Джерело
54-та окрема механізована бригада|Повертайся живим | ДрузіОсь що написав мені побратим із моєї бригади в приват. Мені напис...
2 400 Охват/переглядів
2024-10-28 12:23
Повідомлення №2054
🗣🗣🗣🤬🔥ДрузіОсь що написав мені побратим із моєї бригади в приват. Мені написав побратим із 21 бригади і розповів інформацію, яка мене дуже тривожить. Не можу з вами не поділитися. Ось що він пошет: ✍️Рома, привіт! Хлопців із нашої бригади командири відправляють на позиції без бойового розпорядження. Виходить, що за документами вони перебувають у розташуванні нашої бригади, а насправді це не так, і не мають права на бойові виплати. Однак на самих позиціях хлопці місяцями сидять без виплат, без підтримки, без заміни, навіть без їжі та води. Іншими словами, викручуємося як можемо. Тим часом наші командири подають документи на бойові виплати і роблять так, щоб гроші йшли в розпорядження штабу. Далі вони відстібають частину коштів співробітникам фінслужб, решту забирають собі. ✍️🤬😢🆘 Ось така робоча схема. А ми, правильно, не отримуємо жодної копійки. Дуже зручно виходить. Знайти винного практично неможливо. В👉‼️🔥и розумієте, що ця ситуація не поодинока, таке відбувається скрізь. Прошу надати розголосу тому, що відбувається. Робимо максимальний репост