Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Укренерго
Додано 03 тра 2021

Укренерго

@Ukrenergo
Кількість підписників: 101 385
Фото: 1,570
Відео: 198
Посилання: 3,390
Опис:
Офіційний телеграм-канал Національної енергетичної компанії «Укренерго»

👥 Кількість підписників

101 385
Середній/День:: -26
Середній/Тиждень:: -219
Середній/Місяць:: -1269

👁️ Середній перегляд на повідомлення

19 470
Середній/День:: 20,800
Середній/Тиждень:: 17,514
ERR: 19.2%

📊 Кількість повідомлень на день

2.6
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 2.3
Середнє за день: 2.6

Історія зміни статуса

Офіційно підтверджена 2026-01-30
Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 38,500 26-02-13 10:05
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження🔹Через ворожі атаки є знеструмлені споживачі у кількох регіонах🔹Будь ласка, перенесіть енергоємні процеси на нічний час – після 23:00НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВУпродовж минулої доби ворог продовжив цілеспрямовані атаки на енергетичну інфраструктуру України. Внаслідок цього – на ранок є знеструмлені споживачі в Одеській, Миколаївській, Дніпропетровській, Запорізькій, Харківській і Донецькій областях. Там, де це наразі дозволяють безпекові умови, вже здійснюються аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше заживити усіх абонентів. Внаслідок попередніх масованих російських атак – у більшості регіонів України наразі застосовуються графіки обмеження потужності для промисловості, а також графіки погодинних відключень для всіх категорій споживачів. В окремих областях вимушено застосовані аварійні знеструмлення, які будуть скасовані одразу після стабілізації ситуації в енергосистемі. Стежте за повідомленнями на офіційних сторінках обленерго вашого регіону.СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження. Сьогодні, 13 лютого, станом на 9:30, його рівень був на 3,9% нижчим, ніж в цей час попереднього дня – у четвер. Причина – відчутне потепління у більшості регіонів України. Вчора, 12 лютого, добовий максимум споживання був зафіксований вранці. Він був на 1,2% вищим, ніж максимум попередньої доби – у середу, 11 лютого. Причина – застосування меншого обсягу обмежень в окремих регіонах. Необхідність в ощадливому енергоспоживанні зберігається. Будь ласка, обмежте сьогодні користування потужними електроприладами. За можливості, перенесіть енергоємні процеси на нічні години – після 23:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінитись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 29,400 26-02-12 08:07
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії зросло🔹Вночі ворог здійснив комбіновану ракетно-дронову атаку на енергооб’єкти у кількох областях🔹Необхідність в ощадливому енергоспоживанні зберігається протягом всієї доби НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВночі ворог здійснив комбіновану ракетно-дронову атаку на цивільну енергетичну інфраструктуру у кількох регіонах. Внаслідок цього – на ранок є знеструмлені споживачі у Києві, Київській, Дніпропетровській та Одеській областях. Також через пошкодження мереж вздовж лінії зіткнення є нові знеструмлення на Харківщині. Скрізь, де це дозволяють безпекові умови, наразі вже здійснюються аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути пошкоджене ворогом обладнання в роботу. Внаслідок попередніх масованих російських атак – в усіх регіонах України сьогодні застосовуються графіки обмеження потужності для промисловості, а також графіки погодинних відключень для всіх категорій споживачів. В окремих областях вимушено застосовані аварійні знеструмлення, які будуть скасовані одразу після стабілізації ситуації в енергосистемі. Стежте за повідомленнями на офіційних сторінках обленерго вашого регіону.СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії зросло. Сьогодні, 12 лютого, станом на 9:30, його рівень був на 8,5% вищим, ніж в цей час попереднього дня – у середу. Причина – менший обсяг заходів обмеження у частині регіонів України. Вчора, 11 лютого, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на тому ж рівні, що й максимум попередньої доби – у вівторок, 10 лютого. Необхідність в ощадливому енергоспоживанні зберігається упродовж всієї доби. Будь ласка, максимально обмежте користування потужними електроприладами. За можливості, перенесіть енергоємні процеси на нічні години – після 23:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінитись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).НАСЛІДКИ НЕГОДИЧерез складні погодні умови (мокрий сніг, налипання мокрого снігу) – на ранок повністю або частково були знеструмлені 11 населених пунктів у Закарпатській області. Ремонтні бригади обленерго вже здійснюють відновлення пошкоджених ліній.💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 42,100 26-02-11 10:02
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії відповідає сезонним показникам🔹Необхідність в ощадливому енергоспоживанні зберігається🔹За можливості, перенесіть енергоємні процеси на нічні години – після 23:00 НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВнаслідок бойових дій та цілеспрямованих ворожих ударів по енергетичній інфраструктурі – на ранок є нові знеструмлення у Запорізькій, Дніпропетровській та Харківській областях. Аварійно-відновлювальні роботи виконуються з урахуванням безпекових вимог. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути пошкоджене обладнання в роботу. Внаслідок попередніх масованих російських атак – в усіх регіонах України сьогодні застосовуються графіки обмеження потужності для промисловості, а також графіки погодинних відключень для всіх категорій споживачів. В окремих областях вимушено застосовані аварійні знеструмлення, які будуть скасовані одразу після стабілізації ситуації в енергосистемі. Стежте за повідомленнями на сторінках своїх обленерго.СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії відповідає сезонним показникам. Сьогодні, 11 лютого, станом на 9:30, його рівень був на 2,1% нижчим, ніж в цей час попереднього дня – у вівторок. Причина – застосування в окремих регіонах більшого обсягу заходів обмеження. Вчора, 10 лютого, добовий максимум споживання був зафіксований вдень. Він був на 7,4%, вищим, ніж максимум попередньої доби – у понеділок, 9 лютого. Причина змін – менша кількість вимушено знеструмлених споживачів у більшості регіонів України. Необхідність в ощадливому енергоспоживанні зберігається упродовж всієї доби. Будь ласка, максимально обмежте користування потужними електроприладами. За можливості, перенесіть енергоємні процеси на нічні години – після 23:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінитись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 41,500 26-02-10 10:00
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зростання 🔹Зберігається необхідність в ощадливому енергоспоживанні🔹За можливості, перенесіть енергоємні процеси на нічні години – після 23:00 НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВорог продовжує атакувати енергетичну інфраструктуру. Внаслідок артилерійських обстрілів і дронових ударів – на ранок є нові знеструмлення у Дніпропетровській, Запорізькій та Одеській областях. Там, де це дозволяє безпекова ситуація, вже тривають аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше заживити усіх споживачів.Внаслідок попередніх масованих російських атак – в усіх регіонах України сьогодні застосовуються графіки обмеження потужності для промисловості, а також графіки погодинних відключень для всіх категорій споживачів. В окремих областях вимушено застосовані аварійні знеструмлення, які будуть скасовані одразу після стабілізації ситуації в енергосистемі. Стежте за повідомленнями на сторінках своїх обленерго.СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії демонструє тенденцію до зростання. Сьогодні, 10 лютого, станом на 9:30, його рівень був на 9,3% вищим, ніж в цей час попереднього дня – у понеділок. Причина – зниження температури у всіх регіонах України, а також менший, ніж попередньої доби, обсяг застосованих заходів обмеження в окремих областях.  Вчора, 9 лютого, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 9,2%, нижчим, ніж максимум попереднього робочого дня – у п’ятницю, 6 лютого. Причина – значно більша кількість вимушено знеструмлених споживачів після чергової масованої атаки на енергетичну інфраструктуру на вихідних. Необхідність в ощадливому енергоспоживанні зберігається в усіх регіонах України упродовж всієї доби. Будь ласка, максимально обмежте користування потужними електроприладами. За можливості, перенесіть енергоємні процеси на нічні години – після 23:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінитись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 37,400 26-02-09 10:02
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії знизилось 🔹Аварійно-відновлювальні роботи на пошкоджених енергооб’єктах тривають цілодобово🔹Потреба в ощадливому енергоспоживанні зберігається в усіх регіонах упродовж всієї добиНАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВУпродовж минулої доби ворог атакував енергооб’єкти у кількох регіонах. Внаслідок цього – на ранок є знеструмлені споживачі у Харківській, Сумській та Дніпропетровській областях. Скрізь, де це дозволяє безпекова ситуація, вже здійснюються аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб повернути в роботу пошкоджене обладнання. Також у цілодобовому режимі триває відновлення устаткування після двох поспіль масованих атак на енергосистему. Завдяки наполегливій роботі енергетиків – наразі вдалося перейти від аварійних до планових графіків погодинних знеструмлень у більшості регіонів. Через пошкодження ключових високовольтних підстанцій – частина атомних енергоблоків поки працює не на повну потужність. Через наслідки попередніх російських атак – в усіх регіонах України сьогодні застосовуються графіки обмеження потужності для промисловості, а також графіки погодинних відключень для всіх категорій споживачів. В окремих областях вимушено застосовані аварійні знеструмлення, які будуть скасовані одразу після стабілізації ситуації в енергосистемі. Стежте за повідомленнями на сторінках своїх обленерго.СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії знизилось. Сьогодні, 9 лютого, станом на 9:30, його рівень був на 16,5% нижчим, ніж в цей час попереднього робочого дня – у п’ятницю. Причина – значне посилення вимушених заходів обмеження в усіх регіонах України внаслідок двох масованих російських атак на енергооб’єкти минулого тижня.  Вчора, 8 лютого, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 22,8%, нижчим, ніж максимум попередньої неділі – 1 лютого. Причина – значно більша кількість вимушено знеструмлених споживачів внаслідок російських обстрілів. Необхідність в ощадливому енергоспоживанні зберігається в усіх регіонах України упродовж всієї доби. Будь ласка, максимально обмежте сьогодні користування потужними електроприладами. За можливості, перенесіть енергоємні процеси на нічні години – після 23:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінитись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 237,000 26-02-08 08:16
Триває ліквідація наслідків двох масованих ракетно-дронових атак на енергосистему упродовж цього тижня. Ситуація в енергосистемі залишається складною. Рівень дефіциту потужності та пошкодження, завдані мережам передачі й розподілу електроенергії, наразі не дозволяють скасувати аварійні відключення у більшості регіонів. Але завдяки цілодобовій роботі енергетиків – в частині областей обсяг застосованих обмежень сьогодні менший, ніж учора. Зараз енергетики роблять усе можливе, щоб повернути в роботу пошкоджене ворогом обладнання. Відновлення триває як на електростанціях, так і на високовольтних підстанціях, що забезпечують видачу потужності АЕС. Наразі атомна генерація все ще частково розвантажена. Через вимушене застосування аварійних відключень – оприлюднені напередодні графіки погодинних знеструмлень у більшості регіонів наразі не діють. Повернення до прогнозованих графіків застосування обмежень відбудеться одразу після стабілізації ситуації в енергосистемі. Стежте за повідомленнями на офіційних сторінках обленерго у вашому регіоні.Коли світло з’являється, будь ласка, не вмикайте потужні електроприлади в мережу одразу та користуйтесь ними почергово. За можливості – перенесіть енергоємні процеси на нічні години, коли навантаження на енергосистему менше.
👁 318,000 26-02-07 08:16
ОНОВЛЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ ПРО СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИВночі та вранці ворог здійснив чергову, другу з початку року, масовану атаку на енергосистему України. Під ударом російських ракет і дронів опинились енергооб’єкти у восьми областях. Були атаковані електростанції та підстанції систем передачі і розподілу електроенергії. Внаслідок ракетних ударів по ключових високовольтних підстанціях, які забезпечували видачу потужності атомних енергоблоків, всі АЕС на підконтрольній території були вимушено розвантажені. Внаслідок завданих ворогом пошкоджень – в енергосистемі України суттєво збільшився дефіцит потужності. Це зумовило вимушене збільшення тривалості погодинних відключень в усіх регіонах. Також у більшості областей наразі діють аварійні відключення, які будуть скасовані після стабілізації ситуації в енергосистемі.Аварійно-відновлювальні роботи на пошкоджених енергооб’єктах вже розпочаті скрізь, де це дозволяє безпекова ситуація. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути в роботу обладнання та заживити усіх знеструмлених абонентів. Наразі пріоритетним є заживлення критичної інфраструктури у регіонах, де застосовуються аварійні відключення. Будь ласка, пам’ятайте про те, що після повернення світла – категорично не можна вмикати потужні електроприлади одразу після заживлення. Також дуже просимо не вмикати сьогодні кілька потужних приладів одночасно та, за можливості, відтермінувати будь-які енергоємні процеси на період, коли ситуація в енергосистемі стабілізується.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Довіряйте лише офіційним джерелам інформації та стежте за повідомленнями на сторінках обленерго Вашого регіону.💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 44,900 26-02-06 08:59
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження🔹Негода знеструмила 109 населених пунктів у трьох областях🔹Будь ласка, перенесіть користування потужними електроприладами на нічні години – після 23:00НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВнаслідок ворожих ударів по енергетичній інфраструктурі – на ранок є знеструмлені споживачі у Донецькій, Запорізькій, Харківській, Кіровоградській і Дніпропетровській областях. Скрізь, де це дозволяють безпекові умови, вже розпочаті аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше заживити усіх знеструмлених абонентів. Через наслідки попередніх російських атак – в усіх регіонах України сьогодні застосовуються графіки обмеження потужності для промисловості, а також графіки погодинних відключень для всіх категорій споживачів. В окремих областях вимушено застосовані аварійні знеструмлення, які будуть скасовані одразу після стабілізації ситуації в енергосистемі. Стежте за повідомленнями на сторінках своїх обленерго.СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження. Сьогодні, 6 лютого, станом на 9:30, його рівень був на 2,2% нижчим, ніж в цей час попереднього дня – у четвер. Причина змін – підвищення температури в усіх регіонах України. Вчора, 5 лютого, добовий максимум споживання був зафіксований вдень. Він був на 3,1%, нижчим, ніж максимум попередньої доби – у середу, 4 лютого. Необхідність в ощадливому енергоспоживанні зберігається. Будь ласка, обмежте сьогодні користування потужними електроприладами. За можливості, перенесіть енергоємні процеси на нічні години – після 23:00. Раціональне споживання електроенергії сприятиме меншій тривалості вимушених знеструмлень.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінитись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).НАСЛІДКИ НЕГОДИЧерез складні погодні умови (налипання мокрого снігу, пориви вітру) на ранок повністю або частково були знеструмлені 109 населених пунктів у Тернопільській, Чернівецькій і Хмельницькій областях. Аварійно-відновлювальні роботи на пошкоджених лініях здійснюють фахівці обленерго.💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 36,500 26-02-05 09:39
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії відповідає сезонним показникам🔹Негода повністю або частково знеструмила понад 30 населених пунктів у трьох областях🔹Протягом всієї доби в усіх регіонах України зберігається необхідність в ощадливому енергоспоживанніНАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВУпродовж минулої доби ворог продовжив завдавати ударів по енергетичній інфраструктурі. Внаслідок цього – на ранок є знеструмлені споживачі у Запорізькій, Харківській, Сумській та Одеській областях. Скрізь, де це дозволяють безпекові умови, вже розпочаті аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше заживити усіх знеструмлених абонентів. Через наслідки попередніх російських обстрілів – в усіх регіонах України сьогодні застосовуються графіки обмеження потужності для промисловості, а також графіки погодинних відключень для всіх категорій споживачів. В окремих областях вимушено застосовані аварійні знеструмлення, які будуть скасовані одразу після стабілізації ситуації в енергосистемі. Стежте за повідомленнями на сторінках своїх обленерго.СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії відповідає сезонним показникам. Сьогодні, 5 лютого, станом на 9:30, його рівень був на 1,9% нижчим, ніж в цей час попереднього дня – у середу. Причина змін – більший обсяг вимушено застосованих заходів обмеження. Вчора, 4 лютого, добовий максимум споживання був зафіксований вдень. Він був на 3,2%, вищим, ніж максимум попередньої доби – у вівторок, 3 лютого. Причина – менша кількість знеструмлених споживачів, ніж у день масованої ракетно-дронової атаки на енергооб’єкти. Необхідність в ощадливому енергоспоживанні зберігається в усіх регіонах України. Будь ласка, максимально обмежте користування потужними електроприладами. За можливості, перенесіть енергоємні процеси на нічні години – після 23:00. Раціональне споживання електроенергії сприятиме меншій тривалості вимушених знеструмлень.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінитись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).НАСЛІДКИ НЕГОДИЧерез складні погодні умови (налипання мокрого снігу, пориви вітру) на ранок повністю або частково були знеструмлені більше 30 населених пунктів у Київській, Одеській і Тернопільській областях. Аварійно-відновлювальні роботи на пошкоджених лініях здійснюють фахівці обленерго.💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 32,400 26-02-04 08:21
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії зросло🔹Через наслідки негоди залишаються знеструмленими 16 населених пунктів на Одещині🔹Протягом всієї доби в усіх регіонах України зберігається необхідність в ощадливому енергоспоживанніНАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВночі ворог атакував енергетичну інфраструктуру в кількох областях. Внаслідок цього – на ранок є знеструмлені споживачі у Сумській, Донецькій, Дніпропетровській, Херсонській та Запорізькій областях. Скрізь, де це дозволяють безпекові умови, вже тривають аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе для якнайшвидшого повернення в роботу пошкодженого ворогом обладнання. Через наслідки попередніх російських обстрілів – в усіх регіонах України сьогодні застосовуються графіки обмеження потужності для промисловості, а також графіки погодинних відключень для всіх категорій споживачів. В окремих областях вимушено застосовані аварійні знеструмлення, які будуть скасовані одразу після стабілізації ситуації в енергосистемі. Стежте за повідомленнями на сторінках своїх обленерго.СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії зросло. Сьогодні, 4 лютого, станом на 9:30, його рівень був на 5,2% вищим, ніж в цей же час попереднього дня – у вівторок. Причина змін – менша кількість знеструмлених споживачів, ніж після масованої ракетно-дронової атаки попередньої доби. А також – менший обсяг вимушених заходів обмеження в окремих регіонах. Вчора, 3 лютого, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 3,9%, нижчим, ніж максимум попередньої доби – у понеділок, 2 лютого. Причина – більша кількість знеструмлених споживачів після масованої ворожої атаки на енергетичну інфраструктуру. Необхідність в ощадливому енергоспоживанні зберігається в усіх регіонах України протягом всієї доби. Будь ласка, максимально обмежте користування потужними електроприладами. За можливості, перенесіть енергоємні процеси на нічні години – після 23:00. Раціональне споживання електроенергії сприятиме меншій тривалості вимушених знеструмлень.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінитись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).НАСЛІДКИ НЕГОДИЧерез складні погодні умови на ранок повністю або частково залишались знеструмленими 16 населених пунктів на Одещині. Аварійно-відновлювальні роботи на пошкоджених лініях здійснюють фахівці місцевого обленерго.💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin