Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 54-та окрема механізована бригада|Повертайся живим
Додано 04 січ 2022

54-та окрема механізована бригада|Повертайся живим

@UBrigada54
Кількість підписників: 1 143
Фото: 1,030
Відео: 496
Посилання: 463
Опис:
През шаблі маєм право Для зв'язку t.me/UBrigada54_admin_bot @annamatiazh @Anastasia_30_11 @Natalya_Komarovskay @marrypopins1991
Джерело

54-та окрема механізована бригада|Повертайся живим | ️Друзі.‼️🤬🤬🤬Хочу порушити дуже складну тему. Ви, мабуть, усі чули про ...

Логотип телеграм спільноти - 54-та окрема механізована бригада|Повертайся живим 54-та окрема механізована бригада|Повертайся живим @UBrigada54
1 120 Охват/переглядів 2026-04-03 13:07 Повідомлення №2125
‼️Друзі.‼️🤬🤬🤬Хочу порушити дуже складну тему. Ви, мабуть, усі чули про закопроєкт № 13646. Окремим пунктом виділено питання виплат сім’ям загиблих та зниклих безвісти захисників. ⚡️⚡️⚡️Не будемо заглиблюватися в деталі, про які, гадаю, ви й так знаєте. А хочу поговорити ось про що. З боку влади все звучить красиво — ми впроваджуємо прозору систему соціальних гарантій. Тобто зараз все буде чесно. Тільки ось на ділі все зовсім не так. 🤬🤬🤬Фактично наша влада ОБМЕЖИЛА виплати за загиблих і зниклих. Влада встановила жорсткий ліміт на виплати в 15 мільйонів гривень для ВСІХ. Під приводом створення, як кажуть самі власті, «єдиного і прозорого підходу для всіх». Але якщо раніше ця сума, залежно від кожного конкретного випадку, перевищувала 15 мільйонів гривень, то зараз уже ніхто не буде розбиратися, просто рідним кинуть як кістку цю суму, і все, до побачення! Про яку взагалі прозорість може йти мова? Тобто цей законопроект означає ФАКТИЧНЕ ПРИПИНЕННЯ ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ ВІД ДЕРЖАВИ. 🆘🆘🗣🗣🗣Вважаю, що мовчати в такій ситуації - злочин. Наші рідні виходять на вулиці, щоб висловити своє обурення з приводу цього беззаконня. А ще мені в особисті повідомлення надіслали опитування - подивіться, що кажуть. 🙏Друзі, напишіть у коментарях — хто готовий боротися з цією несправедливістю. Бо, повторюся, мовчати про це — злочин. Скільки наших хлопців зникло безвісти й загинуло. А ми й надалі будемо мовчати?