Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Укренерго
Додано 03 тра 2021

Укренерго

@Ukrenergo
Кількість підписників: 101 385
Фото: 1,570
Відео: 198
Посилання: 3,390
Опис:
Офіційний телеграм-канал Національної енергетичної компанії «Укренерго»
Джерело

Укренерго | СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Ворог здійснив чергову масовану ракетно-дронову ат...

Логотип телеграм спільноти - Укренерго Укренерго @Ukrenergo
30 500 Охват/переглядів 2025-11-29 07:49 Повідомлення №4364
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Ворог здійснив чергову масовану ракетно-дронову атаку на енергооб’єкти🔹 Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зростання🔹 Необхідність в ощадливому енергоспоживанні зберігаєтьсяНАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВночі та вранці ворог здійснив чергову, вже сьому за останні два місяці, масовану ракетно-дронову атаку на об’єкти енергетичної інфраструктури. Внаслідок цього – на ранок є значна кількість знеструмлених споживачів у м. Київ, Київській та Харківській областях. Аварійно-відновлювальні роботи вже здійснюються там, де це наразі дозволяє безпекова ситуація. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше заживити усіх абонентів. Внаслідок сьогоднішньої та попередніх масованих ракетно-дронових атак – в усіх регіонах України сьогодні вимушено застосовуються заходи обмеження споживання: погодинні відключення для всіх категорій споживачів, а також графіки обмеження потужності для промисловості та бізнесу. Графік знеструмлень за вашою адресою – дізнавайтесь на офіційних сторінках оператора системи розподілу (обленерго) у вашому регіоні.СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії демонструє тенденцію до зростання. Сьогодні, 29 листопада, станом на 8:30, його рівень був на 2,1% вищим, ніж в цей же час минулої суботи – 22 листопада. Причина – застосування меншого обсягу вимушених обмежень у більшості регіонів. Вчора, 28 листопада, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на тому ж рівні, що й максимум попередньої доби – у четвер, 27 листопада. Необхідність в ощадливому споживанні електроенергії сьогодні зберігається. Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами. За можливості, перенесіть енергоємні процеси на нічні години – після 22:00. Ощадливе споживання електроенергії сприятиме меншій тривалості вимушених відключень.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінитись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin