Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 54-та окрема механізована бригада|Повертайся живим
Додано 04 січ 2022

54-та окрема механізована бригада|Повертайся живим

@UBrigada54
Кількість підписників: 1 143
Фото: 1,030
Відео: 496
Посилання: 463
Опис:
През шаблі маєм право Для зв'язку t.me/UBrigada54_admin_bot @annamatiazh @Anastasia_30_11 @Natalya_Komarovskay @marrypopins1991

👥 Кількість підписників

1 143
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: +1
Середній/Місяць:: -14

👁️ Середній перегляд на повідомлення

2 023
Середній/День:: 197
Середній/Тиждень:: 2,874
ERR: 176.99%

📊 Кількість повідомлень на день

0.1
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.1
Середнє за день: 0.1

Історія змін лого

Історія змін назви

54-та окрема механізована бригада|Повертайся живим 2024-07-08
54-та окрема механізована бригада 2022-06-30

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

‼️Друзі.‼️🤬🤬🤬Хочу порушити дуже складну тему. Ви, мабуть, усі чули про закопроєкт № 13646. Окремим пунктом виділено питання виплат сім’ям загиблих та зниклих безвісти захисників. ⚡️⚡️⚡️Не будемо заглиблюватися в деталі, про які, гадаю, ви й так знаєте. А хочу поговорити ось про що. З боку влади все звучить красиво — ми впроваджуємо прозору систему соціальних гарантій. Тобто зараз все буде чесно. Тільки ось на ділі все зовсім не так. 🤬🤬🤬Фактично наша влада ОБМЕЖИЛА виплати за загиблих і зниклих. Влада встановила жорсткий ліміт на виплати в 15 мільйонів гривень для ВСІХ. Під приводом створення, як кажуть самі власті, «єдиного і прозорого підходу для всіх». Але якщо раніше ця сума, залежно від кожного конкретного випадку, перевищувала 15 мільйонів гривень, то зараз уже ніхто не буде розбиратися, просто рідним кинуть як кістку цю суму, і все, до побачення! Про яку взагалі прозорість може йти мова? Тобто цей законопроект означає ФАКТИЧНЕ ПРИПИНЕННЯ ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ ВІД ДЕРЖАВИ. 🆘🆘🗣🗣🗣Вважаю, що мовчати в такій ситуації - злочин. Наші рідні виходять на вулиці, щоб висловити своє обурення з приводу цього беззаконня. А ще мені в особисті повідомлення надіслали опитування - подивіться, що кажуть. 🙏Друзі, напишіть у коментарях — хто готовий боротися з цією несправедливістю. Бо, повторюся, мовчати про це — злочин. Скільки наших хлопців зникло безвісти й загинуло. А ми й надалі будемо мовчати?
🙏Дівчата🙏🙏Потрібна допомога🙏Ви знаєте, що Зеленський ухвалив закон про заборону діяльності НАБУ, який став КОПАТИ ПІД ЗЕЛЕНСЬКОГО, який буквально загруз у КОРРУПЦІЇ, і буде творити ЦЕ БЕЗЗАКОННІСТЬ І ДАЛІ. 🤬🤬🤬НЕ МОЖНА ЦЬОГО ДОПУСТИТИ, В Україні вже здійнявся галас - мітинги на цю тему проходять щодня. І Зеленскому це не подобається. Але вже завтра цей закон можуть СКАСУВАТИ і закрити нам роти.Але час іде на секунди, і можливість надати розголосу тому, що зараз відбувається (я маю на увазі скандальний закон Зеленського, який фактично РОЗВ'ЯЗИВАЄ ЙОМУ РУКИ В ПЛАНІ КОРРУПЦІЇ) ВІДХОДИТЬ! Річ у тім, що закон можуть скасувати вже завтра, а отже, Зеленський продовжить творити беззаконня!💪💪💪Ось тому так важливо саме сьогодні вийти на вулиці міст і приєднатися до решти - узяти до рук аркуші паперу та написати на них РУКИ геть від НАБУ, ЗЕЛЕНСКИЙ ЗРАДНИК«, »ДОСИТЬ МОВЧАТИ". 🗣🗣🗣Будь ласка, допоможіть кинути клич і зібрати людей!🎥А ще можете записати відео про корупцію, з якою стикалися? І про приховування цього факту владою? Нам потрібна така інформація для того, щоб порушити кримінальну справу проти нового командира 54 бригади. Майстренко вже зняли, але новий удвічі гірший. Багато сказати не можу, самі розумієте, але ви нам дуже допоможете, якщо запишете таке відео
‼️Друзі ‼️🙏Хочу ще раз перед усіма вибачитися, що так рідко роблю пости в канал, бо не завжди є така можливість. Думаю всі це розуміють. 🤬🗣Я знову з новинами, і хочу поговорити про наболіле. Про мобілізацію. Важка тема, важка. Ви всі знаєте, що відбувається. 🤬Так от, чергова дичина ТЦК. Тепер у гонитві за мобілізацією дісталися і до ...аспірантів. Усе ВЖЕ ОФІЦІЙНО. Повідомило про цю новину Міністерство освіти і науки. Найближчим часом почнуться серйозні перевірки цієї категорії громадян. Насправді все просто: за час війни учнів в аспірантурі стало набагато більше, оскільки вона дає відстрочку від мобілізації. 🗣А нардеп Юлія Гришина заявила, що перевірки торкнуться навчального процесу. Тобто контролюватимуть як відбувається відвідування, чи справді є певні наукові здобутки, чи написані наукові роботи, дисертації, чи беруть участь аспіранти в наукових конференціях. Ви серйозно? Ну що за дичина!!!😢Безсумнівно це робиться для того, щоб відрахувати аспірантів і призвати на фронт. А підуть вони гинути.... Бо без досвіду. А який досвід у вчорашніх студентів то?
‼️Керівник Секретаріату Коордштабу Богдан Охріменко зустрівся з родинами полонених та зниклих безвісти Оборонців.З ініціативи об’єднання “Берегині 77” у Координаційному штабі відбулася колективна зустріч з головами громадських організацій та координаторами груп родичів полонених та зниклих безвісти Оборонців з різних бригад.Участь у заході взяли представники Коордштабу, Об’єднаного центру СБУ, ГСУ Національної поліції, МВС, Офісу Генпрокурора, ДНДЕКЦ, Управління з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин.➡️Члени сімей полонених та зниклих безвісти Захисників порушили низку болючих питань, що стосуються ключових напрямків роботи всіх уповноважених структур, дотичних до процесів пошуку й повернення військовослужбовців з російського полону. Йшлося, зокрема, про актуальну ситуацію в переговорному процесі, шляхи отримання інформації про зниклих безвісти та полонених бійців, запити до російської сторони, алгоритми пошуку й повернення полеглих військовослужбовців, комунікацію зі слідчими Нацполіції, роботу Особистого кабінету тощо. ☝️Богдан Охріменко окреслив головні завдання й виклики, які стоять перед Штабом, розповів про основні механізми й інструменти, які використовує Україна для пошуку й визволення наших громадян з полону та наголосив на важливості конструктивної комунікації й взаємодії з родинами зниклих безвісти та полонених Оборонців.💬“Ми не маємо жодних ілюзій щодо реалій війни і наслідків тих злочинів, які вчиняє росія, – зазначив Богдан Охріменко. – Але, попри все, наше спільне завдання незмінне – знайти й повернути кожного Захисника додому.”Низку відповідей на запитання родичів військовослужбовців дали представники Об’єднаного центру СБУ, ГСУ Національної поліції, ДНДЕКЦ, Управління з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин та МВС.
🗣🗣🗣🤬🔥ДрузіОсь що написав мені побратим із моєї бригади в приват. Мені написав побратим із 21 бригади і розповів інформацію, яка мене дуже тривожить. Не можу з вами не поділитися. Ось що він пошет: ✍️Рома, привіт! Хлопців із нашої бригади командири відправляють на позиції без бойового розпорядження. Виходить, що за документами вони перебувають у розташуванні нашої бригади, а насправді це не так, і не мають права на бойові виплати. Однак на самих позиціях хлопці місяцями сидять без виплат, без підтримки, без заміни, навіть без їжі та води. Іншими словами, викручуємося як можемо. Тим часом наші командири подають документи на бойові виплати і роблять так, щоб гроші йшли в розпорядження штабу. Далі вони відстібають частину коштів співробітникам фінслужб, решту забирають собі. ✍️🤬😢🆘 Ось така робоча схема. А ми, правильно, не отримуємо жодної копійки. Дуже зручно виходить. Знайти винного практично неможливо. В👉‼️🔥и розумієте, що ця ситуація не поодинока, таке відбувається скрізь. Прошу надати розголосу тому, що відбувається. Робимо максимальний репост
‼️У результаті роботи Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими за дорученням Президента України сьогодні додому повертаються з полону ще 103 українці. Серед звільнених цього разу 38 нацгвардійців. Воїнів ЗСУ вдалося повернути 28: серед них двоє зі спецпідрозділу "Кракен", двоє – з Міжнародного легіону, троє з Сил спеціальних операцій, один – з Сил територіальної оборони. Додому їдуть восьмеро прикордонників, четверо поліцейських, двадцять один військовий моряк, троє представників Державної спеціальної служби транспорту, один – Державної служби України з надзвичайних ситуацій.➡️Всі звільнені цього разу – чоловіки: 82 солдатів та сержантів; 21 військовослужбовець належить до офіцерського складу.Звільнені військовослужбовці брали участь у захисті від російських окупантів міста Маріуполя – 69 осіб (у тому числі оборонці “Азовсталі” – 31 особа), Донеччини, Луганщини, запорізького, херсонського, харківського та київського напрямків. Серед них також є двоє охоронців ЧАЕС.Більшість зазнала важких травм чи поранень, мають серйозні захворювання, потребують негайної медичної допомоги. Україна тривалий час проводила роботу, аби організувати повернення цих наших співгромадян.🤝Україна висловлює вдячність Об'єднаним Арабським Еміратам за допомогу в організації чергового обміну. Координаційний штаб є єдиним уповноваженим органом, який здійснює всі процеси, пов'язані з перемовинами та поверненням наших Захисниць та Захисників, а також незаконно позбавлених волі цивільних.Усі звільнені з російського полону пройдуть медичний огляд, отримають можливість фізичної та психологічної реабілітації, а також належні виплати за весь час перебування в неволі та реінтегруються в суспільство.🇺🇦Слава Україні!
Отримає чи НЕ отримає сім'я загиблого захисника 15 мільйонів, залежатиме від діловода військової частини.Те, що кілька років тому вважалось немислимим, сьогодні, на жаль, стає нагальною проблемою - рідні можуть не отримати одноразове грошове забезпечення у зв’язку з загибеллю військового (15млн.грн.), якщо протягом трьох років не буде ідентифіковано його тіло. Поясню на прикладі.  Військовослужбовець зник 28 лютого 2022 року захищаючи Батьківщину на самому початку широкомасштабного вторгнення агресора.В березні 2024 року тіло було знайдено та передано до бюро СМЕ для ідентифікації. Ідентифікаційна експертиза встановила, що тіло належить зниклому військовому.При цьому бюро СМЕ також має встановити дату загибелі військовослужбовця. І зазвичай ця інформація отримується зі сповіщення про зникнення особи, яке ТЦК надає родичам на підставі даних, отриманих від військової частини. Зі сповіщення вбачається, що військовий зник безвісти 28 лютого 2022 року і морг дату його зникнення зазначає як дату смерті, що є законним, оскільки немає іншої об'єктивної інформації. На підставі лікарського свідоцтва про смерть, складеного моргом, відділ ДРАЦС видає свідоцтво про смерть із зазначенням дати смерті - 28 лютого 2022 року. А далі все за законом - треба рахувати чи пройшло три роки з дати смерті. Так, згідно з постановою Кабінету Міністрів України #168 від 28.02.2022р., особи, які мають право на отримання одноразової грошової допомоги, можуть його реалізувати протягом трьох років з дня виникнення у них такого права. Днем виникнення такого права є дата, зазначена у свідоцтві про смерть особи.Отже, трирічний строк для звернення родичів за отриманням ОГД починається не з дати ідентифікації тіла, а з дати смерті, яку фактично визначає військова частина.Від дати, яку вказав діловод військової частини як дату зникнення військовослужбовця, залежить чи пройшов трирічний строк для отримання ОГД, чи ні. Зрозуміло, що питання тут не до діловода військової частини, він теж не має права писати що заманеться. Проблема в тому, що в лютому наступного, 2025 року, закінчується трирічний термін для звернення за виплатою ОГД тих людей, чиї близькі загинули на початку цієї жахливої війни, але досі вважаються зниклими безвісти. При цьому тіло може навіть знаходитись в морзі, просто ще не ідентифіковане.І кожного дня, починаючи з 24 лютого 2025 року десь в Україні хтось буде втрачати право на виплати у зв’язку з загибеллю рідної людини. Чи відома ця проблема державі? Ця проблема державі відома. Чи вирішиться вона до 24 лютого 2025 року? Будемо сподіватись, але ми не хочемо чекати.Спільно з Громадською організацією "Українська  група судової антропології" нами розроблено пропозиції по зміні постанови #168, які вже надіслані на адресу Кабінету Міністрів України. Справа Уряду за малим - прийняти наш варіант або розробити власний. Крім того, моєю колегою та добрим другом Анною Донець, яка опікується сім'ями зниклих безвісти в Черкаській області, підготовлено відповідну петицію до Офіційного представництва Президента України, яку я прошу підтримати за посиланням внизу.Вірю в те, що всі наші зниклі захисники невдовзі повернуться з полону, точно знаю, що кожна сім'я чекає додому свого рідного, а не гроші, але впевнений також, що ми повинні підтримати тих, чиї близькі віддали найдорожче за нашу свободу і незалежність. Дякую. https://petition.president.gov.ua/petition/229336
‼️У Координаційному штабі відбулася зустріч з об’єднанням родин полонених та зниклих безвісти військовослужбовців 54-ої окремої механізованої бригади імені гетьмана Івана Мазепи.На запитання учасників зустрічі та тих, хто долучився онлайн, відповідали представники Коордштабу, Центрального управління ЦВС Генерального штабу ЗСУ, Командування Сухопутних військ ЗСУ, Головного слідчого управління Нацполіції та військової частини.➡️ Діалог тривав навколо теми пошуку й повернення тіл загиблих Захисників, ідентифікації тіл військовослужбовців експертами та терміну проведення порівняльного аналізу результатів ДНК-експертиз. Крім того, йшлося про об’єктивні причини, які можуть вплинути на затримку проведення процедури ідентифікації тіл Захисників через відсутність зразків маркерів найближчих родичів у загальній базі. ☝️Рідні порушили питання, щодо продовження перемовин про подальші обміни, формування запитів, зокрема з-поміж полонених бійців 54 бригади та чи існує на сьогодні якась пріоритетність. Також спікери зустрічі відповіли на численні запитання, які стосуються конкретних осіб та індивідуальних випадків.
🤬😱😱😱🆘Ви тільки вдумайтеся в ці цифри. В Україні вважаються зниклими безвісти 42 тисячі осіб. Про це повідомив начальник відповідного відділу Управління МВС Дмитро Богатюк.👉Пряма мова Богатюка: "Загалом від початку роботи реєстру до нього було внесено відомості про понад 51 тисячу осіб, які вважалися зниклими безвісти за особливих обставин. На сьогоднішній момент ця цифра включає осіб, які досі перебувають у розшуку. Таких у нас зараз близько 42 тисяч".🤬🤬🤬Сказати, що шокований - нічого не сказати. Усі ви прекрасно розумієте, що час минає, а зниклих стає дедалі більше. Мені щодня пишуть рідні з проханням знайти зниклих бійців. Гарячі лінії мовчать, компетентні органи не дають відповідей. Потрібні рішучі дії, інакше наших хлопців додому не повернути. 💪🔥⚡️Вважаю, що потрібно організувати великий тур Україною та зарубіжними країнами і притягнути до відповідальності тих, хто це допустив. В іншому разі кількість зниклих буде дедалі більшою і більшою. Обговорення відкрито в чаті. Зволікати не можна ні в якому разі. 🙏🙏🙏Дуже сподіваюся, що ви все це прекрасно розумієте.
Друзі 👇Більш докладно про юридичні консультації 👇ЗАХИСТ ПРАВ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ. ВІЙСЬКОВИЙ ЮРИСТ.🆘 З якими питаннями до нас звертаються українці для їх вирішення? *- оскарження результатів військово-лікарських комісій;- звільнення багатодітних батьків та за іншими сімейними обставинами;- захист у кримінальних провадженнях по невиконання наказу, непокорі;- мобілізація;- відстрочка від мобілізації;- отримання повісток;- звільнення незаконно мобілізованих;- захист у кримінальних провадженнях по самовільному залишенню служби;- збільшення виплат до 5 травня;- збільшення військових пенсій;- збільшення грошового забезпечення;- оскарження незаконного зменшення премій;- стягнення грошових сум при звільненні;- стягнення заборгованості з індексації, речового майна;- стягнення компенсації за невикористану відпустку- одноразова грошова допомога у разі отримання травми, поранення або смерті;- оскарження результатів службових розслідувань;- службове житло, квартирна черга та інші житлові питання.* Усі питання вирішуються ВИКЛЮЧНО з дотримання чинного законодавства України! Питання, з якими звертаються до нас, які наведені вище, обрані тільки з ціллю ознайомлення та мають не зовсім точний юридичний підтекст, оскільки виписані виключно із звернень громадян України! ЯК СКОРИСТАТИСЯ ПОСЛУГАМИ ВІЙСЬКОВОГО ЮРИСТА?ПОСЛУГА НАДАЄТЬСЯ ТІЛЬКИ ЗА ПИСЬМОВИМ ЗВЕРНЕННЯМ НА НАШІ КОНТАКТНІ ДАНІ (VIBER / TELEGRAM)! Що мається на увазі – письмове звернення?Написати письмове звернення (у мессенджер на Viber або Telegram).ОБОВ’ЯЗКОВО вказується проблеми, обставини до даного звернення, додавайте довідки та інші матеріали, які на вашу думку мають уваги профільного фахівця! Що треба для отримання БЕЗКОШТОВНА юридичної консультації?Після вашого друкованого або письмового звернення (відповідь отримаєте протягом 1-2 робочих днів, зворотнім зв’язком), якщо потрібна БЕЗКОШТОВНА юридична консультація! Що треба для отримання послуги – «Особистий Юрист»?При замовленні платної послуги - “Особистий Юрист” з вами буде укладена угода на співпрацю. За вас будуть подані скарги та клопотання для вирішення проблеми у різні органи влади та профільні організації за вашим запитом, пропрацюються відповіді та інші допоміжні матеріали в рамках чинного законодавства України.З вас конкретна задача! З нас допомога у її вирішенні! ЯК МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС?Графік роботи:Понеділок – П’ятниця з 12.00 до 17.00 (без перерви)☎️ Олексій Михайлович - 063-205-75-71 (Telegram, Viber - працює постійно)☎️ Дмитро Віталійович - 096-423-59-60 (Telegram працює постійно, Viber працює у робочий час