Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Укренерго
Додано 03 тра 2021

Укренерго

@Ukrenergo
Кількість підписників: 101 385
Фото: 1,570
Відео: 198
Посилання: 3,390
Опис:
Офіційний телеграм-канал Національної енергетичної компанії «Укренерго»

👥 Кількість підписників

101 385
Середній/День:: -26
Середній/Тиждень:: -219
Середній/Місяць:: -1269

👁️ Середній перегляд на повідомлення

19 470
Середній/День:: 20,800
Середній/Тиждень:: 17,514
ERR: 19.2%

📊 Кількість повідомлень на день

2.6
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 2.3
Середнє за день: 2.6

Історія зміни статуса

Офіційно підтверджена 2026-01-30
Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 42,900 26-02-03 09:35
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Ворог здійснив масовану ракетно-дронову атаку на енергооб’єкти у кількох областях🔹Споживання електроенергії знизилось🔹Негода повністю або частково знеструмила 68 населених пунктів у трьох областяхНАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВночі та вранці ворог здійснив масовану ракетно-дронову атаку на кілька регіонів України. Внаслідок цього – на ранок є значна кількість знеструмлених споживачів у Києві, Київській, Харківській, Вінницькій та Одеській областях. Також є пошкоджені енергооб’єкти у кількох регіонах. Скрізь, де це дозволяє безпекова ситуація, наразі вже відбуваються аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше заживити усіх споживачів.Через наслідки сьогоднішнього та попередніх російських обстрілів – в усіх регіонах України сьогодні застосовуються графіки обмеження потужності для промисловості, а також графіки погодинних відключень для всіх категорій споживачів. При цьому, в окремих областях – вимушено застосовані аварійні знеструмлення, які будуть скасовані одразу після стабілізації ситуації в енергосистемі. Стежте за повідомленнями на сторінках своїх обленерго.СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії знизилось. Сьогодні, 3 лютого, станом на 9:30, його рівень був на 7,9% нижчим, ніж в цей же час попереднього дня – у понеділок. Причина змін – значна кількість знеструмлених внаслідок масованої ворожої атаки споживачів.Вчора, 2 лютого, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 7,5%, вищим, ніж максимум попереднього робочого дня – у п’ятницю, 30 січня. Причина – значне похолодання на всій території України та менший обсяг вимушених заходів обмеження в окремих регіонах.В усіх регіонах України сьогодні зберігається необхідність в ощадливому енергоспоживанні. Будь ласка, максимально обмежте користування потужними електроприладами. За можливості, перенесіть енергоємні процеси на нічні години – після 23:00. Раціональне споживання електроенергії сприятиме меншій тривалості вимушених знеструмлень.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінитись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).НАСЛІДКИ НЕГОДИЧерез складні погодні умови (ожеледь та обмерзання ліній електропередачі) на ранок повністю або частково був знеструмлені 68 населених пунктів у трьох областях – Одеській, Миколаївській та Херсонській. Ремонтні бригади обленерго працюють над відновленням пошкоджених ліній.💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 36,900 26-02-02 08:47
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії зросло🔹Негода знеструмила 162 населені пункти у трьох областях🔹Зберігається необхідність в ощадливому енергоспоживанні протягом всієї добиНАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВнаслідок атак ворога на енергетичну інфраструктуру – на ранок є знеструмлені споживачі в Сумській, Харківській, Дніпропетровській і Черкаській областях. Скрізь, де це наразі дозволяє безпекова ситуація, відбуваються аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше заживити усіх споживачів.Через наслідки попередніх російських обстрілів – в усіх регіонах України сьогодні застосовуються графіки обмеження потужності для промисловості, а також графіки погодинних відключень для всіх категорій споживачів. При цьому, в окремих областях – вимушено застосовані аварійні знеструмлення, які будуть скасовані одразу після стабілізації ситуації в енергосистемі. Стежте за повідомленнями на сторінках своїх обленерго.СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії зросло. Сьогодні, 2 лютого, станом на 9:30, його рівень був на 7,5% вищим, ніж в цей же  час попереднього робочого дня – у п’ятницю. Причина змін – відчутне зниження температури на всій території України, а також менший обсяг застосованих заходів обмеження в окремих регіонах. Вчора, 1 лютого, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 7%, вищим, ніж максимум попередньої неділі – 25 січня. Причина – значне похолодання. В усіх регіонах України сьогодні зберігається необхідність в ощадливому енергоспоживанні. Будь ласка, максимально обмежте користування потужними електроприладами. За можливості, перенесіть енергоємні процеси на нічні години – після 23:00. Раціональне споживання електроенергії сприятиме меншій тривалості вимушених знеструмлень.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінитись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).НАСЛІДКИ НЕГОДИЧерез складні погодні умови (ожеледь та обмерзання ліній електропередачі) на ранок повністю або частково були знеструмлені 162 населені пункти у трьох областях – Одеській, Миколаївській та Кіровоградській. Ремонтні бригади обленерго працюють над відновленням пошкоджених ліній.💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 46,400 26-01-31 17:43
Ситуація в енергосистемі України поступово стабілізується. Майже всі блоки атомних електростанцій, які вимушено розвантажувались внаслідок ранкової системної аварії, вже вийшли на свою номінальну потужність. Процес донавантаження АЕС триває.Вимушено застосовані вдень аварійні відключення у кількох областях – наразі не застосовуються, споживачі повертаються до графіків погодинних відключень. Критична інфраструктура була заживлена першочергово. В окремих регіонах залишаються локальні знеструмлення через наслідки несприятливих погодних умов та обриви розподільчих ліній внаслідок намерзання льоду. Особливо складною залишається ситуація на Одещині. Аварійно-відновлювальні роботи тривають як через наслідки системної аварії, так і на об’єктах, що зазнали пошкоджень під час попередніх російських обстрілів. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути обладнання в роботу. Завтра, 1 ЛЮТОГО, в усіх регіонах України протягом всієї доби вимушено будуть застосовуватись графіки обмеження потужності (для промисловості) та графіки погодинних відключень (для всіх категорій споживачів). Причина застосування обмежень – наслідки попередніх російських атак на енергосистему та високий рівень енергоспоживання через сильні морози на всій території України.Необхідність в ощадливому енергоспоживанні наразі зберігається в усіх регіонах. Будь ласка, користуйтесь потужними побутовими електроприладами лише почергово. За можливості, перенесіть енергоємні процеси на період після 23:00.💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 35,400 26-01-29 10:05
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії зросло🔹Негода повністю або частково знеструмила 531 населений пункт у семи областях🔹Необхідність в ощадливому енергоспоживанні зберігається НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВорог продовжив здійснювати атаки на об’єкти енергетичної інфраструктури. Як наслідок – на ранок є нові знеструмлення у Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій областях. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути пошкоджене ворогом обладнання в роботу та заживити усіх абонентів.  Через російські обстріли – у всіх регіонах України наразі застосовуються графіки обмеження потужності для промисловості, а також графіки погодинних відключень для всіх категорій споживачів. При цьому, в окремих областях – вимушено застосовані аварійні знеструмлення, які будуть скасовані одразу після стабілізації ситуації в енергосистемі. Стежте за повідомленнями на сторінках своїх обленерго.СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії зросло. Сьогодні, 29 січня, станом на 9:30, його рівень був на 1,6% вищим, ніж в цей же час попереднього дня – у середу. Причина змін – менший обсяг вимушених заходів обмеження у частині регіонів. Вчора, 28 січня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на тому ж рівні, що й максимум попереднього дня – у вівторок, 27 січня. Протягом всієї доби в усіх регіонах України сьогодні зберігається необхідність в ощадливому енергоспоживанні. Будь ласка, максимально обмежте користування потужними електроприладами. За можливості, перенесіть енергоємні процеси на нічні години – після 23:00. Раціональне споживання електроенергії сприятиме меншій тривалості вимушених знеструмлень.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінитись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).НАСЛІДКИ НЕГОДИЧерез складні погодні умови (ожеледь, налипання мокрого снігу) – на ранок повністю або частково був знеструмлений 531 населений пункт в семи областях: Одеській, Вінницькій, Миколаївській, Кіровоградській, Черкаській, Київській та Чернігівській. Бригади обленерго здійснюють аварійно-відновлювальні роботи на пошкоджених лініях.💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 84,600 26-01-28 16:29
Ремонтні бригади «Укренерго» продовжують усувати наслідки російських ракетно-дронових атак. На багатьох об’єктах робота триває цілодобово. Енергетики роблять усе можливе для того, щоб якнайшвидше відновити стабільне енергопостачання для мільйонів споживачів. На жаль, масштаб завданих ворогом пошкоджень не скрізь дозволяє це зробити швидко. «Безмежно вдячний кожному працівнику «Укренерго», які у складних погодних умовах та під загрозою чергових обстрілів повертають в роботу пошкоджене ворогом обладнання. Люди працюють на межі своїх фізичних можливостей. Врешті, як і устаткування, що залишається в роботі. У нас є фахівці та запаси обладнання, щоб відремонтувати або замінити те, що зазнало ушкоджень. Єдине, чого бракує, це час. Але ми неодмінно вистоїмо і відновимось», — зазначив голова Правління НЕК «Укренерго» Віталій Зайченко. На відео до цього посту ми показали лише частину робіт на одній з недавно атакованих високовольтних підстанцій. На жаль, таких об’єктів зараз досить багато. Але відновлення триває. Ворогу не вдасться занурити нас у темряву. Незламність не згасає!
👁 57,600 26-01-16 16:00
«Живемо у складний час: прилетіло — ремонтуємо, відремонтували — знов прилетіло». Так про свої робочі будні розповідає провідний інженер з релейного захисту і електроавтоматики одного з регіональних центрів обслуговування мережі пан Анатолій. В «Укренерго» наш колега працює вже майже чверть століття. Енергетикою зацікавився ще змалку. Хоча, зізнається, після того, як у дитинстві випадково вразило струмом — підходити до розетки певний час боявся. Втім, зовсім інші емоції довелось пережити вже у зрілому віці. Перший ворожий «приліт» по підстанції, на якій працював, стався у 2022-му. Тоді, каже пан Анатолій, одночасно відчув страх, біль і розгубленість від нерозуміння — що ж робити далі. Але саме той досвід загартував характер та навчив діяти максимально ефективно у будь-якій стресовій ситуації. Відтак, коли у 2024 році на підстанцію привезли новий автотрансформатор, енергетики зробили нереальне: замість регламентних 72 днів — запустили обладнання в роботу приблизно за два тижні. «У такі моменти приходить розуміння, що нам — все під силу. Найдовша наша зміна тривала майже дві доби. Зараз також важко, але підтримує родина. А ще — усвідомлення важливості нашої роботи, без якої не працюватиме критична інфраструктура, не буде опалення», — ділиться секретами мотивації наш колега. Професійність пана Анатолія цінують не лише колеги, а й керівництво держави. Наприкінці грудня, до Дня енергетика, наш колега був нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня. Сам він скромно каже, що це нагорода — для усієї його команди: «Дуже приємно, що нашу роботу так високо оцінили. Без колег я зробив би набагато менше. Добре, що є на кого покластися за будь-яких умов», — каже пан Анатолій. А ми — дякуємо колезі за те, що завжди можемо покластись на його досвід і сумлінну працю. Саме такі люди і є основою незламності нашої енергосистеми. Яка не згасне, попри будь-які підступні плани ворога.
👁 41,900 26-01-15 11:16
Український досвід управління енергосистемою в умовах війни. Ця тема стала основною в обговоренні під час візиту до НЕК «Укренерго» фахівців Данського енергетичного агентства та Посольства Данії в Україні.«Досвід, отриманий ціною важкої праці та життів українських енергетиків, стає актуальним для наших європейських партнерів. Враховуючи актуальність російської військової загрози, енергетики з багатьох країн зараз звертаються до нас за консультаціями. Зі свого боку ми завжди раді поділитися знаннями і технічними напрацюваннями із колегами, які підтримали нас у важкі часи. Данія стала однією з перших держав, що простягнула Україні руку допомоги після початку російських атак. Пліч-о-пліч ми готові й надалі працювати для посилення стійкості як енергосистеми України, так і європейської енергомережі ENTSO-E», – зазначив член правління НЕК «Укренерго» Олег Павленко.У рамках візиту данська делегація відвідала одну з підстанцій НЕК «Укренерго», яка за останні місяці кілька разів ставала мішенню для ворожих ударів. Гості оглянули наслідки «прильотів» російських ракет і дронів, а також ознайомилися із будівництвом захисту ключового високовольтного обладнання та процесом відновлювальних робіт.Крім того, данська делегація відвідала головний офіс нашої компанії, де обговорила з керівництвом НЕК «Укренерго» питання протидії ризикам та особливості здійснення диспетчерського управління енергосистемою в умовах активних бойових дій. Також представники данської делегації ознайомилися з першочерговими потребами для відновлення енергетичних об’єктів та запевнили у подальшій підтримці України.Данія – один із основних донорів Фонду підтримки енергетики України. Її загальний внесок наразі перевищує 73,3 мільйони євро. Також уряд Данії є «шефом» інфраструктурної (зокрема – енергетичної) відбудови Миколаївської області. За Програмою українсько-данського енергетичного партнерства (UDEPP) та у співпраці з Данським енергетичним агентством (DEA) НЕК «Укренерго» отримує технічну та консультативну допомогу щодо адаптації національного законодавства до вимог ЄС.Дякуємо партнерам за співпрацю!
👁 41,100 26-01-14 08:24
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії зросло🔹Через негоду знеструмлені 12 населених пунктів у двох областях🔹Зберігається необхідність в ощадливому енергоспоживанні у всіх регіонах УкраїниНАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВночі ворог атакував енергооб’єкти у кількох областях. Внаслідок цього – на ранок є знеструмлені споживачі на Дніпропетровщині, Житомирщині, Харківщині та Донеччині. Аварійно-відновлювальні роботи тривають скрізь, де це дозволяють безпекові умови. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути пошкоджене обладнання в роботу. Внаслідок попередніх ракетно-дронових атак – сьогодні в усіх регіонах України вимушено застосовуються заходи обмеження споживання: графіки погодинних відключень та графіки обмеження потужності (для промисловості). Час знеструмлень за вашою адресою дізнавайтесь на офіційних сторінках обленерго у вашому регіоні.Через зумовлену попередніми обстрілами складну ситуацію в енергосистемі – у Києві та на Київщині, в Одеській, Харківській, Сумській і Полтавській областях  наразі застосовуються аварійні знеструмлення. Раніше опубліковані обленерго графіки погодинних відключень там не діють. Аварійні знеструмлення будуть скасовані одразу після стабілізації ситуації в енергосистемі.СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії зросло. Сьогодні, 14 січня, станом на 9:30, його рівень був на 5,4% вищим, ніж в цей час попереднього дня – у вівторок. Причина змін – менша, ніж попередньої доби, кількість знеструмлених внаслідок обстрілів споживачів. Вчора, 13 січня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 3,2% нижчим, ніж максимум попереднього дня – у понеділок, 12 січня. Причина – вимушене застосування більшого обсягу заходів обмеження споживання у більшості регіонів.В усіх регіонах України протягом всієї доби сьогодні зберігається необхідність в ощадливому енергоспоживанні. Будь ласка, максимально обмежте користування потужними електроприладами. За можливості, перенесіть енергоємні процеси на нічні години – після 23:00. Раціональне споживання електроенергії сприятиме меншій тривалості вимушених знеструмлень.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінитись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).НАСЛІДКИ НЕГОДИЧерез несприятливі погодні умови на ранок повністю або частково були знеструмлені 12 населених пунктів – на Київщині та Чернігівщині. Бригади обленерго виконують аварійно-відновлювальні роботи.💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 42,400 26-01-13 08:23
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Вночі та вранці ворог здійснив ракетно-дронову атаку на енергооб’єкти у кількох регіонах🔹Зберігається необхідність в ощадливому енергоспоживанні🔹Через наслідки негоди – знеструмлені 17 населених пунктів у двох областяхНАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВночі та вранці ворог здійснив ракетно-дронову атаку на енергооб’єкти у кількох областях. Внаслідок цього – знеструмлена значна кількість споживачів у Києві та на Київщині, а також у Чернігівській, Дніпропетровській і Запорізькій областях. Також є знеструмлення на Житомирщині, Харківщині та Донеччині. Скрізь, де це наразі дозволяють безпекові умови, уже почалися аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути пошкоджене обладнання в роботу. Внаслідок попередніх ракетно-дронових атак – сьогодні в усіх регіонах України вимушено застосовуються заходи обмеження споживання: графіки погодинних відключень та графіки обмеження потужності (для промисловості). Час знеструмлень за вашою адресою дізнавайтесь на офіційних сторінках обленерго у вашому регіоні.Через зумовлену обстрілами складну ситуацію в енергосистемі – оператори систем розподілу у Києві та на Київщині, в Одеській області та у м. Дніпро вимушено застосовують мережеві обмеження. Раніше опубліковані графіки погодинних відключень там не діють. Також в окремих регіонах вимушено застосовані аварійні відключення. Мережеві обмеження та аварійні знеструмлення будуть скасовані одразу після стабілізації ситуації в енергосистемі.СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії знизилось. Сьогодні, 13 січня, станом на 9:30, його рівень був на 3,7% нижчим, ніж в цей час попереднього дня – у понеділок. Причина змін – значне зростання кількості знеструмлених споживачів внаслідок нічної ракетно-дронової атаки та посилення заходів обмеження в окремих регіонах через складні погодні умови. Вчора, 12 січня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 3,2% вищим, ніж максимум попереднього робочого дня – у п’ятницю, 9 січня. Причина – менша кількість знеструмлених внаслідок обстрілів споживачів. В усіх регіонах України протягом всієї доби сьогодні зберігається необхідність в ощадливому енергоспоживанні. Будь ласка, максимально обмежте користування потужними електроприладами. За можливості, перенесіть енергоємні процеси на нічні години – після 23:00. Раціональне споживання електроенергії сприятиме меншій тривалості вимушених знеструмлень.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінитись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).НАСЛІДКИ НЕГОДИЧерез несприятливі погодні умови на ранок повністю або частково були знеструмлені 17 населених пунктів: 10 – у Закарпатській області і 7 – на Чернігівщині. Аварійно-відновлювальні роботи на лініях здійснюють ремонтні бригади обленерго.💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 45,400 26-01-09 15:15
«Ніколи не треба опускати руки. Якщо перед вами зачиняються одні двері, то інші обов’язково будуть відчинені», — у цьому переконана пані Олена, диспетчер групи оперативного управління НЕК «Укренерго». Наша колега як ніхто знає, що значить втратити все і починати «з нуля», адже через війну — жінці двічі довелося змінювати дім та роботу. До повномасштабного вторгнення пані Олена працювала на підстанції у прифронтовому регіоні. У перший день наступу окупантів — якраз була на зміні. Ворог багато разів намагався знищити підстанцію, але в перервах між обстрілами персонал знову і знову відновлював живлення Коли лінія фронту наблизилася впритул, пані Олена була змушена евакуюватись. Втім, нова підстанція, на яку вдалося влаштуватись, згодом теж опинилась окупованою. Вкотре довелося їхати далі… Сьогодні пані Олена продовжує працювати в «Укренерго», маючи вже понад 20 років стажу. Колеги цінують її за витримку та вміння швидко ухвалювати чіткі рішення у критичних ситуаціях. Наприкінці 2025-го пані Олена здобула перемогу в конкурсі «Жінки української енергетики» — у номінації «Працівниця року». «Ця перемога стала для мене неочікуваною і дуже приємною, та вона належить усім колегам, які щодня забезпечують роботу енергосистеми в надзвичайно важких умовах. У повномасштабну війну кожен із нас працює не просто заради професійного обов’язку — ми всі розуміємо ціну світла для країни», — каже наша колега. Дякуємо пані Олені за мужність, незламність та відданість справі. Пишаємося, що в нашій команді є такі професіонали. Бажаємо колезі якнайшвидше повернутися до роботи у рідному, звільненому від ворога, місті. Незламність не згасає!