Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Укренерго
Додано 03 тра 2021

Укренерго

@Ukrenergo
Кількість підписників: 101 385
Фото: 1,570
Відео: 198
Посилання: 3,390
Опис:
Офіційний телеграм-канал Національної енергетичної компанії «Укренерго»

👥 Кількість підписників

101 385
Середній/День:: -26
Середній/Тиждень:: -219
Середній/Місяць:: -1269

👁️ Середній перегляд на повідомлення

19 470
Середній/День:: 20,800
Середній/Тиждень:: 17,514
ERR: 19.2%

📊 Кількість повідомлень на день

2.6
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 2.3
Середнє за день: 2.6

Історія зміни статуса

Офіційно підтверджена 2026-01-30
Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 53,100 25-11-13 08:20
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії тримається на високому рівні🔹Необхідність в ощадливому енергоспоживанні зберігається до кінця доби🔹Будь ласка, перенесіть користування потужними електроприладами на період найменшого навантаження на енергосистемуНАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВнаслідок російських дронових атак на енергетичну інфраструктуру – на ранок є пошкоджене обладнання та знеструмлені споживачі у Дніпропетровській і Запорізькій областях. Вночі були також атаковані енергооб’єкти на Одещині. Скрізь, де це дозволяє безпекова ситуація, вже тривають аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше заживити усіх споживачів.Через наслідки попередніх масованих ракетно-дронових атак – у більшості регіонів України сьогодні застосовуються заходи обмеження споживання. До кінця доби будуть діяти графіки погодинних відключень обсягом від 2 до 4 черг (з максимальним обсягом обмежень у вечірні години). У всіх регіонах, де застосовуються погодинні знеструмлення, діють також графіки обмеження потужності для промислових споживачів та бізнесу.СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії залишається високим. Сьогодні, 13 листопада, станом на 9:30, воно було на тому ж рівні, що і в цей же час минулого дня – у середу. Вчора, 12 листопада, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 1,7% вищим, ніж максимум попереднього дня – у вівторок, 11 листопада. Враховуючи наслідки російських обстрілів та погодні умови, сьогодні до кінця доби зберігається необхідність в ощадливому енергоспоживанні.  Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами, перенесіть енергоємні процеси на нічний час, коли навантаження на енергосистему найменше. Ощадливе споживання електроенергії сприятиме меншій тривалості часу вимушених відключень.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінитись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 56,300 25-11-12 08:40
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії залишається стабільно високим🔹Зберігається необхідність в ощадливому енергоспоживанні🔹Будь ласка, перенесіть користування потужними електроприладами на період після 22:00НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВорог продовжує завдавати ударів по енергетичній інфраструктурі. Упродовж минулої доби російські війська атакували енергооб’єкти у кількох регіонах. Аварійно-відновлювальні роботи тривають скрізь, де це дозволяє безпекова ситуація. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути пошкоджене обладнання в роботу. Через наслідки попередніх російських масованих ракетно-дронових атак – наразі у більшості регіонів України застосовуються заходи обмеження споживання. До кінця доби будуть діяти графіки погодинних відключень обсягом від 2 до 4 черг. У всіх регіонах, де застосовуються погодинні знеструмлення, діють також графіки обмеження потужності для промисловості та бізнесу. СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії залишається високим. Сьогодні, 12 листопада, станом на 9:00, воно було на тому ж рівні, що і в цей же час минулого дня – у вівторок. Вчора, 11 листопада, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був таким же, як і максимум попереднього дня – у понеділок, 10 листопада. Зберігається необхідність в ощадливому енергоспоживанні.  Будь ласка, обмежте сьогодні користування потужними електроприладами, перенесіть енергоємні процеси на нічний час, коли навантаження на енергосистему найменше. Ощадливе споживання електроенергії кожним споживачем – сприятиме меншій тривалості часу вимушених відключень.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінитись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 51,600 25-11-07 08:40
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зростання🔹У більшості регіонів України застосовуються погодинні відключення🔹Будь ласка, не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно до 22:00НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВнаслідок ворожих атак на енергетичні об’єкти – на ранок є знеструмлені споживачі у кількох областях. Зокрема, відучора залишається знеструмленою значна кількість споживачів на Дніпропетровщині та Донеччині. Аварійно-відновлювальні роботи в усіх постраждалих від обстрілів регіонах тривають. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше заживити усіх споживачів.Через зумовлену наслідками російських обстрілів складну ситуацію в енергосистемі – сьогодні у більшості регіонів України застосовуються заходи обмеження споживання. Станом на зараз, діють графіки погодинних відключень обсягом 1 черги. Також у період з  08:00 до 22:00 – застосовуються графіки обмеження потужності для промисловості та бізнесу. СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії демонструє тенденцію до зростання. Сьогодні, 7 листопада, станом на 6:30, воно було на 1,9% вищим, ніж в цей час попереднього дня – у четвер. Вчора, 6 листопада, добовий максимум споживання був зафіксований вранці. Він був на 4,9% вищим, ніж максимум попереднього дня – у середу. Враховуючи наслідки російських атак на енергооб’єкти та погодні умови, що зумовлюють низьку ефективність роботи сонячних електростанцій – зберігається необхідність в ощадливому споживанні електроенергії. Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами до 22:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 56,000 25-11-06 08:13
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії залишається стабільно високим🔹У більшості регіонів України застосовуються погодинні відключення🔹Будь ласка, не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно до 22:00НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВЧерез удари ворога по енергетичній інфраструктурі – на ранок є нові знеструмлення у кількох областях. Зокрема – на Харківщині та Чернігівщині. Аварійно-відновлювальні роботи здійснюються там, де це вже дозволяють безпекові умови. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше відновити роботу пошкодженого обладнання. Через складну ситуацію в енергосистемі, зумовлену наслідками російських обстрілів, сьогодні в усіх регіонах України застосовуються заходи обмеження споживання. Станом на зараз – у більшості областей  діють графіки погодинних відключень. Також у період з  08:00 до 22:00 – застосовуються графіки обмеження потужності для промисловості та бізнесу.СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії залишається стабільно високим. Сьогодні, 6 листопада, станом на 6:30, воно було таким же, як в цей час попереднього дня – у середу. Вчора, 5 листопада, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 4,3% нижчим, ніж максимум попереднього дня – у вівторок. Враховуючи наслідки російських атак на енергосистему та низьку ефективність роботи сонячних електростанцій через хмарну погоду майже на всій території України – сьогодні упродовж доби зберігається необхідність в ощадливому споживанні електроенергії. Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами до 22:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 47,800 25-11-05 08:20
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії залишається стабільно високим🔹З 07:00 до 21:00 у більшості регіонів України застосовуються погодинні відключення електроенергії обсягом від 1 до 2 черг🔹Будь ласка, не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно до 22:00НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВнаслідок ворожих ударів по енергетичній інфраструктурі на ранок є нові знеструмлення у кількох областях, зокрема – на Сумщині. Аварійно-відновлювальні роботи відбуваються скрізь, де це дозволяє поточна безпекова ситуація. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути в роботу пошкоджене обладнання та заживити усіх споживачів. Через зумовлену наслідками російських обстрілів складну ситуацію в енергосистемі сьогодні в усіх регіонах України застосовуються заходи обмеження споживання. Станом на зараз – у більшості областей  діють графіки погодинних відключень. Також у період з  07:00 до 22:00 – на всій території України застосовуються графіки обмеження потужності для промисловості та бізнесу.СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії тримається на високому рівні. Сьогодні, 5 листопада, станом на 6:30, воно було таким же, як в цей час попереднього дня – у вівторок. Вчора, 4 листопада, добовий максимум споживання був зафіксований вдень. Він був на 2,9% вищим, ніж максимум попереднього дня – у понеділок, 3 листопада. Причина – зниження температури повітря у більшості регіонів України. Необхідність в ощадливому енергоспоживанні зберігається. Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами. Не вмикайте кілька таких приладів одночасно до 22:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 43,800 25-11-04 09:47
Готовність української енергетики до зимового сезону і питання енергетичної безпеки в умовах російських атак. Ці теми були у центрі уваги під час засідання Антикризового енергетичного штабу при Кабінеті Міністрів України. У засіданні Штабу взяв участь і голова Правління НЕК «Укренерго» Віталій Зайченко.За словами керівника «Укренерго», поточну ситуацію в енергосистемі України, зважаючи на три масованих ракетно-дронових атаки, що відбулися у жовтні, можна назвати складною. Ворог намагається вже на старті опалювального сезону залишити без енергопостачання цілі регіони. Ушкодження, завдані генерації та інфраструктурі систем передачі та розподілу електроенергії, наразі – досить значні. Ремонтні підрозділи НЕК «Укренерго», обленерго та генеруючих компаній працюють в цілодобовому режимі, щоб оперативно ліквідувати наслідки атак.«Укренерго» готується до будь-яких сценаріїв ймовірних дій ворога та прораховує можливості роботи мереж за різних погодних умов цієї зими. Компанія продовжує будівництво систем захисту критичної інфраструктури, які вже врятували від ураження значну частину дефіцитного устаткування. Суттєво перевищені показники здійснення поточних ремонтів і накопичені трикратні, порівняно з нормативом, запаси обладнання. Ще на початку осені наші мережі були готові до передачі збільшених «зимових» обсягів передачі електроенергії. Звісно, ворожі атаки зараз вносять свої корективи. Але наші ремонтні бригади посилено працюють над усуненням пошкоджень», – зазначив Віталій Зайченко. Для збільшення технічних можливостей постачання електроенергії – здійснюється необхідна робота у рамках Регіону розрахунку пропускної спроможності Східної Європи (EE CCR). Узгоджена потужність імпорту електроенергії до України та Молдови з держав ЄС у листопаді – до 2100 МВт.  Це є суттєвим посиленням енергетичної стійкості України в умовах російських ударів по об’єктах генерації електроенергії.
👁 54,800 25-11-03 08:44
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії залишається високим🔹Зберігається потреба в ощадливому енергоспоживанні🔹Будь ласка, не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно з 16:00 до 22:00НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВнаслідок ворожих атак – на ранок є знеструмлені споживачі у кількох областях. Найскладнішою залишається ситуація на Донеччині. Аварійно-відновлювальні роботи в усіх постраждалих від обстрілів регіонах тривають. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути в роботу пошкоджене ворогом обладнання. Завдяки здійсненим аварійно-відновлювальним роботам – на даний час графіки погодинних відключень та обмеження потужності для промислових споживачів скасовані в усіх регіонах. Повернення заходів обмеження прогнозується на період вечірнього піку споживання – з 16:00 до 22:00. Будь ласка, стежте за повідомленнями на офіційних сторінках обленерго у вашому регіоні.СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії залишається високим. Сьогодні, 3 листопада, станом на 8:30, воно було на 6,8% вищим, ніж в цей час попереднього робочого дня – у п’ятницю, 31 жовтня. Причина змін – традиційне зростання рівня енергоспоживання на початку робочого тижня, а також менший обсяг застосування заходів обмеження. Вчора, 2 листопада, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 8% вищим, ніж максимум попередньої неділі – 26 жовтня. Причина – менший обсяг застосування заходів обмеження споживання. Необхідність в ощадливому енергоспоживанні сьогодні зберігається. Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами. Не вмикайте кілька таких приладів одночасно з 16:00 до 22:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 52,400 25-10-31 18:08
«Слово «я» в енергетиці — не про мене. Я не герой. Герої — це всі ми, увесь колектив нашої підстанції», — так про свою роботу розповідає пан Тарас, начальник однієї з високовольтних підстанцій НЕК «Укренерго». Наш колега працює в енергетиці вже понад чверть століття. Каже, що відчув таке покликання ще в сьомому класі, коли вирішив піти шляхом батька, який був електромонтером. Саме з цієї професії почав і сам пан Тарас — пройшовши згодом шлях до керівника підстанції. «Відповідальність значно зросла, коли почалась повномасштабна війна. Хлопці воюють на фронті, а ми маємо сумлінно працювати тут. Ворог щось пошкодив — відновлюємо. Не пошкодив — забезпечуємо стабільну роботу обладнання. Кожен день і на кожному місці — це складна і відповідальна робота, від якої залежить стабільність енергозабезпечення значної кількості людей», — розповідає пан Тарас про про робочі будні своєї підстанції в останні роки. На жаль, масовані ракетно-дронові обстріли цього енергооб’єкта — вже стали звичними у щоденному розпорядку персоналу. Про героїзм — свій власний та колег — пан Тарас говорить стримано. Каже, для нього справжня відвага — не у піднесених словах, а у виконанні повсякденних завдань: у темряві, у спеку та холод, під свист ракет та гуркіт вибухів. «Робота, яку ми робимо — не для слави. Вона для людей, для їхніх домівок. Для того, щоб всі українці мали світло. Ніхто, крім нас, цю роботу не зробить», — каже колега. Дякуємо панові Тарасу та всій команді його підстанції за відданість і професіоналізм. Завдяки таким людям світло повертається в оселі навіть після найпідступніших ворожих ударів. Незламність не згасає!
👁 48,900 25-10-31 08:37
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії залишається високим🔹В усіх регіонах України вимушено застосовуються заходи обмеження споживання🔹Будь ласка, не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно до кінця добиНАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВнаслідок дронових атак на енергооб’єкти – на ранок є  нові знеструмлення у кількох областях. Аварійно-відновлювальні роботи в усіх постраждалих від обстрілів регіонах тривають. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше заживити усіх споживачів. Через складну ситуацію в енергосистемі, зумовлену наслідками трьох масованих ракетно-дронових атак на енергосистему упродовж цього місяця – в усіх регіонах України сьогодні вимушено застосовуються заходи обмеження споживання. Упродовж всієї доби будуть діяти погодинні відключення обсягом від 0,5 до 3 черг. Також на всій території України діятимуть графіки обмеження потужності для промислових споживачів. СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії залишається високим. Сьогодні, 31 жовтня, станом на 6:30, воно було на 2,8% нижчим, ніж в цей час попереднього дня – у четвер. Причина змін – вимушене застосування заходів обмеження в усіх областях. Вчора, 30 жовтня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 5,2% нижчим, ніж максимум попереднього дня – у середу, 29 жовтня. Причина – більший обсяг застосування заходів обмеження споживання. Необхідність в ощадливому енергоспоживанні сьогодні зберігається. Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами до кінця поточної доби. Коли світло з’являється за графіком – не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 39,400 25-10-29 08:29
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зростання🔹Зберігається необхідність в ощадливому енергоспоживанні🔹Будь ласка, не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно до 22:00НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВнаслідок російських ударів по енергооб’єктах – на ранок є знеструмлені споживачі у Дніпропетровській, Запорізькій та Одеській областях. Аварійно-відновлювальні роботи тривають усіх регіонах, що постраждали від обстрілів. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше відновити роботу пошкодженого обладнання.Через складну ситуацію в енергосистемі, зумовлену наслідками попередніх російських обстрілів – у кількох регіонах України сьогодні з 08:00 до 22:00 вимушено запроваджені графіки погодинних відключень обсягом від 0,5 до 1,5 черги.У тих же регіонах, де діють графіки погодинних відключень, у період з 07:00 до 22:00 застосовуються графіки обмеження потужності для промислових споживачів.СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії залишається високим та демонструє тенденцію до зростання. Сьогодні, 29 жовтня, станом на 6:30, воно було на 2,4% вищим, ніж в цей же час попереднього дня – у вівторок. Причина – хмарна погода у більшості областей, що зумовлює низьку ефективність роботи побутових сонячних електростанцій, а також зниження температури повітря у частині регіонів.  Вчора, 28 жовтня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на тому ж рівні, що й максимум попереднього дня – у понеділок, 27 жовтня. Необхідність в ощадливому енергоспоживанні наразі зберігається. Якщо зараз у вас є світло, будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами до 22:00. Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin