18 серпня. Причина – спадання спеки на всій території України. Сьогодні зберігається необхідність у перенесенні активного енергоспоживання на денний час. Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 16:00.Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 28,100 25-08-19 07:23
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження🔹 Активне енергоспоживання доцільно перенести на денний час🔹 Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 16:00 СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження. Сьогодні, 19 серпня, станом на 9:30, воно було на 3,4% меншим, ніж у цей же час попереднього дня – в понеділок. Причина – зниження температури повітря на всій території України. А також встановлення ясної погоди в усіх регіонах (крім частини західних областей), що зумовлює ефективну роботу побутових сонячних електростанцій та відповідне зменшення енергоспоживання із загальної мережі. Вчора, 18 серпня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 1,1% вищим, ніж максимум попереднього робочого дня – у п’ятницю, 15 серпня. Враховуючи погодні умови, сьогодні доцільно перенести активне енергоспоживання на період найбільш продуктивної роботи сонячних електростанцій. Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 16:00.Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 28,400 25-08-18 07:26
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії відповідає сезонним показникам🔹 Негода знеструмила 11 населених пунктів у двох областях🔹 Стежте за повідомленнями на офіційних сторінках вашого обленергоСПОЖИВАННЯСпоживання електроенергіївідповідає сезонним показникам. Сьогодні, 18 серпня, станом на 9:30, воно було таким же, як в цей же час попереднього  робочого дня – у п’ятницю. Вчора, 17 серпня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на тому ж рівні, що й максимум попередньої неділі – 10 серпня. Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).НАСЛІДКИ НЕГОДИЧерез несприятливі погодні умови (грози, пориви вітру) – на ранок повністю або частково були знеструмлені 11 населених пунктів у двох областях. Ремонтні бригади обленерго здійснюють аварійно-відновлювальні роботи на пошкоджених лініях. Заживлення усіх знеструмлених абонентів очікується протягом кількох годин.💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 27,600 25-08-15 13:06
Роботи під напругою – одне з найскладніших і найбільш небезпечних завдань в енергетиці. І виконувати їх можуть лише фахівці з найвищим рівнем підготовки. Одним із таких є пан Ігор – електромонтер з обслуговування повітряних ліній, який працює в енергетиці вже майже 35 років.  Минулого опалювального сезону бригада, у якій працює наш колега, за півтори доби виконала надзвичайно складне завдання – ремонт лінії 750 кВ між атомним енергоблоком та відкритим розподільчим пристроєм. Робота здійснювалась під напругою, тобто – без відключення. «У період холодів – раптово сталась аварійна ситуація, а відключити лінію було неможливо, адже це могло б спричинити зупинку енергоблока. Тому невідкладність ремонту була очевидною, потребуючи нестандартних рішень. До складу бригади входили десять людей – електромонтери, керівник і водій. Навіть найскладніші аварійно-відновлювальні роботи ми завжди виконуємо виважено, обмірковуючи всі можливі варіанти і наслідки», – розповідає пан Ігор. Фактором, що спонукав виконати складну і небезпечну роботу максимально швидко, були масовані ворожі атаки на енергосистему, які тривали у листопаді-січні. За таких умов, зниження генерації через аварійну зупинку атомного енергоблока було б дуже відчутним для споживачів. Однак, завдяки оперативній і злагодженій роботі фахівців «Укренерго» – цього вдалось уникнути. За швидке і ефективне виконання надскладного завдання цьогоріч пан Ігор отримав високу державну нагороду – медаль «За працю і звитягу». Вручив її нашому колезі особисто Президент Володимир Зеленський.  Пишаємось тим, що у нашому колективі працюють настільки професійні і самовіддані фахівці!
👁 26,900 25-08-15 07:23
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії відповідає сезонним показникам🔹 Необхідність перенесення активного енергоспоживання на денний час зберігається🔹 Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 17:00 СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії відповідає сезонним показникам. Сьогодні, 15 серпня, станом на 9:30, воно було на  тому ж рівні, що і в цей же час попереднього дня – у четвер. Вчора, 14 серпня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був аналогічним максимуму попереднього дня – середи, 13 серпня. Враховуючи погодні умови, сьогодні зберігається необхідність у перенесенні активного енергоспоживання на період найбільш продуктивної роботи сонячних електростанцій. Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 17:00.Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 25,400 25-08-14 08:42
Повнопривідні пікапи, квадрокоптери і підсилювачі радіосигналу, FPV-дрони на оптоволокні та засоби РЕБ. Така різноманітна, але однаково потрібна Силам оборони допомога, вирушила на фронт. Вкотре – завдяки ефективній співпраці НЕК «Укренерго» та благодійного фонду «Повернись живим».Чергову партію допомоги на майже 30 мільйонів гривень отримали бійці 22-ї окремої механізованої бригади. Це підрозділ, який «Укренерго» підтримує давно і системно. Від початку повномасштабного вторгнення ми вже передали Захисникам і Захисницям з 22 ОМБр зброї, техніки, амуніції та обладнання на понад 250 млн грн.Підсилювачі радіосигналу дадуть змогу нашим бійцям збільшити дальність польоту ударних і розвідувальних дронів. Це важливо як для ефективності застосування БПЛА, так і для посилення безпеки їхніх операторів. Засоби РЕБ зроблять «невидимими» для ворога позиції українських військ. А важливість на фронті дронів на оптоволокні і надійного транспорту підвищеної прохідності – зрозуміла і без зайвих слів.Сподіваємось, що уся надіслана допомога допоможе нашим бійцям ще ефективніше знищувати ворога. Дякуємо Захисникам і Захисницям за їхній щоденний подвиг. А друзям із фонду «Повернись живим» – незмінно вдячні за ефективну співпрацю.Разом – до Перемоги!
👁 26,000 25-08-13 07:26
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії відповідає сезонним показникам🔹 Активне енергоспоживання доцільно перенести на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій🔹 Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 17:00 СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії відповідає сезонним показникам. Сьогодні, 13 серпня, станом на 9:30, воно було на  1,3% вищим,  ніж в цей же час попереднього дня – у вівторок. Вчора, 12 серпня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на тому ж рівні, що й максимум попереднього дня – у понеділок, 11 серпня. Враховуючи погодні умови, сьогодні є необхідність перенести активне енергоспоживання на період найбільш продуктивної роботи сонячних електростанцій. Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 17:00.Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 26,400 25-08-12 07:21
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження🔹 Активне енергоспоживання доцільно перенести на денний час🔹 Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 17:00 СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження. Сьогодні, 12 серпня, станом на 9:30, воно було на  5,1% нижчим,  ніж в цей же час попереднього дня – у понеділок. Причина – встановлення ясної погоди на всій території України, що зумовлює високу ефективність роботи побутових сонячних електростанцій та відповідне зменшення рівня енергоспоживання із загальної мережі. Вчора, 11 серпня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на тому ж рівні, що й максимум попереднього робочого дня – у п’ятницю, 8 серпня. Враховуючи погодні умови, сьогодні є необхідність перенести активне енергоспоживання на денний час. Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 17:00.Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 15,600 25-08-11 07:36
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зростання🔹 Негода знеструмила 111 населених пунктів у семи областях🔹 Будь ласка, споживайте електроенергію ощадливо з 17:00 до 22:00 СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії демонструє тенденцію до зростання. Сьогодні, 11 серпня, станом на 9:30, воно було на  6,8% вищим,  ніж в цей же час попереднього робочого дня – у п’ятницю. Причина таких змін – хмарна погода та дощ на значній території України. Це зумовлює низьку ефективність роботи побутових сонячних електростанцій та відповідне зростання рівня енергоспоживання із загальної мережі. Вчора, 10 серпня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 1,6% вищим, ніж максимум попередньої неділі – 3 серпня. Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Сьогодні є необхідність в ощадливому споживанні електроенергії у вечірні години. Будь ласка, не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно з 17:00 до 22:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).НАСЛІДКИ НЕГОДИЧерез несприятливі погодні умови (гроза, пориви вітру) – на ранок повністю або частково були знеструмлені 111 населених пунктів у семи областях. Ремонтні бригади обленерго працюють над відновленням пошкоджених ліній. Заживлення усіх знеструмлених абонентів очікується до кінця поточної доби.💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 24,600 25-08-08 16:01
Бути енергетиком — означає бути не лише технічно обізнаним та відповідальним, а й фізично витривалим. Це добре знає Руслан — електромонтер одного з будівельно-ремонтних центрів «Укренерго». Звичайна зміна електромонтера під час ремонту розпірок на високовольтній лінії 750 кВ — це тричі за день самотужки піднятись на 45-метрову опору, спуститись по гірлянді ізоляторів на проводи, після цього пройти по них до місця проведення ремонту. А тоді, утримуючи баланс, виконати заміну пошкодженої розпірки. Після чого, тим же шляхом, спуститися вниз. «Найважче працювати в спеку та холод, а ще — коли пориви вітру розхитують провід, адже там немає точки опори. Ми постійно перебуваємо в умовах підвищеної небезпеки, коли кожен крок може коштувати життя. Тому відповідальне ставлення до роботи у нас в пріоритеті. Але попри небезпеку та усі складнощі, я відчуваю, що на своєму місці. Постійний адреналін у крові, зміна краєвидів, нові виклики, відсутність одноманітності — це те, що мені подобається. А ще мені здається, що зараз вже немає таких завдань, які б ми не могли виконати. Як би це не звучало, але у професійному плані війна нас загартувала. Ми навчилися робити те, чого самі від себе не очікували», — розповідає про свою роботу пан Руслан. При цьому, колега додає, що є і те, до чого звикнути досі важко. Зокрема, це робота практично без вихідних — у переїздах з відрядження у відрядження. Завдань внаслідок російських атак на енергооб’єкти побільшало в десятки разів. А фахівців, здатних цю роботу виконувати, не так багато. Дякуємо Русланові та всім електромонтерам «Укренерго»! Ваша самовіддана та героїчна праця — це те, що справді варте поваги.